Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Beč

Udaljenost od Zadra do Beča u Austriji iznosi otprilike 639 km za što je potrebno otprilike 6 sati i 30 minuta vožnje automobilom, ovisno o stanju na cestama – treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom od Zadra do Beča: Na relaciji Zadar – Beč za sada ne postoji direktna autobusna linija. Alternativna opcija putovanja iz Zadra za Beč bi bila preko Zagreba. Za autobus Zadar – Zagreb vozni red i prodaju autobusnih karata možete pronaći → ovdje a za autobus Zagreb – Bečovdje Autobus Zadar – Beč – vozni red i prodaja autobusnih karti:

ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
ČRNJA TOURS d.o.o.
3145
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Bregana, Border 18:00 18:00
Obrezje, Border 18:05 18:05
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Brodské, Border 23:23 23:23
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 22:15
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Bregana, Border 18:00 18:00
Obrezje, Border 18:05 18:05
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Brodské, Border 23:23 23:23
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
262 393
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
6250
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 08:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 08:20 08:20
Orasac 08:30 08:30
Trsteno 08:40 08:40
Slano 08:55 08:55
Doli, DU -> ST 1 mag. 09:00 09:00
Ston 09:05 09:05
Klek 09:10 09:10
Metkovic, Bus terminal 09:20 09:20
Opuzen 09:25 09:25
Ploce, Bus terminal 09:40 09:40
Otrić-Seoci 10:00 10:00
Vrgorac, Bus terminal 10:15 10:15
Imotski, Bus terminal 11:00 11:00
Split, Bus terminal 12:15 12:30
Dugopolje, Toll Station 12:55 12:55
Skradin (Krka NP) 13:45 13:45
Zadar, Bus terminal 14:30 14:30
Zagreb, Bus terminal 17:15 18:00
Macelj, Border 19:05 19:05
Gruskovlje, Gruskovlje Border 19:09 19:09
Maribor, Bus terminal 19:58 20:00
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 20:22 20:22
Spielfield, Border 20:23 20:23
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 21:10 21:10
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:30 23:30
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 08:00
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 08:20 08:20
Orasac 08:30 08:30
Trsteno 08:40 08:40
Slano 08:55 08:55
Doli, DU -> ST 1 mag. 09:00 09:00
Ston 09:05 09:05
Klek 09:10 09:10
Metkovic, Bus terminal 09:20 09:20
Opuzen 09:25 09:25
Ploce, Bus terminal 09:40 09:40
Otrić-Seoci 10:00 10:00
Vrgorac, Bus terminal 10:15 10:15
Imotski, Bus terminal 11:00 11:00
Split, Bus terminal 12:15 12:30
Dugopolje, Toll Station 12:55 12:55
Skradin (Krka NP) 13:45 13:45
Zadar, Bus terminal 14:30 14:30
Zagreb, Bus terminal 17:15 18:00
Macelj, Border 19:05 19:05
Gruskovlje, Gruskovlje Border 19:09 19:09
Maribor, Bus terminal 19:58 20:00
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 20:22 20:22
Spielfield, Border 20:23 20:23
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 21:10 21:10
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
190 304
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
6362
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 12:30
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 12:40 12:40
Orasac 12:46 12:46
Trsteno 12:50 12:50
Slano 13:05 13:05
Doli, DU -> ST 1 mag. 13:15 13:15
Ston 13:20 13:20
Klek 13:51 13:51
Metkovic, Bus terminal 14:00 14:00
Opuzen 14:10 14:10
Ploce, Bus terminal 14:25 14:25
Vrgorac, Bus terminal 15:15 15:15
Imotski, Bus terminal 15:30 15:30
Split, Bus terminal 16:30 16:55
Dugopolje, Toll Station 17:25 17:25
Skradin (Krka NP) 18:00 18:00
Zadar, Bus terminal 19:30 19:30
Zagreb, Bus terminal 22:00 23:30
Varazdin, Bus terminal 01:15 01:15
Dubrava Krizovljanska, Border 01:25 01:25
Zavrc, Zavrc Border 01:54 01:54
Maribor, Bus terminal 02:35 02:35
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 02:36 02:36
Spielfield, Border 03:00 03:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 03:30 03:30
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:30 06:00
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Bus terminal 12:30
Zaton (Dubrovnik), DU -> ST 1 mag. 12:40 12:40
Orasac 12:46 12:46
Trsteno 12:50 12:50
Slano 13:05 13:05
Doli, DU -> ST 1 mag. 13:15 13:15
Ston 13:20 13:20
Klek 13:51 13:51
Metkovic, Bus terminal 14:00 14:00
Opuzen 14:10 14:10
Ploce, Bus terminal 14:25 14:25
Vrgorac, Bus terminal 15:15 15:15
Imotski, Bus terminal 15:30 15:30
Split, Bus terminal 16:30 16:55
Dugopolje, Toll Station 17:25 17:25
Skradin (Krka NP) 18:00 18:00
Zadar, Bus terminal 19:30 19:30
Zagreb, Bus terminal 22:00 23:30
Varazdin, Bus terminal 01:15 01:15
Dubrava Krizovljanska, Border 01:25 01:25
Zavrc, Zavrc Border 01:54 01:54
Maribor, Bus terminal 02:35 02:35
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 02:36 02:36
Spielfield, Border 03:00 03:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 03:30 03:30
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
190 304
ČRNJA TOURS d.o.o.
6162
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Macelj, Border 18:15 18:15
Spielfield, Border 19:00 19:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Kittsee, Border 23:27 23:27
Jarovce, Border 23:28 23:28
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 22:15
Stanica Dolazak Polazak
Split, Bus terminal 10:30
Sibenik, Bus terminal 12:00 12:00
Vodice, Bus terminal 12:30 12:30
Zadar, Bus terminal 13:30 13:30
Zagreb, Bus terminal 17:00 17:30
Macelj, Border 18:15 18:15
Spielfield, Border 19:00 19:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 20:15 20:15
Vienna, Stadion center Bus terminal 22:15 22:15
Kittsee, Border 23:27 23:27
Jarovce, Border 23:28 23:28
Bratislava, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
180 270
This information is supplied without liability