Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Mostar Split Bus: Pronađite svoju autobusnu kartu ovdje!

Mostar i Split povezani su redovitim autobusnim linijama, što putnicima pruža praktičan i pristupačan način putovanja između ova dva grada. U nastavku ćete naći sve bitne informacije vezane za Mostar Split bus!

Mostar Split Bus - Split
Split

Cijene i karte za Mostar Split bus

Cijene karata za autobus između Mostara i Splita kreću se u rasponu od približno 18€ do 24€. Autobusne kompanije često nude popuste za određene kategorije putnika, poput djece, studenata i umirovljenika. Preporučljivo je karte kupiti unaprijed, bilo online ili na autobusnom kolodvoru, kako biste osigurali svoje mjesto i izbjegli moguća čekanja.

Raspored za Mostar Split bus

Autobusi na relaciji Mostar - Split polaze do otprilike 8 puta dnevno. Prvi polazak iz Mostara obično je u ranim jutarnjim satima, oko 06:45, sa dolaskom u Split u 10:40, dok posljednji polazak najčešće bude popodne, oko 17:15, s dolaskom u 21:15. Trajanje putovanja varira ovisno o prijevozniku i konkretnoj ruti, no najbrža putovanja traju otprilike 3 sata i 45 minuta, dok neka mogu trajati do 5 sati.

Uz redovite linije, putnicima su na raspolaganju i privatni transferi, nudeći personalizirano putovanje s više komfora i fleksibilnosti, idealno za one s većom količinom prtljage ili skupine putnika koje traže direktan prijevoz do odredišta.

__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
Mostar (istok) (BA)
2h 4min
Split (HR)
rezervirajte ovdje
  • usluga od vrata do vrata
  • bez naknade kod odgode leta
  • bez komplikacija s prtljagom
  • natpis s imenom
24 Srp. | 06:45 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
03h 55m Direct
10:40 Split (HR) , Kolodvor
25 EUR
06:45 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
10:40 Split (HR) , Kolodvor
25 EUR
03h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Jadran ekspres (CRB)
6.4
15793 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 09:10 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
04h 15m Direct
13:25 Split (HR) , Kolodvor
18 EUR
09:10 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
13:25 Split (HR) , Kolodvor
18 EUR
04h 15m Direct

Autoherc - Grude (AHG)
7.6
34 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 10:00 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
05h 00m Direct
15:00 Split (HR) , Kolodvor
18 EUR
10:00 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
15:00 Split (HR) , Kolodvor
18 EUR
05h 00m Direct

Centrotrans d.d. (CTE)
7.6
883 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 13:00 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
05h 00m Direct
18:00 Split (HR) , Kolodvor
18 EUR
13:00 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
18:00 Split (HR) , Kolodvor
18 EUR
05h 00m Direct

Centrotrans d.d. (CTE)
7.6
883 recenzije
route operational intervals
route map
24 Srp. | 17:00 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
04h 15m Direct
21:15 Split (HR) , Kolodvor
25 EUR
17:00 Mostar (istok) (BA) , Kolodvor
21:15 Split (HR) , Kolodvor
25 EUR
04h 15m Direct

Croatia bus-Globtour-Jadran ekspres (CRB)
6.4
15793 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Mostar (istok) (BA) - Split (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti