Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Zagreb

Udaljenost od Zadra do Zagreba iznosi otprilike 286 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Zadra do Zagreba: Na relaciji Zadar – Zagreb dnevno prometuje više autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zadar – Zagreb možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zagreba za Zadar možete pogledati ovdje Autobus Zadar – Zagreb – vozni red i prodaja autobusnih karti:
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Arriva - Autotrans
3008
Stanica Dolazak Polazak
Vela Luka (Korčula) 18:30
Blato 18:40 18:40
Smokvica 18:50 18:50
Cara 18:55 18:55
Pupnat 19:10 19:10
Zrnovo 19:25 19:25
Korcula, Bus terminal 19:30 19:30
Domince (Korčula), Ferry Port 19:50 19:50
Orebic t/p 20:15 20:15
Potomje 20:45 20:45
Janjina 21:00 21:00
Putnikovic 21:20 21:20
Ston 21:35 21:35
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 21:45 21:45
Split, Bus terminal 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:30 03:30
Zagreb, Bus terminal 07:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
03:30 07:00
Stanica Dolazak Polazak
Vela Luka (Korčula) 18:30
Blato 18:40 18:40
Smokvica 18:50 18:50
Cara 18:55 18:55
Pupnat 19:10 19:10
Zrnovo 19:25 19:25
Korcula, Bus terminal 19:30 19:30
Domince (Korčula), Ferry Port 19:50 19:50
Orebic t/p 20:15 20:15
Potomje 20:45 20:45
Janjina 21:00 21:00
Putnikovic 21:20 21:20
Ston 21:35 21:35
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 21:45 21:45
Split, Bus terminal 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:30 03:30
Zagreb, Bus terminal 07:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 170
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
2356
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 06:00
Zagreb, Bus terminal 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:00 09:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 06:00
Zagreb, Bus terminal 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Puntamika line Zadar
50
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:00
Zagreb, Bus terminal 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:00 10:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:00
Zagreb, Bus terminal 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 170
Arriva - Autotrans
Arriva - App Požega
5761
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:30
Zagreb, Bus terminal 11:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
07:30 11:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 07:30
Zagreb, Bus terminal 11:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
54 111
52% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
52% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
Samoborček EU grupa
54
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 06:30
Vodice, Bus terminal 06:50 06:50
Pirovac 07:00 07:00
Biograd na Moru, Bus terminal 07:20 07:20
Zadar, Bus terminal 08:00 08:00
Jastrebarsko 11:10 11:10
Zagreb, Bus terminal 11:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:00 11:40
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 06:30
Vodice, Bus terminal 06:50 06:50
Pirovac 07:00 07:00
Biograd na Moru, Bus terminal 07:20 07:20
Zadar, Bus terminal 08:00 08:00
Jastrebarsko 11:10 11:10
Zagreb, Bus terminal 11:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
120 240
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
5296
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:00
Zagreb, Bus terminal 12:30
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 12:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:00
Zagreb, Bus terminal 12:30
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
5264
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:45
Zagreb, Bus terminal 13:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:45 13:15
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 09:45
Zagreb, Bus terminal 13:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Arriva - Autotrans
Arriva - App Požega
5762
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 10:30
Zagreb, Bus terminal 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 10:30
Zagreb, Bus terminal 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 170
Puntamika line Zadar
1806
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 12:30
Zagreb, Bus terminal 16:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 16:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 12:30
Zagreb, Bus terminal 16:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
55 115
50% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
50% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
Arriva - Autotrans
Arriva - App Požega
5760
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
13:30 17:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
54 111
52% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
52% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
77
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 06:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 06:15 06:15
Orasac 06:25 06:25
Trsteno 06:38 06:38
Slano 06:55 06:55
Ston (Zaton Doli), Intersection > Split 07:05 07:05
Metkovic, Bus terminal 07:30 07:30
Opuzen 07:45 07:45
Ploce, Bus terminal 08:00 08:00
Bacina 08:07 08:07
Gradac 08:15 08:15
Zaostrog 08:22 08:22
Drvenik 08:28 08:28
Duba 08:35 08:35
Zivogosce 08:41 08:41
Igrane 08:46 08:46
Podgora 09:00 09:00
Tucepi 09:07 09:07
Makarska, Bus terminal 09:15 09:15
Split, Bus terminal 10:30 10:45
Trogir, Bus terminal 11:05 11:05
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:20 12:20
Pirovac 12:40 12:40
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Sukosan 13:30 13:30
Zadar, Bus terminal 13:40 13:50
Zagreb, Bus terminal 17:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:50 17:45
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 06:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 06:15 06:15
Orasac 06:25 06:25
Trsteno 06:38 06:38
Slano 06:55 06:55
Ston (Zaton Doli), Intersection > Split 07:05 07:05
Metkovic, Bus terminal 07:30 07:30
Opuzen 07:45 07:45
Ploce, Bus terminal 08:00 08:00
Bacina 08:07 08:07
Gradac 08:15 08:15
Zaostrog 08:22 08:22
Drvenik 08:28 08:28
Duba 08:35 08:35
Zivogosce 08:41 08:41
Igrane 08:46 08:46
Podgora 09:00 09:00
Tucepi 09:07 09:07
Makarska, Bus terminal 09:15 09:15
Split, Bus terminal 10:30 10:45
Trogir, Bus terminal 11:05 11:05
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:20 12:20
Pirovac 12:40 12:40
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Sukosan 13:30 13:30
Zadar, Bus terminal 13:40 13:50
Zagreb, Bus terminal 17:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 165
Čazmatrans Promet d.o.o.
5298
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 14:00
Zagreb, Bus terminal 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
14:00 17:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 14:00
Zagreb, Bus terminal 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
109 164
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
86
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 12:00
Trogir, Bus terminal 12:35 12:35
Marina 12:50 12:50
Rogoznica Mag. 13:00 13:00
Primosten, Primošten Center OUT 13:10 13:10
Sibenik, Bus terminal 13:40 13:45
Vodice, Bus terminal 14:05 14:05
Pirovac 14:15 14:15
Biograd mag. 14:40 14:40
Sukosan 14:50 14:50
Zadar, Bus terminal 15:05 15:10
Posedarje 15:30 15:30
Obrovac 16:00 16:00
Gracac, Bus terminal 16:30 16:30
Korenica, 1 (M) > Plitvice Lakes 17:25 17:25
Borje Motel 17:30 17:40
Plitvice Lakes 17:50 17:50
Slunj 18:20 18:20
Karlovac, Bus terminal 19:30 19:30
Zagreb, Bus terminal 20:20 20:30
Novi Marof, Bus terminal 21:30 21:30
Varazdin, Bus terminal 21:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:10 20:20
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 12:00
Trogir, Bus terminal 12:35 12:35
Marina 12:50 12:50
Rogoznica Mag. 13:00 13:00
Primosten, Primošten Center OUT 13:10 13:10
Sibenik, Bus terminal 13:40 13:45
Vodice, Bus terminal 14:05 14:05
Pirovac 14:15 14:15
Biograd mag. 14:40 14:40
Sukosan 14:50 14:50
Zadar, Bus terminal 15:05 15:10
Posedarje 15:30 15:30
Obrovac 16:00 16:00
Gracac, Bus terminal 16:30 16:30
Korenica, 1 (M) > Plitvice Lakes 17:25 17:25
Borje Motel 17:30 17:40
Plitvice Lakes 17:50 17:50
Slunj 18:20 18:20
Karlovac, Bus terminal 19:30 19:30
Zagreb, Bus terminal 20:20 20:30
Novi Marof, Bus terminal 21:30 21:30
Varazdin, Bus terminal 21:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
110 165
Prijevoz Francuzević
2395
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:00
Policnik, Towards ->Posedarje 16:15 16:15
Perusic 17:15 17:15
Zagreb, Bus terminal 19:35
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
02.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:00 19:35
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:00
Policnik, Towards ->Posedarje 16:15 16:15
Perusic 17:15 17:15
Zagreb, Bus terminal 19:35
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
02.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 174
Puntamika line Zadar
2742
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:25
Zagreb, Bus terminal 19:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:25 19:55
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 16:25
Zagreb, Bus terminal 19:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
55 115
50% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
50% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
Arriva - Autotrans
Arriva - App Požega
5763
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 17:00
Zagreb, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 20:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 17:00
Zagreb, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
54 111
52% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
52% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
Samoborček EU grupa
93
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 17:30
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Pirovac 18:05 18:05
Biograd na Moru, Bus terminal 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 19:00 19:00
Jastrebarsko 22:10 22:10
Zagreb, Bus terminal 22:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:00 22:40
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik, Bus terminal 17:30
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Pirovac 18:05 18:05
Biograd na Moru, Bus terminal 18:30 18:30
Zadar, Bus terminal 19:00 19:00
Jastrebarsko 22:10 22:10
Zagreb, Bus terminal 22:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
120 240
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
2385
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 20:00
Zagreb, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
20:00 23:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 20:00
Zagreb, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
54 109
50.5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
50.5% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
ČRNJA TOURS d.o.o.
6138
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 04:30
Zadar, Bus terminal 06:30 06:30
Zagreb, Bus terminal 10:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 10:00
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 04:30
Zadar, Bus terminal 06:30 06:30
Zagreb, Bus terminal 10:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
99 149
ČRNJA TOURS d.o.o.
5949
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 17:00
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
83 138
25% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
25% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
Arriva - Autotrans
Arriva - App Požega
5541
Stanica Dolazak Polazak
Zadar 22:15
Zagreb 02:10 02:30
Nova Gradiska 04:20 04:20
Slavonski Brod 05:05 05:05
Dakovo 06:10 06:10
Osijek 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:15 02:10
Stanica Dolazak Polazak
Zadar 22:15
Zagreb 02:10 02:30
Nova Gradiska 04:20 04:20
Slavonski Brod 05:05 05:05
Dakovo 06:10 06:10
Osijek 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
This information is supplied without liability
Dolazak na Glavni autobusni kolodvor Zagreb: Od autobusnog kolodvora je dobra gradska povezanost prema svim dijelovima grada Zagreba. Sve detaljne informacije o voznim redovima gradskih autobusa i tramvaja u zagrebu možete pronaći na Glavnom autobusnom kolodvoru Zagreb. Ukoliko trebate prijevoz sa glavnog kolodvora do Zračne luke Pleso informacije i vozni red autobusa možete pronaći ovdje.