Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Pula

Udaljenost od Zadra do Pule iznosi otprilike 395 km za što je potrebno otprilike 4 sata i 20 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Zadra do Pule: Na relaciji Zadar – Pula dnevno prometuje više autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 7 sati, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zadar – Pula možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Pule za Zadar možete pogledati ovdje Ukoliko vam vozni red ne odgovara, druga opcija putovanja iz Zadra za Pulu bi bila preko Rijeke. Za autobus Zadar – Rijeka vozni red i prodaju autobusnih karata možete pronaći → ovdje a za autobus Rijeka – Pulaovdje Autobus Zadar – Pula – vozni red i prodaja autobusnih karti:
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
BRIONI - Pula
139
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 05:00
Trogir, Bus terminal 05:30 05:30
Sibenik, Bus terminal 06:30 06:30
Biograd na Moru, Bus terminal 07:20 07:20
Zadar, Bus terminal 07:55 08:00
Posedarje 08:30 08:30
Karlobag 09:35 09:45
Starigrad (Kvarner) 10:30 10:30
Senj, Bus terminal 11:00 11:00
Novi Vinodolski, Bus terminal 11:25 11:25
Crikvenica, Bus terminal 11:35 11:35
Kraljevica 11:55 11:55
Rijeka, Bus terminal 12:20 12:30
Opatija, Bus terminal 12:50 12:50
Labin, Bus terminal 13:50 13:50
Rasa 14:00 14:00
Pula, Bus terminal 14:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:00 14:45
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 05:00
Trogir, Bus terminal 05:30 05:30
Sibenik, Bus terminal 06:30 06:30
Biograd na Moru, Bus terminal 07:20 07:20
Zadar, Bus terminal 07:55 08:00
Posedarje 08:30 08:30
Karlobag 09:35 09:45
Starigrad (Kvarner) 10:30 10:30
Senj, Bus terminal 11:00 11:00
Novi Vinodolski, Bus terminal 11:25 11:25
Crikvenica, Bus terminal 11:35 11:35
Kraljevica 11:55 11:55
Rijeka, Bus terminal 12:20 12:30
Opatija, Bus terminal 12:50 12:50
Labin, Bus terminal 13:50 13:50
Rasa 14:00 14:00
Pula, Bus terminal 14:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
230 322
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
141
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 08:00
Trogir, Bus terminal 08:32 08:32
Marina 08:47 08:47
Rogoznica Mag. 08:56 08:56
Primosten, Primošten Center OUT 09:03 09:03
Sibenik, Bus terminal 09:35 09:45
Vodice, Bus terminal 10:01 10:01
Pirovac 10:13 10:13
Biograd na Moru, Bus terminal 10:40 10:40
Zadar, Bus terminal 11:15 12:00
Starigrad Paklenica 12:53 12:53
Karlobag 13:50 14:05
Senj, Bus terminal 15:15 15:15
Novi Vinodolski, Bus terminal 15:45 15:45
Crikvenica, Bus terminal 16:00 16:00
Rijeka, Bus terminal 17:00 17:00
Opatija, Bus terminal 17:15 17:15
Lovran 17:20 17:20
Moscenicka Draga 17:30 17:30
Labin, Bus terminal 18:25 18:25
Pula, Bus terminal 19:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:00 19:20
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 08:00
Trogir, Bus terminal 08:32 08:32
Marina 08:47 08:47
Rogoznica Mag. 08:56 08:56
Primosten, Primošten Center OUT 09:03 09:03
Sibenik, Bus terminal 09:35 09:45
Vodice, Bus terminal 10:01 10:01
Pirovac 10:13 10:13
Biograd na Moru, Bus terminal 10:40 10:40
Zadar, Bus terminal 11:15 12:00
Starigrad Paklenica 12:53 12:53
Karlobag 13:50 14:05
Senj, Bus terminal 15:15 15:15
Novi Vinodolski, Bus terminal 15:45 15:45
Crikvenica, Bus terminal 16:00 16:00
Rijeka, Bus terminal 17:00 17:00
Opatija, Bus terminal 17:15 17:15
Lovran 17:20 17:20
Moscenicka Draga 17:30 17:30
Labin, Bus terminal 18:25 18:25
Pula, Bus terminal 19:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
214 321
Arriva - Autotrans
2004
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 15:30
Zaton Veliki, 1 (M) > Split 15:45 15:45
Trsteno 15:51 15:51
Slano 16:07 16:07
Ston (Zaton Doli), Intersection > Split 16:18 16:18
Opuzen Mag., 1 > Ploce 16:58 17:09
Ploce, Bus terminal 17:23 17:30
Gradac 17:48 17:48
Zaostrog 17:56 17:56
Drvenik 18:01 18:01
Zivogosce 18:11 18:11
Igrane 18:15 18:15
Podgora 18:24 18:24
Tucepi 18:29 18:29
Makarska, Bus terminal 18:37 18:55
Baska Voda 19:07 19:07
Brela Magistrala 19:12 19:12
Split, Bus terminal 20:08 20:30
Trogir, Bus terminal 20:59 20:59
Rogoznica Mag. 21:23 21:23
Primosten 21:31 21:31
Sibenik, Bus terminal 22:00 22:00
Vodice, Bus terminal 22:16 22:16
Pirovac 22:28 22:28
Biograd mag. 22:50 22:50
Zadar, Bus terminal 23:21 23:30
Posedarje 23:58 23:58
Starigrad Paklenica 00:19 00:19
Karlobag 01:10 01:30
Senj, Bus terminal 02:36 02:45
Novi Vinodolski, Bus terminal 03:08 03:10
Crikvenica, Bus terminal 03:19 03:25
Kraljevica 03:42 03:42
Rijeka, Bus terminal 04:06 04:10
Opatija, Bus terminal 04:30 04:30
Plomin, Plomin 05:12 05:25
Labin, Bus terminal 05:39 05:40
Rasa 05:48 05:48
Pula, Bus terminal 06:32 06:50
Vodnjan 07:05 07:05
Bale 07:17 07:17
Rovinj, Bus terminal 07:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
23:30 06:32
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 15:30
Zaton Veliki, 1 (M) > Split 15:45 15:45
Trsteno 15:51 15:51
Slano 16:07 16:07
Ston (Zaton Doli), Intersection > Split 16:18 16:18
Opuzen Mag., 1 > Ploce 16:58 17:09
Ploce, Bus terminal 17:23 17:30
Gradac 17:48 17:48
Zaostrog 17:56 17:56
Drvenik 18:01 18:01
Zivogosce 18:11 18:11
Igrane 18:15 18:15
Podgora 18:24 18:24
Tucepi 18:29 18:29
Makarska, Bus terminal 18:37 18:55
Baska Voda 19:07 19:07
Brela Magistrala 19:12 19:12
Split, Bus terminal 20:08 20:30
Trogir, Bus terminal 20:59 20:59
Rogoznica Mag. 21:23 21:23
Primosten 21:31 21:31
Sibenik, Bus terminal 22:00 22:00
Vodice, Bus terminal 22:16 22:16
Pirovac 22:28 22:28
Biograd mag. 22:50 22:50
Zadar, Bus terminal 23:21 23:30
Posedarje 23:58 23:58
Starigrad Paklenica 00:19 00:19
Karlobag 01:10 01:30
Senj, Bus terminal 02:36 02:45
Novi Vinodolski, Bus terminal 03:08 03:10
Crikvenica, Bus terminal 03:19 03:25
Kraljevica 03:42 03:42
Rijeka, Bus terminal 04:06 04:10
Opatija, Bus terminal 04:30 04:30
Plomin, Plomin 05:12 05:25
Labin, Bus terminal 05:39 05:40
Rasa 05:48 05:48
Pula, Bus terminal 06:32 06:50
Vodnjan 07:05 07:05
Bale 07:17 07:17
Rovinj, Bus terminal 07:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
221 332
ČRNJA TOURS d.o.o.
6159
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 07:15
Zadar, Bus terminal 09:25 09:25
Zagreb, Bus terminal 12:55 13:45
Rijeka, Bus terminal 16:00 16:00
Pazin, Bus terminal 17:00 17:00
Pula, Bus terminal 17:45 17:45
Rovinj, Bus terminal 18:25
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:25 17:45
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 07:15
Zadar, Bus terminal 09:25 09:25
Zagreb, Bus terminal 12:55 13:45
Rijeka, Bus terminal 16:00 16:00
Pazin, Bus terminal 17:00 17:00
Pula, Bus terminal 17:45 17:45
Rovinj, Bus terminal 18:25
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
189 284
ČRNJA TOURS d.o.o.
6174
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 07:15
Zadar, Bus terminal 09:25 09:25
Zagreb, Bus terminal 12:55 13:45
Bregana, Border 14:14 14:14
Obrezje, Border 14:15 14:15
Ljubljana, Bus terminal 16:10 16:10
Fernetici, Fernetici Border 17:32 17:32
Fernetici, Border 17:33 17:33
Trieste, Bus terminal 17:45 17:45
Rabuiese, Border 17:55 17:55
Skofije, Skofije Border 17:56 17:56
Koper, Bus terminal 18:34 18:34
Plovanija, Border 18:50 18:50
Umag, Bus terminal 19:15 19:15
Novigrad, Bus terminal 19:35 19:35
Porec, Bus terminal 20:00 20:00
Rovinj, Bus terminal 20:40 20:40
Pula, Bus terminal 21:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:25 21:15
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 07:15
Zadar, Bus terminal 09:25 09:25
Zagreb, Bus terminal 12:55 13:45
Bregana, Border 14:14 14:14
Obrezje, Border 14:15 14:15
Ljubljana, Bus terminal 16:10 16:10
Fernetici, Fernetici Border 17:32 17:32
Fernetici, Border 17:33 17:33
Trieste, Bus terminal 17:45 17:45
Rabuiese, Border 17:55 17:55
Skofije, Skofije Border 17:56 17:56
Koper, Bus terminal 18:34 18:34
Plovanija, Border 18:50 18:50
Umag, Bus terminal 19:15 19:15
Novigrad, Bus terminal 19:35 19:35
Porec, Bus terminal 20:00 20:00
Rovinj, Bus terminal 20:40 20:40
Pula, Bus terminal 21:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
189 284
ČRNJA TOURS d.o.o.
6165
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:25
Rijeka, Bus terminal 19:30 19:30
Pazin, Bus terminal 20:20 20:20
Pula, Bus terminal 21:05 21:05
Rovinj, Bus terminal 21:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 21:05
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:25
Rijeka, Bus terminal 19:30 19:30
Pazin, Bus terminal 20:20 20:20
Pula, Bus terminal 21:05 21:05
Rovinj, Bus terminal 21:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
189 284
This information is supplied without liability