Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Plitvice

Plitvicka-jezera

Nacionalni park Plitvička jezera je najpoznatiji i najposjećeniji nacionalni park u Hrvatskoj. Nalazi se u Lici, u blizini granice sa Bosnom i Hercegovinom i otvoren je tijekom cijele godine. Putovanje autobusom iz Zagreba do Plitvičkih jezera: Iz Zagreba do Plitvičkih jezera svakodnevno prometuje autobus, a tijekom ljetne sezone je veći broj polazaka i odlazaka na ovoj relaciji. Cijena autobusne karte u jednom smjeru na ovoj relaciji je oko 100 kn.
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
3366
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:45
Karlovac, Bus terminal 06:40 06:40
Slunj 07:35 07:35
Plitvice Lakes 08:10
Period u kojem prometuje
01.07. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
05:45 08:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:45
Karlovac, Bus terminal 06:40 06:40
Slunj 07:35 07:35
Plitvice Lakes 08:10
Period u kojem prometuje
01.07. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
79 120
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
3182
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:30
Karlovac, Bus terminal 07:30 07:30
Slunj 08:20 08:20
Plitvice Lakes 08:50
Period u kojem prometuje
01.07. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 08:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:30
Karlovac, Bus terminal 07:30 07:30
Slunj 08:20 08:20
Plitvice Lakes 08:50
Period u kojem prometuje
01.07. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
79 120
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
3183
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:25 08:25
Krnjak 08:45 08:45
Plitvice Lakes 09:45
Period u kojem prometuje
15.04. - 27.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:30 09:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:25 08:25
Krnjak 08:45 08:45
Plitvice Lakes 09:45
Period u kojem prometuje
15.04. - 27.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
79 120
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
161
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 05:50
Zagreb, Bus terminal 07:15 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:20 08:20
Slunj 09:10 09:10
Plitvice Lakes 09:45 09:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 10:05 10:05
Udbina 10:40 10:40
Gracac, Bus terminal 11:05 11:05
Obrovac 11:45 11:45
Zadar, Bus terminal 12:30 12:45
Sukosan 12:55 12:55
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Pirovac 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:00 14:00
Sibenik, Bus terminal 14:20 14:20
Primosten, Primošten Center OUT 14:50 14:50
Trogir, Bus terminal 15:20 15:20
Split, Bus terminal 16:00 16:15
Makarska, Bus terminal 17:15 17:15
Tucepi 17:23 17:23
Podgora 17:28 17:28
Igrane 17:45 17:45
Zivogosce 17:50 17:50
Duba 17:56 17:56
Drvenik 18:02 18:02
Zaostrog 18:08 18:08
Gradac 18:15 18:15
Bacina 18:23 18:23
Ploce, Bus terminal 18:30 18:30
Opuzen 18:45 18:45
Metkovic, Bus terminal 19:00 19:00
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 19:25 19:25
Slano 19:35 19:35
Orasac 19:53 19:53
Trsteno 20:05 20:05
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 20:15 20:15
Dubrovnik, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:30 09:45
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 05:50
Zagreb, Bus terminal 07:15 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:20 08:20
Slunj 09:10 09:10
Plitvice Lakes 09:45 09:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 10:05 10:05
Udbina 10:40 10:40
Gracac, Bus terminal 11:05 11:05
Obrovac 11:45 11:45
Zadar, Bus terminal 12:30 12:45
Sukosan 12:55 12:55
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Pirovac 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:00 14:00
Sibenik, Bus terminal 14:20 14:20
Primosten, Primošten Center OUT 14:50 14:50
Trogir, Bus terminal 15:20 15:20
Split, Bus terminal 16:00 16:15
Makarska, Bus terminal 17:15 17:15
Tucepi 17:23 17:23
Podgora 17:28 17:28
Igrane 17:45 17:45
Zivogosce 17:50 17:50
Duba 17:56 17:56
Drvenik 18:02 18:02
Zaostrog 18:08 18:08
Gradac 18:15 18:15
Bacina 18:23 18:23
Ploce, Bus terminal 18:30 18:30
Opuzen 18:45 18:45
Metkovic, Bus terminal 19:00 19:00
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 19:25 19:25
Slano 19:35 19:35
Orasac 19:53 19:53
Trsteno 20:05 20:05
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 20:15 20:15
Dubrovnik, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
75 113
Prijevoz Knežević
2491
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 08:00
Krnjak 09:22 09:22
Veljun 09:35 09:35
Slunj 09:50 09:50
Rakovica 10:08 10:08
Plitvice Lakes 10:22
Period u kojem prometuje
01.06. - 20.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:00 10:22
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 08:00
Krnjak 09:22 09:22
Veljun 09:35 09:35
Slunj 09:50 09:50
Rakovica 10:08 10:08
Plitvice Lakes 10:22
Period u kojem prometuje
01.06. - 20.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
74 130
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
229
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 08:40
Karlovac, Bus terminal 09:30 09:35
Tusilovic 09:48 09:48
Krnjak 09:55 09:55
Budacka Rijeka 09:58 09:58
Tocak 10:04 10:04
Veljun 10:08 10:08
Hrvatski Blagaj 10:12 10:12
Niksic 10:20 10:20
Slunj 10:25 10:25
Slušnica 10:30 10:30
Rakovica 10:41 10:41
Plitvice Lakes 10:55 10:55
Rudanovac 11:03 11:03
Borje Motel 11:10 11:30
Korenica, 1 (M) > Udbina 11:35 11:35
Udbina 12:15 12:15
Ondic 12:16 12:16
Klapavica 12:20 12:20
Bruvno 12:25 12:25
Gracac, Bus terminal 12:40 12:40
Obrovac 13:15 13:15
Maslenica, Parking Maslenicki Bridge 13:40 13:40
Posedarje 14:05 14:05
Policnik, Towards -> Zadar 14:11 14:11
Murvica 14:13 14:13
Zadar, Bus terminal 14:15 14:20
Bibinje 14:34 14:34
Sukosan 14:37 14:37
St. Petar na moru, Stop > Split 14:43 14:43
Turanj 14:47 14:47
St. Filip i Jakov 14:48 14:48
Biograd na Moru, Bus terminal 14:55 14:55
Pakostane Mag. 15:02 15:02
Drage 15:06 15:06
Prosika 15:13 15:13
Pirovac 15:18 15:18
Tisno Mag. 15:21 15:21
Vodice, Bus terminal 15:29 15:29
Sibenik, Bus terminal 15:35 15:40
Brodarica 15:51 15:51
Grebastica 15:57 15:57
Primosten 16:08 16:08
Rogoznica Mag. 16:15 16:15
Podorljak 16:22 16:22
Marina 16:25 16:25
Trogir, Bus terminal 16:49 16:49
Solin, Stop > Split 17:03 17:03
Split, Bus terminal 17:15
Period u kojem prometuje
02.04. - 31.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:40 10:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 08:40
Karlovac, Bus terminal 09:30 09:35
Tusilovic 09:48 09:48
Krnjak 09:55 09:55
Budacka Rijeka 09:58 09:58
Tocak 10:04 10:04
Veljun 10:08 10:08
Hrvatski Blagaj 10:12 10:12
Niksic 10:20 10:20
Slunj 10:25 10:25
Slušnica 10:30 10:30
Rakovica 10:41 10:41
Plitvice Lakes 10:55 10:55
Rudanovac 11:03 11:03
Borje Motel 11:10 11:30
Korenica, 1 (M) > Udbina 11:35 11:35
Udbina 12:15 12:15
Ondic 12:16 12:16
Klapavica 12:20 12:20
Bruvno 12:25 12:25
Gracac, Bus terminal 12:40 12:40
Obrovac 13:15 13:15
Maslenica, Parking Maslenicki Bridge 13:40 13:40
Posedarje 14:05 14:05
Policnik, Towards -> Zadar 14:11 14:11
Murvica 14:13 14:13
Zadar, Bus terminal 14:15 14:20
Bibinje 14:34 14:34
Sukosan 14:37 14:37
St. Petar na moru, Stop > Split 14:43 14:43
Turanj 14:47 14:47
St. Filip i Jakov 14:48 14:48
Biograd na Moru, Bus terminal 14:55 14:55
Pakostane Mag. 15:02 15:02
Drage 15:06 15:06
Prosika 15:13 15:13
Pirovac 15:18 15:18
Tisno Mag. 15:21 15:21
Vodice, Bus terminal 15:29 15:29
Sibenik, Bus terminal 15:35 15:40
Brodarica 15:51 15:51
Grebastica 15:57 15:57
Primosten 16:08 16:08
Rogoznica Mag. 16:15 16:15
Podorljak 16:22 16:22
Marina 16:25 16:25
Trogir, Bus terminal 16:49 16:49
Solin, Stop > Split 17:03 17:03
Split, Bus terminal 17:15
Period u kojem prometuje
02.04. - 31.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
99 158
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
3030
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:15
Karlovac, Bus terminal 10:10 10:10
Krnjak 10:25 10:25
Slunj 10:55 11:00
Rakovica 11:15 11:15
Plitvice Lakes 11:30
Period u kojem prometuje
01.05. - 11.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:15 11:30
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:15
Karlovac, Bus terminal 10:10 10:10
Krnjak 10:25 10:25
Slunj 10:55 11:00
Rakovica 11:15 11:15
Plitvice Lakes 11:30
Period u kojem prometuje
01.05. - 11.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
79 118
Prijevoz Knežević
2996
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:45
Krnjak 10:52 10:52
Veljun 11:05 11:05
Plitvice Lakes 11:50
Period u kojem prometuje
25.06. - 10.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:45 11:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:45
Krnjak 10:52 10:52
Veljun 11:05 11:05
Plitvice Lakes 11:50
Period u kojem prometuje
25.06. - 10.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
74 130
Arriva - Autotrans
2894
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 10:30
Karlovac, Bus terminal 11:25 11:30
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 11:43 11:43
Tusilovic 11:49 11:49
Krnjak 11:53 11:53
Budacka Rijeka 11:57 11:57
Zagorje , Zagorje intesection 12:01 12:01
Tocak 12:04 12:04
Veljun 12:06 12:06
Hrvatski Blagaj 12:14 12:14
Niksic 12:21 12:21
Slunj 12:28 12:30
Rakovica 12:47 12:47
Grabovac (Rakovica) 12:58 12:58
Plitvice Lakes 13:07 13:07
Mukinje 13:09 13:09
Kapela Korenicka 13:20 13:20
Rudanovac 13:22 13:22
Borje Motel 13:25 13:25
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:34
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 13:07
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 10:30
Karlovac, Bus terminal 11:25 11:30
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 11:43 11:43
Tusilovic 11:49 11:49
Krnjak 11:53 11:53
Budacka Rijeka 11:57 11:57
Zagorje , Zagorje intesection 12:01 12:01
Tocak 12:04 12:04
Veljun 12:06 12:06
Hrvatski Blagaj 12:14 12:14
Niksic 12:21 12:21
Slunj 12:28 12:30
Rakovica 12:47 12:47
Grabovac (Rakovica) 12:58 12:58
Plitvice Lakes 13:07 13:07
Mukinje 13:09 13:09
Kapela Korenicka 13:20 13:20
Rudanovac 13:22 13:22
Borje Motel 13:25 13:25
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:34
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 128
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Autotransport d.d Šibenik
374
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 11:55
Plitvice Lakes 13:20 13:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:40 13:40
Zadar, Bus terminal 15:55 16:00
Sukosan 16:22 16:22
St. Filip i Jakov 16:27 16:27
Biograd na Moru, Bus terminal 16:35 16:35
Pakostane Mag. 16:45 16:45
Drage 16:50 16:50
Pirovac 17:00 17:00
Vodice, Bus terminal 17:13 17:13
Sibenik, Bus terminal 17:28 17:30
Primosten, Primošten Center OUT 18:00 18:00
Rogoznica Mag. 18:08 18:08
Trogir, Bus terminal 18:32 18:32
Split, Bus terminal 19:05
Period u kojem prometuje
15.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:00 13:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 11:55
Plitvice Lakes 13:20 13:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:40 13:40
Zadar, Bus terminal 15:55 16:00
Sukosan 16:22 16:22
St. Filip i Jakov 16:27 16:27
Biograd na Moru, Bus terminal 16:35 16:35
Pakostane Mag. 16:45 16:45
Drage 16:50 16:50
Pirovac 17:00 17:00
Vodice, Bus terminal 17:13 17:13
Sibenik, Bus terminal 17:28 17:30
Primosten, Primošten Center OUT 18:00 18:00
Rogoznica Mag. 18:08 18:08
Trogir, Bus terminal 18:32 18:32
Split, Bus terminal 19:05
Period u kojem prometuje
15.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
80 120
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
115
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 09:30
Novi Marof, Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb, Bus terminal 10:55 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:20 12:20
Slunj 13:20 13:20
Plitvice Lakes 13:50 13:50
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:00 14:00
Gracac, Bus terminal 15:20 15:20
Obrovac 15:50 15:50
Posedarje 16:20 16:20
Zadar, Bus terminal 16:40 16:45
Sukosan 17:00 17:00
Biograd mag. 17:15 17:15
Pirovac 17:40 17:40
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Sibenik, Bus terminal 18:10 18:15
Primosten, Primošten Center OUT 18:50 18:50
Rogoznica Mag. 19:00 19:00
Marina 19:10 19:10
Trogir, Bus terminal 19:25 19:25
Split, Bus terminal 20:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:30 13:50
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 09:30
Novi Marof, Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb, Bus terminal 10:55 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:20 12:20
Slunj 13:20 13:20
Plitvice Lakes 13:50 13:50
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:00 14:00
Gracac, Bus terminal 15:20 15:20
Obrovac 15:50 15:50
Posedarje 16:20 16:20
Zadar, Bus terminal 16:40 16:45
Sukosan 17:00 17:00
Biograd mag. 17:15 17:15
Pirovac 17:40 17:40
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Sibenik, Bus terminal 18:10 18:15
Primosten, Primošten Center OUT 18:50 18:50
Rogoznica Mag. 19:00 19:00
Marina 19:10 19:10
Trogir, Bus terminal 19:25 19:25
Split, Bus terminal 20:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
75 118
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Promet Makarska d.o.o.
3084
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:10 13:10
Plitvice Lakes 14:20 14:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:30 14:30
Udbina 15:30 15:30
Knin, Bus terminal 17:00 17:00
Sinj, Bus terminal 18:00 18:00
Split, Bus terminal 18:50 19:00
Omis 19:30 19:30
Stanici, ST -> DU (Hotel Germania) 19:38 19:38
Ruskamen, 1 (M) > Dubrovnik 19:39 19:39
Lokva Rogoznica 19:41 19:41
Mimice 19:44 19:44
Marusici, ST -> DU 1 mag. 19:46 19:46
Pisak, 1 (M) > Dubrovnik 19:49 19:49
Dubci 19:50 19:50
Brela Magistrala 19:55 19:55
Baska Voda 20:00 20:00
Basko Polje 20:01 20:01
Promajna 20:03 20:03
Krvavica 20:05 20:05
Makarska, Bus terminal 20:10 20:10
Tucepi 20:20 20:20
Podgora 20:25 20:25
Drasnice 20:30 20:30
Igrane 20:37 20:37
Zivogosce 20:40 20:40
Mala Duba 20:41 20:41
Drvenik 20:51 20:51
Zaostrog 20:53 20:53
Podaca 20:57 20:57
Brist 20:58 20:58
Gradac 21:00 21:00
Bacina 21:06 21:06
Ploce, Bus terminal 21:20 21:20
Metkovic, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 14:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:10 13:10
Plitvice Lakes 14:20 14:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:30 14:30
Udbina 15:30 15:30
Knin, Bus terminal 17:00 17:00
Sinj, Bus terminal 18:00 18:00
Split, Bus terminal 18:50 19:00
Omis 19:30 19:30
Stanici, ST -> DU (Hotel Germania) 19:38 19:38
Ruskamen, 1 (M) > Dubrovnik 19:39 19:39
Lokva Rogoznica 19:41 19:41
Mimice 19:44 19:44
Marusici, ST -> DU 1 mag. 19:46 19:46
Pisak, 1 (M) > Dubrovnik 19:49 19:49
Dubci 19:50 19:50
Brela Magistrala 19:55 19:55
Baska Voda 20:00 20:00
Basko Polje 20:01 20:01
Promajna 20:03 20:03
Krvavica 20:05 20:05
Makarska, Bus terminal 20:10 20:10
Tucepi 20:20 20:20
Podgora 20:25 20:25
Drasnice 20:30 20:30
Igrane 20:37 20:37
Zivogosce 20:40 20:40
Mala Duba 20:41 20:41
Drvenik 20:51 20:51
Zaostrog 20:53 20:53
Podaca 20:57 20:57
Brist 20:58 20:58
Gradac 21:00 21:00
Bacina 21:06 21:06
Ploce, Bus terminal 21:20 21:20
Metkovic, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
87 140
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
350
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 13:30
Karlovac, Bus terminal 14:20 14:20
Slunj 15:10 15:10
Plitvice Lakes 15:45 15:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:05 16:05
Udbina Mag., Intersection 16:40 16:40
Gracac, Bus terminal 17:00 17:00
Obrovac 17:40 17:40
Benkovac, Bus terminal 18:10 18:10
Stankovci 18:25 18:25
Sibenik, Bus terminal 18:55 18:55
Split, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
15.06. - 15.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 15:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 13:30
Karlovac, Bus terminal 14:20 14:20
Slunj 15:10 15:10
Plitvice Lakes 15:45 15:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:05 16:05
Udbina Mag., Intersection 16:40 16:40
Gracac, Bus terminal 17:00 17:00
Obrovac 17:40 17:40
Benkovac, Bus terminal 18:10 18:10
Stankovci 18:25 18:25
Sibenik, Bus terminal 18:55 18:55
Split, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
15.06. - 15.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
75 113
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
3190
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:15 15:15
Slunj 16:15 16:15
Plitvice Lakes 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:15 16:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:15 15:15
Slunj 16:15 16:15
Plitvice Lakes 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 128
APZ Imotski-Autoherc d.o.o
957
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:30
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Plitvice Lakes 16:20 16:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:45 17:10
Udbina 17:40 17:40
Knin, Bus terminal 19:00 19:00
Sinj, Bus terminal 19:55 19:55
Cista Provo 20:40 20:40
Lovrec 20:45 20:45
Krivodol (Podbablje) 21:00 21:00
Imotski, Bus terminal 21:15 21:30
Gornji Vinjani, Border 21:40 21:40
Osoje 22:10 22:10
Posusje 22:20 22:20
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 22:52 22:52
Mostar (West), Bus terminal 23:17
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:30 16:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:30
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Plitvice Lakes 16:20 16:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:45 17:10
Udbina 17:40 17:40
Knin, Bus terminal 19:00 19:00
Sinj, Bus terminal 19:55 19:55
Cista Provo 20:40 20:40
Lovrec 20:45 20:45
Krivodol (Podbablje) 21:00 21:00
Imotski, Bus terminal 21:15 21:30
Gornji Vinjani, Border 21:40 21:40
Osoje 22:10 22:10
Posusje 22:20 22:20
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 22:52 22:52
Mostar (West), Bus terminal 23:17
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
80 128
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
125
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:00
Karlovac, Bus terminal 15:55 15:55
Tusilovic 16:15 16:15
Krnjak 16:20 16:20
Veljun 16:35 16:35
Hrvatski Blagaj 16:40 16:40
Slunj 16:48 16:48
Rakovica 17:05 17:05
Plitvice Lakes 17:23 17:23
Korenica 17:50 17:50
Posedarje 18:45 18:45
Policnik, Towards -> Zadar 19:15 19:15
Zadar, Bus terminal 19:30 19:30
Kozino 19:45 19:45
Petrcane Mag., Petrcane - Nin 19:50 19:50
Zaton (Zadar), Direction -> Nin 19:55 19:55
Nin 20:00 20:00
Glavanci 20:03 20:03
Grbici 20:05 20:05
Privlaka 20:10 20:10
Vir, Bus terminal 20:20
Period u kojem prometuje
02.04. - 01.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:00 17:23
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:00
Karlovac, Bus terminal 15:55 15:55
Tusilovic 16:15 16:15
Krnjak 16:20 16:20
Veljun 16:35 16:35
Hrvatski Blagaj 16:40 16:40
Slunj 16:48 16:48
Rakovica 17:05 17:05
Plitvice Lakes 17:23 17:23
Korenica 17:50 17:50
Posedarje 18:45 18:45
Policnik, Towards -> Zadar 19:15 19:15
Zadar, Bus terminal 19:30 19:30
Kozino 19:45 19:45
Petrcane Mag., Petrcane - Nin 19:50 19:50
Zaton (Zadar), Direction -> Nin 19:55 19:55
Nin 20:00 20:00
Glavanci 20:03 20:03
Grbici 20:05 20:05
Privlaka 20:10 20:10
Vir, Bus terminal 20:20
Period u kojem prometuje
02.04. - 01.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
99 158
Ines Tours - Drniš
126
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 16:00
Slunj 17:40 17:40
Plitvice Lakes 18:30 18:30
Korenica, 1 (M) > Udbina 18:45 18:45
Udbina 19:15 19:15
Gracac, Bus terminal 19:45 19:45
Knin, Bus terminal 20:35 20:35
Oklaj 20:50 20:50
Drnis, Bus terminal 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:00 18:30
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 16:00
Slunj 17:40 17:40
Plitvice Lakes 18:30 18:30
Korenica, 1 (M) > Udbina 18:45 18:45
Udbina 19:15 19:15
Gracac, Bus terminal 19:45 19:45
Knin, Bus terminal 20:35 20:35
Oklaj 20:50 20:50
Drnis, Bus terminal 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
75 120
Prijevoz Knežević
2888
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:15
Krnjak 20:20 20:20
Veljun 20:33 20:33
Slunj 20:48 20:48
Rakovica 21:06 21:06
Plitvice Lakes 21:20
Period u kojem prometuje
25.06. - 10.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:15 21:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:15
Krnjak 20:20 20:20
Veljun 20:33 20:33
Slunj 20:48 20:48
Rakovica 21:06 21:06
Plitvice Lakes 21:20
Period u kojem prometuje
25.06. - 10.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
74 130
APZ Imotski-Autoherc d.o.o
958
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 21:30
Plitvice Lakes 23:15 23:15
Korenica, 1 (M) > Udbina 23:59 23:59
Udbina 00:36 00:36
Knin, Bus terminal 02:21 02:21
Sinj, Bus terminal 03:37 03:37
Cista Provo 04:09 04:09
Lovrec 04:12 04:12
Krivodol (Podbablje) 04:27 04:27
Imotski, Bus terminal 04:38 04:50
Gornji Vinjani, Border 05:00 05:00
Osoje 05:30 05:30
Posusje 05:40 05:40
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 06:15 06:15
Mostar (West), Bus terminal 06:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:30 23:15
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 21:30
Plitvice Lakes 23:15 23:15
Korenica, 1 (M) > Udbina 23:59 23:59
Udbina 00:36 00:36
Knin, Bus terminal 02:21 02:21
Sinj, Bus terminal 03:37 03:37
Cista Provo 04:09 04:09
Lovrec 04:12 04:12
Krivodol (Podbablje) 04:27 04:27
Imotski, Bus terminal 04:38 04:50
Gornji Vinjani, Border 05:00 05:00
Osoje 05:30 05:30
Posusje 05:40 05:40
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 06:15 06:15
Mostar (West), Bus terminal 06:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
88 136
Autotransport d.d Šibenik
3039
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:30
Karlovac, Bus terminal 00:25 00:25
Slunj 01:53 01:53
Plitvice Lakes 02:15 02:15
Korenica, 1 (M) > Udbina 02:18 02:18
Benkovac, Bus terminal 04:05 04:05
Biograd na Moru, Bus terminal 04:40 04:40
Pakostane Mag. 04:50 04:50
Pirovac 05:05 05:05
Tisno, by the Bridge 05:15 05:15
Murter 05:25
Period u kojem prometuje
27.06. - 31.07.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
23:30 02:15
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:30
Karlovac, Bus terminal 00:25 00:25
Slunj 01:53 01:53
Plitvice Lakes 02:15 02:15
Korenica, 1 (M) > Udbina 02:18 02:18
Benkovac, Bus terminal 04:05 04:05
Biograd na Moru, Bus terminal 04:40 04:40
Pakostane Mag. 04:50 04:50
Pirovac 05:05 05:05
Tisno, by the Bridge 05:15 05:15
Murter 05:25
Period u kojem prometuje
27.06. - 31.07.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
99 149

Karta rute Zagreb (HR) - Plitvička Jezera (HR)

This information is supplied without liability
Jednodnevni izlet iz Zagreba u na Plitvička Jezera: Ukoliko ostajete u Zagrebu i planirate posjetiti nacionalni park Plitvička jezera, tada na raspolaganju imate slijedeće mogućnosti:
  1. Putovanje javnim prijevozom kao najjeftinija opcija ukoliko se radi o samo 1-2 osobe.
  2. Najam automobila u Zagrebu -  ovisno o vremenskom periodu u Zagrebu možete unajmiti automobil od 250-300 kn. Iz Zagreba do Plitvica najbržom rutom će vam trebati oko 2 sata. Dodatni je trošak cestarine na autocesti koji iznosi oko 40 kuna, te trošak goriva u iznosu od 200-300 kuna. Ukupni trošak putovanja bi iznosio oko 500-600 kuna. Najpovoljniju ponudu za najam automobila u zagrebi i zračnoj luci Zagreb možete pogledati ovdje.
  3. Organizirani jednodnevni izlet - iz Zagreba veliki broj turističkih agencija ima su svojoj ponudi organizirane jednodnevne izlete za Plitvička jezera. Više o izletima možete pročitati ovdje.
Smještaj na Plitvičkim jezerima: Ukoliko planirate višednevni posjet Plitvičkim jezerima možete potražiti smještaj u nekom od hotela koji su smješteni unutar samog nacionalnog parka ili u mnogobrojnim malim privatnim apartmanima koji su većinom smješteni u samoj blizini.