Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Sarajevo

Udaljenost između Zagreba i Sarajeva u BiH je oko 374 kilometara. Najbrža ruta je putovanje preko Nove Gradiške i Travnika za što vremenski treba otprilike 5 sati. Putovanje autobusom od Zagreba to Sarajeva Iz Zagreba prema Sarajevu dnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 8 sati, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Sarajevo možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Sarajevo – vozni red i prodaja autobusnih karti:

ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Centrotrans Eurolines BiH
700
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:30
Stara Gradiska, Border 08:30 08:30
Gradiska BP., Border 08:50 08:50
Gradiška, Bus terminal 08:52 08:52
Nova Topola 09:05 09:05
Laktasi 09:30 09:30
Banja Luka, Bus terminal 09:55 09:55
Rekavica 10:17 10:17
Krupa na Vrbasu 10:26 10:26
Crna Reka 10:53 10:53
Barevo 11:05 11:05
Podmilacje 11:15 11:15
Jajce, Bus terminal 11:30 11:30
Vinac 11:47 11:47
Torlakovac 11:55 11:55
Babino Selo 12:05 12:05
Donji Vakuf, Bus terminal 12:15 12:15
Turbe 12:50 12:50
Travnik, Bus terminal 13:05 13:05
Vitez, Bus terminal 13:20 13:20
Busovaca 13:35 13:35
Brestovsko 13:53 13:53
Kiseljak, Bus terminal 14:10 14:10
Han Ploca 14:20 14:20
Ilidza, Bus terminal 14:38 14:38
Sarajevo, Bus terminal 14:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 14:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:30
Stara Gradiska, Border 08:30 08:30
Gradiska BP., Border 08:50 08:50
Gradiška, Bus terminal 08:52 08:52
Nova Topola 09:05 09:05
Laktasi 09:30 09:30
Banja Luka, Bus terminal 09:55 09:55
Rekavica 10:17 10:17
Krupa na Vrbasu 10:26 10:26
Crna Reka 10:53 10:53
Barevo 11:05 11:05
Podmilacje 11:15 11:15
Jajce, Bus terminal 11:30 11:30
Vinac 11:47 11:47
Torlakovac 11:55 11:55
Babino Selo 12:05 12:05
Donji Vakuf, Bus terminal 12:15 12:15
Turbe 12:50 12:50
Travnik, Bus terminal 13:05 13:05
Vitez, Bus terminal 13:20 13:20
Busovaca 13:35 13:35
Brestovsko 13:53 13:53
Kiseljak, Bus terminal 14:10 14:10
Han Ploca 14:20 14:20
Ilidza, Bus terminal 14:38 14:38
Sarajevo, Bus terminal 14:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
179 285
5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne i/ili povratne karte.
Special offer
5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne i/ili povratne karte.
Special offer
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Centrotrans Eurolines BiH
701
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Stara Gradiska, Border 14:30 14:30
Gradiska BP., Border 14:50 14:50
Gradiška, Bus terminal 14:52 14:52
Nova Topola 15:05 15:05
Laktasi 15:25 15:25
Banja Luka, Bus terminal 15:50 15:55
Jajce, Bus terminal 17:25 17:30
Vinac 17:47 17:47
Torlakovac 17:55 17:55
Babino Selo 18:03 18:03
Donji Vakuf, Bus terminal 18:15 18:20
Turbe 18:55 18:55
Travnik, Bus terminal 19:05 19:10
Vitez, Bus terminal 19:25 19:25
Busovaca 19:40 19:40
Brestovsko 19:58 19:58
Kiseljak, Bus terminal 20:10 20:15
Han Ploca 20:25 20:25
Ilidza, Bus terminal 20:43 20:43
Sarajevo, Bus terminal 20:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 20:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Stara Gradiska, Border 14:30 14:30
Gradiska BP., Border 14:50 14:50
Gradiška, Bus terminal 14:52 14:52
Nova Topola 15:05 15:05
Laktasi 15:25 15:25
Banja Luka, Bus terminal 15:50 15:55
Jajce, Bus terminal 17:25 17:30
Vinac 17:47 17:47
Torlakovac 17:55 17:55
Babino Selo 18:03 18:03
Donji Vakuf, Bus terminal 18:15 18:20
Turbe 18:55 18:55
Travnik, Bus terminal 19:05 19:10
Vitez, Bus terminal 19:25 19:25
Busovaca 19:40 19:40
Brestovsko 19:58 19:58
Kiseljak, Bus terminal 20:10 20:15
Han Ploca 20:25 20:25
Ilidza, Bus terminal 20:43 20:43
Sarajevo, Bus terminal 20:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
179 285
5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne i/ili povratne karte.
Special offer
5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne i/ili povratne karte.
Special offer
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2186
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 16:45
Slavonski Brod, Bus terminal 19:10 19:10
Slavonski Brod Border Crossing, Border 19:15 19:15
Brod BP., Border 19:17 19:17
Derventa, Bus terminal 19:45 19:45
Doboj, Bus terminal 20:45 20:45
Zenica, Bus terminal 22:00 22:00
Sarajevo, Bus terminal 23:00 23:00
Konjic 00:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:45 23:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 16:45
Slavonski Brod, Bus terminal 19:10 19:10
Slavonski Brod Border Crossing, Border 19:15 19:15
Brod BP., Border 19:17 19:17
Derventa, Bus terminal 19:45 19:45
Doboj, Bus terminal 20:45 20:45
Zenica, Bus terminal 22:00 22:00
Sarajevo, Bus terminal 23:00 23:00
Konjic 00:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
190 304
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Centrotrans Eurolines BiH
702
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 22:00
Stara Gradiska, Border 23:30 23:30
Gradiska BP., Border 23:55 23:55
Gradiška, Bus terminal 00:00 00:00
Nova Topola 00:15 00:15
Laktasi 00:30 00:30
Banja Luka, Bus terminal 00:45 00:45
Krupa na Vrbasu 01:30 01:30
Jajce, Bus terminal 02:25 02:30
Donji Vakuf, Bus terminal 03:15 03:15
Travnik, Bus terminal 04:00 04:00
Vitez, Bus terminal 04:15 04:15
Busovaca 04:30 04:30
Kiseljak, Bus terminal 05:00 05:00
Visoko, Bus terminal 05:15 05:15
Sarajevo, Bus terminal 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:00 06:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 22:00
Stara Gradiska, Border 23:30 23:30
Gradiska BP., Border 23:55 23:55
Gradiška, Bus terminal 00:00 00:00
Nova Topola 00:15 00:15
Laktasi 00:30 00:30
Banja Luka, Bus terminal 00:45 00:45
Krupa na Vrbasu 01:30 01:30
Jajce, Bus terminal 02:25 02:30
Donji Vakuf, Bus terminal 03:15 03:15
Travnik, Bus terminal 04:00 04:00
Vitez, Bus terminal 04:15 04:15
Busovaca 04:30 04:30
Kiseljak, Bus terminal 05:00 05:00
Visoko, Bus terminal 05:15 05:15
Sarajevo, Bus terminal 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
179 285
5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne i/ili povratne karte.
Special offer
5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne i/ili povratne karte.
Special offer
This information is supplied without liability
Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Sarajeva za Zagreb možete pogledati ovdje Dolazak u Sarajevo Glavni autobusni kolodvor u Sarajevu “Autobuska Stanica Sarajevo” je smještena odmah pored glavnog željezničkog kolodvora na adresi Put života 8, 71000 Sarajevo. Od autobusnog kolodvora do centra grada je dobra povezanost (autobusi i tramvaji), a također taksi prijevoz je dosta jeftin. Smještaj u Sarajevu nije problem naći u nekom od apartmana, hostela ili hotela. Klikom na ikone ispod možete pogledati trenutnu ponudu za smještaj u Sarajevu.