Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Sisak

Udaljenost od Zagreba do Siska iznosi otprilike 58 km za što je potrebno otprilike sat vremena vožnje automobilom. Naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama jer u ljetnoj sezoni promet može biti pojačan što produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Zagreba do Siska: Na relaciji Zagreb – Sisak dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 1 sat i 10 minuta, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Sisak možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Sisak – vozni red i prodaja autobusnih karti:
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Auto promet Sisak
96
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 06:00
Velika Gorica 06:17 06:17
Vukovina 06:25 06:25
Mraclin 06:27 06:27
Busevec 06:31 06:31
Ogulinec 06:33 06:33
Vukojevac 06:36 06:36
Pescenica 06:39 06:39
Lekenik 06:43 06:43
Duzica 06:48 06:48
Zazina 06:52 06:52
Sela 06:56 06:56
Stupno 06:59 06:59
Odra 07:02 07:02
Sisak 07:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:00 07:05
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 06:00
Velika Gorica 06:17 06:17
Vukovina 06:25 06:25
Mraclin 06:27 06:27
Busevec 06:31 06:31
Ogulinec 06:33 06:33
Vukojevac 06:36 06:36
Pescenica 06:39 06:39
Lekenik 06:43 06:43
Duzica 06:48 06:48
Zazina 06:52 06:52
Sela 06:56 06:56
Stupno 06:59 06:59
Odra 07:02 07:02
Sisak 07:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
1816
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 12:00
Velika Gorica 12:17 12:17
Vukovina 12:25 12:25
Mraclin 12:27 12:27
Busevec 12:31 12:31
Ogulinec 12:33 12:33
Vukojevac 12:36 12:36
Pescenica 12:39 12:39
Lekenik 12:43 12:43
Duzica 12:48 12:48
Zazina 12:52 12:52
Sela 12:56 12:56
Stupno 12:59 12:59
Odra 13:02 13:02
Sisak 13:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:00 13:05
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 12:00
Velika Gorica 12:17 12:17
Vukovina 12:25 12:25
Mraclin 12:27 12:27
Busevec 12:31 12:31
Ogulinec 12:33 12:33
Vukojevac 12:36 12:36
Pescenica 12:39 12:39
Lekenik 12:43 12:43
Duzica 12:48 12:48
Zazina 12:52 12:52
Sela 12:56 12:56
Stupno 12:59 12:59
Odra 13:02 13:02
Sisak 13:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
118
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 12:45
Velika Gorica 13:02 13:02
Vukovina 13:10 13:10
Mraclin 13:12 13:12
Busevec 13:16 13:16
Ogulinec 13:18 13:18
Vukojevac 13:21 13:21
Pescenica 13:24 13:24
Lekenik 13:25 13:25
Duzica 13:28 13:28
Zazina 13:32 13:32
Sela 13:36 13:36
Stupno 13:38 13:38
Odra 13:42 13:42
Sisak 13:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:45 13:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 12:45
Velika Gorica 13:02 13:02
Vukovina 13:10 13:10
Mraclin 13:12 13:12
Busevec 13:16 13:16
Ogulinec 13:18 13:18
Vukojevac 13:21 13:21
Pescenica 13:24 13:24
Lekenik 13:25 13:25
Duzica 13:28 13:28
Zazina 13:32 13:32
Sela 13:36 13:36
Stupno 13:38 13:38
Odra 13:42 13:42
Sisak 13:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
1817
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 15:30
Velika Gorica 15:47 15:47
Vukovina 15:55 15:55
Mraclin 15:57 15:57
Busevec 16:01 16:01
Ogulinec 16:03 16:03
Vukojevac 16:06 16:06
Pescenica 16:09 16:09
Lekenik 16:13 16:13
Duzica 16:18 16:18
Zazina 16:22 16:22
Sela 16:26 16:26
Stupno 16:29 16:29
Odra 16:32 16:32
Sisak 16:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:30 16:35
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 15:30
Velika Gorica 15:47 15:47
Vukovina 15:55 15:55
Mraclin 15:57 15:57
Busevec 16:01 16:01
Ogulinec 16:03 16:03
Vukojevac 16:06 16:06
Pescenica 16:09 16:09
Lekenik 16:13 16:13
Duzica 16:18 16:18
Zazina 16:22 16:22
Sela 16:26 16:26
Stupno 16:29 16:29
Odra 16:32 16:32
Sisak 16:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
1819
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 16:30
Velika Gorica 16:47 16:47
Vukovina 16:55 16:55
Mraclin 16:57 16:57
Busevec 17:01 17:01
Ogulinec 17:03 17:03
Vukojevac 17:06 17:06
Pescenica 17:09 17:09
Lekenik 17:13 17:13
Duzica 17:18 17:18
Zazina 17:22 17:22
Sela 17:26 17:26
Stupno 17:29 17:29
Odra 17:32 17:32
Sisak 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:30 17:35
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 16:30
Velika Gorica 16:47 16:47
Vukovina 16:55 16:55
Mraclin 16:57 16:57
Busevec 17:01 17:01
Ogulinec 17:03 17:03
Vukojevac 17:06 17:06
Pescenica 17:09 17:09
Lekenik 17:13 17:13
Duzica 17:18 17:18
Zazina 17:22 17:22
Sela 17:26 17:26
Stupno 17:29 17:29
Odra 17:32 17:32
Sisak 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
1820
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 17:30
Velika Gorica 17:47 17:47
Vukovina 17:55 17:55
Mraclin 17:57 17:57
Busevec 18:01 18:01
Ogulinec 18:03 18:03
Vukojevac 18:06 18:06
Pescenica 18:09 18:09
Lekenik 18:13 18:13
Duzica 18:18 18:18
Zazina 18:22 18:22
Sela 18:26 18:26
Stupno 18:29 18:29
Odra 18:32 18:32
Sisak 18:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:30 18:35
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 17:30
Velika Gorica 17:47 17:47
Vukovina 17:55 17:55
Mraclin 17:57 17:57
Busevec 18:01 18:01
Ogulinec 18:03 18:03
Vukojevac 18:06 18:06
Pescenica 18:09 18:09
Lekenik 18:13 18:13
Duzica 18:18 18:18
Zazina 18:22 18:22
Sela 18:26 18:26
Stupno 18:29 18:29
Odra 18:32 18:32
Sisak 18:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
1821
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 18:30
Velika Gorica 18:47 18:47
Vukovina 18:55 18:55
Mraclin 18:57 18:57
Busevec 19:01 19:01
Ogulinec 19:03 19:03
Vukojevac 19:06 19:06
Pescenica 19:09 19:09
Lekenik 19:13 19:13
Duzica 19:18 19:18
Zazina 19:22 19:22
Sela 19:26 19:26
Stupno 19:29 19:29
Odra 19:32 19:32
Sisak 19:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
18:30 19:35
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 18:30
Velika Gorica 18:47 18:47
Vukovina 18:55 18:55
Mraclin 18:57 18:57
Busevec 19:01 19:01
Ogulinec 19:03 19:03
Vukojevac 19:06 19:06
Pescenica 19:09 19:09
Lekenik 19:13 19:13
Duzica 19:18 19:18
Zazina 19:22 19:22
Sela 19:26 19:26
Stupno 19:29 19:29
Odra 19:32 19:32
Sisak 19:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
1822
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 20:30
Velika Gorica 20:47 20:47
Vukovina 20:55 20:55
Mraclin 20:57 20:57
Busevec 21:01 21:01
Ogulinec 21:03 21:03
Vukojevac 21:06 21:06
Pescenica 21:09 21:09
Lekenik 21:13 21:13
Duzica 21:18 21:18
Zazina 21:22 21:22
Sela 21:26 21:26
Stupno 21:29 21:29
Odra 21:32 21:32
Sisak 21:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
20:30 21:35
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 20:30
Velika Gorica 20:47 20:47
Vukovina 20:55 20:55
Mraclin 20:57 20:57
Busevec 21:01 21:01
Ogulinec 21:03 21:03
Vukojevac 21:06 21:06
Pescenica 21:09 21:09
Lekenik 21:13 21:13
Duzica 21:18 21:18
Zazina 21:22 21:22
Sela 21:26 21:26
Stupno 21:29 21:29
Odra 21:32 21:32
Sisak 21:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Auto promet Sisak
1818
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 22:30
Velika Gorica 22:47 22:47
Vukovina 22:55 22:55
Mraclin 22:57 22:57
Busevec 23:01 23:01
Ogulinec 23:03 23:03
Vukojevac 23:06 23:06
Pescenica 23:09 23:09
Lekenik 23:13 23:13
Duzica 23:18 23:18
Zazina 23:22 23:22
Sela 23:26 23:26
Stupno 23:29 23:29
Odra 23:32 23:32
Sisak 23:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:30 23:35
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 22:30
Velika Gorica 22:47 22:47
Vukovina 22:55 22:55
Mraclin 22:57 22:57
Busevec 23:01 23:01
Ogulinec 23:03 23:03
Vukojevac 23:06 23:06
Pescenica 23:09 23:09
Lekenik 23:13 23:13
Duzica 23:18 23:18
Zazina 23:22 23:22
Sela 23:26 23:26
Stupno 23:29 23:29
Odra 23:32 23:32
Sisak 23:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
This information is supplied without liability