Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Novalja

NovaljaZadar je najbliža zračna luka za sve one kojima je krajnja destinacija Novalja. Udaljenost najkraćom rutom od Zadra do Novalje je oko 80 km,a najbržom rutom iznosi oko 90 kilometra. Putovanje autobusom od Zadra do Novalje: Iz Zadra ima nekoliko dnevnih polazaka prema Novalji, vrijeme putovanja autobusom je oko 1 sat 30 minuta. Vodite računa da većina autobusa prometuje samo u sezoni, te prilikom pretraživanja ne zaboravite unjeti i datum putovanja. Raspored prometovanja  autobusa od Zadra do Novalje možete pogledati u nastavku.
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
04 Lip. | 10:15 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
11:45 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
10:15 Zadar (HR) , Kolodvor
11:45 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
01h 30m Direct

Antonio tours Pag (ATP)
7.5
476 recenzije
route operational intervals
route map
Air-con
04 Lip. | 14:00 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
15:30 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
14:00 Zadar (HR) , Kolodvor
15:30 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
01h 30m Direct

Antonio tours Pag (ATP)
7.5
476 recenzije
route operational intervals
route map
Air-con
04 Lip. | 20:00 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
21:30 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
20:00 Zadar (HR) , Kolodvor
21:30 Novalja (HR) , Kolodvor
69 HRK
01h 30m Direct

Antonio tours Pag (ATP)
7.5
476 recenzije
route operational intervals
route map
Air-con
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zadar (HR) - Novalja (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti
Iz zračne luke Zadar do Novalje: Put iz zračne luke Zadar do Novalje je malo kompliciraniji, jer prvo morate autobusom ići iz zračne luke prema autobusnom kolodvoru Zadar, a onda sa autobusnog kolodvora izabrati autobsnu liniju prema Novalji. Smještaj u Novalji: Iako je Novalja poznata kao party grad, treba znati da je to i jako lijepo mjesto za obiteljski odmor. Zabave se organizirane na plaži Zrče koja je izvan grada Novalje. Novalja ima dosta smještajnih kapaciteta, detaljnu ponudu možete pogledati klikom na ikone ispod:

Novalja

Novalja

Novalja

Druga prijevozna sredstava: Automobilom: Automobilom iz Zadra i zračne luke Zadar do Novalje putovanje vremenski traje oko 1 sat 15 minuta. Ukoliko želite iznajmiti automobil ponudu možete pogledati ovdje. Druge vrste prijevoza: Ukoliko putujete u većoj grupi ili autobusni raspored ne odgovara Vašem dolasku, imate mogućnost rezervirati privatni transfer, cijena za transfer ovisi o danu prijenosa i veličini vozila, možete provjeriti ponude klikom na taxi ikonu gore.