Trenutno 8 osoba pretražuje kako doći od Rab (HR) do Zagreb (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Arriva - Autotrans
541
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 07:10
Misnjak 07:30 07:30
Stinica 07:45 07:45
Senj, Bus terminal 08:27 08:30
Zagreb, Bus terminal 10:55
Period u kojem prometuje
01.07. - 28.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:10 10:55
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 07:10
Misnjak 07:30 07:30
Stinica 07:45 07:45
Senj, Bus terminal 08:27 08:30
Zagreb, Bus terminal 10:55
Period u kojem prometuje
01.07. - 28.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
230 346
Arriva - Autotrans
542
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 15:40
Stinica 16:15 16:15
Senj, Bus terminal 16:57 17:00
Zagreb, Bus terminal 19:37
Period u kojem prometuje
15.06. - 12.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:40 19:37
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 15:40
Stinica 16:15 16:15
Senj, Bus terminal 16:57 17:00
Zagreb, Bus terminal 19:37
Period u kojem prometuje
15.06. - 12.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
230 346
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
349
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 16:40
Barbat (Rab), --> Ferry 16:48 16:48
Misnjak 16:55 16:55
Stinica 17:20 17:20
Starigrad (Kvarner) 17:30 17:30
Jurjevo 17:41 17:41
Senj, Bus terminal 18:15 18:15
St. Ilija 18:28 18:28
Klenovica Mag. 18:38 18:38
Povile, Stop > Rijeka 18:42 18:42
Novi Vinodolski, Bus terminal 18:45 18:45
Selce Mag. 19:02 19:02
Crikvenica, Bus terminal 19:08 19:08
Dramalj 19:15 19:15
Jadranovo Mag. 19:21 19:21
Krizisce 19:29 19:29
Hreljin 19:37 19:37
Meja 19:40 19:40
Karlovac, Bus terminal 19:45 19:45
Zagreb, Bus terminal 21:35
Period u kojem prometuje
01.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:40 21:35
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 16:40
Barbat (Rab), --> Ferry 16:48 16:48
Misnjak 16:55 16:55
Stinica 17:20 17:20
Starigrad (Kvarner) 17:30 17:30
Jurjevo 17:41 17:41
Senj, Bus terminal 18:15 18:15
St. Ilija 18:28 18:28
Klenovica Mag. 18:38 18:38
Povile, Stop > Rijeka 18:42 18:42
Novi Vinodolski, Bus terminal 18:45 18:45
Selce Mag. 19:02 19:02
Crikvenica, Bus terminal 19:08 19:08
Dramalj 19:15 19:15
Jadranovo Mag. 19:21 19:21
Krizisce 19:29 19:29
Hreljin 19:37 19:37
Meja 19:40 19:40
Karlovac, Bus terminal 19:45 19:45
Zagreb, Bus terminal 21:35
Period u kojem prometuje
01.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
201 302
Arriva - Autotrans
543
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 19:00
Misnjak 19:20 19:30
Stinica 19:45 19:45
Senj, Bus terminal 20:27 20:30
Zagreb, Bus terminal 22:55
Period u kojem prometuje
01.07. - 27.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:00 22:55
Stanica Dolazak Polazak
Rab, Bus terminal 19:00
Misnjak 19:20 19:30
Stinica 19:45 19:45
Senj, Bus terminal 20:27 20:30
Zagreb, Bus terminal 22:55
Period u kojem prometuje
01.07. - 27.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
230 346

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability