Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Karlovac

Udaljenost od Zagreba do Karlovca iznosi otprilike 53 km za što je potrebno otprilike 45 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer promet može biti nešto povećan, pogotovo u jutarnjim satima, što produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Zagreba do Karlovca: Na relaciji Zagreb – Karlovac dnevno prometuje više autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 50 minuta do sat vremena, ovisno o prijevozniku, prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Karlovac možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Karlovca za Zagreb možete pogledati ovdje Autobus Zagreb – Karlovac – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
20 Sij. | 00:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
01:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
00:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
01:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
00h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.39
987 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 22:45
Novi Marof, Bus terminal 23:05 23:05
Breznicki Hum 23:20 23:20
Breznica 23:25 23:25
St. Ivan Zelina 23:45 23:45
Zagreb, Bus terminal 00:15 00:30
Karlovac, Bus terminal 01:20 01:20
Rijeka, Bus terminal 03:15 03:30
Opatija, Bus terminal 03:50 03:50
Labin, Bus terminal 05:00 05:00
Pula, Bus terminal 05:45 06:00
Rovinj, Bus terminal 06:45 06:45
Vrsar, Bus terminal 07:15 07:15
Porec, Bus terminal 07:35
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
20 Sij. | 01:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
02:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
42 HRK
01:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
02:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
42 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Bus terminal 21:00
Dakovo, Bus terminal 21:40 21:40
Slavonski Brod, Bus terminal 22:25 22:30
Zagreb, Bus terminal 01:00 01:15
Karlovac, Bus terminal 02:10 02:10
Rijeka, Bus terminal 03:45 04:00
Pazin, Bus terminal 04:50 04:50
Porec, Bus terminal 05:20 05:20
Novigrad, Bus terminal 05:35 05:35
Umag, Bus terminal 06:00
route map
20 Sij. | 07:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
07:50 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
07:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
07:50 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 50m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9791 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:00
Karlovac, Bus terminal 07:50 07:50
Skradin (Krka NP) 11:15 11:15
Dugopolje, Toll Station 12:10 12:10
Split, Bus terminal 12:25 12:30
Imotski, Bus terminal 13:40 13:40
Vrgorac, Bus terminal 14:00 14:00
Ploce, Bus terminal 14:30 14:30
Opuzen 14:50 14:50
Metkovic, Bus terminal 15:00 15:00
Klek 15:06 15:06
Ston 15:15 15:15
Doli, ST -> DU 1 mag. 15:20 15:20
Slano 15:30 15:30
Trsteno 15:40 15:40
Orasac 15:45 15:45
Zaton (Dubrovnik), ST -> DU 1 mag. 15:55 15:55
Dubrovnik, Bus terminal 16:35
route map
20 Sij. | 07:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
08:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
07:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
08:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
00h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.39
987 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 05:50
Zagreb, Bus terminal 07:15 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:20 08:20
Slunj 09:10 09:10
Plitvice Lakes 09:45 09:45
Korenica, 1 (M) > Udbina 10:05 10:05
Udbina 10:40 10:40
Gracac, Bus terminal 11:05 11:05
Obrovac 11:45 11:45
Zadar, Bus terminal 12:30 12:45
Sukosan 12:55 12:55
Biograd na Moru, Bus terminal 13:15 13:15
Pirovac 13:45 13:45
Vodice, Bus terminal 14:00 14:00
Sibenik, Bus terminal 14:20 14:20
Primosten, Primošten Center OUT 14:50 14:50
Trogir, Bus terminal 15:20 15:20
Split, Bus terminal 16:00 16:15
Makarska, Bus terminal 17:15 17:15
Tucepi 17:23 17:23
Podgora 17:28 17:28
Igrane 17:45 17:45
Zivogosce 17:50 17:50
Duba 17:56 17:56
Drvenik 18:02 18:02
Zaostrog 18:08 18:08
Gradac 18:15 18:15
Bacina 18:23 18:23
Ploce, Bus terminal 18:30 18:30
Opuzen 18:45 18:45
Metkovic, Bus terminal 19:00 19:00
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 19:25 19:25
Slano 19:35 19:35
Orasac 19:53 19:53
Trsteno 20:05 20:05
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 20:15 20:15
Dubrovnik, Bus terminal 20:30
route map
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
20 Sij. | 08:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
08:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
08:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
08:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9791 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 08:00
Karlovac, Bus terminal 08:55 08:55
Delnice, Bus terminal 10:15 10:15
Rijeka, Bus terminal 11:00 11:15
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Icici 11:35 11:35
Ika, Stop towards -> Pula 11:37 11:37
Lovran 11:41 11:41
Medveja 11:45 11:45
Moscenicka Draga 11:49 11:49
Brsec 11:51 11:51
Zagorje (Plomin) 12:00 12:00
Plomin, Plomin 12:15 12:15
Vozilici, Vozilici 12:20 12:20
Strmac, Strmac 12:25 12:25
Labin, Bus terminal 12:30 12:30
Rasa 12:35 12:35
Most Rasa, Most Rasa 12:40 12:40
Barban 12:45 12:45
Hreljin 12:50 12:50
Prodol 12:55 12:55
Marcana 13:00 13:00
Loborika, Loborika 13:05 13:05
Pula, Bus terminal 13:20 13:30
Vodnjan 13:35 13:35
Bale 13:55 13:55
Rovinj, Bus terminal 14:15
route map
20 Sij. | 09:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
09:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
09:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
09:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.05.
01.11. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:00
Karlovac, Bus terminal 09:55 09:55
Rijeka, Bus terminal 11:31 12:15
Omisalj, Roundabout centre 12:54 12:54
Malinska 13:11 13:11
Valbiska 13:29 13:30
Merag (Cres) 13:55 13:55
Cres 14:14 14:15
Belej 14:46 14:46
Osor 14:59 14:59
Nerezine, Nerezine 15:04 15:04
Mali Losinj, Bus terminal 15:30 15:30
Veli Losinj 15:42
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
20 Sij. | 10:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
11:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
38 HRK
10:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
11:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
38 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 10:30
Karlovac, Bus terminal 11:25 11:30
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 11:43 11:43
Tusilovic 11:49 11:49
Krnjak 11:53 11:53
Budacka Rijeka 11:57 11:57
Zagorje, Zagorje intesection 12:01 12:01
Tocak 12:04 12:04
Veljun 12:06 12:06
Hrvatski Blagaj 12:14 12:14
Niksic 12:21 12:21
Slunj 12:28 12:30
Rakovica 12:47 12:47
Grabovac (Rakovica) 12:58 12:58
Plitvice Lakes 13:07 13:07
Mukinje 13:09 13:09
Kapela Korenicka 13:20 13:20
Rudanovac 13:22 13:22
Borje Motel 13:25 13:25
Korenica, 1 (M) > Udbina 13:34
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
20 Sij. | 11:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
11:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
38 HRK
11:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
11:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
38 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 12:05
Cerovac Vukmanicki, Stop towards -> Slunj 12:17 12:17
Tusilovic 12:22 12:23
Krnjak 12:29 12:30
Budacka Rijeka 12:35 12:36
Zagorje 12:40 12:40
Tocak 12:42 12:42
Veljun 12:45 12:45
Hrvatski Blagaj 12:52 12:52
Pavlovac 12:54 12:55
Slunj 13:05 13:05
Rakovica 13:39 13:41
Dreznik Grad 13:46 13:48
Vaganac 13:57 13:57
Licko Petrovo selo 14:00
route map
20 Sij. | 11:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
11:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
11:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
11:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9791 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:00
Karlovac, Bus terminal 11:55 11:55
Delnice, Bus terminal 13:15 13:15
Rijeka, Bus terminal 14:00 14:15
Bakar Mag., Stop > Zadar 14:50 14:50
Bakarac 14:56 14:56
Kraljevica 14:59 14:59
Jadranovo Mag. 15:06 15:06
Dramalj 15:12 15:12
Crikvenica, Bus terminal 15:16 15:16
Selce 15:20 15:20
Novi Vinodolski, Bus terminal 15:28
route map
20 Sij. | 11:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
12:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
11:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
12:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:25 12:25
Belavici (Duga Resa) 12:38 12:38
Zvecaj 12:42 12:42
Generalski Stol 12:49 12:49
Donje Dubrave 12:53 12:53
Tounj 13:00 13:00
Josipdol 13:10 13:10
Modrus 13:20 13:35
Jezerane 13:55 13:55
Krizpolje 14:04 14:04
Brinje 14:10 14:10
Prokike 14:18 14:18
Zuta Lokva 14:22 14:22
Melnice 14:28 14:28
Senj, Bus terminal 15:00 15:30
Prizna, By Ferry Port 16:18 16:30
Zigljen (Pag) 16:50 16:50
Novalja, Bus terminal 17:05 17:05
Pag (town) 17:38
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
20 Sij. | 11:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
12:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
11:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
12:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
00h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.39
987 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 09:30
Novi Marof, Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb, Bus terminal 10:55 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:20 12:20
Slunj 13:20 13:20
Plitvice Lakes 13:50 13:50
Korenica, 1 (M) > Udbina 14:00 14:00
Gracac, Bus terminal 15:20 15:20
Obrovac 15:50 15:50
Posedarje 16:20 16:20
Zadar, Bus terminal 16:40 16:45
Sukosan 17:00 17:00
Biograd mag. 17:15 17:15
Pirovac 17:40 17:40
Vodice, Bus terminal 17:50 17:50
Sibenik, Bus terminal 18:10 18:15
Primosten, Primošten Center OUT 18:50 18:50
Rogoznica Mag. 19:00 19:00
Marina 19:10 19:10
Trogir, Bus terminal 19:25 19:25
Split, Bus terminal 20:00
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
20 Sij. | 11:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
12:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
11:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
12:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
7.96
536 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 11:30
Karlovac, Bus terminal 12:25 12:25
Delnice, Bus terminal 13:30 13:30
Rijeka, Bus terminal 14:15 14:30
Opatija, Bus terminal 14:50 14:50
Icici 14:54 14:54
Lovran 14:58 14:58
Medveja 15:01 15:01
Moscenicka Draga 15:06 15:06
Brsec 15:17 15:17
Zagorje (Plomin) 15:23 15:23
Plomin, Plomin 15:30 15:30
Vozilici, Vozilici 15:33 15:33
Labin, Bus terminal 15:45 15:50
Rasa 15:56 15:56
Most Rasa, Most Rasa 16:01 16:01
Barban 16:09 16:09
Hreljici, Hreljici Intersection 16:18 16:18
Prodol 16:20 16:20
Marcana 16:26 16:26
Loborika, Loborika 16:34 16:34
Pula, Bus terminal 16:45
route map
20 Sij. | 12:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
13:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
12:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
13:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9791 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 12:30
Karlovac, Bus terminal 13:25 13:25
Delnice, Bus terminal 14:45 14:45
Rijeka, Bus terminal 15:30 15:30
Bakar Mag., Stop > Zadar 15:50 15:50
Bakarac 15:56 15:56
Kraljevica 15:58 15:58
Smrika, Stop > Zadar 16:01 16:01
Jadranovo Mag. 16:04 16:04
Dramalj 16:10 16:10
Crikvenica, Bus terminal 16:15
route map
20 Sij. | 13:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
14:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
13:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
14:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 13:30
Karlovac, Bus terminal 14:25 14:25
Delnice, Bus terminal 15:25 15:25
Meja 15:56 15:56
Hreljin 15:59 15:59
Krizisce 16:07 16:07
Jadranovo 16:13 16:13
Dramalj 16:19 16:19
Crikvenica, Bus terminal 16:24 16:30
Selce 16:35 16:35
Novi Vinodolski, Bus terminal 16:40
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
20 Sij. | 14:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
15:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
32 HRK
14:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
15:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
32 HRK
00h 40m Direct

APZ Imotski-Autoherc d.o.o
APZ Imotski-Autoherc d.o.o
Company rating
7.24
1901 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:30
Karlovac, Bus terminal 15:10 15:10
Plitvice Lakes 16:20 16:20
Korenica, 1 (M) > Udbina 16:45 17:10
Udbina 17:40 17:40
Knin, Bus terminal 19:00 19:00
Sinj, Bus terminal 19:55 19:55
Cista Provo 20:40 20:40
Lovrec 20:45 20:45
Krivodol (Podbablje) 21:00 21:00
Imotski, Bus terminal 21:15 21:30
Gornji Vinjani, Border 21:40 21:40
Osoje 22:10 22:10
Posusje 22:20 22:20
Siroki Brijeg, Miškić Bus terminal 22:52 22:52
Mostar (West), Bus terminal 23:17
route map
20 Sij. | 15:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
15:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
15:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
15:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
7.96
536 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:00
Karlovac, Bus terminal 15:55 15:55
Delnice, Bus terminal 17:05 17:05
Rijeka, Bus terminal 17:50 18:00
Opatija, Bus terminal 18:20 18:20
Icici 18:24 18:24
Lovran 18:28 18:28
Medveja 18:31 18:31
Moscenicka Draga 18:36 18:36
Brsec 18:47 18:47
Zagorje (Plomin) 18:53 18:53
Plomin, Plomin 19:00 19:00
Vozilici, Vozilici 19:03 19:03
Labin, Bus terminal 19:15 19:20
Rasa 19:26 19:26
Most Rasa, Most Rasa 19:31 19:31
Barban 19:39 19:39
Hreljici, Hreljici Intersection 19:48 19:48
Prodol 19:50 19:50
Marcana 19:56 19:56
Loborika, Loborika 20:04 20:04
Pula, Bus terminal 20:15
route map
20 Sij. | 15:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
16:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
15:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
16:20 Karlovac (HR) , Kolodvor
41 HRK
00h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.39
987 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 13:30
Novi Marof, Bus terminal 13:55 13:55
Zagreb, Bus terminal 14:55 15:30
Karlovac, Bus terminal 16:20 16:20
Pazin, Bus terminal 18:45 18:45
Pula, Bus terminal 19:35 19:40
Rovinj, Bus terminal 20:20 20:20
Vrsar, Bus terminal 20:50 20:50
Porec, Bus terminal 21:10
route map
20 Sij. | 18:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
18:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
18:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
18:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
7.98
249 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Bus terminal 13:30
Dakovo, Bus terminal 14:10 14:15
Slavonski Brod, Bus terminal 15:00 15:10
Nova Gradiska, Bus terminal 16:00 16:00
Zagreb, Bus terminal 17:45 18:00
Karlovac, Bus terminal 18:55 18:55
Delnice, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 20:40 20:45
Porec, Bus terminal 22:00 22:00
Rovinj, Bus terminal 22:45 22:45
Pula, Bus terminal 23:30
route map
20 Sij. | 19:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
19:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
19:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
19:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
7.96
536 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:00
Karlovac, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 21:40 21:50
Pazin, Bus terminal 22:40 22:40
Zminj 22:55 22:55
Svetvincenat 23:05 23:05
Vodnjan 23:20 23:20
Pula, Bus terminal 23:30
route map
20 Sij. | 19:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
19:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
19:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
19:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9791 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 19:00
Karlovac, Bus terminal 19:55 19:55
Zadar, Bus terminal 22:45
route map
20 Sij. | 21:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
21:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
21:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
21:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 55m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.58
9791 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 21:00
Karlovac, Bus terminal 21:55 21:55
Dugopolje, Toll Station 02:00 02:00
Split, Bus terminal 02:35 02:35
Omis 03:00 03:00
Brela Magistrala 03:25 03:25
Baska Voda 03:30 03:30
Makarska, Bus terminal 03:45 03:45
Tucepi 03:50 03:50
Podgora 03:55 03:55
Igrane 04:05 04:05
Zivogosce 04:10 04:10
Duba 04:15 04:15
Drvenik 04:20 04:20
Zaostrog 04:26 04:26
Brist 04:30 04:30
Gradac 04:35 04:35
Bacina 04:40 04:40
Ploce, Bus terminal 04:45 04:45
Opuzen 05:10 05:10
Metkovic, Bus terminal 05:20 05:20
Klek 05:40 05:40
Ston (Zaton Doli), Intersection > Dubrovnik 05:57 05:57
Slano 06:07 06:07
Trsteno 06:17 06:17
Orasac 06:19 06:19
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 06:21 06:21
Zaton Mali 06:26 06:26
Dubrovnik, Bus terminal 06:45
route map
20 Sij. | 23:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
23:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
42 HRK
23:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
23:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
42 HRK
00h 55m Direct

Autotransport d.d Šibenik
Autotransport d.d Šibenik
Company rating
7.03
485 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 23:00
Karlovac, Bus terminal 23:55 23:55
Plitvice Lakes 01:00 01:00
Zadar, Bus terminal 03:00 03:00
Biograd na Moru, Bus terminal 03:20 03:20
Vodice, Bus terminal 03:55 03:55
Sibenik, Bus terminal 04:15
route map
Ostalo je još 5
20 Sij. | 07:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
08:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
07:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
08:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 07:30
Karlovac, Bus terminal 08:25 08:25
Rijeka, Bus terminal 10:10 10:15
Opatija, Bus terminal 10:35 10:35
Icici 10:41 10:41
Lovran 10:45 10:45
Moscenicka Draga 10:55 10:55
Brsec 11:05 11:05
Zagorje (Plomin) 11:12 11:12
Plomin, Plomin 11:20 11:20
Vozilici, Vozilici 11:25 11:25
Strmac, Strmac 11:30 11:30
Labin, Bus terminal 11:35 11:40
Rasa 11:48 11:48
Most Rasa, Most Rasa 11:53 11:53
Barban 12:01 12:01
Hreljici, Hreljici Intersection 12:10 12:10
Prodol 12:12 12:12
Marcana 12:20 12:20
Loborika, Loborika 12:25 12:25
Pula, Bus terminal 12:35
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 09:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
10:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
09:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
10:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:15
Karlovac, Bus terminal 10:10 10:10
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Pazin, Bus terminal 13:00 13:00
Porec, Bus terminal 13:33
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 14:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
01h 00m Direct
15:15 Karlovac (HR) , Kolodvor
38 HRK
14:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
15:15 Karlovac (HR) , Kolodvor
38 HRK
01h 00m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 14:15
Karlovac, Bus terminal 15:15 15:15
Slunj 16:15 16:15
Plitvice Lakes 16:45
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 15:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
16:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
15:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
16:10 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:15
Karlovac, Bus terminal 16:10 16:10
Buzet, Bus terminal 18:30 18:30
Porec, Bus terminal 19:35 19:35
Novigrad, Bus terminal 19:50 19:50
Umag, Bus terminal 20:10
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 15:30 Zagreb (HR) ,
00h 55m Direct
16:25 Karlovac (HR) ,
HRK
15:30 Zagreb (HR) ,
16:25 Karlovac (HR) ,
HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb 15:30
Karlovac 16:25 16:30
Brinje 17:31 17:31
Otocac 18:10 18:10
Perusic 18:44 18:44
Gospic 19:03
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 15:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
16:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
15:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
16:25 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 15:30
Karlovac, Bus terminal 16:25 16:25
Rijeka, Bus terminal 18:00 18:15
Kraljevica 18:38 18:38
Omisalj, Roundabout centre 18:51 18:51
Njivice 18:59 18:59
Malinska 19:08 19:08
Krk, Bus terminal 19:30 19:30
Punat 19:42 19:42
Baska 20:11
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 16:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
16:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
16:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
16:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 16:00
Karlovac, Bus terminal 16:55 16:55
Delnice, Bus terminal 17:55 17:55
Rijeka, Bus terminal 18:40 18:45
Matulji 19:00 19:00
Pazin, Bus terminal 19:45 19:50
Baderna 20:08 20:08
Zbandaj, Žbandaj 20:14 20:14
Porec, Bus terminal 20:23
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
17:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
17:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 17:00
Karlovac, Bus terminal 17:55 17:55
Tunel Ucka (istok) 19:45 19:45
Tunel Ucka (zapad) 19:50 19:50
Pazin, Bus terminal 20:10 20:10
Zminj 20:25 20:25
Svetvincenat 20:35 20:35
Vodnjan 20:50 20:50
Pula, Bus terminal 21:00 21:05
Rovinj, Bus terminal 21:45
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
20 Sij. | 18:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
18:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
18:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
18:55 Karlovac (HR) , Kolodvor
39 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.66
3971 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 18:00
Karlovac, Bus terminal 18:55 18:55
Delnice, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 20:40
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zagreb (HR) - Karlovac (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti