Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Plitvice Zadar Bus: Pronađite svoju autobusnu kartu ovdje!

Putovanje autobusom iz Plitvičkih jezera u Zadar moguće je tijekom cijele godine, a vožnja autobusom od Plitvičkih jezera do Zadra traje između 1 sat i 45 minuta i 2 sata i 30 minuta. U nastavku provjerite sve informacije vezane za Plitvice Zadar Bus.

Plitvice Zadar bus karte i cijene karata

Cijena jednosmjerne karte za odrasle u prosjeku iznosi oko 15 eura. Ponekad možete pronaći karte po cijeni za 10 eura ili manje. Neke autobusne kompanije nude popuste za kupnju povratnih karata. Na većini polazaka moguće je također kupiti karte s popustom za djecu mlađu od 12 godina.

Plitvice Zadar Bus
Plitvice Zadar Bus

Raspored Plitvice Zadar bus

Autobusi su najčešći tijekom ljeta, kada ima oko 10 dnevnih polazaka, dok zimi ima samo nekoliko dnevnih polazaka. Ispod možete vidjeti neka od najpopularnijih vremena polaska. Molimo koristite obrazac za pretragu iznad za potpuni raspored na bilo koji datum.

__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
Plitvička Jezera (HR)
1h 35min
Zadar (HR)
rezervirajte ovdje
  • usluga od vrata do vrata
  • bez naknade kod odgode leta
  • bez komplikacija s prtljagom
  • natpis s imenom
24 Srp. | 03:06 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
02h 14m Direct
05:20 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
13 EUR
03:06 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
05:20 Zadar (HR) , Kolodvor
13 EUR
02h 14m Direct

Polet Vinkovci (PVK)
6.4
49 recenzije
route operational intervals
route map
Air-con
24 Srp. | 07:45 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
01h 45m Direct
09:30 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
14 EUR
07:45 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
09:30 Zadar (HR) , Kolodvor
14 EUR
01h 45m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5433 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 09:30 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
01h 45m Direct
11:15 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
15 EUR
09:30 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
11:15 Zadar (HR) , Kolodvor
15 EUR
01h 45m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5433 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifi
24 Srp. | 09:45 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
02h 45m Direct
12:30 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
14 EUR
09:45 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
12:30 Zadar (HR) , Kolodvor
14 EUR
02h 45m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1758 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 13:50 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
02h 50m Direct
16:40 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
14 EUR
13:50 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
16:40 Zadar (HR) , Kolodvor
14 EUR
02h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1758 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 15:15 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
01h 45m Direct
17:00 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
15 EUR
15:15 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
17:00 Zadar (HR) , Kolodvor
15 EUR
01h 45m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5433 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 16:20 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
01h 40m Direct
18:00 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
15 EUR
16:20 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
18:00 Zadar (HR) , Kolodvor
15 EUR
01h 40m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5433 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 17:00 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
01h 30m Direct
18:30 Zadar (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
15 EUR
17:00 Plitvička Jezera (HR) , Ulaz 1 (ST) > Korenica
18:30 Zadar (HR) , Kolodvor
15 EUR
01h 30m Direct

Prijevoz Knežević (PKN)
8.4
5433 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifi
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Plitvička Jezera (HR) - Zadar (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti

Autobusno stajalište Plitvička jezera

Na Plitvicama nema autobusnog kolodvora; autobusi polaze s autobusnih stajališta uz cestu u blizini oba ulaza, Ulaza 1 i Ulaza 2, što vam omogućava ukrcaj na autobus na bilo kojem od ta dva mjesta.

Autobusni kolodvor Zadar

U Zadru svi autobusi dolaze na glavni međunarodni autobusni kolodvor koji se nalazi na adresi: Ante Starčevića 1, 23000 Zadar.

Često postavljana pitanja (FAQ)

Na kojem ulazu Plitvičkih jezera trebam čekati autobus?

Kada putujete s Plitvičkih jezera u Zadar, preporučujem da čekate autobus na autobusnom stajalištu kod ulaza 1, jer je to mjesto gdje autobus prvo pokupi putnike.

Gdje mogu kupiti kartu za Plitvice Zadar bus?

Kartu za autobus s Plitvičkih jezera za Zadar možete kupiti online ili na autobusnom stajalištu ispred ulaza 1.

Postoji li večernji autobus s Plitvičkih jezera za Zadar?

Nažalost ne, posljednji polazak autobusa je oko 17 sati, ako trebate putovati navečer najbolja opcija je rezervirati privatni transfer.

Postoji li autobus s Plitvičkih jezera za Zračnu luku Zadar?

Ne, autobusi voze samo između Plitvičkih jezera i glavnog autobusnog kolodvora u Zadru, gdje možete presjesti na autobus koji vozi prema zračnoj luci.

Koje druge opcije putovanja autobusom imam s Plitvičkih jezera?

Osim putovanja u Zadar, postoji autobusna veza s Plitvičkih jezera za Split, kao i s Plitvičkih jezera za Zagreb, za bilo koju drugu destinaciju morate koristiti privatni prijevoz ili taksi.

Plitvice Zadar Bus ukratko:

Udaljenost najbržom rutom135 km / 84 milje
Prosječna cijena karte15 € / 17 $ / 13 £
Dnevni polasci autobusa u ljetnom periodu8-10
Dnevni polasci autobusa u zimskom periodu1-4
Autobusne kompanijePrijevoz Knežević, AP Varaždin
Organski jednodnevni izleti dostupniDa
VlakNe