Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Bus Zadar Split: Pronađite svoju autobusnu kartu ovdje!

Zadar i Split izvrsno su povezani autobusima. Neki pravci putuju duž dalmatinske obale, dok drugi koriste novu hrvatsku autocestu. Vrijeme putovanja između dva grada varira od 2,15 do 3,5 sati, pri čemu su najbrži autobusi oni koji putuju autocestom. U nastavku pogledajte sve bitne informacije vezane za Bus Zadar Split.

Bus Zadar Split karte i cijene karata

Karte su prilično povoljne, s prosječnom cijenom za jednosmjernu kartu za odrasle oko 15 eura. Privremene promotivne ponude često imaju karte dostupne za 10 eura ili manje. Ovisno o odabranom autobusnom prijevozniku, možda ćete moći dobiti popust na povratnu kartu, kao i karte za djecu mlađu od 12 godina. Karte se mogu kupiti na autobusnom kolodvoru ili online.

Raspored autobusa Zadar Split

Tijekom dana, polasci su otprilike svaki sat, s prvim autobusom koji polazi oko 7 sati ujutro i posljednjim koji polazi oko 19 sati. U najprometnijim danima putovanja može biti oko 20 dnevnih polazaka. Ispod smo naveli neka od najpopularnijih vremena polaska. Za potpuni raspored na određeni datum, molimo koristite obrazac za pretragu iznad.

__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
Zadar (HR)
1h 37min
Split (HR)
rezervirajte ovdje
  • usluga od vrata do vrata
  • bez naknade kod odgode leta
  • bez komplikacija s prtljagom
  • natpis s imenom
23 Trav. | 07:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 05m Direct
10:05 Split (HR) , Kolodvor
14 EUR
07:00 Zadar (HR) , Kolodvor
10:05 Split (HR) , Kolodvor
14 EUR
03h 05m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
8897 recenzije
route operational intervals
route map
23 Trav. | 07:50 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 20m Direct
10:10 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
07:50 Zadar (HR) , Kolodvor
10:10 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
02h 20m Direct

Antonio tours Pag (ATP)
7.7
988 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conHighway
23 Trav. | 09:30 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 15m Direct
11:45 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
09:30 Zadar (HR) , Kolodvor
11:45 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
02h 15m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5096 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifi
23 Trav. | 10:45 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 20m Direct
13:05 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
10:45 Zadar (HR) , Kolodvor
13:05 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
02h 20m Direct

Antonio tours Pag (ATP)
7.7
988 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conHighway
23 Trav. | 11:30 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 20m Direct
13:50 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
11:30 Zadar (HR) , Kolodvor
13:50 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
02h 20m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5096 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifi
23 Trav. | 12:45 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 15m Direct
16:00 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
12:45 Zadar (HR) , Kolodvor
16:00 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
03h 15m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1694 recenzije
route operational intervals
route map
23 Trav. | 13:45 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 55m Direct
16:40 Split (HR) , Kolodvor
16 EUR
13:45 Zadar (HR) , Kolodvor
16:40 Split (HR) , Kolodvor
16 EUR
02h 55m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
8897 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
23 Trav. | 15:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 05m Direct
18:05 Split (HR) , Kolodvor
14 EUR
15:00 Zadar (HR) , Kolodvor
18:05 Split (HR) , Kolodvor
14 EUR
03h 05m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
8897 recenzije
route operational intervals
route map
23 Trav. | 16:45 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 15m Direct
20:00 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
16:45 Zadar (HR) , Kolodvor
20:00 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
03h 15m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1694 recenzije
route operational intervals
route map
23 Trav. | 17:15 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 30m Direct
19:45 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
17:15 Zadar (HR) , Kolodvor
19:45 Split (HR) , Kolodvor
15 EUR
02h 30m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5096 recenzije
route operational intervals
route map
23 Trav. | 17:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 06m Direct
20:36 Split (HR) , Kolodvor
16 EUR
17:30 Zadar (HR) , Kolodvor
20:36 Split (HR) , Kolodvor
16 EUR
03h 06m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
8897 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
23 Trav. | 18:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 00m Direct
21:00 Split (HR) , Kolodvor
16 EUR
18:00 Zadar (HR) , Kolodvor
21:00 Split (HR) , Kolodvor
16 EUR
03h 00m Direct

BRIONI - Pula (BRI)
8.1
1814 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
23 Trav. | 22:30 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 30m Direct
01:00 Split (HR) , Kolodvor
17 EUR
22:30 Zadar (HR) , Kolodvor
01:00 Split (HR) , Kolodvor
17 EUR
02h 30m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
8897 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
23 Trav. | 13:00 Zadar (HR) , Kolodvor
02h 30m 1presjedanje
15:30 Split (HR) , Kolodvor
13:00 Zadar (HR) , Kolodvor
15:30 Split (HR) , Kolodvor
02h 30m 1 presjedanje

Croatia bus-Globtour-Jadran ekspres (CRB)
6.4
15426 recenzije
route operational intervals
route map
23 Trav. | 14:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 05m Direct
17:35 Split (HR) , Kolodvor
14:30 Zadar (HR) , Kolodvor
17:35 Split (HR) , Kolodvor
03h 05m Direct

Čazmatrans Promet d.o.o. (CZP)
7.8
2352 recenzije
route operational intervals
route map
23 Trav. | 16:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 05m Direct
19:05 Split (HR) , Kolodvor
16:00 Zadar (HR) , Kolodvor
19:05 Split (HR) , Kolodvor
03h 05m Direct

Autotransport d.d Šibenik (ATS)
7.4
1022 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zadar (HR) - Split (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti