Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Katowice → Zakopane

Katowice → Zakopane

Putovati od Katowice (PL) do Zakopane (PL) autobusom jednostavno je i relativno jeftino u usporedbi s drugim oblicima prijevoza. Broj polazaka po danu može varirati ovisno o datumu putovanja. Najprometnijim danima između Katowice (PL) i Zakopane (PL) ima više od 2 polazaka. Najraniji polazak je u 02:55 a najkasnije vrijeme dolaska je u 21:35. Najbrža linija ima vrijeme vožnje u trajanju od 3 sati i 40 minuta. U Katowice (PL) postoje 2 polazne stanice a u Zakopane (PL) postoji 1 dolazna stanica.

Svaka autobusna linija uglavnom polazi samo s jedne od polaznih stanica
KREĆE IZ Katowice
DOLAZI U Zakopane
TRAJANJE VOŽNJE 3h 40 min
UDALJENOST 178km
CIJENA KARTE 59 HRK
AUTOBUSNI PRIJEVOZNICI NA RUTI
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
24 Svib. | 02:55 Katowice (PL) ,
03h 40m Direct
06:35 Zakopane (PL) ,
74 HRK
02:55 Katowice (PL) ,
06:35 Zakopane (PL) ,
74 HRK
03h 40m Direct

Company rating
0 recenzije
Stanica Dolazak Polazak
Katowice 02:55
Zakopane 06:35
route map
24 Svib. | 05:00 Katowice (PL) ,
03h 50m Direct
08:50 Zakopane (PL) ,
74 HRK
05:00 Katowice (PL) ,
08:50 Zakopane (PL) ,
74 HRK
03h 50m Direct

Company rating
0 recenzije
Stanica Dolazak Polazak
Katowice 05:00
Zakopane 08:50
route map
24 Svib. | 08:45 Katowice (PL) ,
03h 40m Direct
12:25 Zakopane (PL) ,
89 HRK
08:45 Katowice (PL) ,
12:25 Zakopane (PL) ,
89 HRK
03h 40m Direct

Company rating
0 recenzije
Stanica Dolazak Polazak
Katowice 08:45
Zakopane 12:25
route map
24 Svib. | 09:30 Katowice (PL) ,
03h 55m Direct
13:25 Zakopane (PL) ,
74 HRK
09:30 Katowice (PL) ,
13:25 Zakopane (PL) ,
74 HRK
03h 55m Direct

Company rating
0 recenzije
Stanica Dolazak Polazak
Katowice 09:30
Zakopane 13:25
route map
24 Svib. | 17:30 Katowice (PL) ,
04h 05m Direct
21:35 Zakopane (PL) ,
59 HRK
17:30 Katowice (PL) ,
21:35 Zakopane (PL) ,
59 HRK
04h 05m Direct

Company rating
0 recenzije
Stanica Dolazak Polazak
Katowice 17:30
Zakopane 21:35
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Katowice (PL) - Zakopane (PL)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti