Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Međugorje

Zadar i Međugorje su povezani dvjema autobusnim linijama koje prometuju isključivo u ljetnoj sezoni. Više informacija o ovim linijama kao što su točno vrijeme polaska, cijene karata, trajanje putovanja i prijevoznici, možete pogledati ispod teksta. Ovdje provjerite vozni red linije koja prometuje od Međugorja do Zadra. Ukoliko od Zadra do Međugorja želite putovati i izvan ljetne sezone, to možete učiniti preko Splita jer od Splita do Međugorja postoji nekoliko redovnih linija koje prometuju tijekom cijele godine. Ovdje provjerite vozni red linija od Zadra do Splita, a ovdje od Splita do Međugorja.
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
22 Velj. | 19:30 Zadar (HR) , Kolodvor
03h 30m 2presjedanje
23:00 Međugorje (BA) , Kolodvor
180 HRK
19:30 Zadar (HR) , Kolodvor
23:00 Međugorje (BA) , Kolodvor
180 HRK
03h 30m 2 presjedanje

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.59
9858 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 19:30
Skradin (Krka NP) 20:25 20:25
Dugopolje, Toll Station 21:00 21:00
Nova Sela Border Crossing, Border 22:15 22:15
Ljubuski 22:45 22:45
Medjugorje, Bus terminal 23:00 23:00
Capljina, GTM 23:00 23:00
Citluk 23:05 23:05
Mostar (east), Bus terminal 23:30
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Zadar (HR) - Međugorje (BA)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti