Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Zagreb

Udaljenost od Zadra do Zagreba iznosi otprilike 286 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Zadra do Zagreba: Na relaciji Zadar – Zagreb dnevno prometuje više autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zadar – Zagreb možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zagreba za Zadar možete pogledati ovdje Autobus Zadar – Zagreb – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
20 Sij. | 03:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
07:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
03:30 Zadar (HR) , Kolodvor
07:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
03h 30m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Vela Luka (Korčula) 18:30
Blato 18:40 18:40
Smokvica 18:50 18:50
Cara 18:55 18:55
Pupnat 19:10 19:10
Zrnovo 19:25 19:25
Korcula, Bus terminal 19:30 19:30
Domince (Korčula), Ferry Port 19:50 19:50
Orebic t/p 20:15 20:15
Potomje 20:45 20:45
Janjina 21:00 21:00
Putnikovic 21:20 21:20
Ston 21:35 21:35
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 21:45 21:45
Split, Bus terminal 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:30 03:30
Zagreb, Bus terminal 07:00
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
20 Sij. | 06:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
09:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
06:00 Zadar (HR) , Kolodvor
09:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
03h 30m Direct

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Company rating
7.40
1048 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 06:00
Zagreb, Bus terminal 09:30
route map
20 Sij. | 06:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
10:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
99 HRK
06:30 Zadar (HR) , Kolodvor
10:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
99 HRK
03h 30m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
6.93
3824 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 04:30
Zadar, Bus terminal 06:30 06:30
Zagreb, Bus terminal 10:00
route map
20 Sij. | 07:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
10:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
55 HRK
07:00 Zadar (HR) , Kolodvor
10:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
55 HRK
03h 30m Direct

Puntamika line Zadar
Puntamika line Zadar
Company rating
8.95
432 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:00
Zagreb, Bus terminal 10:30
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je dostupan na nekim dijelovima linije *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
20 Sij. | 08:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 40m Direct
11:40 Zagreb (HR) , Kolodvor
120 HRK
08:00 Zadar (HR) , Kolodvor
11:40 Zagreb (HR) , Kolodvor
120 HRK
03h 40m Direct

Samoborček EU grupa
Samoborček EU grupa
Company rating
8.08
402 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 06:30
Vodice, Bus terminal 06:50 06:50
Pirovac 07:00 07:00
Biograd na Moru, Bus terminal 07:20 07:20
Zadar, Bus terminal 08:00 08:00
Jastrebarsko 11:10 11:10
Zagreb, Bus terminal 11:40
route map
Ostalo je još 3
20 Sij. | 09:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
12:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
09:00 Zadar (HR) , Kolodvor
12:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
03h 30m Direct

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Company rating
7.40
1048 recenzije
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:00
Zagreb, Bus terminal 12:30
route map
Ostalo je još 5
20 Sij. | 09:45 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
13:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
09:45 Zadar (HR) , Kolodvor
13:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
03h 30m Direct

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Company rating
7.40
1048 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:45
Zagreb, Bus terminal 13:15
route map
Ostalo je još 5
20 Sij. | 10:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
14:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
10:30 Zadar (HR) , Kolodvor
14:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
03h 30m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 10:30
Zagreb, Bus terminal 14:00
route map
20 Sij. | 12:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
16:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
12:30 Zadar (HR) , Kolodvor
16:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
03h 30m Direct

Puntamika line Zadar
Puntamika line Zadar
Company rating
8.95
432 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 12:30
Zagreb, Bus terminal 16:00
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je dostupan na nekim dijelovima linije *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
20 Sij. | 13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
03h 30m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
route map
20 Sij. | 13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
03h 30m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
6.93
3824 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
route map
20 Sij. | 13:50 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 55m Direct
17:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
13:50 Zadar (HR) , Kolodvor
17:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
03h 55m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.39
987 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 06:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 06:15 06:15
Orasac 06:25 06:25
Trsteno 06:38 06:38
Slano 06:55 06:55
Ston (Zaton Doli), Intersection > Split 07:05 07:05
Metkovic, Bus terminal 07:30 07:30
Opuzen 07:45 07:45
Ploce, Bus terminal 08:00 08:00
Bacina 08:07 08:07
Gradac 08:15 08:15
Zaostrog 08:22 08:22
Drvenik 08:28 08:28
Duba 08:35 08:35
Zivogosce 08:41 08:41
Igrane 08:46 08:46
Podgora 09:00 09:00
Tucepi 09:07 09:07
Makarska, Bus terminal 09:15 09:15
Split, Bus terminal 10:30 10:45
Trogir, Bus terminal 11:05 11:05
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:20 12:20
Pirovac 12:40 12:40
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Sukosan 13:30 13:30
Zadar, Bus terminal 13:40 13:50
Zagreb, Bus terminal 17:45
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
20 Sij. | 15:10 Zadar (HR) , Kolodvor
05h 10m Direct
20:20 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
15:10 Zadar (HR) , Kolodvor
20:20 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
05h 10m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.39
987 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 12:00
Trogir, Bus terminal 12:35 12:35
Marina 12:50 12:50
Rogoznica Mag. 13:00 13:00
Primosten, Primošten Center OUT 13:10 13:10
Sibenik, Bus terminal 13:40 13:45
Vodice, Bus terminal 14:05 14:05
Pirovac 14:15 14:15
Biograd mag. 14:40 14:40
Sukosan 14:50 14:50
Zadar, Bus terminal 15:05 15:10
Posedarje 15:30 15:30
Obrovac 16:00 16:00
Gracac, Bus terminal 16:30 16:30
Korenica, 1 (M) > Plitvice Lakes 17:25 17:25
Borje Motel 17:30 17:40
Plitvice Lakes 17:50 17:50
Slunj 18:20 18:20
Karlovac, Bus terminal 19:30 19:30
Zagreb, Bus terminal 20:20 20:30
Novi Marof, Bus terminal 21:30 21:30
Varazdin, Bus terminal 21:55
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
20 Sij. | 16:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 35m Direct
19:35 Zagreb (HR) , Kolodvor
109 HRK
16:00 Zadar (HR) , Kolodvor
19:35 Zagreb (HR) , Kolodvor
109 HRK
03h 35m Direct

Prijevoz Francuzević
Prijevoz Francuzević
Company rating
8.62
84 recenzije
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
02.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:00
Policnik, Towards ->Posedarje 16:15 16:15
Perusic 17:15 17:15
Zagreb, Bus terminal 19:35
route map
Ostalo je još 9
20 Sij. | 16:25 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
19:55 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
16:25 Zadar (HR) , Kolodvor
19:55 Zagreb (HR) , Kolodvor
110 HRK
03h 30m Direct

Puntamika line Zadar
Puntamika line Zadar
Company rating
8.95
432 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:25
Zagreb, Bus terminal 19:55
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je dostupan na nekim dijelovima linije *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
20 Sij. | 17:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
20:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
17:00 Zadar (HR) , Kolodvor
20:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
113 HRK
03h 30m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 17:00
Zagreb, Bus terminal 20:30
route map
20 Sij. | 18:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
22:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
18:30 Zadar (HR) , Kolodvor
22:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
03h 30m Direct

Čazmatrans Promet d.o.o.
Čazmatrans Promet d.o.o.
Company rating
7.72
381 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 30.06.
01.09. - 31.12.

Petak
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 18:30
Zagreb, Bus terminal 22:00
route map
Ostalo je još 2
20 Sij. | 19:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 40m Direct
22:40 Zagreb (HR) , Kolodvor
120 HRK
19:00 Zadar (HR) , Kolodvor
22:40 Zagreb (HR) , Kolodvor
120 HRK
03h 40m Direct

Samoborček EU grupa
Samoborček EU grupa
Company rating
8.08
402 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 17:30
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Pirovac 18:05 18:05
Biograd na Moru, Bus terminal 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 19:00 19:00
Jastrebarsko 22:10 22:10
Zagreb, Bus terminal 22:40
route map
Ostalo je još 3
20 Sij. | 20:00 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m Direct
23:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
20:00 Zadar (HR) , Kolodvor
23:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
50.5% popusta za odrasle koji putuju od 17.01.2019. do 15.04.2019.
Ponedjeljak, Utorak, Srijeda, Četvrtak, Petak, Subota, Nedjelja .
Vrijedi za jednosmjerne karte.
54 HRK
03h 30m Direct

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Company rating
7.40
1048 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 20:00
Zagreb, Bus terminal 23:30
route map
Ostalo je još 2
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zadar (HR) - Zagreb (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti