Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Karlovac

Udaljenost od Zagreba do Karlovca iznosi otprilike 53 km za što je potrebno otprilike 45 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer promet može biti nešto povećan, pogotovo u jutarnjim satima, što produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Zagreba do Karlovca: Na relaciji Zagreb – Karlovac dnevno prometuje više autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 50 minuta do sat vremena, ovisno o prijevozniku, prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Karlovac možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Karlovca za Zagreb možete pogledati ovdje Autobus Zagreb – Karlovac – vozni red i prodaja autobusnih karti:
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
27
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 22:45
Novi Marof, Bus terminal 23:05 23:05
Breznicki Hum 23:20 23:20
Breznica 23:25 23:25
St. Ivan Zelina 23:45 23:45
Zagreb, Bus terminal 00:15 00:30
Karlovac, Bus terminal 01:20 01:20
Rijeka, Bus terminal 03:15 03:30
Opatija, Bus terminal 03:50 03:50
Labin, Bus terminal 05:00 05:00
Pula, Bus terminal 05:45 06:00
Rovinj, Bus terminal 06:45 06:45
Vrsar, Bus terminal 07:15 07:15
Porec, Bus terminal 07:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
00:30 01:20
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 22:45
Novi Marof, Bus terminal 23:05 23:05
Breznicki Hum 23:20 23:20
Breznica 23:25 23:25
St. Ivan Zelina 23:45 23:45
Zagreb, Bus terminal 00:15 00:30
Karlovac, Bus terminal 01:20 01:20
Rijeka, Bus terminal 03:15 03:30
Opatija, Bus terminal 03:50 03:50
Labin, Bus terminal 05:00 05:00
Pula, Bus terminal 05:45 06:00
Rovinj, Bus terminal 06:45 06:45
Vrsar, Bus terminal 07:15 07:15
Porec, Bus terminal 07:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
41 62
Arriva - Autotrans
Arriva - Panturist
3360
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Bus terminal 21:00
Dakovo, Bus terminal 21:40 21:40
Slavonski Brod, Bus terminal 22:25 22:30
Zagreb, Bus terminal 01:00 01:15
Karlovac, Bus terminal 02:10 02:10
Rijeka, Bus terminal 03:45 04:00
Pazin, Bus terminal 04:50 04:50
Porec, Bus terminal 05:20 05:20
Novigrad, Bus terminal 05:35 05:35
Umag, Bus terminal 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
01:15 02:10
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Bus terminal 21:00
Dakovo, Bus terminal 21:40 21:40
Slavonski Brod, Bus terminal 22:25 22:30
Zagreb, Bus terminal 01:00 01:15
Karlovac, Bus terminal 02:10 02:10
Rijeka, Bus terminal 03:45 04:00
Pazin, Bus terminal 04:50 04:50
Porec, Bus terminal 05:20 05:20
Novigrad, Bus terminal 05:35 05:35
Umag, Bus terminal 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
42 64
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
95
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:30
Karlovac, Bus terminal 06:25 06:25
Delnice, Bus terminal 07:10 07:10
Rijeka, Bus terminal 07:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
05:30 06:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:30
Karlovac, Bus terminal 06:25 06:25
Delnice, Bus terminal 07:10 07:10
Rijeka, Bus terminal 07:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
36 58
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2215
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:00
Karlovac, Bus terminal 07:50 07:50
Skradin (Krka NP) 11:15 11:15
Dugopolje, Toll Station 12:10 12:10
Split, Bus terminal 12:25 12:30
Imotski, Bus terminal 13:40 13:40
Vrgorac, Bus terminal 14:00 14:00
Ploce, Bus terminal 14:30 14:30
Opuzen 14:50 14:50
Metkovic, Bus terminal 15:00 15:00
Klek 15:06 15:06
Ston 15:15 15:15
Doli, ST -> DU 1 mag. 15:20 15:20
Slano 15:30 15:30
Trsteno 15:40 15:40
Orasac 15:45 15:45
Zaton (Dubrovnik), ST -> DU 1 mag. 15:55 15:55
Dubrovnik, Bus terminal 16:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:00 07:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:00
Karlovac, Bus terminal 07:50 07:50
Skradin (Krka NP) 11:15 11:15
Dugopolje, Toll Station 12:10 12:10
Split, Bus terminal 12:25 12:30
Imotski, Bus terminal 13:40 13:40
Vrgorac, Bus terminal 14:00 14:00
Ploce, Bus terminal 14:30 14:30
Opuzen 14:50 14:50
Metkovic, Bus terminal 15:00 15:00
Klek 15:06 15:06
Ston 15:15 15:15
Doli, ST -> DU 1 mag. 15:20 15:20
Slano 15:30 15:30
Trsteno 15:40 15:40
Orasac 15:45 15:45
Zaton (Dubrovnik), ST -> DU 1 mag. 15:55 15:55
Dubrovnik, Bus terminal 16:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 58
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
161
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 05:50
Zagreb, Bus terminal 07:15 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:20 08:20
Slunj 09:10 09:10
Plitvice Lakes 09:45 09:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 10:05 10:05
Udbina 10:40 10:40
Gracac, Bus terminal 11:05 11:05
Obrovac 11:45 11:45
Zadar, Bus terminal 12:30 12:45
Sukosan 12:55 12:55
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Pirovac 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:00 14:00
Sibenik, Bus terminal 14:20 14:20
Primosten, Primošten Center OUT 14:50 14:50
Trogir, Bus terminal 15:20 15:20
Split, Bus terminal 16:00 16:15
Makarska, Bus terminal 17:15 17:15
Tucepi 17:23 17:23
Podgora 17:28 17:28
Igrane 17:45 17:45
Zivogosce 17:50 17:50
Duba 17:56 17:56
Drvenik 18:02 18:02
Zaostrog 18:08 18:08
Gradac 18:15 18:15
Bacina 18:23 18:23
Ploce, Bus terminal 18:30 18:30
Opuzen 18:45 18:45
Metkovic, Bus terminal 19:00 19:00
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 19:25 19:25
Slano 19:35 19:35
Orasac 19:53 19:53
Trsteno 20:05 20:05
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 20:15 20:15
Dubrovnik, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:30 08:20
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 05:50
Zagreb, Bus terminal 07:15 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:20 08:20
Slunj 09:10 09:10
Plitvice Lakes 09:45 09:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 10:05 10:05
Udbina 10:40 10:40
Gracac, Bus terminal 11:05 11:05
Obrovac 11:45 11:45
Zadar, Bus terminal 12:30 12:45
Sukosan 12:55 12:55
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Pirovac 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:00 14:00
Sibenik, Bus terminal 14:20 14:20
Primosten, Primošten Center OUT 14:50 14:50
Trogir, Bus terminal 15:20 15:20
Split, Bus terminal 16:00 16:15
Makarska, Bus terminal 17:15 17:15
Tucepi 17:23 17:23
Podgora 17:28 17:28
Igrane 17:45 17:45
Zivogosce 17:50 17:50
Duba 17:56 17:56
Drvenik 18:02 18:02
Zaostrog 18:08 18:08
Gradac 18:15 18:15
Bacina 18:23 18:23
Ploce, Bus terminal 18:30 18:30
Opuzen 18:45 18:45
Metkovic, Bus terminal 19:00 19:00
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 19:25 19:25
Slano 19:35 19:35
Orasac 19:53 19:53
Trsteno 20:05 20:05
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 20:15 20:15
Dubrovnik, Bus terminal 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
41 62
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
102
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 08:00
Karlovac, Bus terminal 08:55 08:55
Delnice, Bus terminal 10:15 10:15
Rijeka, Bus terminal 11:00 11:15
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Icici 11:35 11:35
Ika, Stop towards -> Pula 11:37 11:37
Lovran 11:41 11:41
Medveja 11:45 11:45
Moscenicka Draga 11:49 11:49
Brsec 11:51 11:51
Zagorje (Plomin) 12:00 12:00
Plomin, Plomin 12:15 12:15
Vozilici, Vozilici 12:20 12:20
Strmac, Strmac 12:25 12:25
Labin, Bus terminal 12:30 12:30
Rasa 12:35 12:35
Most Rasa, Most Rasa 12:40 12:40
Barban 12:45 12:45
Hreljin 12:50 12:50
Prodol 12:55 12:55
Marcana 13:00 13:00
Loborika, Loborika 13:05 13:05
Pula, Bus terminal 13:20 13:30
Vodnjan 13:35 13:35
Bale 13:55 13:55
Rovinj, Bus terminal 14:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:00 08:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 08:00
Karlovac, Bus terminal 08:55 08:55
Delnice, Bus terminal 10:15 10:15
Rijeka, Bus terminal 11:00 11:15
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Icici 11:35 11:35
Ika, Stop towards -> Pula 11:37 11:37
Lovran 11:41 11:41
Medveja 11:45 11:45
Moscenicka Draga 11:49 11:49
Brsec 11:51 11:51
Zagorje (Plomin) 12:00 12:00
Plomin, Plomin 12:15 12:15
Vozilici, Vozilici 12:20 12:20
Strmac, Strmac 12:25 12:25
Labin, Bus terminal 12:30 12:30
Rasa 12:35 12:35
Most Rasa, Most Rasa 12:40 12:40
Barban 12:45 12:45
Hreljin 12:50 12:50
Prodol 12:55 12:55
Marcana 13:00 13:00
Loborika, Loborika 13:05 13:05
Pula, Bus terminal 13:20 13:30
Vodnjan 13:35 13:35
Bale 13:55 13:55
Rovinj, Bus terminal 14:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 58
Arriva - Autotrans
2405
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:00
Karlovac, Bus terminal 09:55 09:55
Rijeka, Bus terminal 11:31 12:15
Omisalj, Roundabout centre 12:54 12:54
Malinska 13:11 13:11
Valbiska 13:29 13:30
Merag (Cres) 13:55 13:55
Cres 14:14 14:15
Belej 14:46 14:46
Osor 14:59 14:59
Nerezine, Nerezine 15:04 15:04
Mali Losinj, Bus terminal 15:30 15:30
Veli Losinj 15:42
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.05.
01.11. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 09:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:00
Karlovac, Bus terminal 09:55 09:55
Rijeka, Bus terminal 11:31 12:15
Omisalj, Roundabout centre 12:54 12:54
Malinska 13:11 13:11
Valbiska 13:29 13:30
Merag (Cres) 13:55 13:55
Cres 14:14 14:15
Belej 14:46 14:46
Osor 14:59 14:59
Nerezine, Nerezine 15:04 15:04
Mali Losinj, Bus terminal 15:30 15:30
Veli Losinj 15:42
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.05.
01.11. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Arriva - Autotrans
2894
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 10:30
Karlovac, Bus terminal 11:25 11:30
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 11:43 11:43
Tusilovic 11:49 11:49
Krnjak 11:53 11:53
Budacka Rijeka 11:57 11:57
Zagorje, Zagorje intesection 12:01 12:01
Tocak 12:04 12:04
Veljun 12:06 12:06
Hrvatski Blagaj 12:14 12:14
Niksic 12:21 12:21
Slunj 12:28 12:30
Rakovica 12:47 12:47
Grabovac (Rakovica) 12:58 12:58
Plitvice Lakes 13:07 13:07
Mukinje 13:09 13:09
Kapela Korenicka 13:20 13:20
Rudanovac 13:22 13:22
Borje Motel 13:25 13:25
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:34
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 11:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 10:30
Karlovac, Bus terminal 11:25 11:30
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 11:43 11:43
Tusilovic 11:49 11:49
Krnjak 11:53 11:53
Budacka Rijeka 11:57 11:57
Zagorje, Zagorje intesection 12:01 12:01
Tocak 12:04 12:04
Veljun 12:06 12:06
Hrvatski Blagaj 12:14 12:14
Niksic 12:21 12:21
Slunj 12:28 12:30
Rakovica 12:47 12:47
Grabovac (Rakovica) 12:58 12:58
Plitvice Lakes 13:07 13:07
Mukinje 13:09 13:09
Kapela Korenicka 13:20 13:20
Rudanovac 13:22 13:22
Borje Motel 13:25 13:25
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:34
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
38 58
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
114
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 11:55
Delnice, Bus terminal 13:15 13:15
Rijeka, Bus terminal 14:00 14:15
Bakar Mag., Stop > Zadar 14:50 14:50
Bakarac 14:56 14:56
Kraljevica 14:59 14:59
Jadranovo Mag. 15:06 15:06
Dramalj 15:12 15:12
Crikvenica, Bus terminal 15:16 15:16
Selce 15:20 15:20
Novi Vinodolski, Bus terminal 15:28
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:00 11:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 11:55
Delnice, Bus terminal 13:15 13:15
Rijeka, Bus terminal 14:00 14:15
Bakar Mag., Stop > Zadar 14:50 14:50
Bakarac 14:56 14:56
Kraljevica 14:59 14:59
Jadranovo Mag. 15:06 15:06
Dramalj 15:12 15:12
Crikvenica, Bus terminal 15:16 15:16
Selce 15:20 15:20
Novi Vinodolski, Bus terminal 15:28
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 58
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
5490
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 12:05
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 12:17 12:17
Tusilovic 12:22 12:23
Krnjak 12:29 12:30
Budacka Rijeka 12:35 12:36
Zagorje 12:40 12:40
Tocak 12:42 12:42
Veljun 12:45 12:45
Hrvatski Blagaj 12:52 12:52
Pavlovac 12:54 12:55
Slunj 13:05 13:05
Rakovica 13:39 13:41
Dreznik Grad 13:46 13:48
Vaganac 13:57 13:57
Licko Petrovo selo 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:00 11:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 12:05
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 12:17 12:17
Tusilovic 12:22 12:23
Krnjak 12:29 12:30
Budacka Rijeka 12:35 12:36
Zagorje 12:40 12:40
Tocak 12:42 12:42
Veljun 12:45 12:45
Hrvatski Blagaj 12:52 12:52
Pavlovac 12:54 12:55
Slunj 13:05 13:05
Rakovica 13:39 13:41
Dreznik Grad 13:46 13:48
Vaganac 13:57 13:57
Licko Petrovo selo 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
38 58
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
115
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 09:30
Novi Marof, Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb, Bus terminal 10:55 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:20 12:20
Slunj 13:20 13:20
Plitvice Lakes 13:50 13:50
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:00 14:00
Gracac, Bus terminal 15:20 15:20
Obrovac 15:50 15:50
Posedarje 16:20 16:20
Zadar, Bus terminal 16:40 16:45
Sukosan 17:00 17:00
Biograd mag. 17:15 17:15
Pirovac 17:40 17:40
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Sibenik, Bus terminal 18:10 18:15
Primosten, Primošten Center OUT 18:50 18:50
Rogoznica Mag. 19:00 19:00
Marina 19:10 19:10
Trogir, Bus terminal 19:25 19:25
Split, Bus terminal 20:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:30 12:20
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 09:30
Novi Marof, Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb, Bus terminal 10:55 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:20 12:20
Slunj 13:20 13:20
Plitvice Lakes 13:50 13:50
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:00 14:00
Gracac, Bus terminal 15:20 15:20
Obrovac 15:50 15:50
Posedarje 16:20 16:20
Zadar, Bus terminal 16:40 16:45
Sukosan 17:00 17:00
Biograd mag. 17:15 17:15
Pirovac 17:40 17:40
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Sibenik, Bus terminal 18:10 18:15
Primosten, Primošten Center OUT 18:50 18:50
Rogoznica Mag. 19:00 19:00
Marina 19:10 19:10
Trogir, Bus terminal 19:25 19:25
Split, Bus terminal 20:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
41 62
BRIONI - Pula
3050
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:25 12:25
Delnice, Bus terminal 13:30 13:30
Rijeka, Bus terminal 14:15 14:30
Opatija, Bus terminal 14:50 14:50
Icici 14:54 14:54
Lovran 14:58 14:58
Medveja 15:01 15:01
Moscenicka Draga 15:06 15:06
Brsec 15:17 15:17
Zagorje (Plomin) 15:23 15:23
Plomin, Plomin 15:30 15:30
Vozilici, Vozilici 15:33 15:33
Labin, Bus terminal 15:45 15:50
Rasa 15:56 15:56
Most Rasa, Most Rasa 16:01 16:01
Barban 16:09 16:09
Hreljici, Hreljici Intersection 16:18 16:18
Prodol 16:20 16:20
Marcana 16:26 16:26
Loborika, Loborika 16:34 16:34
Pula, Bus terminal 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:30 12:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:25 12:25
Delnice, Bus terminal 13:30 13:30
Rijeka, Bus terminal 14:15 14:30
Opatija, Bus terminal 14:50 14:50
Icici 14:54 14:54
Lovran 14:58 14:58
Medveja 15:01 15:01
Moscenicka Draga 15:06 15:06
Brsec 15:17 15:17
Zagorje (Plomin) 15:23 15:23
Plomin, Plomin 15:30 15:30
Vozilici, Vozilici 15:33 15:33
Labin, Bus terminal 15:45 15:50
Rasa 15:56 15:56
Most Rasa, Most Rasa 16:01 16:01
Barban 16:09 16:09
Hreljici, Hreljici Intersection 16:18 16:18
Prodol 16:20 16:20
Marcana 16:26 16:26
Loborika, Loborika 16:34 16:34
Pula, Bus terminal 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 72
Arriva - Autotrans
538
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:25 12:25
Belavici (Duga Resa) 12:38 12:38
Zvecaj 12:42 12:42
Generalski Stol 12:49 12:49
Donje Dubrave 12:53 12:53
Tounj 13:00 13:00
Josipdol 13:10 13:10
Modrus 13:20 13:35
Jezerane 13:55 13:55
Krizpolje 14:04 14:04
Brinje 14:10 14:10
Prokike 14:18 14:18
Zuta Lokva 14:22 14:22
Melnice 14:28 14:28
Senj, Bus terminal 15:00 15:30
Prizna, By Ferry Port 16:18 16:30
Zigljen (Pag) 16:50 16:50
Novalja, Bus terminal 17:05 17:05
Pag (town) 17:38
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
11:30 12:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:25 12:25
Belavici (Duga Resa) 12:38 12:38
Zvecaj 12:42 12:42
Generalski Stol 12:49 12:49
Donje Dubrave 12:53 12:53
Tounj 13:00 13:00
Josipdol 13:10 13:10
Modrus 13:20 13:35
Jezerane 13:55 13:55
Krizpolje 14:04 14:04
Brinje 14:10 14:10
Prokike 14:18 14:18
Zuta Lokva 14:22 14:22
Melnice 14:28 14:28
Senj, Bus terminal 15:00 15:30
Prizna, By Ferry Port 16:18 16:30
Zigljen (Pag) 16:50 16:50
Novalja, Bus terminal 17:05 17:05
Pag (town) 17:38
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
117
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:25 13:25
Delnice, Bus terminal 14:45 14:45
Rijeka, Bus terminal 15:30 15:30
Bakar Mag., Stop > Zadar 15:50 15:50
Bakarac 15:56 15:56
Kraljevica 15:58 15:58
Smrika, Stop > Zadar 16:01 16:01
Jadranovo Mag. 16:04 16:04
Dramalj 16:10 16:10
Crikvenica, Bus terminal 16:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 13:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:25 13:25
Delnice, Bus terminal 14:45 14:45
Rijeka, Bus terminal 15:30 15:30
Bakar Mag., Stop > Zadar 15:50 15:50
Bakarac 15:56 15:56
Kraljevica 15:58 15:58
Smrika, Stop > Zadar 16:01 16:01
Jadranovo Mag. 16:04 16:04
Dramalj 16:10 16:10
Crikvenica, Bus terminal 16:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 58
Arriva - Autotrans
480
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 13:30
Karlovac, Bus terminal 14:25 14:25
Delnice, Bus terminal 15:25 15:25
Meja 15:56 15:56
Hreljin 15:59 15:59
Krizisce 16:07 16:07
Jadranovo 16:13 16:13
Dramalj 16:19 16:19
Crikvenica, Bus terminal 16:24 16:30
Selce 16:35 16:35
Novi Vinodolski, Bus terminal 16:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 14:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 13:30
Karlovac, Bus terminal 14:25 14:25
Delnice, Bus terminal 15:25 15:25
Meja 15:56 15:56
Hreljin 15:59 15:59
Krizisce 16:07 16:07
Jadranovo 16:13 16:13
Dramalj 16:19 16:19
Crikvenica, Bus terminal 16:24 16:30
Selce 16:35 16:35
Novi Vinodolski, Bus terminal 16:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Arriva - Autotrans
729
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Delnice, Bus terminal 16:00 16:00
Rijeka, Bus terminal 16:45 17:00
Bakarac 17:20 17:20
Omisalj, Roundabout centre 17:36 17:40
Malinska 17:57 17:58
Valbiska 18:13 18:15
Merag (Cres) 18:40 18:40
Cres 18:59 19:00
Belej 19:32 19:33
Osor 19:46 19:46
Nerezine, Nerezine 19:50 19:50
Mali Losinj, Bus terminal 20:15 20:15
Veli Losinj 20:27
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
14:15 15:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Delnice, Bus terminal 16:00 16:00
Rijeka, Bus terminal 16:45 17:00
Bakarac 17:20 17:20
Omisalj, Roundabout centre 17:36 17:40
Malinska 17:57 17:58
Valbiska 18:13 18:15
Merag (Cres) 18:40 18:40
Cres 18:59 19:00
Belej 19:32 19:33
Osor 19:46 19:46
Nerezine, Nerezine 19:50 19:50
Mali Losinj, Bus terminal 20:15 20:15
Veli Losinj 20:27
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
39 58
APZ Imotski-Autoherc d.o.o
957
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:30
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Plitvice Lakes 16:20 16:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:45 17:10
Udbina 17:40 17:40
Knin, Bus terminal 19:00 19:00
Sinj, Bus terminal 19:55 19:55
Cista Provo 20:40 20:40
Lovrec 20:45 20:45
Krivodol (Podbablje) 21:00 21:00
Imotski, Bus terminal 21:15 21:30
Gornji Vinjani, Border 21:40 21:40
Osoje 22:10 22:10
Posusje 22:20 22:20
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 22:52 22:52
Mostar (West), Bus terminal 23:17
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:30 15:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:30
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Plitvice Lakes 16:20 16:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:45 17:10
Udbina 17:40 17:40
Knin, Bus terminal 19:00 19:00
Sinj, Bus terminal 19:55 19:55
Cista Provo 20:40 20:40
Lovrec 20:45 20:45
Krivodol (Podbablje) 21:00 21:00
Imotski, Bus terminal 21:15 21:30
Gornji Vinjani, Border 21:40 21:40
Osoje 22:10 22:10
Posusje 22:20 22:20
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 22:52 22:52
Mostar (West), Bus terminal 23:17
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
32 51
BRIONI - Pula
3051
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:00
Karlovac, Bus terminal 15:55 15:55
Delnice, Bus terminal 17:05 17:05
Rijeka, Bus terminal 17:50 18:00
Opatija, Bus terminal 18:20 18:20
Icici 18:24 18:24
Lovran 18:28 18:28
Medveja 18:31 18:31
Moscenicka Draga 18:36 18:36
Brsec 18:47 18:47
Zagorje (Plomin) 18:53 18:53
Plomin, Plomin 19:00 19:00
Vozilici, Vozilici 19:03 19:03
Labin, Bus terminal 19:15 19:20
Rasa 19:26 19:26
Most Rasa, Most Rasa 19:31 19:31
Barban 19:39 19:39
Hreljici, Hreljici Intersection 19:48 19:48
Prodol 19:50 19:50
Marcana 19:56 19:56
Loborika, Loborika 20:04 20:04
Pula, Bus terminal 20:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:00 15:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:00
Karlovac, Bus terminal 15:55 15:55
Delnice, Bus terminal 17:05 17:05
Rijeka, Bus terminal 17:50 18:00
Opatija, Bus terminal 18:20 18:20
Icici 18:24 18:24
Lovran 18:28 18:28
Medveja 18:31 18:31
Moscenicka Draga 18:36 18:36
Brsec 18:47 18:47
Zagorje (Plomin) 18:53 18:53
Plomin, Plomin 19:00 19:00
Vozilici, Vozilici 19:03 19:03
Labin, Bus terminal 19:15 19:20
Rasa 19:26 19:26
Most Rasa, Most Rasa 19:31 19:31
Barban 19:39 19:39
Hreljici, Hreljici Intersection 19:48 19:48
Prodol 19:50 19:50
Marcana 19:56 19:56
Loborika, Loborika 20:04 20:04
Pula, Bus terminal 20:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 72
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
68
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 13:30
Novi Marof, Bus terminal 13:55 13:55
Zagreb, Bus terminal 14:55 15:30
Karlovac, Bus terminal 16:20 16:20
Pazin, Bus terminal 18:45 18:45
Pula, Bus terminal 19:35 19:40
Rovinj, Bus terminal 20:20 20:20
Vrsar, Bus terminal 20:50 20:50
Porec, Bus terminal 21:10
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:30 16:20
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 13:30
Novi Marof, Bus terminal 13:55 13:55
Zagreb, Bus terminal 14:55 15:30
Karlovac, Bus terminal 16:20 16:20
Pazin, Bus terminal 18:45 18:45
Pula, Bus terminal 19:35 19:40
Rovinj, Bus terminal 20:20 20:20
Vrsar, Bus terminal 20:50 20:50
Porec, Bus terminal 21:10
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
41 62
Arriva - App Požega
6232
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Bus terminal 13:30
Dakovo, Bus terminal 14:10 14:15
Slavonski Brod, Bus terminal 15:00 15:10
Nova Gradiska, Bus terminal 16:00 16:00
Zagreb, Bus terminal 17:45 18:00
Karlovac, Bus terminal 18:55 18:55
Delnice, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 20:40 20:45
Porec, Bus terminal 22:00 22:00
Rovinj, Bus terminal 22:45 22:45
Pula, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
18:00 18:55
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Bus terminal 13:30
Dakovo, Bus terminal 14:10 14:15
Slavonski Brod, Bus terminal 15:00 15:10
Nova Gradiska, Bus terminal 16:00 16:00
Zagreb, Bus terminal 17:45 18:00
Karlovac, Bus terminal 18:55 18:55
Delnice, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 20:40 20:45
Porec, Bus terminal 22:00 22:00
Rovinj, Bus terminal 22:45 22:45
Pula, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
BRIONI - Pula
3049
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:00
Karlovac, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 21:40 21:50
Pazin, Bus terminal 22:40 22:40
Zminj 22:55 22:55
Svetvincenat 23:05 23:05
Vodnjan 23:20 23:20
Pula, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:00 19:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:00
Karlovac, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 21:40 21:50
Pazin, Bus terminal 22:40 22:40
Zminj 22:55 22:55
Svetvincenat 23:05 23:05
Vodnjan 23:20 23:20
Pula, Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 72
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2216
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:00
Karlovac, Bus terminal 19:55 19:55
Zadar, Bus terminal 22:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.03.
01.10. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:00 19:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:00
Karlovac, Bus terminal 19:55 19:55
Zadar, Bus terminal 22:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.03.
01.10. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 58
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
133
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 21:00
Karlovac, Bus terminal 21:55 21:55
Split, Bus terminal 02:35 02:35
Makarska, Bus terminal 03:45 03:45
Ploce, Bus terminal 04:45 04:45
Opuzen 05:10 05:10
Metkovic, Bus terminal 05:20 05:20
Klek 05:40 05:40
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 05:57 05:57
Slano 06:07 06:07
Trsteno 06:17 06:17
Orasac 06:19 06:19
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 06:21 06:21
Zaton Mali 06:26 06:26
Dubrovnik, Bus terminal 06:45 07:00
Karasovici, Border 07:40 07:40
Debeli Brijeg, Border 07:55 07:55
Herceg Novi, Bus terminal 09:30 09:30
Kotor, Bus terminal 10:45 10:45
Tivat, Bus terminal 10:55 10:55
Budva, Bus terminal 11:20 11:20
Petrovac, Bus terminal 11:45 11:45
Podgorica, Bus terminal 13:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:00 21:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 21:00
Karlovac, Bus terminal 21:55 21:55
Split, Bus terminal 02:35 02:35
Makarska, Bus terminal 03:45 03:45
Ploce, Bus terminal 04:45 04:45
Opuzen 05:10 05:10
Metkovic, Bus terminal 05:20 05:20
Klek 05:40 05:40
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 05:57 05:57
Slano 06:07 06:07
Trsteno 06:17 06:17
Orasac 06:19 06:19
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 06:21 06:21
Zaton Mali 06:26 06:26
Dubrovnik, Bus terminal 06:45 07:00
Karasovici, Border 07:40 07:40
Debeli Brijeg, Border 07:55 07:55
Herceg Novi, Bus terminal 09:30 09:30
Kotor, Bus terminal 10:45 10:45
Tivat, Bus terminal 10:55 10:55
Budva, Bus terminal 11:20 11:20
Petrovac, Bus terminal 11:45 11:45
Podgorica, Bus terminal 13:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
36 58
Autotransport d.d Šibenik
137
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:00
Karlovac, Bus terminal 23:55 23:55
Plitvice Lakes 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:00 03:00
Biograd na Moru, Bus terminal 03:20 03:20
Vodice, Bus terminal 03:55 03:55
Sibenik, Bus terminal 04:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
23:00 23:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:00
Karlovac, Bus terminal 23:55 23:55
Plitvice Lakes 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:00 03:00
Biograd na Moru, Bus terminal 03:20 03:20
Vodice, Bus terminal 03:55 03:55
Sibenik, Bus terminal 04:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
42 63
Arriva - Autotrans
3187
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:45
Karlovac, Bus terminal 06:40 06:40
Slunj 07:35 07:35
Plitvice Lakes 08:10 08:10
Licko Petrovo selo 08:15
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
05:45 06:40
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 05:45
Karlovac, Bus terminal 06:40 06:40
Slunj 07:35 07:35
Plitvice Lakes 08:10 08:10
Licko Petrovo selo 08:15
Period u kojem prometuje
01.09. - 31.12.
01.01. - 30.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
38 58
Arriva - Autotrans
501
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:15
Karlovac, Bus terminal 07:10 07:10
Delnice, Bus terminal 08:10 08:10
Rijeka, Bus terminal 08:55 09:00
Opatija, Bus terminal 09:20 09:20
Icici 09:26 09:26
Lovran 09:30 09:30
Moscenicka Draga 09:40 09:40
Brsec 09:50 09:50
Zagorje (Plomin) 09:57 09:57
Plomin, Plomin 10:05 10:05
Vozilici, Vozilici 10:10 10:10
Strmac, Strmac 10:15 10:15
Labin, Bus terminal 10:20 10:20
Rasa 10:28 10:28
Most Rasa, Most Rasa 10:33 10:33
Barban 10:41 10:41
Hreljici, Hreljici Intersection 10:50 10:50
Prodol 10:52 10:52
Marcana 11:00 11:00
Loborika, Loborika 11:05 11:05
Pula, Bus terminal 11:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
06:15 07:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 06:15
Karlovac, Bus terminal 07:10 07:10
Delnice, Bus terminal 08:10 08:10
Rijeka, Bus terminal 08:55 09:00
Opatija, Bus terminal 09:20 09:20
Icici 09:26 09:26
Lovran 09:30 09:30
Moscenicka Draga 09:40 09:40
Brsec 09:50 09:50
Zagorje (Plomin) 09:57 09:57
Plomin, Plomin 10:05 10:05
Vozilici, Vozilici 10:10 10:10
Strmac, Strmac 10:15 10:15
Labin, Bus terminal 10:20 10:20
Rasa 10:28 10:28
Most Rasa, Most Rasa 10:33 10:33
Barban 10:41 10:41
Hreljici, Hreljici Intersection 10:50 10:50
Prodol 10:52 10:52
Marcana 11:00 11:00
Loborika, Loborika 11:05 11:05
Pula, Bus terminal 11:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
39 58
Arriva - Autotrans
449
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:25 08:25
Rijeka, Bus terminal 10:10 10:15
Opatija, Bus terminal 10:35 10:35
Icici 10:41 10:41
Lovran 10:45 10:45
Moscenicka Draga 10:55 10:55
Brsec 11:05 11:05
Zagorje (Plomin) 11:12 11:12
Plomin, Plomin 11:20 11:20
Vozilici, Vozilici 11:25 11:25
Strmac, Strmac 11:30 11:30
Labin, Bus terminal 11:35 11:40
Rasa 11:48 11:48
Most Rasa, Most Rasa 11:53 11:53
Barban 12:01 12:01
Hreljici, Hreljici Intersection 12:10 12:10
Prodol 12:12 12:12
Marcana 12:20 12:20
Loborika, Loborika 12:25 12:25
Pula, Bus terminal 12:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:30 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:25 08:25
Rijeka, Bus terminal 10:10 10:15
Opatija, Bus terminal 10:35 10:35
Icici 10:41 10:41
Lovran 10:45 10:45
Moscenicka Draga 10:55 10:55
Brsec 11:05 11:05
Zagorje (Plomin) 11:12 11:12
Plomin, Plomin 11:20 11:20
Vozilici, Vozilici 11:25 11:25
Strmac, Strmac 11:30 11:30
Labin, Bus terminal 11:35 11:40
Rasa 11:48 11:48
Most Rasa, Most Rasa 11:53 11:53
Barban 12:01 12:01
Hreljici, Hreljici Intersection 12:10 12:10
Prodol 12:12 12:12
Marcana 12:20 12:20
Loborika, Loborika 12:25 12:25
Pula, Bus terminal 12:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Arriva - Autotrans
458
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:15
Karlovac, Bus terminal 10:10 10:10
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Pazin, Bus terminal 13:00 13:00
Porec, Bus terminal 13:33
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:15 10:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:15
Karlovac, Bus terminal 10:10 10:10
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Pazin, Bus terminal 13:00 13:00
Porec, Bus terminal 13:33
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Promet Makarska d.o.o.
3084
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:10 13:10
Plitvice Lakes 14:20 14:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:30 14:30
Udbina 15:30 15:30
Knin, Bus terminal 17:00 17:00
Sinj, Bus terminal 18:00 18:00
Split, Bus terminal 18:50 19:00
Omis 19:30 19:30
Stanici, ST -> DU (Hotel Germania) 19:38 19:38
Ruskamen, 1 (M) > Dubrovnik 19:39 19:39
Lokva Rogoznica 19:41 19:41
Mimice 19:44 19:44
Marusici, ST -> DU 1 mag. 19:46 19:46
Pisak, 1 (M) > Dubrovnik 19:49 19:49
Dubci 19:50 19:50
Brela Magistrala 19:55 19:55
Baska Voda 20:00 20:00
Basko Polje 20:01 20:01
Promajna 20:03 20:03
Krvavica 20:05 20:05
Makarska, Bus terminal 20:10 20:10
Tucepi 20:20 20:20
Podgora 20:25 20:25
Drasnice 20:30 20:30
Igrane 20:37 20:37
Zivogosce 20:40 20:40
Mala Duba 20:41 20:41
Drvenik 20:51 20:51
Zaostrog 20:53 20:53
Podaca 20:57 20:57
Brist 20:58 20:58
Gradac 21:00 21:00
Bacina 21:06 21:06
Ploce, Bus terminal 21:20 21:20
Metkovic, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 13:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:10 13:10
Plitvice Lakes 14:20 14:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:30 14:30
Udbina 15:30 15:30
Knin, Bus terminal 17:00 17:00
Sinj, Bus terminal 18:00 18:00
Split, Bus terminal 18:50 19:00
Omis 19:30 19:30
Stanici, ST -> DU (Hotel Germania) 19:38 19:38
Ruskamen, 1 (M) > Dubrovnik 19:39 19:39
Lokva Rogoznica 19:41 19:41
Mimice 19:44 19:44
Marusici, ST -> DU 1 mag. 19:46 19:46
Pisak, 1 (M) > Dubrovnik 19:49 19:49
Dubci 19:50 19:50
Brela Magistrala 19:55 19:55
Baska Voda 20:00 20:00
Basko Polje 20:01 20:01
Promajna 20:03 20:03
Krvavica 20:05 20:05
Makarska, Bus terminal 20:10 20:10
Tucepi 20:20 20:20
Podgora 20:25 20:25
Drasnice 20:30 20:30
Igrane 20:37 20:37
Zivogosce 20:40 20:40
Mala Duba 20:41 20:41
Drvenik 20:51 20:51
Zaostrog 20:53 20:53
Podaca 20:57 20:57
Brist 20:58 20:58
Gradac 21:00 21:00
Bacina 21:06 21:06
Ploce, Bus terminal 21:20 21:20
Metkovic, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
35 56
Arriva - Autotrans
Autopromet d.d. Slunj
3190
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:15 15:15
Slunj 16:15 16:15
Plitvice Lakes 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:15 15:15
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:15 15:15
Slunj 16:15 16:15
Plitvice Lakes 16:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
38 58
Arriva - Autotrans
2746
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:15
Karlovac, Bus terminal 16:10 16:10
Buzet, Bus terminal 18:30 18:30
Porec, Bus terminal 19:35 19:35
Novigrad, Bus terminal 19:50 19:50
Umag, Bus terminal 20:10
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:15 16:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:15
Karlovac, Bus terminal 16:10 16:10
Buzet, Bus terminal 18:30 18:30
Porec, Bus terminal 19:35 19:35
Novigrad, Bus terminal 19:50 19:50
Umag, Bus terminal 20:10
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Arriva - Autotrans
559
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 15:30
Karlovac 16:25 16:30
Brinje 17:31 17:31
Otocac 18:10 18:10
Perusic 18:44 18:44
Gospic 19:03
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:30 16:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 15:30
Karlovac 16:25 16:30
Brinje 17:31 17:31
Otocac 18:10 18:10
Perusic 18:44 18:44
Gospic 19:03
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Arriva - Autotrans
513
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:30
Karlovac, Bus terminal 16:25 16:25
Rijeka, Bus terminal 18:00 18:15
Kraljevica 18:38 18:38
Omisalj, Roundabout centre 18:51 18:51
Njivice 18:59 18:59
Malinska 19:08 19:08
Krk, Bus terminal 19:30 19:30
Punat 19:42 19:42
Baska 20:11
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:30 16:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:30
Karlovac, Bus terminal 16:25 16:25
Rijeka, Bus terminal 18:00 18:15
Kraljevica 18:38 18:38
Omisalj, Roundabout centre 18:51 18:51
Njivice 18:59 18:59
Malinska 19:08 19:08
Krk, Bus terminal 19:30 19:30
Punat 19:42 19:42
Baska 20:11
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Arriva - Autotrans
609
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 16:00
Karlovac, Bus terminal 16:55 16:55
Delnice, Bus terminal 17:55 17:55
Rijeka, Bus terminal 18:40 18:45
Matulji 19:00 19:00
Pazin, Bus terminal 19:45 19:50
Baderna 20:08 20:08
Zbandaj, Žbandaj 20:14 20:14
Porec, Bus terminal 20:23
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:00 16:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 16:00
Karlovac, Bus terminal 16:55 16:55
Delnice, Bus terminal 17:55 17:55
Rijeka, Bus terminal 18:40 18:45
Matulji 19:00 19:00
Pazin, Bus terminal 19:45 19:50
Baderna 20:08 20:08
Zbandaj, Žbandaj 20:14 20:14
Porec, Bus terminal 20:23
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
Arriva - Autotrans
507
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 17:00
Karlovac, Bus terminal 17:55 17:55
Tunel Ucka (istok) 19:45 19:45
Tunel Ucka (zapad) 19:50 19:50
Pazin, Bus terminal 20:10 20:10
Zminj 20:25 20:25
Svetvincenat 20:35 20:35
Vodnjan 20:50 20:50
Pula, Bus terminal 21:00 21:05
Rovinj, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 17:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 17:00
Karlovac, Bus terminal 17:55 17:55
Tunel Ucka (istok) 19:45 19:45
Tunel Ucka (zapad) 19:50 19:50
Pazin, Bus terminal 20:10 20:10
Zminj 20:25 20:25
Svetvincenat 20:35 20:35
Vodnjan 20:50 20:50
Pula, Bus terminal 21:00 21:05
Rovinj, Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
39 58
This information is supplied without liability