Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Maribor

Udaljenost od Zagreba do Maribora u Sloveniji iznosi otprilike 116 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 30 minuta vožnje automobilom. Naravno, ovisno o stanju na cestama, treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (vinjeta). Putovanje autobusom od Zagreba do Maribora: Na relaciji Zagreb – Maribor dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Maribor možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Maribor – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
20 Sij. | 06:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
01h 55m Direct
08:25 Maribor (SI) , Kolodvor
90 HRK
06:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
08:25 Maribor (SI) , Kolodvor
90 HRK
01h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9790 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:30
Macelj, Border 07:32 07:32
Gruskovlje, Gruskovlje Border 07:36 07:36
Maribor, Bus terminal 08:25 08:25
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 08:47 08:47
Spielfield, Border 08:48 08:48
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 09:25 09:25
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 11:45 11:45
Kittsee, Border 12:35 12:35
Jarovce, Border 12:45
route map
20 Sij. | 18:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
01h 58m Direct
19:58 Maribor (SI) , Kolodvor
90 HRK
18:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
19:58 Maribor (SI) , Kolodvor
90 HRK
01h 58m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9790 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Vinkovci, Bus terminal 12:00
Vukovar, Bus terminal 12:30 12:30
Osijek, Bus terminal 13:15 13:30
Dakovo, Bus terminal 14:15 14:15
Slavonski Brod, Bus terminal 14:55 15:05
Zagreb, Bus terminal 17:30 18:00
Macelj, Border 19:05 19:05
Gruskovlje, Gruskovlje Border 19:09 19:09
Maribor, Bus terminal 19:58 20:00
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 20:22 20:22
Spielfield, Border 20:23 20:23
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 21:10 21:10
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 23:30
route map
20 Sij. | 23:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
03h 05m Direct
02:35 Maribor (SI) , Kolodvor
90 HRK
23:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
02:35 Maribor (SI) , Kolodvor
90 HRK
03h 05m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9790 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:30
Varazdin, Bus terminal 01:15 01:15
Dubrava Krizovljanska, Border 01:25 01:25
Zavrc, Zavrc Border 01:54 01:54
Maribor, Bus terminal 02:35 02:35
Sentilj BP., Sentilj BP. Border 02:36 02:36
Spielfield, Border 03:00 03:00
Graz, Europaplatz 4 Bus terminal 03:30 03:30
Vienna, VIB Terminal Bus terminal 06:00 06:30
Chvalovice, Border 07:39 07:39
Znojmo, Bus terminal 07:50 07:50
Brno, Benešova Bus terminal 09:15 09:30
Jihlava, Bus terminal 10:30 10:30
Prague, UAN Florenc Bus terminal 12:30
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zagreb (HR) - Maribor (SI)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti