Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Beč

Udaljenost od Zadra do Beča u Austriji iznosi otprilike 639 km za što je potrebno otprilike 6 sati i 30 minuta vožnje automobilom, ovisno o stanju na cestama – treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom od Zadra do Beča: Na relaciji Zadar – Beč za sada ne postoji direktna autobusna linija. Alternativna opcija putovanja iz Zadra za Beč bi bila preko Zagreba. Za autobus Zadar – Zagreb vozni red i prodaju autobusnih karata možete pronaći → ovdje a za autobus Zagreb – Bečovdje Autobus Zadar – Beč – vozni red i prodaja autobusnih karti:

ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
ČRNJA TOURS d.o.o.
3145
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Bregana, Border 18:00 18:00
Obrezje, Border 18:05 18:05
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Brodské, Border 23:23 23:23
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 22:15
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Bregana, Border 18:00 18:00
Obrezje, Border 18:05 18:05
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Brodské, Border 23:23 23:23
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
262 393
ČRNJA TOURS d.o.o.
6162
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Macelj, Border 18:15 18:15
Spielfield, Border 19:00 19:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Kittsee, Border 23:27 23:27
Jarovce, Border 23:28 23:28
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 22:15
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Macelj, Border 18:15 18:15
Spielfield, Border 19:00 19:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Kittsee, Border 23:27 23:27
Jarovce, Border 23:28 23:28
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
135 225
25% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
25% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
Special offer
This information is supplied without liability