Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Novalja

NovaljaZadar je najbliža zračna luka za sve one kojima je krajnja destinacija Novalja. Udaljenost najkraćom rutom od Zadra do Novalje je oko 80 km,a najbržom rutom iznosi oko 90 kilometra. Putovanje autobusom od Zadra do Novalje: Iz Zadra ima nekoliko dnevnih polazaka prema Novalji, vrijeme putovanja autobusom je oko 1 sat 30 minuta. Vodite računa da većina autobusa prometuje samo u sezoni, te prilikom pretraživanja ne zaboravite unjeti i datum putovanja. Raspored prometovanja  autobusa od Zadra do Novalje možete pogledati u nastavku.
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
20 Sij. | 14:00 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
15:30 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
14:00 Zadar (HR) , Kolodvor
15:30 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
01h 30m Direct

Antonio tours Pag
Antonio tours Pag
Company rating
7.18
324 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 14:00
Brisevo 14:15 14:15
Poljica 14:17 14:17
Krneza 14:27 14:27
Podvršje 14:30 14:30
Razanac 14:33 14:33
Rtina 14:38 14:38
Miletići 14:40 14:40
Most Pag 14:42 14:42
Miskovici 14:44 14:44
Dinjiska 14:48 14:48
Stara Vas 14:50 14:50
Vrcici 14:52 14:52
Povljana 14:55 14:55
Gorica (Pag) 14:58 14:58
Pag (town) 15:00 15:00
Simuni 15:15 15:15
Kolan 15:20 15:20
Gajac 15:25 15:25
Novalja, Bus terminal 15:30
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
20 Sij. | 19:00 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 45m Direct
20:45 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
19:00 Zadar (HR) , Kolodvor
20:45 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
01h 45m Direct

Antonio tours Pag
Antonio tours Pag
Company rating
7.18
324 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 16:30
Zemunik Donji 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 18:50 19:00
Brisevo 19:13 19:13
Poljica 19:18 19:18
Krneza 19:25 19:25
Podvršje 19:27 19:27
Razanac 19:31 19:31
Rtina 19:37 19:37
Miletići 19:40 19:40
Most Pag 19:42 19:42
Miskovici 19:44 19:44
Dinjiska 19:48 19:48
Stara Vas 19:50 19:50
Vrcici 19:52 19:52
Povljana 20:00 20:00
Gorica (Pag) 20:07 20:07
Pag (town) 20:15 20:15
Simuni 20:28 20:28
Kolan 20:34 20:34
Gajac 20:40 20:40
Novalja, Bus terminal 20:45
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zadar (HR) - Novalja (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti
Iz zračne luke Zadar do Novalje: Put iz zračne luke Zadar do Novalje je malo kompliciraniji, jer prvo morate autobusom ići iz zračne luke prema autobusnom kolodvoru Zadar, a onda sa autobusnog kolodvora izabrati autobsnu liniju prema Novalji. Smještaj u Novalji: Iako je Novalja poznata kao party grad, treba znati da je to i jako lijepo mjesto za obiteljski odmor. Zabave se organizirane na plaži Zrče koja je izvan grada Novalje. Novalja ima dosta smještajnih kapaciteta, detaljnu ponudu možete pogledati klikom na ikone ispod:

Novalja

Novalja

Novalja

Druga prijevozna sredstava: Automobilom: Automobilom iz Zadra i zračne luke Zadar do Novalje putovanje vremenski traje oko 1 sat 15 minuta. Ukoliko želite iznajmiti automobil ponudu možete pogledati ovdje. Druge vrste prijevoza: Ukoliko putujete u većoj grupi ili autobusni raspored ne odgovara Vašem dolasku, imate mogućnost rezervirati privatni transfer, cijena za transfer ovisi o danu prijenosa i veličini vozila, možete provjeriti ponude klikom na taxi ikonu gore.