Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Osijek

osijek_hrvatska_2Udaljenost od Zagreba do Osijeka iznosi otprilike 281 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Putovanje autobusom od Zagreba do Osijeka: Na relaciji Zagreb – Osijek svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 - 5 sati, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Osijek možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Osijek – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 1 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Osijek (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
Panturist Osijek
3362
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
01:15 05:15
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5380
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 05:45
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:00 08:00
Bukovlje (HR) 08:08 08:08
Vranovci (HR) 08:09 08:09
Trnjani (HR) 08:14 08:14
Garčin (HR) 08:17 08:19
Staro Topolje (HR) 08:25 08:26
Andrijevci (HR) 08:30 08:30
Čajkovci (HR) 08:35 08:36
Vrpolje (HR) 08:40 08:40
Piškorevci (HR) 08:44 08:47
Đakovo, Kolodvor (HR) 08:54 08:54
Kuševac (HR) 08:59 08:59
Tomašanci, Raskrižje (HR) 09:02 09:02
Široko Polje (HR) 09:05 09:05
Vuka (HR) 09:08 09:08
Beketinci, Raskrižje (HR) 09:11 09:11
Čepin (HR) 09:20 09:20
Osijek, Kolodvor (HR) 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
05:45 09:30
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 05:45
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:00 08:00
Bukovlje (HR) 08:08 08:08
Vranovci (HR) 08:09 08:09
Trnjani (HR) 08:14 08:14
Garčin (HR) 08:17 08:19
Staro Topolje (HR) 08:25 08:26
Andrijevci (HR) 08:30 08:30
Čajkovci (HR) 08:35 08:36
Vrpolje (HR) 08:40 08:40
Piškorevci (HR) 08:44 08:47
Đakovo, Kolodvor (HR) 08:54 08:54
Kuševac (HR) 08:59 08:59
Tomašanci, Raskrižje (HR) 09:02 09:02
Široko Polje (HR) 09:05 09:05
Vuka (HR) 09:08 09:08
Beketinci, Raskrižje (HR) 09:11 09:11
Čepin (HR) 09:20 09:20
Osijek, Kolodvor (HR) 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5384
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 12:15 12:15
Bukovlje (HR) 12:23 12:23
Vranovci (HR) 12:26 12:26
Trnjani (HR) 12:29 12:29
Garčin (HR) 12:32 12:34
Staro Topolje (HR) 12:40 12:41
Andrijevci (HR) 12:45 12:45
Čajkovci (HR) 12:50 12:51
Vrpolje (HR) 12:55 12:55
Piškorevci (HR) 12:59 13:02
Đakovo, Kolodvor (HR) 13:09 13:09
Kuševac (HR) 13:14 13:14
Tomašanci, Raskrižje (HR) 13:17 13:17
Široko Polje (HR) 13:20 13:20
Vuka (HR) 13:23 13:23
Beketinci, Raskrižje (HR) 13:26 13:26
Čepin (HR) 13:35 13:35
Osijek, Kolodvor (HR) 13:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:00 13:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 12:15 12:15
Bukovlje (HR) 12:23 12:23
Vranovci (HR) 12:26 12:26
Trnjani (HR) 12:29 12:29
Garčin (HR) 12:32 12:34
Staro Topolje (HR) 12:40 12:41
Andrijevci (HR) 12:45 12:45
Čajkovci (HR) 12:50 12:51
Vrpolje (HR) 12:55 12:55
Piškorevci (HR) 12:59 13:02
Đakovo, Kolodvor (HR) 13:09 13:09
Kuševac (HR) 13:14 13:14
Tomašanci, Raskrižje (HR) 13:17 13:17
Široko Polje (HR) 13:20 13:20
Vuka (HR) 13:23 13:23
Beketinci, Raskrižje (HR) 13:26 13:26
Čepin (HR) 13:35 13:35
Osijek, Kolodvor (HR) 13:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5385
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:15 15:15
Bukovlje (HR) 15:22 15:22
Vranovci (HR) 15:23 15:23
Trnjani (HR) 15:27 15:27
Garčin (HR) 15:30 15:32
Staro Topolje (HR) 15:38 15:39
Andrijevci (HR) 15:42 15:42
Čajkovci (HR) 15:47 15:48
Vrpolje (HR) 15:52 15:52
Piškorevci (HR) 15:56 16:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 16:09 16:09
Kuševac (HR) 16:14 16:14
Tomašanci, Raskrižje (HR) 16:18 16:18
Široko Polje (HR) 16:22 16:22
Vuka (HR) 16:27 16:27
Beketinci, Raskrižje (HR) 16:30 16:30
Čepin (HR) 16:39 16:39
Osijek, Kolodvor (HR) 16:49
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
12:40 16:49
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:15 15:15
Bukovlje (HR) 15:22 15:22
Vranovci (HR) 15:23 15:23
Trnjani (HR) 15:27 15:27
Garčin (HR) 15:30 15:32
Staro Topolje (HR) 15:38 15:39
Andrijevci (HR) 15:42 15:42
Čajkovci (HR) 15:47 15:48
Vrpolje (HR) 15:52 15:52
Piškorevci (HR) 15:56 16:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 16:09 16:09
Kuševac (HR) 16:14 16:14
Tomašanci, Raskrižje (HR) 16:18 16:18
Široko Polje (HR) 16:22 16:22
Vuka (HR) 16:27 16:27
Beketinci, Raskrižje (HR) 16:30 16:30
Čepin (HR) 16:39 16:39
Osijek, Kolodvor (HR) 16:49
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5386
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 19:30 19:30
Bukovlje (HR) 19:39 19:39
Vranovci (HR) 19:40 19:40
Trnjani (HR) 19:45 19:45
Garčin (HR) 19:48 19:50
Staro Topolje (HR) 19:56 19:57
Andrijevci (HR) 20:01 20:01
Čajkovci (HR) 20:06 20:08
Vrpolje (HR) 20:12 20:12
Piškorevci (HR) 20:16 20:19
Đakovo, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Kuševac (HR) 20:30 20:30
Tomašanci, Raskrižje (HR) 20:33 20:33
Široko Polje (HR) 20:37 20:38
Vuka (HR) 20:39 20:39
Beketinci, Raskrižje (HR) 20:42 20:42
Čepin (HR) 20:50 20:50
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 19:30 19:30
Bukovlje (HR) 19:39 19:39
Vranovci (HR) 19:40 19:40
Trnjani (HR) 19:45 19:45
Garčin (HR) 19:48 19:50
Staro Topolje (HR) 19:56 19:57
Andrijevci (HR) 20:01 20:01
Čajkovci (HR) 20:06 20:08
Vrpolje (HR) 20:12 20:12
Piškorevci (HR) 20:16 20:19
Đakovo, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Kuševac (HR) 20:30 20:30
Tomašanci, Raskrižje (HR) 20:33 20:33
Široko Polje (HR) 20:37 20:38
Vuka (HR) 20:39 20:39
Beketinci, Raskrižje (HR) 20:42 20:42
Čepin (HR) 20:50 20:50
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5377
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 19:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:00 22:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 22:40 22:40
Osijek, Kolodvor (HR) 23:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
19:40 23:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 19:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:00 22:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 22:40 22:40
Osijek, Kolodvor (HR) 23:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
5404
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
01:15 05:15
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5541
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Kolodvor (HR) 22:15
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:10 02:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 04:20 04:20
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 06:10 06:10
Osijek, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
02:30 06:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Kolodvor (HR) 22:15
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:10 02:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 04:20 04:20
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 06:10 06:10
Osijek, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188
App Požega
571
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 04:00
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 05:45 05:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 07:45 07:45
Osijek, Kolodvor (HR) 08:25
Period u kojem prometuje
02.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
04:00 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 04:00
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 05:45 05:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 07:45 07:45
Osijek, Kolodvor (HR) 08:25
Period u kojem prometuje
02.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5530
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 14:25 14:25
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:10 15:10
Osijek, Kolodvor (HR) 16:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 16:40
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 14:25 14:25
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:10 15:10
Osijek, Kolodvor (HR) 16:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188
Autotrans d.o.o
App Požega
5527
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:15
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:55 16:55
Osijek, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
14:15 18:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:15
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:55 16:55
Osijek, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
125 188

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability