Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Rijeka

rijeka_hrvatskaUdaljenost od Rovinja do Rijeke iznosi 116 km državnom cestom D66, za što je potrebno otprilike 2 sata i 30 minuta putovanja automobilom. Naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama s obzirom na to kako je u sezoni promet povećan što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Alternativna i vremenski puno brža ruta za putovanje iz Rovinja prema Rijeci je Istarskim ipsilonom što iznosi 91,4 km odnosno vremenski otprilike 1 sat i 20 minuta. Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina Putovanje autobusom od Rovinja do Rijeke: Na relaciji Rovinj – Rijeka dnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 3 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rovinj – Rijeka možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Rijeke za Rovinj možete pogledati ovdje Autobus Rovinj – Rijeka – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
19 Ruj. | 04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 49m Direct
07:29 Rijeka (HR) , Kolodvor
115 HRK
04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
07:29 Rijeka (HR) , Kolodvor
115 HRK
02h 49m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 04:40
Pula, Bus terminal 05:15 05:15
Loborika, Loborika 05:25 05:25
Marcana 05:29 05:29
Prodol 05:37 05:37
Hreljici, Hreljici Intersection Intersection 05:38 05:38
Barban 05:47 05:47
Most Rasa, Most Rasa 05:54 05:54
Rasa, Bus terminal 05:59 05:59
Labin, Bus terminal 06:06 06:10
Vozilici, Vozilici 06:19 06:19
Plomin, Plomin 06:24 06:24
Zagorje (Plomin) 06:33 06:33
Brsec 06:40 06:40
Moscenicka Draga 06:50 06:50
Medveja 06:56 06:56
Lovran 07:00 07:00
Opatija, Bus terminal 07:10 07:15
Rijeka, Bus terminal 07:29 07:45
Karlovac, Bus terminal 09:20 09:20
Zagreb, Bus terminal 10:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 20m Direct
07:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
07:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
02h 20m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 05:30
Pula, Bus terminal 06:10 06:10
Pazin, Bus terminal 06:55 06:55
Rijeka, Bus terminal 07:50 07:50
Zagreb, Bus terminal 09:55
route map
19 Ruj. | 08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 00m Direct
11:45 Rijeka (HR) , Kolodvor
106 HRK
08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
11:45 Rijeka (HR) , Kolodvor
106 HRK
03h 00m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.49
11799 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 08:45
Bale 09:05 09:05
Vodnjan 09:25 09:25
Pula, Bus terminal 09:30 09:30
Loborika, Loborika 09:40 09:40
Marcana 09:45 09:45
Prodol 09:50 09:50
Hreljin 09:55 09:55
Barban 10:00 10:00
Most Rasa, Most Rasa 10:10 10:10
Rasa, Bus terminal 10:15 10:15
Labin, Bus terminal 10:20 10:20
Strmac, Strmac 10:25 10:25
Vozilici, Vozilici 10:30 10:30
Plomin, Plomin 10:35 10:35
Zagorje (Plomin) 10:45 10:45
Brsec 11:09 11:09
Moscenicka Draga 11:11 11:11
Medveja 11:15 11:15
Lovran 11:19 11:19
Ika, Stop towards -> Rijeka 11:23 11:23
Icici 11:25 11:25
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Delnice, Bus terminal 12:45 12:45
Karlovac, Bus terminal 14:05 14:05
Zagreb, Bus terminal 15:00
route map
19 Ruj. | 12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 20m Direct
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
02h 20m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 08:45
Rabuiese, Border 09:22 09:22
Skofije, Skofije Border 09:23 09:23
Koper, Bus terminal 09:34 09:34
Kastel, Kastel Border 09:51 09:51
Plovanija, Border 09:52 09:52
Umag, Bus terminal 10:15 10:15
Novigrad, Bus terminal 10:35 10:35
Porec, Bus terminal 11:10 11:10
Rovinj, Bus terminal 12:00 12:00
Pula, Bus terminal 12:50 12:50
Rijeka, Bus terminal 14:20 14:20
Zagreb, Bus terminal 16:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 10m Direct
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
02h 10m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 11:30
Rovinj, Bus terminal 12:10 12:10
Porec, Bus terminal 13:00 13:00
Rijeka, Bus terminal 14:20 14:30
Zagreb, Bus terminal 16:45 17:00
Novska, Bus terminal 18:25 18:25
Nova Gradiska, Bus terminal 19:05 19:10
Pozega, Bus terminal 19:45
route map
19 Ruj. | 13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 00m Direct
15:15 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:15 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
02h 00m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 12:30
Rovinj, Bus terminal 13:15 13:15
Porec, Bus terminal 14:00 14:00
Rijeka, Bus terminal 15:15 15:30
Karlovac, Bus terminal 17:00 17:00
Zagreb, Bus terminal 17:55 18:15
Nova Gradiska, Bus terminal 19:55 20:00
Slavonski Brod, Bus terminal 20:45 20:45
Dakovo, Bus terminal 21:30 21:35
Osijek, Bus terminal 22:15
route map
19 Ruj. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 10m Direct
19:10 Rijeka (HR) , Kolodvor
93 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
19:10 Rijeka (HR) , Kolodvor
93 HRK
03h 10m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.5
1178 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 15:10
Vrsar, Bus terminal 15:30 15:30
Rovinj, Bus terminal 16:00 16:00
Pula, Bus terminal 16:45 16:50
Labin, Bus terminal 17:45 17:45
Opatija, Bus terminal 18:50 18:50
Rijeka, Bus terminal 19:10 19:30
Karlovac, Bus terminal 21:10 21:10
Zagreb, Bus terminal 22:00 22:10
St. Ivan Zelina 22:45 22:45
Breznica 23:00 23:00
Breznicki Hum 23:10 23:10
Novi Marof, Bus terminal 23:30 23:30
Varazdin, Bus terminal 23:40
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 50m 1presjedanje
18:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
113 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
18:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
113 HRK
02h 50m 1 presjedanje

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 15.06.
03.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 15:10
Vodnjan 15:22 15:22
Bale 15:32 15:32
Rovinj, Bus terminal 15:50 16:00
Rovinjsko selo 16:10 16:10
Sosici, Sošići intersection 16:15 16:15
Vrsar, Bus terminal 16:31 16:31
Porec, Bus terminal 16:50 17:15
Pazin, Bus terminal 17:48 17:50
Rijeka, Bus terminal 18:50 19:00
Karlovac, Bus terminal 20:35 20:35
Zagreb, Bus terminal 21:30
route map
19 Ruj. | 19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 20m Direct
22:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
65 HRK
19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
22:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
65 HRK
03h 20m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 19:00
Bale 19:18 19:18
Vodnjan 19:30 19:30
Pula, Bus terminal 19:45 20:00
Rasa, Bus terminal 20:44 20:44
Labin, Bus terminal 20:52 20:52
Plomin, Plomin 21:06 21:15
Opatija, Bus terminal 21:57 22:00
Rijeka, Bus terminal 22:20 22:30
Kraljevica 22:54 22:54
Crikvenica, Bus terminal 23:11 23:15
Novi Vinodolski, Bus terminal 23:24 23:25
Senj, Bus terminal 23:48 00:00
Karlobag 01:06 01:15
Starigrad Paklenica, ATR > Zadar 02:06 02:06
Posedarje 02:27 02:27
Zadar, Bus terminal 02:55 03:10
Biograd na Moru D8 state road 03:41 03:41
Pirovac 04:03 04:03
Vodice, Bus terminal 04:15 04:15
Sibenik, Bus terminal 04:31 04:35
Primosten Intersection 05:04 05:04
Rogoznica Mag. 05:12 05:12
Trogir, Bus terminal 05:36 05:36
Split, Bus terminal 06:05 06:15
Brela Magistrala 07:11 07:11
Baska Voda 07:16 07:16
Makarska, Bus terminal 07:28 07:45
Tucepi 07:53 07:53
Podgora, 2M > Dubrovnik 07:58 07:58
Igrane 08:07 08:07
Zivogosce 08:11 08:11
Drvenik 08:21 08:21
Zaostrog 08:26 08:26
Gradac 08:34 08:34
Ploce, Bus terminal 08:52 08:55
Opuzen Mag., 1 > Dubrovnik 09:09 09:09
Zaton Doli (Ston), Intersection > Dubrovnik 09:47 09:47
Slano, 1 (M) > Dubrovnik 10:00 10:00
Trsteno 10:16 10:16
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 10:22 10:22
Mokosica 10:33 10:33
Dubrovnik, Bus terminal 10:48
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 07:00 Rovinj (HR) ,
02h 14m 1presjedanje
09:14 Rijeka (HR) ,
HRK
07:00 Rovinj (HR) ,
09:14 Rijeka (HR) ,
HRK
02h 14m 1 presjedanje

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj 07:00
Rovinjsko selo 07:07 07:07
Sosici 07:11 07:11
Okreti 07:18 07:18
Kanfanar 07:22 07:22
Kresini 07:29 07:29
Zminj 07:31 07:40
Jurici 07:44 07:44
Zabrezani 07:48 07:48
Pazin 08:04 08:15
Rijeka 09:14
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
19 Ruj. | 12:10 Rovinj (HR) ,
02h 20m Direct
14:30 Rijeka (HR) ,
HRK
12:10 Rovinj (HR) ,
14:30 Rijeka (HR) ,
HRK
02h 20m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj 12:10
Porec 13:00 13:00
Rijeka 14:30 14:30
Dakovo 20:40 20:40
Osijek 21:20
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Rijeka (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti