Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Plitvice

Plitvicka-jezera

Nacionalni park Plitvička jezera je najpoznatiji i najposjećeniji nacionalni park u Hrvatskoj. Nalazi se u Lici, u blizini granice sa Bosnom i Hercegovinom i otvoren je tijekom cijele godine. Putovanje autobusom iz Zagreba do Plitvičkih jezera: Iz Zagreba do Plitvičkih jezera svakodnevno prometuje autobus, a tijekom ljetne sezone je veći broj polazaka i odlazaka na ovoj relaciji. Cijena autobusne karte u jednom smjeru na ovoj relaciji je oko 100 kn.
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Arriva - Autotrans
3187
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:45
Karlovac, Bus terminal 06:40 06:40
Slunj 07:35 07:35
Plitvice Lakes 08:10 08:10
Licko Petrovo selo 08:15
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
05:45 08:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:45
Karlovac, Bus terminal 06:40 06:40
Slunj 07:35 07:35
Plitvice Lakes 08:10 08:10
Licko Petrovo selo 08:15
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
79 118
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
161
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 05:50
Zagreb, Bus terminal 07:15 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:20 08:20
Slunj 09:10 09:10
Plitvice Lakes 09:45 09:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 10:05 10:05
Udbina 10:40 10:40
Gracac, Bus terminal 11:05 11:05
Obrovac 11:45 11:45
Zadar, Bus terminal 12:30 12:45
Sukosan 12:55 12:55
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Pirovac 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:00 14:00
Sibenik, Bus terminal 14:20 14:20
Primosten, Primošten Center OUT 14:50 14:50
Trogir, Bus terminal 15:20 15:20
Split, Bus terminal 16:00 16:15
Makarska, Bus terminal 17:15 17:15
Tucepi 17:23 17:23
Podgora 17:28 17:28
Igrane 17:45 17:45
Zivogosce 17:50 17:50
Duba 17:56 17:56
Drvenik 18:02 18:02
Zaostrog 18:08 18:08
Gradac 18:15 18:15
Bacina 18:23 18:23
Ploce, Bus terminal 18:30 18:30
Opuzen 18:45 18:45
Metkovic, Bus terminal 19:00 19:00
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 19:25 19:25
Slano 19:35 19:35
Orasac 19:53 19:53
Trsteno 20:05 20:05
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 20:15 20:15
Dubrovnik, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:30 09:45
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 05:50
Zagreb, Bus terminal 07:15 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:20 08:20
Slunj 09:10 09:10
Plitvice Lakes 09:45 09:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 10:05 10:05
Udbina 10:40 10:40
Gracac, Bus terminal 11:05 11:05
Obrovac 11:45 11:45
Zadar, Bus terminal 12:30 12:45
Sukosan 12:55 12:55
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Pirovac 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:00 14:00
Sibenik, Bus terminal 14:20 14:20
Primosten, Primošten Center OUT 14:50 14:50
Trogir, Bus terminal 15:20 15:20
Split, Bus terminal 16:00 16:15
Makarska, Bus terminal 17:15 17:15
Tucepi 17:23 17:23
Podgora 17:28 17:28
Igrane 17:45 17:45
Zivogosce 17:50 17:50
Duba 17:56 17:56
Drvenik 18:02 18:02
Zaostrog 18:08 18:08
Gradac 18:15 18:15
Bacina 18:23 18:23
Ploce, Bus terminal 18:30 18:30
Opuzen 18:45 18:45
Metkovic, Bus terminal 19:00 19:00
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 19:25 19:25
Slano 19:35 19:35
Orasac 19:53 19:53
Trsteno 20:05 20:05
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 20:15 20:15
Dubrovnik, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 135
Arriva - Autotrans
2894
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 10:30
Karlovac, Bus terminal 11:25 11:30
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 11:43 11:43
Tusilovic 11:49 11:49
Krnjak 11:53 11:53
Budacka Rijeka 11:57 11:57
Zagorje, Zagorje intesection 12:01 12:01
Tocak 12:04 12:04
Veljun 12:06 12:06
Hrvatski Blagaj 12:14 12:14
Niksic 12:21 12:21
Slunj 12:28 12:30
Rakovica 12:47 12:47
Grabovac (Rakovica) 12:58 12:58
Plitvice Lakes 13:07 13:07
Mukinje 13:09 13:09
Kapela Korenicka 13:20 13:20
Rudanovac 13:22 13:22
Borje Motel 13:25 13:25
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:34
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 13:07
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 10:30
Karlovac, Bus terminal 11:25 11:30
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 11:43 11:43
Tusilovic 11:49 11:49
Krnjak 11:53 11:53
Budacka Rijeka 11:57 11:57
Zagorje, Zagorje intesection 12:01 12:01
Tocak 12:04 12:04
Veljun 12:06 12:06
Hrvatski Blagaj 12:14 12:14
Niksic 12:21 12:21
Slunj 12:28 12:30
Rakovica 12:47 12:47
Grabovac (Rakovica) 12:58 12:58
Plitvice Lakes 13:07 13:07
Mukinje 13:09 13:09
Kapela Korenicka 13:20 13:20
Rudanovac 13:22 13:22
Borje Motel 13:25 13:25
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:34
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 128
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
115
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 09:30
Novi Marof, Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb, Bus terminal 10:55 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:20 12:20
Slunj 13:20 13:20
Plitvice Lakes 13:50 13:50
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:00 14:00
Gracac, Bus terminal 15:20 15:20
Obrovac 15:50 15:50
Posedarje 16:20 16:20
Zadar, Bus terminal 16:40 16:45
Sukosan 17:00 17:00
Biograd mag. 17:15 17:15
Pirovac 17:40 17:40
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Sibenik, Bus terminal 18:10 18:15
Primosten, Primošten Center OUT 18:50 18:50
Rogoznica Mag. 19:00 19:00
Marina 19:10 19:10
Trogir, Bus terminal 19:25 19:25
Split, Bus terminal 20:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:30 13:50
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 09:30
Novi Marof, Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb, Bus terminal 10:55 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:20 12:20
Slunj 13:20 13:20
Plitvice Lakes 13:50 13:50
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:00 14:00
Gracac, Bus terminal 15:20 15:20
Obrovac 15:50 15:50
Posedarje 16:20 16:20
Zadar, Bus terminal 16:40 16:45
Sukosan 17:00 17:00
Biograd mag. 17:15 17:15
Pirovac 17:40 17:40
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Sibenik, Bus terminal 18:10 18:15
Primosten, Primošten Center OUT 18:50 18:50
Rogoznica Mag. 19:00 19:00
Marina 19:10 19:10
Trogir, Bus terminal 19:25 19:25
Split, Bus terminal 20:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
86 129
Promet Makarska d.o.o.
3084
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:10 13:10
Plitvice Lakes 14:20 14:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:30 14:30
Udbina 15:30 15:30
Knin, Bus terminal 17:00 17:00
Sinj, Bus terminal 18:00 18:00
Split, Bus terminal 18:50 19:00
Omis 19:30 19:30
Stanici, ST -> DU (Hotel Germania) 19:38 19:38
Ruskamen, 1 (M) > Dubrovnik 19:39 19:39
Lokva Rogoznica 19:41 19:41
Mimice 19:44 19:44
Marusici, ST -> DU 1 mag. 19:46 19:46
Pisak, 1 (M) > Dubrovnik 19:49 19:49
Dubci 19:50 19:50
Brela Magistrala 19:55 19:55
Baska Voda 20:00 20:00
Basko Polje 20:01 20:01
Promajna 20:03 20:03
Krvavica 20:05 20:05
Makarska, Bus terminal 20:10 20:10
Tucepi 20:20 20:20
Podgora 20:25 20:25
Drasnice 20:30 20:30
Igrane 20:37 20:37
Zivogosce 20:40 20:40
Mala Duba 20:41 20:41
Drvenik 20:51 20:51
Zaostrog 20:53 20:53
Podaca 20:57 20:57
Brist 20:58 20:58
Gradac 21:00 21:00
Bacina 21:06 21:06
Ploce, Bus terminal 21:20 21:20
Metkovic, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 14:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:10 13:10
Plitvice Lakes 14:20 14:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:30 14:30
Udbina 15:30 15:30
Knin, Bus terminal 17:00 17:00
Sinj, Bus terminal 18:00 18:00
Split, Bus terminal 18:50 19:00
Omis 19:30 19:30
Stanici, ST -> DU (Hotel Germania) 19:38 19:38
Ruskamen, 1 (M) > Dubrovnik 19:39 19:39
Lokva Rogoznica 19:41 19:41
Mimice 19:44 19:44
Marusici, ST -> DU 1 mag. 19:46 19:46
Pisak, 1 (M) > Dubrovnik 19:49 19:49
Dubci 19:50 19:50
Brela Magistrala 19:55 19:55
Baska Voda 20:00 20:00
Basko Polje 20:01 20:01
Promajna 20:03 20:03
Krvavica 20:05 20:05
Makarska, Bus terminal 20:10 20:10
Tucepi 20:20 20:20
Podgora 20:25 20:25
Drasnice 20:30 20:30
Igrane 20:37 20:37
Zivogosce 20:40 20:40
Mala Duba 20:41 20:41
Drvenik 20:51 20:51
Zaostrog 20:53 20:53
Podaca 20:57 20:57
Brist 20:58 20:58
Gradac 21:00 21:00
Bacina 21:06 21:06
Ploce, Bus terminal 21:20 21:20
Metkovic, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
87 140
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
3190
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:15 15:15
Slunj 16:15 16:15
Plitvice Lakes 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:15 16:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:15 15:15
Slunj 16:15 16:15
Plitvice Lakes 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 128
APZ Imotski-Autoherc d.o.o
957
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:30
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Plitvice Lakes 16:20 16:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:45 17:10
Udbina 17:40 17:40
Knin, Bus terminal 19:00 19:00
Sinj, Bus terminal 19:55 19:55
Cista Provo 20:40 20:40
Lovrec 20:45 20:45
Krivodol (Podbablje) 21:00 21:00
Imotski, Bus terminal 21:15 21:30
Gornji Vinjani, Border 21:40 21:40
Osoje 22:10 22:10
Posusje 22:20 22:20
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 22:52 22:52
Mostar (West), Bus terminal 23:17
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:30 16:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:30
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Plitvice Lakes 16:20 16:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:45 17:10
Udbina 17:40 17:40
Knin, Bus terminal 19:00 19:00
Sinj, Bus terminal 19:55 19:55
Cista Provo 20:40 20:40
Lovrec 20:45 20:45
Krivodol (Podbablje) 21:00 21:00
Imotski, Bus terminal 21:15 21:30
Gornji Vinjani, Border 21:40 21:40
Osoje 22:10 22:10
Posusje 22:20 22:20
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 22:52 22:52
Mostar (West), Bus terminal 23:17
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
80 128
APZ Imotski-Autoherc d.o.o
958
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 21:30
Plitvice Lakes 23:15 23:15
Korenica, 1 (M) > Udbina 23:59 23:59
Udbina 00:36 00:36
Knin, Bus terminal 02:21 02:21
Sinj, Bus terminal 03:37 03:37
Cista Provo 04:09 04:09
Lovrec 04:12 04:12
Krivodol (Podbablje) 04:27 04:27
Imotski, Bus terminal 04:38 04:50
Gornji Vinjani, Border 05:00 05:00
Osoje 05:30 05:30
Posusje 05:40 05:40
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 06:15 06:15
Mostar (West), Bus terminal 06:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:30 23:15
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 21:30
Plitvice Lakes 23:15 23:15
Korenica, 1 (M) > Udbina 23:59 23:59
Udbina 00:36 00:36
Knin, Bus terminal 02:21 02:21
Sinj, Bus terminal 03:37 03:37
Cista Provo 04:09 04:09
Lovrec 04:12 04:12
Krivodol (Podbablje) 04:27 04:27
Imotski, Bus terminal 04:38 04:50
Gornji Vinjani, Border 05:00 05:00
Osoje 05:30 05:30
Posusje 05:40 05:40
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 06:15 06:15
Mostar (West), Bus terminal 06:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
88 136
This information is supplied without liability
Jednodnevni izlet iz Zagreba u na Plitvička Jezera: Ukoliko ostajete u Zagrebu i planirate posjetiti nacionalni park Plitvička jezera, tada na raspolaganju imate slijedeće mogućnosti:
  1. Putovanje javnim prijevozom kao najjeftinija opcija ukoliko se radi o samo 1-2 osobe.
  2. Najam automobila u Zagrebu -  ovisno o vremenskom periodu u Zagrebu možete unajmiti automobil od 250-300 kn. Iz Zagreba do Plitvica najbržom rutom će vam trebati oko 2 sata. Dodatni je trošak cestarine na autocesti koji iznosi oko 40 kuna, te trošak goriva u iznosu od 200-300 kuna. Ukupni trošak putovanja bi iznosio oko 500-600 kuna. Najpovoljniju ponudu za najam automobila u zagrebi i zračnoj luci Zagreb možete pogledati ovdje.
  3. Organizirani jednodnevni izlet - iz Zagreba veliki broj turističkih agencija ima su svojoj ponudi organizirane jednodnevne izlete za Plitvička jezera. Više o izletima možete pročitati ovdje.
Smještaj na Plitvičkim jezerima: Ukoliko planirate višednevni posjet Plitvičkim jezerima možete potražiti smještaj u nekom od hotela koji su smješteni unutar samog nacionalnog parka ili u mnogobrojnim malim privatnim apartmanima koji su većinom smješteni u samoj blizini.