Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Makarska Split Bus: Pronađite svoju autobusnu kartu ovdje!

Makarska i Split su dva popularna dalmatinska grada koji su odlično povezana autobusnim linijama tijekom cijele godine. U nastavku donosimo bitne informacije vezane za Makarska Split bus.

Makarska Split Bus - Split
Split

Makarska Split bus karte i cijene karata

Cijene karata za autobus između Makarske i Splita su pristupačne, s prosječnim cijenama od oko 13 eura za jednosmjernu kartu. Autobusne kompanije često nude promocije i popuste za rane kupnje, a posebne cijene mogu biti dostupne za djecu, studente i umirovljenike. Karte se mogu nabaviti direktno na autobusnom kolodvoru u Makarskoj ili Splitu, kao i online.

Raspored za Makarska Split bus

Tijekom ljetnih mjeseci, kada je potražnja veća, broj polazaka na ovoj ruti može se povećati, s autobusima koji često polaze svakih sat vremena. Putovanje traje otprilike 1 sat i 30 minuta, ovisno o prometu i ruti koju autobus koristi. Ispod možete vidjeti neka od najpopularnijih vremena polaska. Molimo koristite obrazac za pretragu iznad za potpuni raspored na bilo koji datum.

__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
26 Lip. | 06:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
07:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
06:00 Makarska (HR) , Kolodvor
07:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 06:50 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 10m Direct
08:00 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
06:50 Makarska (HR) , Kolodvor
08:00 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 10m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 07:25 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 25m Direct
08:50 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
07:25 Makarska (HR) , Kolodvor
08:50 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 25m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 09:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
10:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
09:00 Makarska (HR) , Kolodvor
10:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 09:30 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
10:45 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
09:30 Makarska (HR) , Kolodvor
10:45 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 11:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
12:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
11:00 Makarska (HR) , Kolodvor
12:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 12:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
13:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
12:00 Makarska (HR) , Kolodvor
13:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 13:30 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
14:45 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
13:30 Makarska (HR) , Kolodvor
14:45 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 14:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
15:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
14:00 Makarska (HR) , Kolodvor
15:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 16:30 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
17:45 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
16:30 Makarska (HR) , Kolodvor
17:45 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 17:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
18:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
17:00 Makarska (HR) , Kolodvor
18:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 20:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
21:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
20:00 Makarska (HR) , Kolodvor
21:15 Split (HR) , Kolodvor
13 EUR
01h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 08:00 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 00m Direct
09:00 Split (HR) , Kolodvor
08:00 Makarska (HR) , Kolodvor
09:00 Split (HR) , Kolodvor
01h 00m Direct

Čazmatrans o.Hvar (CTH)
0
0 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 09:30 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
10:45 Split (HR) , Kolodvor
09:30 Makarska (HR) , Kolodvor
10:45 Split (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct

Autotransport d.d Šibenik (ATS)
7.4
1028 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 11:10 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 13m Direct
12:23 Split (HR) , Kolodvor
11:10 Makarska (HR) , Kolodvor
12:23 Split (HR) , Kolodvor
01h 13m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 14:30 Makarska (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
16:00 Split (HR) , Kolodvor
14:30 Makarska (HR) , Kolodvor
16:00 Split (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct

FS ZENICA - BUS (FSZ)
0
0 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Makarska (HR) - Split (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti