Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Split Sarajevo

sarajevo_bosniaUdaljenost između Splita i Sarajeva je oko 300 kilometara. Najbrža ruta je putovanje autoputom do Vrgorca i dalje državnom cestom prema Sarajevu. Vremenski putovanje traje oko 4 sata. Putovanje autobusom od Splita to Sarajeva Iz Splita prema Sarajevu ima nekoliko autobusnih polazaka autobusa, i većina autobusa ide preko Mostara. Stoga ukoliko imate želju posjetiti Mostar možete se odlučiti za rani odlazak iz Splita prema Mostaru, te nakon razgledavanja nastaviti dalje autobusom putovanje prema Sarajevu.
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
Split (HR)
3h 56min
Sarajevo (BA)
rezervirajte ovdje
  • usluga od vrata do vrata
  • bez naknade kod odgode leta
  • bez komplikacija s prtljagom
  • natpis s imenom
07 Pros. | 07:30 Split (HR) , Kolodvor
06h 55m Direct
14:25 Sarajevo (BA) , Kolodvor
220 HRK
07:30 Split (HR) , Kolodvor
14:25 Sarajevo (BA) , Kolodvor
220 HRK
06h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Touring-Jadran ekspres (CRB)
6.5
13760 recenzije
route operational intervals
route map
07 Pros. | 09:30 Split (HR) , Kolodvor
08h 00m Direct
17:30 Sarajevo (BA) , Kolodvor
239 HRK
09:30 Split (HR) , Kolodvor
17:30 Sarajevo (BA) , Kolodvor
239 HRK
08h 00m Direct

Centrotrans Eurolines BiH (CTE)
7.5
385 recenzije
route operational intervals
route map
07 Pros. | 13:30 Split (HR) , Kolodvor
05h 15m Direct
18:45 Sarajevo (BA) , Kolodvor
220 HRK
13:30 Split (HR) , Kolodvor
18:45 Sarajevo (BA) , Kolodvor
220 HRK
05h 15m Direct

Croatia bus-Globtour-Touring-Jadran ekspres (CRB)
6.5
13760 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Split (HR) - Sarajevo (BA)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti
Dolazak u Sarajevo Glavni autobusni kolodvor u Sarajevu “Autobuska Stanica Sarajevo” je smještena odmah pored glavnog željezničkog kolodvora na adresi Put života 8, 71000 Sarajevo. Od autobusnog kolodvora do centra grada je dobra povezanost (autobusi i tramvaji), a također taksi prijevoz je dosta jeftin. Smještaj u Sarajevu nije problem naći u nekom od apartmana, hostela ili hotela. Klikom na ikone ispod možete pogledati trenutnu ponudu za smještaj u Sarajevu.

Sarajevo

Sarajevo

Sarajevo

Druge vrste transporta: Automobilom, na mapi ispod možete pogledati rute putovanja prema Sarajevu. Vodite računa o zakonskim propisima i ograničenjima brzine kroz Bosnu i Hercegovinu, jer su česte policijske kontrole. Avionom, nema direktne avionske linija između Splita i Sarajeva. Vlakom, najbliži vlak prema Sarajevu ide iz Ploča, što znači da do Ploča trebate ići autobusom, pa nastaviti vlakom prema Sarajevu. Međutim brža i bolja opcija je ipak direktan autobusni transfer na relaciji Split- Sarajevo.