Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Maribor

Udaljenost od Zagreba do Maribora u Sloveniji iznosi otprilike 116 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 30 minuta vožnje automobilom. Naravno, ovisno o stanju na cestama, treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (vinjeta). Putovanje autobusom od Zagreba do Maribora: Na relaciji Zagreb – Maribor dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Maribor možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Maribor – vozni red i prodaja autobusnih karti:

ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
6067
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:30
Macelj, Border 07:32 07:32
Gruskovlje, Gruskovlje Border 07:36 07:36
Maribor, Bus terminal 08:25 08:25
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 08:47 08:47
Spielfield, Border 08:48 08:48
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 09:25 09:25
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 11:45 11:45
Kittsee, Border 12:35 12:35
Jarovce, Border 12:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:30
Macelj, Border 07:32 07:32
Gruskovlje, Gruskovlje Border 07:36 07:36
Maribor, Bus terminal 08:25 08:25
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 08:47 08:47
Spielfield, Border 08:48 08:48
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 09:25 09:25
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 11:45 11:45
Kittsee, Border 12:35 12:35
Jarovce, Border 12:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
5337
Stanica Dolazak Polazak
Vinkovci, Bus terminal 12:00
Vukovar, Bus terminal 12:30 12:30
Osijek, Bus terminal 13:15 13:30
Dakovo, Bus terminal 14:15 14:15
Slavonski Brod, Bus terminal 14:55 15:05
Zagreb, Bus terminal 17:30 18:00
Macelj, Border 19:05 19:05
Gruskovlje, Gruskovlje Border 19:09 19:09
Maribor, Bus terminal 19:58 20:00
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 20:22 20:22
Spielfield, Border 20:23 20:23
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 21:10 21:10
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
18:00 19:58
Stanica Dolazak Polazak
Vinkovci, Bus terminal 12:00
Vukovar, Bus terminal 12:30 12:30
Osijek, Bus terminal 13:15 13:30
Dakovo, Bus terminal 14:15 14:15
Slavonski Brod, Bus terminal 14:55 15:05
Zagreb, Bus terminal 17:30 18:00
Macelj, Border 19:05 19:05
Gruskovlje, Gruskovlje Border 19:09 19:09
Maribor, Bus terminal 19:58 20:00
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 20:22 20:22
Spielfield, Border 20:23 20:23
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 21:10 21:10
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
5800
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:30
Varazdin, Bus terminal 01:15 01:15
Dubrava Krizovljanska, Border 01:25 01:25
Zavrc, Zavrc Border 01:54 01:54
Maribor, Bus terminal 02:35 02:35
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 02:36 02:36
Spielfield, Border 03:00 03:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 03:30 03:30
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 06:00 06:30
Chvalovice, Border 07:39 07:39
Znojmo, Bus terminal 07:50 07:50
Brno, Benešova Bus terminal 09:15 09:30
Jihlava, Bus terminal 10:30 10:30
Prague, UAN Florenc Bus terminal 12:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
23:30 02:35
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:30
Varazdin, Bus terminal 01:15 01:15
Dubrava Krizovljanska, Border 01:25 01:25
Zavrc, Zavrc Border 01:54 01:54
Maribor, Bus terminal 02:35 02:35
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 02:36 02:36
Spielfield, Border 03:00 03:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 03:30 03:30
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 06:00 06:30
Chvalovice, Border 07:39 07:39
Znojmo, Bus terminal 07:50 07:50
Brno, Benešova Bus terminal 09:15 09:30
Jihlava, Bus terminal 10:30 10:30
Prague, UAN Florenc Bus terminal 12:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144
This information is supplied without liability