Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Osijek Zagreb

zagreb_hrvatska_3Putovanje na relaciji Osijek – Zagreb, osobnim automobilom, u prosijeku traje 3 sata što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Udaljenost između ova dva grada iznosi 281 km. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom iz Osijeka za Zagreb: Na relaciji Osijek – Zagreb svakodnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tako da se slobodno može kazati kako su ova dva grada relativno dobro povezana. Vožnja autobusom na relaciji Osijek – Zagreb traje otprilike 5 sati što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Vozni red i cijene autobusnih karata možete pronaći niže u članku. Ako planirate povratno putovanje iz Zagreba za Osijek – vozni red i prodaju karata možete pronaći → ovdje. Vozni red i cijene autobusnih karata za autobus Osijek – Zagreb:
Trenutno 5 osoba pretražuje kako doći od Osijek (HR) do Zagreb (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5382
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 10:00
Čepin (HR) 10:10 10:15
Beketinci, Raskrižje (HR) 10:22 10:22
Vuka (HR) 10:24 10:24
Široko Polje (HR) 10:29 10:29
Tomašanci, Raskrižje (HR) 10:33 10:33
Kuševac (HR) 10:36 10:36
Đakovo, Kolodvor (HR) 10:40 10:40
Piškorevci (HR) 10:47 10:47
Vrpolje (HR) 10:51 10:53
Čajkovci (HR) 10:56 10:56
Andrijevci (HR) 11:01 11:01
Staro Topolje (HR) 11:07 11:08
Garčin (HR) 11:13 11:13
Trnjani (HR) 11:16 11:17
Vranovci (HR) 11:22 11:23
Bukovlje (HR) 11:24 11:24
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 11:30 11:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:00 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 10:00
Čepin (HR) 10:10 10:15
Beketinci, Raskrižje (HR) 10:22 10:22
Vuka (HR) 10:24 10:24
Široko Polje (HR) 10:29 10:29
Tomašanci, Raskrižje (HR) 10:33 10:33
Kuševac (HR) 10:36 10:36
Đakovo, Kolodvor (HR) 10:40 10:40
Piškorevci (HR) 10:47 10:47
Vrpolje (HR) 10:51 10:53
Čajkovci (HR) 10:56 10:56
Andrijevci (HR) 11:01 11:01
Staro Topolje (HR) 11:07 11:08
Garčin (HR) 11:13 11:13
Trnjani (HR) 11:16 11:17
Vranovci (HR) 11:22 11:23
Bukovlje (HR) 11:24 11:24
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 11:30 11:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5383
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Čepin (HR) 14:10 14:13
Beketinci, Raskrižje (HR) 14:20 14:20
Vuka (HR) 14:22 14:22
Široko Polje (HR) 14:27 14:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 14:31 14:31
Kuševac (HR) 14:34 14:34
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:39 14:40
Piškorevci (HR) 14:53 14:53
Vrpolje (HR) 14:57 15:06
Čajkovci (HR) 15:09 15:09
Andrijevci (HR) 15:14 15:14
Staro Topolje (HR) 15:20 15:21
Garčin (HR) 15:26 15:26
Trnjani (HR) 15:29 15:30
Vranovci (HR) 15:35 15:36
Bukovlje (HR) 15:37 15:37
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:45 15:45
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:00 18:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Čepin (HR) 14:10 14:13
Beketinci, Raskrižje (HR) 14:20 14:20
Vuka (HR) 14:22 14:22
Široko Polje (HR) 14:27 14:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 14:31 14:31
Kuševac (HR) 14:34 14:34
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:39 14:40
Piškorevci (HR) 14:53 14:53
Vrpolje (HR) 14:57 15:06
Čajkovci (HR) 15:09 15:09
Andrijevci (HR) 15:14 15:14
Staro Topolje (HR) 15:20 15:21
Garčin (HR) 15:26 15:26
Trnjani (HR) 15:29 15:30
Vranovci (HR) 15:35 15:36
Bukovlje (HR) 15:37 15:37
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:45 15:45
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5721
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:45 18:50
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Autotrans d.o.o
Panturist Osijek
3360
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:00 01:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188
Autotrans d.o.o
App Požega
5540
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 07:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 09:05 09:10
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 09:55 09:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 11:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:30 11:50
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 07:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 09:05 09:10
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 09:55 09:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 11:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188
Autotrans d.o.o
App Požega
5553
Stanica Dolazak Polazak
Harkany (HU) 11:30
Dravaszabolcs (HU) 11:41 11:41
Donji Miholjac BP. (HR) 11:51 11:51
Donji Miholjac, Kolodvor (HR) 11:56 12:00
Sveti Đurađ (HR) 12:09 12:09
Posavski Podgajci (HR) 12:11 12:11
Črnkovci (HR) 12:15 12:15
Belišće (HR) 12:25 12:25
Valpovo, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Osijek, Kolodvor (HR) 13:05 13:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:10 14:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 14:50 14:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:15 17:30
Rijeka, Kolodvor (HR) 19:45 19:50
Poreč, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rovinj, Kolodvor (HR) 21:55 21:55
Pula, Kolodvor (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 17:15
Stanica Dolazak Polazak
Harkany (HU) 11:30
Dravaszabolcs (HU) 11:41 11:41
Donji Miholjac BP. (HR) 11:51 11:51
Donji Miholjac, Kolodvor (HR) 11:56 12:00
Sveti Đurađ (HR) 12:09 12:09
Posavski Podgajci (HR) 12:11 12:11
Črnkovci (HR) 12:15 12:15
Belišće (HR) 12:25 12:25
Valpovo, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Osijek, Kolodvor (HR) 13:05 13:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:10 14:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 14:50 14:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:15 17:30
Rijeka, Kolodvor (HR) 19:45 19:50
Poreč, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rovinj, Kolodvor (HR) 21:55 21:55
Pula, Kolodvor (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5539
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 16:45
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 18:35 18:35
Zagreb, Kolodvor (HR) 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:45 20:30
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 16:45
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 18:35 18:35
Zagreb, Kolodvor (HR) 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188
Panturist Osijek
5403
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:00 01:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5538
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 22:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 23:10 23:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 00:05 00:05
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 00:50 00:50
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:40 03:00
Zadar, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:30 02:40
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 22:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 23:10 23:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 00:05 00:05
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 00:50 00:50
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:40 03:00
Zadar, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability