Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Split

split_croatia_6Udaljenost od Rovinja do Splita iznosi 436 km državnom cestom D65, za što je potrebno otprilike 6 sati i 10 minuta putovanja automobilom. Naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama s obzirom na to kako je u sezoni promet povećan što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Alternativna i u kilometraži nešto duža, ali vremenski kraća i dosta komotnija ruta za putovanje iz Rovinja prema Splitu je autocestom što iznosi 503 km odnosno vremenski otprilike 5 sata i 20 minuta. Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina Putovanje autobusom od Rovinja do Splita: Iz Rovinja nema baš puno direktnih linija koje prometuju prema Splitu. Putovanje autobusom traje otprilike 6 sati, ovisno o prijevozniku, prometu i stanju na cestama. Alternativna opcija putovanja iz Rovinja za Split bi bila preko Rijeke. Za autobus Rovinj – Rijeka vozni red i prodaju autobusnih karata možete pronaći → ovdje a za autobus Rijeka – Splitovdje Autobus Rovinj – Split – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
19 Ruj. | 05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
11h 15m 1presjedanje
16:45 Split (HR) , Kolodvor
194 HRK
05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:45 Split (HR) , Kolodvor
194 HRK
11h 15m 1 presjedanje

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 05:30
Pula, Bus terminal 06:10 06:10
Pazin, Bus terminal 06:55 06:55
Rijeka, Bus terminal 07:50 07:50
Zagreb, Bus terminal 09:55 10:15
Zadar, Bus terminal 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:45 14:45
Sibenik, Bus terminal 15:15 15:15
Split, Bus terminal 16:45
route map
19 Ruj. | 08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
12h 30m 1presjedanje
21:15 Split (HR) , Kolodvor
199 HRK
08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
21:15 Split (HR) , Kolodvor
199 HRK
12h 30m 1 presjedanje

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.49
11799 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 08:45
Pula, Bus terminal 09:30 09:30
Labin, Bus terminal 10:20 10:20
Lovran 11:05 11:05
Icici 11:25 11:25
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Karlovac, Bus terminal 14:05 14:05
Zagreb, Bus terminal 15:00 16:00
Split, Bus terminal 21:15 21:15
Makarska, Bus terminal 22:15 22:15
Ploce, Bus terminal 22:30 22:30
Metkovic, Bus terminal 23:00 23:00
Dubrovnik, Bus terminal 00:15
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
11h 05m Direct
06:05 Split (HR) , Kolodvor
319 HRK
19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
06:05 Split (HR) , Kolodvor
319 HRK
11h 05m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 19:00
Bale 19:18 19:18
Vodnjan 19:30 19:30
Pula, Bus terminal 19:45 20:00
Rasa, Bus terminal 20:44 20:44
Labin, Bus terminal 20:52 20:52
Plomin, Plomin 21:06 21:15
Opatija, Bus terminal 21:57 22:00
Rijeka, Bus terminal 22:20 22:30
Kraljevica 22:54 22:54
Crikvenica, Bus terminal 23:11 23:15
Novi Vinodolski, Bus terminal 23:24 23:25
Senj, Bus terminal 23:48 00:00
Karlobag 01:06 01:15
Starigrad Paklenica, ATR > Zadar 02:06 02:06
Posedarje 02:27 02:27
Zadar, Bus terminal 02:55 03:10
Biograd na Moru D8 state road 03:41 03:41
Pirovac 04:03 04:03
Vodice, Bus terminal 04:15 04:15
Sibenik, Bus terminal 04:31 04:35
Primosten Intersection 05:04 05:04
Rogoznica Mag. 05:12 05:12
Trogir, Bus terminal 05:36 05:36
Split, Bus terminal 06:05 06:15
Brela Magistrala 07:11 07:11
Baska Voda 07:16 07:16
Makarska, Bus terminal 07:28 07:45
Tucepi 07:53 07:53
Podgora, 2M > Dubrovnik 07:58 07:58
Igrane 08:07 08:07
Zivogosce 08:11 08:11
Drvenik 08:21 08:21
Zaostrog 08:26 08:26
Gradac 08:34 08:34
Ploce, Bus terminal 08:52 08:55
Opuzen Mag., 1 > Dubrovnik 09:09 09:09
Zaton Doli (Ston), Intersection > Dubrovnik 09:47 09:47
Slano, 1 (M) > Dubrovnik 10:00 10:00
Trsteno 10:16 10:16
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 10:22 10:22
Mokosica 10:33 10:33
Dubrovnik, Bus terminal 10:48
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 04:40 Rovinj (HR) ,
12h 00m 1presjedanje
16:40 Split (HR) ,
HRK
04:40 Rovinj (HR) ,
16:40 Split (HR) ,
HRK
12h 00m 1 presjedanje

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj 04:40
Pula 05:15 05:15
Loborika 05:25 05:25
Marcana 05:29 05:29
Prodol 05:37 05:37
Hreljici 05:38 05:38
Barban 05:47 05:47
Most Rasa 05:54 05:54
Rasa 05:59 05:59
Labin 06:06 06:10
Vozilici 06:19 06:19
Plomin 06:24 06:24
Zagorje (Plomin) 06:33 06:33
Brsec 06:40 06:40
Moscenicka Draga 06:50 06:50
Medveja 06:56 06:56
Lovran 07:00 07:00
Opatija 07:10 07:15
Rijeka 07:29 09:00
Kraljevica 09:24 09:24
Crikvenica 09:41 09:45
Novi Vinodolski 09:54 09:55
Senj 10:18 10:30
Karlobag 11:36 11:40
Starigrad Paklenica 12:31 12:31
Maslenica 12:48 13:05
Posedarje 13:10 13:10
Zadar 13:38 13:45
Biograd na Moru D8 state road 14:16 14:16
Pirovac 14:38 14:38
Vodice Intersection 14:50 14:50
Sibenik 15:06 15:10
Primosten Intersection 15:39 15:39
Rogoznica Mag. 15:47 15:47
Trogir 16:11 16:11
Split 16:40 17:15
Brela Magistrala 18:12 18:12
Baska Voda 18:16 18:16
Makarska 18:28 18:40
Tucepi 18:48 18:48
Podgora 18:53 18:53
Igrane 19:02 19:02
Zivogosce 19:06 19:06
Drvenik 19:16 19:16
Zaostrog 19:21 19:21
Gradac 19:29 19:29
Ploce 19:47 19:50
Opuzen Mag. 20:04 20:04
Zaton Doli (Ston) 20:42 20:42
Slano 20:55 20:55
Trsteno 21:10 21:10
Zaton Veliki 21:17 21:17
Mokosica 21:28 21:28
Dubrovnik 21:43
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
19 Ruj. | 12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
11h 05m 2presjedanje
23:05 Split (HR) , Kolodvor
229 HRK
12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
23:05 Split (HR) , Kolodvor
229 HRK
11h 05m 2 presjedanje

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 08:45
Rabuiese, Border 09:00 09:00
Skofije, Skofije Border 09:01 09:01
Koper, Bus terminal 09:34 09:34
Secovlje, Secovlje Border 09:57 09:57
Plovanija, Border 09:58 09:58
Umag, Bus terminal 10:15 10:15
Novigrad, Bus terminal 10:35 10:35
Porec, Bus terminal 11:10 11:10
Rovinj, Bus terminal 12:00 12:00
Pula, Bus terminal 12:50 12:50
Rijeka, Bus terminal 14:20 14:20
Zagreb, Bus terminal 16:15 17:30
Zadar, Bus terminal 21:00 21:00
Split, Bus terminal 23:05
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Split (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti