Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Novalja

NovaljaZadar je najbliža zračna luka za sve one kojima je krajnja destinacija Novalja. Udaljenost najkraćom rutom od Zadra do Novalje je oko 80 km,a najbržom rutom iznosi oko 90 kilometra. Putovanje autobusom od Zadra do Novalje: Iz Zadra ima nekoliko dnevnih polazaka prema Novalji, vrijeme putovanja autobusom je oko 1 sat 30 minuta. Vodite računa da većina autobusa prometuje samo u sezoni, te prilikom pretraživanja ne zaboravite unjeti i datum putovanja. Raspored prometovanja  autobusa od Zadra do Novalje možete pogledati u nastavku.
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Antonio tours Pag
2672
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 10:15
Brisevo 10:30 10:30
Poljica 10:32 10:32
Krneza 10:38 10:38
Podvršje 10:40 10:40
Razanac 10:42 10:42
Rtina 10:45 10:45
Miletići 10:47 10:47
Most Pag 10:49 10:49
Miskovici 10:51 10:51
Dinjiska 10:54 10:54
Stara Vas 10:56 10:56
Vrcici 10:58 10:58
Povljana 11:03 11:03
Gorica (Pag) 11:08 11:08
Pag (town) 11:15 11:15
Simuni 11:30 11:30
Kolan 11:34 11:34
Gajac 11:40 11:40
Novalja, Bus terminal 11:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 09.06.
15.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
10:15 11:45
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 10:15
Brisevo 10:30 10:30
Poljica 10:32 10:32
Krneza 10:38 10:38
Podvršje 10:40 10:40
Razanac 10:42 10:42
Rtina 10:45 10:45
Miletići 10:47 10:47
Most Pag 10:49 10:49
Miskovici 10:51 10:51
Dinjiska 10:54 10:54
Stara Vas 10:56 10:56
Vrcici 10:58 10:58
Povljana 11:03 11:03
Gorica (Pag) 11:08 11:08
Pag (town) 11:15 11:15
Simuni 11:30 11:30
Kolan 11:34 11:34
Gajac 11:40 11:40
Novalja, Bus terminal 11:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 09.06.
15.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
69 138
Antonio tours Pag
162
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 14:00
Brisevo 14:15 14:15
Poljica 14:17 14:17
Krneza 14:27 14:27
Podvršje 14:30 14:30
Razanac 14:33 14:33
Rtina 14:38 14:38
Miletići 14:40 14:40
Most Pag 14:42 14:42
Miskovici 14:44 14:44
Dinjiska 14:48 14:48
Stara Vas 14:50 14:50
Vrcici 14:52 14:52
Povljana 14:55 14:55
Gorica (Pag) 14:58 14:58
Pag (town) 15:00 15:00
Simuni 15:15 15:15
Kolan 15:20 15:20
Gajac 15:25 15:25
Novalja, Bus terminal 15:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:00 15:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 14:00
Brisevo 14:15 14:15
Poljica 14:17 14:17
Krneza 14:27 14:27
Podvršje 14:30 14:30
Razanac 14:33 14:33
Rtina 14:38 14:38
Miletići 14:40 14:40
Most Pag 14:42 14:42
Miskovici 14:44 14:44
Dinjiska 14:48 14:48
Stara Vas 14:50 14:50
Vrcici 14:52 14:52
Povljana 14:55 14:55
Gorica (Pag) 14:58 14:58
Pag (town) 15:00 15:00
Simuni 15:15 15:15
Kolan 15:20 15:20
Gajac 15:25 15:25
Novalja, Bus terminal 15:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
69 138
Antonio tours Pag
6235
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 16:30
Zemunik Donji 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 18:50 19:00
Brisevo 19:13 19:13
Poljica 19:18 19:18
Krneza 19:25 19:25
Podvršje 19:27 19:27
Razanac 19:31 19:31
Rtina 19:37 19:37
Miletići 19:40 19:40
Most Pag 19:42 19:42
Miskovici 19:44 19:44
Dinjiska 19:48 19:48
Stara Vas 19:50 19:50
Vrcici 19:52 19:52
Povljana 20:00 20:00
Gorica (Pag) 20:07 20:07
Pag (town) 20:15 20:15
Simuni 20:28 20:28
Kolan 20:34 20:34
Gajac 20:40 20:40
Novalja, Bus terminal 20:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:00 20:45
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 16:30
Zemunik Donji 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 18:50 19:00
Brisevo 19:13 19:13
Poljica 19:18 19:18
Krneza 19:25 19:25
Podvršje 19:27 19:27
Razanac 19:31 19:31
Rtina 19:37 19:37
Miletići 19:40 19:40
Most Pag 19:42 19:42
Miskovici 19:44 19:44
Dinjiska 19:48 19:48
Stara Vas 19:50 19:50
Vrcici 19:52 19:52
Povljana 20:00 20:00
Gorica (Pag) 20:07 20:07
Pag (town) 20:15 20:15
Simuni 20:28 20:28
Kolan 20:34 20:34
Gajac 20:40 20:40
Novalja, Bus terminal 20:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
69 138
Antonio tours Pag
1838
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 20:00
Razanac 20:33 20:33
Rtina 20:38 20:38
Miletići 20:40 20:40
Most Pag 20:42 20:42
Miskovici 20:44 20:44
Dinjiska 20:48 20:48
Stara Vas 20:50 20:50
Vrcici 20:52 20:52
Povljana 20:53 20:53
Gorica (Pag) 20:57 20:57
Pag (town) 21:00 21:00
Simuni 21:15 21:15
Kolan 21:20 21:20
Gajac 21:25 21:25
Novalja, Bus terminal 21:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 01.06.
16.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
20:00 21:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 20:00
Razanac 20:33 20:33
Rtina 20:38 20:38
Miletići 20:40 20:40
Most Pag 20:42 20:42
Miskovici 20:44 20:44
Dinjiska 20:48 20:48
Stara Vas 20:50 20:50
Vrcici 20:52 20:52
Povljana 20:53 20:53
Gorica (Pag) 20:57 20:57
Pag (town) 21:00 21:00
Simuni 21:15 21:15
Kolan 21:20 21:20
Gajac 21:25 21:25
Novalja, Bus terminal 21:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 01.06.
16.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
69 138

Karta rute Zadar (HR) - Novalja (HR)

This information is supplied without liability
Iz zračne luke Zadar do Novalje: Put iz zračne luke Zadar do Novalje je malo kompliciraniji, jer prvo morate autobusom ići iz zračne luke prema autobusnom kolodvoru Zadar, a onda sa autobusnog kolodvora izabrati autobsnu liniju prema Novalji. Smještaj u Novalji: Iako je Novalja poznata kao party grad, treba znati da je to i jako lijepo mjesto za obiteljski odmor. Zabave se organizirane na plaži Zrče koja je izvan grada Novalje. Novalja ima dosta smještajnih kapaciteta, detaljnu ponudu možete pogledati klikom na ikone ispod:

Novalja

Novalja

Novalja

Druga prijevozna sredstava: Automobilom: Automobilom iz Zadra i zračne luke Zadar do Novalje putovanje vremenski traje oko 1 sat 15 minuta. Ukoliko želite iznajmiti automobil ponudu možete pogledati ovdje. Druge vrste prijevoza: Ukoliko putujete u većoj grupi ili autobusni raspored ne odgovara Vašem dolasku, imate mogućnost rezervirati privatni transfer, cijena za transfer ovisi o danu prijenosa i veličini vozila, možete provjeriti ponude klikom na taxi ikonu gore.