Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Beč

Udaljenost od Zadra do Beča u Austriji iznosi otprilike 639 km za što je potrebno otprilike 6 sati i 30 minuta vožnje automobilom, ovisno o stanju na cestama – treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom od Zadra do Beča: Na relaciji Zadar – Beč za sada ne postoji direktna autobusna linija. Alternativna opcija putovanja iz Zadra za Beč bi bila preko Zagreba. Za autobus Zadar – Zagreb vozni red i prodaju autobusnih karata možete pronaći → ovdje a za autobus Zagreb – Bečovdje Autobus Zadar – Beč – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
22 Velj. | 13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
08h 45m 1presjedanje
22:15 Beč (AT) , Kolodvor
262 HRK
13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
22:15 Beč (AT) , Stadion center Kolodvor
262 HRK
08h 45m 1 presjedanje

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
6.94
3842 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Bregana, Border 18:00 18:00
Obrezje, Border 18:05 18:05
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Brodské, Border 23:23 23:23
Bratislava, Bus terminal 23:30
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
22 Velj. | 13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
08h 45m 1presjedanje
22:15 Beč (AT) , Kolodvor
25% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
135 HRK
13:30 Zadar (HR) , Kolodvor
22:15 Beč (AT) , Stadion center Kolodvor
25% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
135 HRK
08h 45m 1 presjedanje

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
6.94
3842 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Macelj, Border 18:15 18:15
Spielfield, Border 19:00 19:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Kittsee, Border 23:27 23:27
Jarovce, Border 23:28 23:28
Bratislava, Bus terminal 23:30
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zadar (HR) - Beč (AT)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti