Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Bus Split Dubrovnik: Pronađite svoju autobusnu kartu ovdje!

Iz Splita do Dubrovnika autobusi prometuju tijekom cijele godine. Tijekom ljetne sezone postoji oko 12 polazaka dnevno, a u zimskoj sezoni oko 5. Vrijeme putovanja je oko 4 sata. U nastavku provjerite sve bitne informacije za bus Split Dubrovnik.

Bus Split Dubrovnik karte i cijene karata

Cijena karata za autobus iz Splita do Dubrovnika varira ovisno o sezonskoj potražnji i popunjenosti autobusa. Imate mogućnost kupiti karte za bilo koji polazak online ili izravno na autobusnom kolodvoru. U prosjeku, tijekom vrhunca sezone, putnici izdvajaju oko 25 € za ovo putovanje.

Bus Split Dubrovnik raspored i učestalost

Molimo koristite obrazac za pretragu iznad kako biste provjerili raspored za najnovije i najpotpunije informacije o direktnim autobusnim linijama iz Splita do Dubrovnika, uključujući informacije o vremenima polaska i dolaska.

__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
26 Lip. | 03:45 Split (HR) , Kolodvor
04h 15m Direct
08:00 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
14 EUR
03:45 Split (HR) , Kolodvor
08:00 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
14 EUR
04h 15m Direct

Samoborček EU grupa (SMB)
8.4
2567 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conHighway
26 Lip. | 06:15 Split (HR) , Kolodvor
04h 33m Direct
10:48 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
22 EUR
06:15 Split (HR) , Kolodvor
10:48 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
22 EUR
04h 33m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 08:00 Split (HR) , Kolodvor
03h 45m Direct
11:45 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
20 EUR
08:00 Split (HR) , Kolodvor
11:45 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
20 EUR
03h 45m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifi
26 Lip. | 09:15 Split (HR) , Kolodvor
03h 45m Direct
13:00 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
20 EUR
09:15 Split (HR) , Kolodvor
13:00 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
20 EUR
03h 45m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 11:45 Split (HR) , Kolodvor
03h 35m Direct
15:20 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
20 EUR
11:45 Split (HR) , Kolodvor
15:20 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
20 EUR
03h 35m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat beltHighway
26 Lip. | 17:15 Split (HR) , Kolodvor
04h 28m Direct
21:43 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
22 EUR
17:15 Split (HR) , Kolodvor
21:43 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
22 EUR
04h 28m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
26 Lip. | 06:00 Split (HR) , Kolodvor
04h 15m Direct
10:15 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
06:00 Split (HR) , Kolodvor
10:15 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
04h 15m Direct

Croatia bus-Globtour-Jadran ekspres (CRB)
6.4
15633 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 15:00 Split (HR) , Kolodvor
04h 50m Direct
19:50 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
15:00 Split (HR) , Kolodvor
19:50 Dubrovnik (HR) , Kolodvor
04h 50m Direct

Autotransport d.d Šibenik (ATS)
7.4
1028 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Split (HR) - Dubrovnik (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti