Get the free app here!

Bus tickets for whole Europe

powered by

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zadar Međugorje

Zadar i Međugorje su povezani dvjema autobusnim linijama koje prometuju isključivo u ljetnoj sezoni. Više informacija o ovim linijama kao što su točno vrijeme polaska, cijene karata, trajanje putovanja i prijevoznici, možete pogledati ispod teksta. Ovdje provjerite vozni red linije koja prometuje od Međugorja do Zadra. Ukoliko od Zadra do Međugorja želite putovati i izvan ljetne sezone, to možete učiniti preko Splita jer od Splita do Međugorja postoji nekoliko redovnih linija koje prometuju tijekom cijele godine. Ovdje provjerite vozni red linija od Zadra do Splita, a ovdje od Splita do Međugorja.
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
5259
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 19:30
Skradin (Krka NP) 20:25 20:25
Dugopolje, Toll Station 21:00 21:00
Nova Sela Border Crossing, Border 22:15 22:15
Ljubuski 22:45 22:45
Medjugorje, Bus terminal 23:00 23:00
Capljina, GTM 23:00 23:00
Citluk 23:05 23:05
Mostar (east), Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:30 23:00
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Bus terminal 19:30
Skradin (Krka NP) 20:25 20:25
Dugopolje, Toll Station 21:00 21:00
Nova Sela Border Crossing, Border 22:15 22:15
Ljubuski 22:45 22:45
Medjugorje, Bus terminal 23:00 23:00
Capljina, GTM 23:00 23:00
Citluk 23:05 23:05
Mostar (east), Bus terminal 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
180 288
This information is supplied without liability