Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Novigrad Pula

PulaUdaljenost od Novigrada do Pule iznosi 77,6 km za što je potrebno otprilike sat vremena vožnje. Naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama s obzirom na činjenicu kako promet može biti povećan, pogotovo u vrijeme ljetne vreve, što dodatno produljuje predviđeno trajanje putovanja. Ruta prolazi Istarskim ipsilonom zbog čega je potrebno uzeti u obzir naplatu cestarine. Putovanje autobusom od Novigrada do Pule: Iz Novigrada postoji nekoliko autobusnih linija koje svakodnevno prometuju prema Puli, a u ljetnoj sezoni uvijek se nešto pojačaju linije između ova dva grada. Putovanje autobusom na ovoj ruti traje otprilike nešto malo manje od 2 sata, što naravno uvelike ovisi o prometu i stanju na cestama. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Pule za Novigrad možete pogledati ovdje Autobus Novigrad – Pula – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
26 Trav. | 08:25 Novigrad (HR) , Kolodvor
02h 15m Direct
10:40 Pula (HR) , Kolodvor
78 HRK
08:25 Novigrad (HR) , Kolodvor
10:40 Pula (HR) , Kolodvor
78 HRK
02h 15m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.68
4101 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 15.06.
03.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Bus terminal 08:00
Krizine 08:06 08:06
Lovrecica 08:11 08:11
Karigador 08:15 08:15
Novigrad, Bus terminal 08:23 08:25
Spadici 08:45 08:45
Porec, Bus terminal 08:49 09:00
Zbandaj, Zbandaj > Pazin 09:11 09:11
Sveti Lovrec, Sveti Lovreč 09:22 09:22
Sosici, Sošići intersection 09:31 09:31
Rovinjsko selo 09:36 09:36
Rovinj, Bus terminal 09:41 10:00
Bale 10:18 10:18
Cestarska Kuca 10:23 10:23
Vodnjan 10:30 10:30
Galizana, ---> Pula 10:35 10:35
Pula, Bus terminal 10:40
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
26 Trav. | 10:35 Novigrad (HR) , Kolodvor
02h 15m Direct
12:50 Pula (HR) , Kolodvor
58 HRK
10:35 Novigrad (HR) , Kolodvor
12:50 Pula (HR) , Kolodvor
58 HRK
02h 15m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
6.96
3912 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 08:45
Rabuiese, Border 09:00 09:00
Skofije, Skofije Border 09:01 09:01
Koper, Bus terminal 09:34 09:34
Secovlje, Secovlje Border 09:57 09:57
Plovanija, Border 09:58 09:58
Umag, Bus terminal 10:15 10:15
Novigrad, Bus terminal 10:35 10:35
Porec, Bus terminal 11:10 11:10
Rovinj, Bus terminal 12:00 12:00
Pula, Bus terminal 12:50 12:50
Rijeka, Bus terminal 14:20
route map
26 Trav. | 19:35 Novigrad (HR) , Kolodvor
01h 40m Direct
21:15 Pula (HR) , Kolodvor
58 HRK
19:35 Novigrad (HR) , Kolodvor
21:15 Pula (HR) , Kolodvor
58 HRK
01h 40m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
6.96
3912 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 17:45
Skofije, Skofije Border 18:15 18:15
Koper, Bus terminal 18:34 18:34
Kastel, Kastel Border 18:52 18:52
Plovanija, Border 18:55 18:55
Umag, Bus terminal 19:15 19:15
Novigrad, Bus terminal 19:35 19:35
Porec, Bus terminal 20:00 20:00
Rovinj, Bus terminal 20:40 20:40
Pula, Bus terminal 21:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Novigrad (HR) - Pula (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti