Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rijeka Split

split_croatia_8Putovanje automobilom: Cestovna udaljenost od Rijeke do Splita iznosi 414 kilometara, a predviđeno vremensko trajanje putovanja je 3 sata i 50 minuta. Preporučena ruta ide autocestom (A1 i A6), a cestarina na ovoj relaciji iznosi 159 kuna. Također postoji mogućnost putovanja obalnom magistralom, ali u tada putovanje traje znatno dulje, posebno u sezoni kada su velike gužve na ovoj relaciji. Putovanje autobusom od Rijeke do Splita Između Rijeke i Splita svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 8 sati, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Split možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Splita za Rijeku možete pogledati ovdje
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
28 Ruj. | 06:00 Rijeka (HR) , Kolodvor
08h 03m Direct
14:03 Split (HR) , Kolodvor
244 HRK
06:00 Rijeka (HR) , Kolodvor
14:03 Split (HR) , Kolodvor
244 HRK
08h 03m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
5948 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
28 Ruj. | 09:00 Rijeka (HR) , Kolodvor
07h 40m Direct
16:40 Split (HR) , Kolodvor
244 HRK
09:00 Rijeka (HR) , Kolodvor
16:40 Split (HR) , Kolodvor
244 HRK
07h 40m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
5948 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
28 Ruj. | 12:30 Rijeka (HR) , Kolodvor
08h 06m Direct
20:36 Split (HR) , Kolodvor
244 HRK
12:30 Rijeka (HR) , Kolodvor
20:36 Split (HR) , Kolodvor
244 HRK
08h 06m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
5948 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
28 Ruj. | 13:30 Rijeka (HR) , Kolodvor
07h 30m Direct
21:00 Split (HR) , Kolodvor
234 HRK
13:30 Rijeka (HR) , Kolodvor
21:00 Split (HR) , Kolodvor
234 HRK
07h 30m Direct

BRIONI - Pula (BRI)
8.2
916 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
28 Ruj. | 09:00 Rijeka (HR) , Kolodvor
07h 40m Direct
16:40 Split (HR) , Kolodvor
09:00 Rijeka (HR) , Kolodvor
16:40 Split (HR) , Kolodvor
07h 40m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
5948 recenzije
route operational intervals
route map
28 Ruj. | 16:15 Rijeka (HR) , Kolodvor
06h 20m Direct
22:35 Split (HR) , Kolodvor
16:15 Rijeka (HR) , Kolodvor
22:35 Split (HR) , Kolodvor
06h 20m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
5948 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rijeka (HR) - Split (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti