Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Zagreb

Udaljenost od Zadra do Zagreba iznosi otprilike 286 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Zadra do Zagreba: Na relaciji Zadar – Zagreb dnevno prometuje više autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zadar – Zagreb možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zagreba za Zadar možete pogledati ovdje Autobus Zadar – Zagreb – vozni red i prodaja autobusnih karti:
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Arriva - Autotrans
3008
Stanica Dolazak Polazak
Vela Luka (Korčula) 18:30
Blato 18:40 18:40
Smokvica 18:50 18:50
Cara 18:55 18:55
Pupnat 19:10 19:10
Zrnovo 19:25 19:25
Korcula, Bus terminal 19:30 19:30
Domince (Korčula), Ferry Port 19:50 19:50
Orebic t/p 20:15 20:15
Potomje 20:45 20:45
Janjina 21:00 21:00
Putnikovic 21:20 21:20
Ston 21:35 21:35
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 21:45 21:45
Split, Bus terminal 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:30 03:30
Zagreb, Bus terminal 07:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
03:30 07:00
Stanica Dolazak Polazak
Vela Luka (Korčula) 18:30
Blato 18:40 18:40
Smokvica 18:50 18:50
Cara 18:55 18:55
Pupnat 19:10 19:10
Zrnovo 19:25 19:25
Korcula, Bus terminal 19:30 19:30
Domince (Korčula), Ferry Port 19:50 19:50
Orebic t/p 20:15 20:15
Potomje 20:45 20:45
Janjina 21:00 21:00
Putnikovic 21:20 21:20
Ston 21:35 21:35
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 21:45 21:45
Split, Bus terminal 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:30 03:30
Zagreb, Bus terminal 07:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 170
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
2356
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 06:00
Zagreb, Bus terminal 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:00 09:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 06:00
Zagreb, Bus terminal 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
ČRNJA TOURS d.o.o.
6138
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 04:30
Zadar, Bus terminal 06:30 06:30
Zagreb, Bus terminal 10:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 10:00
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 04:30
Zadar, Bus terminal 06:30 06:30
Zagreb, Bus terminal 10:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
99 149
Puntamika line Zadar
50
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:00
Zagreb, Bus terminal 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:00 10:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:00
Zagreb, Bus terminal 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 170
Arriva - Autotrans
App Požega
5761
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:30
Zagreb, Bus terminal 11:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
07:30 11:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:30
Zagreb, Bus terminal 11:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
113 170
Samoborček EU grupa
54
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 06:30
Vodice, Bus terminal 06:50 06:50
Pirovac 07:00 07:00
Biograd na Moru, Bus terminal 07:20 07:20
Zadar, Bus terminal 08:00 08:00
Jastrebarsko 11:10 11:10
Zagreb, Bus terminal 11:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:00 11:40
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 06:30
Vodice, Bus terminal 06:50 06:50
Pirovac 07:00 07:00
Biograd na Moru, Bus terminal 07:20 07:20
Zadar, Bus terminal 08:00 08:00
Jastrebarsko 11:10 11:10
Zagreb, Bus terminal 11:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
120 240
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Autotransport d.d Šibenik
373
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 07:00
Vodice, Bus terminal 07:18 07:18
Pirovac 07:26 07:26
Drage 07:36 07:36
Pakostane Mag. 07:41 07:41
Biograd na Moru, Bus terminal 07:51 07:51
St. Filip i Jakov 07:59 07:59
Sukosan 08:04 08:04
Zadar, Bus terminal 08:40 09:00
Korenica, 1 (M) > Plitvice Lakes 10:40 10:40
Plitvice Lakes 11:00 11:00
Karlovac, Bus terminal 12:30 12:30
Zagreb, Bus terminal 13:30
Period u kojem prometuje
15.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 13:30
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 07:00
Vodice, Bus terminal 07:18 07:18
Pirovac 07:26 07:26
Drage 07:36 07:36
Pakostane Mag. 07:41 07:41
Biograd na Moru, Bus terminal 07:51 07:51
St. Filip i Jakov 07:59 07:59
Sukosan 08:04 08:04
Zadar, Bus terminal 08:40 09:00
Korenica, 1 (M) > Plitvice Lakes 10:40 10:40
Plitvice Lakes 11:00 11:00
Karlovac, Bus terminal 12:30 12:30
Zagreb, Bus terminal 13:30
Period u kojem prometuje
15.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
118 177
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
5296
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:00
Zagreb, Bus terminal 12:30
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 12:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:00
Zagreb, Bus terminal 12:30
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
ČRNJA TOURS d.o.o.
6142
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 07:15
Zadar, Bus terminal 09:25 09:25
Zagreb, Bus terminal 12:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:25 12:55
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 07:15
Zadar, Bus terminal 09:25 09:25
Zagreb, Bus terminal 12:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
95 143
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
62
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 06:00
Trogir, Bus terminal 06:32 06:32
Marina 06:45 06:45
Rogoznica Mag. 06:56 06:56
Primosten, Primošten Center OUT 07:03 07:03
Sibenik, Bus terminal 07:35 08:00
Vodice, Bus terminal 08:16 08:16
Tisno Mag. 08:26 08:26
Pirovac 08:28 08:28
Drage 08:40 08:40
Pakostane Mag. 08:45 08:45
Biograd na Moru, Bus terminal 09:03 09:03
St. Filip i Jakov 09:15 09:15
Sukosan 09:30 09:30
Zadar, Bus terminal 09:40 09:45
Zagreb, Bus terminal 13:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:45 13:15
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 06:00
Trogir, Bus terminal 06:32 06:32
Marina 06:45 06:45
Rogoznica Mag. 06:56 06:56
Primosten, Primošten Center OUT 07:03 07:03
Sibenik, Bus terminal 07:35 08:00
Vodice, Bus terminal 08:16 08:16
Tisno Mag. 08:26 08:26
Pirovac 08:28 08:28
Drage 08:40 08:40
Pakostane Mag. 08:45 08:45
Biograd na Moru, Bus terminal 09:03 09:03
St. Filip i Jakov 09:15 09:15
Sukosan 09:30 09:30
Zadar, Bus terminal 09:40 09:45
Zagreb, Bus terminal 13:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Arriva - Autotrans
App Požega
5762
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 10:30
Zagreb, Bus terminal 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 10:30
Zagreb, Bus terminal 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 170
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
228
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 08:30
Solin, Stop > Trogir 08:39 08:39
Trogir, Bus terminal 08:58 08:58
Marina 09:12 09:12
Rogoznica Mag. 09:23 09:23
Primosten 09:30 09:30
Grebastica 09:41 09:41
Brodarica 09:47 09:47
Sibenik, Bus terminal 09:58 10:05
Vodice, Bus terminal 10:21 10:21
Tisno Mag. 10:29 10:29
Pirovac 10:32 10:32
Prosika 10:38 10:38
Pakostane Mag. 10:48 10:48
Biograd na Moru, Bus terminal 10:50 10:50
St. Filip i Jakov 11:03 11:03
Zadar, Bus terminal 11:30 12:00
Karlovac, Bus terminal 14:35 14:35
Zagreb, Bus terminal 15:15
Period u kojem prometuje
02.04. - 31.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:00 15:15
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 08:30
Solin, Stop > Trogir 08:39 08:39
Trogir, Bus terminal 08:58 08:58
Marina 09:12 09:12
Rogoznica Mag. 09:23 09:23
Primosten 09:30 09:30
Grebastica 09:41 09:41
Brodarica 09:47 09:47
Sibenik, Bus terminal 09:58 10:05
Vodice, Bus terminal 10:21 10:21
Tisno Mag. 10:29 10:29
Pirovac 10:32 10:32
Prosika 10:38 10:38
Pakostane Mag. 10:48 10:48
Biograd na Moru, Bus terminal 10:50 10:50
St. Filip i Jakov 11:03 11:03
Zadar, Bus terminal 11:30 12:00
Karlovac, Bus terminal 14:35 14:35
Zagreb, Bus terminal 15:15
Period u kojem prometuje
02.04. - 31.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
83 133
Puntamika line Zadar
1806
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 12:30
Zagreb, Bus terminal 16:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 16:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 12:30
Zagreb, Bus terminal 16:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 170
Arriva - Autotrans
App Požega
5760
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
13:30 17:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
113 170
ČRNJA TOURS d.o.o.
5949
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 17:00
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 165
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
77
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 06:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 06:15 06:15
Orasac 06:25 06:25
Trsteno 06:38 06:38
Slano 06:55 06:55
Ston (Zaton Doli), Intersection > Split 07:05 07:05
Metkovic, Bus terminal 07:30 07:30
Opuzen 07:45 07:45
Ploce, Bus terminal 08:00 08:00
Bacina 08:07 08:07
Gradac 08:15 08:15
Zaostrog 08:22 08:22
Drvenik 08:28 08:28
Duba 08:35 08:35
Zivogosce 08:41 08:41
Igrane 08:46 08:46
Podgora 09:00 09:00
Tucepi 09:07 09:07
Makarska, Bus terminal 09:15 09:15
Split, Bus terminal 10:30 10:45
Trogir, Bus terminal 11:05 11:05
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:20 12:20
Pirovac 12:40 12:40
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Sukosan 13:30 13:30
Zadar, Bus terminal 13:40 13:50
Zagreb, Bus terminal 17:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:50 17:45
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 06:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 06:15 06:15
Orasac 06:25 06:25
Trsteno 06:38 06:38
Slano 06:55 06:55
Ston (Zaton Doli), Intersection > Split 07:05 07:05
Metkovic, Bus terminal 07:30 07:30
Opuzen 07:45 07:45
Ploce, Bus terminal 08:00 08:00
Bacina 08:07 08:07
Gradac 08:15 08:15
Zaostrog 08:22 08:22
Drvenik 08:28 08:28
Duba 08:35 08:35
Zivogosce 08:41 08:41
Igrane 08:46 08:46
Podgora 09:00 09:00
Tucepi 09:07 09:07
Makarska, Bus terminal 09:15 09:15
Split, Bus terminal 10:30 10:45
Trogir, Bus terminal 11:05 11:05
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:20 12:20
Pirovac 12:40 12:40
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Sukosan 13:30 13:30
Zadar, Bus terminal 13:40 13:50
Zagreb, Bus terminal 17:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 165
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
5275
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 14:00
Zagreb, Bus terminal 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:00 17:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 14:00
Zagreb, Bus terminal 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2224
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 08:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 08:20 08:20
Orasac 08:30 08:30
Trsteno 08:40 08:40
Slano 08:55 08:55
Doli, DU -> ST 1 mag. 09:00 09:00
Ston 09:05 09:05
Klek 09:10 09:10
Metkovic, Bus terminal 09:20 09:20
Opuzen 09:25 09:25
Ploce, Bus terminal 09:40 09:40
Otrić-Seoci 10:00 10:00
Vrgorac, Bus terminal 10:15 10:15
Imotski, Bus terminal 11:00 11:00
Split, Bus terminal 12:15 12:30
Dugopolje, Toll Station 12:55 12:55
Skradin (Krka NP) 13:45 13:45
Zadar, Bus terminal 14:30 14:30
Zagreb, Bus terminal 17:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:30 17:15
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 08:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 08:20 08:20
Orasac 08:30 08:30
Trsteno 08:40 08:40
Slano 08:55 08:55
Doli, DU -> ST 1 mag. 09:00 09:00
Ston 09:05 09:05
Klek 09:10 09:10
Metkovic, Bus terminal 09:20 09:20
Opuzen 09:25 09:25
Ploce, Bus terminal 09:40 09:40
Otrić-Seoci 10:00 10:00
Vrgorac, Bus terminal 10:15 10:15
Imotski, Bus terminal 11:00 11:00
Split, Bus terminal 12:15 12:30
Dugopolje, Toll Station 12:55 12:55
Skradin (Krka NP) 13:45 13:45
Zadar, Bus terminal 14:30 14:30
Zagreb, Bus terminal 17:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
99 158
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
86
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 12:00
Trogir, Bus terminal 12:35 12:35
Marina 12:50 12:50
Rogoznica Mag. 13:00 13:00
Primosten, Primošten Center OUT 13:10 13:10
Sibenik, Bus terminal 13:40 13:45
Vodice, Bus terminal 14:05 14:05
Pirovac 14:15 14:15
Biograd mag. 14:40 14:40
Sukosan 14:50 14:50
Zadar, Bus terminal 15:05 15:10
Posedarje 15:30 15:30
Obrovac 16:00 16:00
Gracac, Bus terminal 16:30 16:30
Korenica, 1 (M) > Plitvice Lakes 17:25 17:25
Borje Motel 17:30 17:40
Plitvice Lakes 17:50 17:50
Slunj 18:20 18:20
Karlovac, Bus terminal 19:30 19:30
Zagreb, Bus terminal 20:20 20:30
Novi Marof, Bus terminal 21:30 21:30
Varazdin, Bus terminal 21:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:10 20:20
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 12:00
Trogir, Bus terminal 12:35 12:35
Marina 12:50 12:50
Rogoznica Mag. 13:00 13:00
Primosten, Primošten Center OUT 13:10 13:10
Sibenik, Bus terminal 13:40 13:45
Vodice, Bus terminal 14:05 14:05
Pirovac 14:15 14:15
Biograd mag. 14:40 14:40
Sukosan 14:50 14:50
Zadar, Bus terminal 15:05 15:10
Posedarje 15:30 15:30
Obrovac 16:00 16:00
Gracac, Bus terminal 16:30 16:30
Korenica, 1 (M) > Plitvice Lakes 17:25 17:25
Borje Motel 17:30 17:40
Plitvice Lakes 17:50 17:50
Slunj 18:20 18:20
Karlovac, Bus terminal 19:30 19:30
Zagreb, Bus terminal 20:20 20:30
Novi Marof, Bus terminal 21:30 21:30
Varazdin, Bus terminal 21:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 165
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Prijevoz Francuzević
2395
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:00
Policnik, Towards ->Posedarje 16:15 16:15
Perusic 17:15 17:15
Zagreb, Bus terminal 19:35
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
02.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:00 19:35
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:00
Policnik, Towards ->Posedarje 16:15 16:15
Perusic 17:15 17:15
Zagreb, Bus terminal 19:35
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
02.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 174
Puntamika line Zadar
2742
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:25
Zagreb, Bus terminal 19:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:25 19:55
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:25
Zagreb, Bus terminal 19:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 170
Arriva - Autotrans
App Požega
5763
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 17:00
Zagreb, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 20:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 17:00
Zagreb, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 170
Čazmatrans Promet d.o.o.
5299
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 18:30
Zagreb, Bus terminal 22:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 30.06.
01.09. - 31.12.

Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
18:30 22:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 18:30
Zagreb, Bus terminal 22:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 30.06.
01.09. - 31.12.

Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
104 156
Samoborček EU grupa
93
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 17:30
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Pirovac 18:05 18:05
Biograd na Moru, Bus terminal 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 19:00 19:00
Jastrebarsko 22:10 22:10
Zagreb, Bus terminal 22:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:00 22:40
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 17:30
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Pirovac 18:05 18:05
Biograd na Moru, Bus terminal 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 19:00 19:00
Jastrebarsko 22:10 22:10
Zagreb, Bus terminal 22:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
120 240
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
223
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 11:00
Ploce, Bus terminal 12:52 13:10
Makarska, Bus terminal 14:15 14:20
Split, Bus terminal 15:40 16:00
Trogir, Bus terminal 16:32 16:32
Rogoznica Mag. 16:56 16:56
Primosten, Primošten Center OUT 17:03 17:03
Sibenik, Bus terminal 17:35 17:45
Vodice, Bus terminal 18:05 18:05
Pirovac 18:19 18:19
Biograd na Moru, Bus terminal 18:40 18:40
Zadar, Bus terminal 19:15 20:00
Zagreb, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
20:00 23:30
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 11:00
Ploce, Bus terminal 12:52 13:10
Makarska, Bus terminal 14:15 14:20
Split, Bus terminal 15:40 16:00
Trogir, Bus terminal 16:32 16:32
Rogoznica Mag. 16:56 16:56
Primosten, Primošten Center OUT 17:03 17:03
Sibenik, Bus terminal 17:35 17:45
Vodice, Bus terminal 18:05 18:05
Pirovac 18:19 18:19
Biograd na Moru, Bus terminal 18:40 18:40
Zadar, Bus terminal 19:15 20:00
Zagreb, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Arriva - Autotrans
App Požega
5541
Stanica Dolazak Polazak
Zadar 22:15
Zagreb 02:10 02:30
Nova Gradiska 04:20 04:20
Slavonski Brod 05:05 05:05
Dakovo 06:10 06:10
Osijek 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:15 02:10
Stanica Dolazak Polazak
Zadar 22:15
Zagreb 02:10 02:30
Nova Gradiska 04:20 04:20
Slavonski Brod 05:05 05:05
Dakovo 06:10 06:10
Osijek 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta rute Zadar (HR) - Zagreb (HR)

This information is supplied without liability
Dolazak na Glavni autobusni kolodvor Zagreb: Od autobusnog kolodvora je dobra gradska povezanost prema svim dijelovima grada Zagreba. Sve detaljne informacije o voznim redovima gradskih autobusa i tramvaja u zagrebu možete pronaći na Glavnom autobusnom kolodvoru Zagreb. Ukoliko trebate prijevoz sa glavnog kolodvora do Zračne luke Pleso informacije i vozni red autobusa možete pronaći ovdje.