Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Rijeka

rijeka_hrvatskaUdaljenost od Rovinja do Rijeke iznosi 116 km državnom cestom D66, za što je potrebno otprilike 2 sata i 30 minuta putovanja automobilom. Naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama s obzirom na to kako je u sezoni promet povećan što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Alternativna i vremenski puno brža ruta za putovanje iz Rovinja prema Rijeci je Istarskim ipsilonom što iznosi 91,4 km odnosno vremenski otprilike 1 sat i 20 minuta. Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina Putovanje autobusom od Rovinja do Rijeke: Na relaciji Rovinj – Rijeka dnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 3 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rovinj – Rijeka možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Rijeke za Rovinj možete pogledati ovdje Autobus Rovinj – Rijeka – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
28 Sij. | 04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 49m Direct
07:29 Rijeka (HR) , Kolodvor
115 HRK
04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
07:29 Rijeka (HR) , Kolodvor
115 HRK
02h 49m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.76
5329 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 04:40
Pula, Bus terminal 05:15 05:15
Loborika, Loborika 05:25 05:25
Marcana 05:29 05:29
Prodol 05:37 05:37
Hreljici, Hreljici Intersection Intersection 05:38 05:38
Barban 05:47 05:47
Most Rasa, Most Rasa 05:54 05:54
Rasa, Bus terminal 05:59 05:59
Labin, Bus terminal 06:06 06:10
Vozilici, Vozilici 06:19 06:19
Plomin, Plomin 06:24 06:24
Zagorje (Plomin) 06:33 06:33
Brsec 06:40 06:40
Moscenicka Draga 06:50 06:50
Medveja 06:56 06:56
Lovran 07:00 07:00
Opatija, Bus terminal 07:10 07:15
Rijeka, Bus terminal 07:29 07:45
Karlovac, Bus terminal 09:20 09:20
Zagreb, Bus terminal 10:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
28 Sij. | 05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 20m Direct
07:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
07:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
02h 20m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.05
4567 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 05:30
Pula, Bus terminal 06:10 06:10
Pazin, Bus terminal 06:55 06:55
Rijeka, Bus terminal 07:50 07:50
Zagreb, Bus terminal 09:55
route map
28 Sij. | 08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 00m Direct
11:45 Rijeka (HR) , Kolodvor
106 HRK
08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
11:45 Rijeka (HR) , Kolodvor
106 HRK
03h 00m Direct

Croatia bus-Globtour-Touring-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Touring-Jadran ekspres
Company rating
6.5
12423 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 08:45
Bale 09:05 09:05
Vodnjan 09:25 09:25
Pula, Bus terminal 09:30 09:30
Loborika, Loborika 09:40 09:40
Marcana 09:45 09:45
Prodol 09:50 09:50
Hreljin 09:55 09:55
Barban 10:00 10:00
Most Rasa, Most Rasa 10:10 10:10
Rasa, Bus terminal 10:15 10:15
Labin, Bus terminal 10:20 10:20
Strmac, Strmac 10:25 10:25
Vozilici, Vozilici 10:30 10:30
Plomin, Plomin 10:35 10:35
Zagorje (Plomin) 10:45 10:45
Brsec 11:09 11:09
Moscenicka Draga 11:11 11:11
Medveja 11:15 11:15
Lovran 11:19 11:19
Ika, Stop towards -> Rijeka 11:23 11:23
Icici 11:25 11:25
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Delnice, Bus terminal 12:45 12:45
Karlovac, Bus terminal 14:05 14:05
Zagreb, Bus terminal 15:00
route map
28 Sij. | 12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 20m Direct
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
85 HRK
02h 20m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.05
4567 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 08:45
Rabuiese, Border 09:00 09:00
Skofije, Skofije Border 09:01 09:01
Koper, Bus terminal 09:34 09:34
Secovlje, Secovlje Border 09:57 09:57
Plovanija, Border 09:58 09:58
Umag, Bus terminal 10:15 10:15
Novigrad, Bus terminal 10:35 10:35
Porec, Bus terminal 11:10 11:10
Rovinj, Bus terminal 12:00 12:00
Pula, Bus terminal 12:50 12:50
Rijeka, Bus terminal 14:20
route map
28 Sij. | 12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 10m Direct
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
14:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
02h 10m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
346 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 11:30
Rovinj, Bus terminal 12:10 12:10
Porec, Bus terminal 13:00 13:00
Rijeka, Bus terminal 14:20 14:30
Zagreb, Bus terminal 16:45 17:00
Novska, Bus terminal 18:25 18:25
Nova Gradiska, Bus terminal 19:05 19:10
Pozega, Bus terminal 19:45
route map
28 Sij. | 13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 00m Direct
15:15 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:15 Rijeka (HR) , Kolodvor
102 HRK
02h 00m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
346 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 12:30
Rovinj, Bus terminal 13:15 13:15
Porec, Bus terminal 14:00 14:00
Rijeka, Bus terminal 15:15 15:30
Karlovac, Bus terminal 17:00 17:00
Zagreb, Bus terminal 17:55 18:15
Nova Gradiska, Bus terminal 19:55 20:00
Slavonski Brod, Bus terminal 20:45 20:45
Dakovo, Bus terminal 21:30 21:35
Osijek, Bus terminal 22:15
route map
28 Sij. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 10m Direct
19:10 Rijeka (HR) , Kolodvor
93 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
19:10 Rijeka (HR) , Kolodvor
93 HRK
03h 10m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.52
1238 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 15:10
Vrsar, Bus terminal 15:30 15:30
Rovinj, Bus terminal 16:00 16:00
Pula, Bus terminal 16:45 16:50
Labin, Bus terminal 17:45 17:45
Opatija, Bus terminal 18:50 18:50
Rijeka, Bus terminal 19:10 19:30
Karlovac, Bus terminal 21:10 21:10
Zagreb, Bus terminal 22:00 22:10
St. Ivan Zelina 22:45 22:45
Breznica 23:00 23:00
Breznicki Hum 23:10 23:10
Novi Marof, Bus terminal 23:30 23:30
Varazdin, Bus terminal 23:40
route map
28 Sij. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
02h 50m 1presjedanje
18:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
113 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
18:50 Rijeka (HR) , Kolodvor
113 HRK
02h 50m 1 presjedanje

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.76
5329 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 15.06.
03.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 15:10
Vodnjan 15:22 15:22
Bale 15:32 15:32
Rovinj, Bus terminal 15:50 16:00
Rovinjsko selo 16:10 16:10
Sosici, Sošići intersection 16:15 16:15
Vrsar, Bus terminal 16:31 16:31
Porec, Bus terminal 16:50 17:15
Pazin, Bus terminal 17:48 17:50
Rijeka, Bus terminal 18:50 19:00
Karlovac, Bus terminal 20:35 20:35
Zagreb, Bus terminal 21:30
route map
28 Sij. | 19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 20m Direct
22:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
65 HRK
19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
22:20 Rijeka (HR) , Kolodvor
65 HRK
03h 20m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.76
5329 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 19:00
Bale 19:18 19:18
Vodnjan 19:30 19:30
Pula, Bus terminal 19:45 20:00
Rasa, Bus terminal 20:44 20:44
Labin, Bus terminal 20:52 20:52
Plomin, Plomin 21:06 21:15
Opatija, Bus terminal 21:57 22:00
Rijeka, Bus terminal 22:20 22:30
Kraljevica 22:54 22:54
Crikvenica, Bus terminal 23:11 23:15
Novi Vinodolski, Bus terminal 23:24 23:25
Senj, Bus terminal 23:48 00:00
Karlobag 01:06 01:15
Starigrad Paklenica, ATR > Zadar 02:06 02:06
Posedarje 02:27 02:27
Zadar, Bus terminal 02:55 03:10
Biograd na Moru D8 state road 03:41 03:41
Pirovac 04:03 04:03
Vodice, Bus terminal 04:15 04:15
Sibenik, Bus terminal 04:31 04:35
Primosten Intersection 05:04 05:04
Rogoznica Mag. 05:12 05:12
Trogir, Bus terminal 05:36 05:36
Split, Bus terminal 06:05 06:15
Brela Magistrala 07:11 07:11
Baska Voda 07:16 07:16
Makarska, Bus terminal 07:28 07:45
Tucepi 07:53 07:53
Podgora, 2M > Dubrovnik 07:58 07:58
Igrane 08:07 08:07
Zivogosce 08:11 08:11
Drvenik 08:21 08:21
Zaostrog 08:26 08:26
Gradac 08:34 08:34
Ploce, Bus terminal 08:52 08:55
Opuzen Mag., 1 > Dubrovnik 09:09 09:09
Zaton Doli (Ston), Intersection > Dubrovnik 09:47 09:47
Slano, 1 (M) > Dubrovnik 10:00 10:00
Trsteno 10:16 10:16
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 10:22 10:22
Mokosica 10:33 10:33
Dubrovnik, Bus terminal 10:48
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
28 Sij. | 07:00 Rovinj (HR) ,
02h 14m 1presjedanje
09:14 Rijeka (HR) ,
HRK
07:00 Rovinj (HR) ,
09:14 Rijeka (HR) ,
HRK
02h 14m 1 presjedanje

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.76
5329 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj 07:00
Rovinjsko selo 07:07 07:07
Sosici 07:11 07:11
Okreti 07:18 07:18
Kanfanar 07:22 07:22
Kresini 07:29 07:29
Zminj 07:31 07:40
Jurici 07:44 07:44
Zabrezani 07:48 07:48
Pazin 08:04 08:15
Rijeka 09:14
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
28 Sij. | 12:10 Rovinj (HR) ,
02h 20m Direct
14:30 Rijeka (HR) ,
HRK
12:10 Rovinj (HR) ,
14:30 Rijeka (HR) ,
HRK
02h 20m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
346 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj 12:10
Porec 13:00 13:00
Rijeka 14:30 14:30
Dakovo 20:40 20:40
Osijek 21:20
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Rijeka (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti