Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Trogir Šibenik

sibenik_hrvatska_3Udaljenost od Trogira do Šibenika iznosi otprilike 46 km državnom cestom D58, za što je potrebno oko 1 sat putovanja automobilom. Naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama jer, pogotovo u vrijeme ljetne vreve, promet može biti znatno povećan što dodatno produljuje predviđeno vrijeme putovanja. Alternativne rute za putovanje iz Trogira prema Šibeniku je ruta autocestom što iznosi 59 km odnosno vremenski otprilike 55 minuta. Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina I treća opcija putovanja bi bila obalom, odnosno državnom cestom D8 (Jadranskom magistralom) što iznosi 60 km odnosno 1 sat i 10 minuta. Ova ruta je najduža, ali i najzanimljivija s obzirom na to da prolazi kroz predivne autohtone Dalmatinske gradiće poput Seget Vranjica, Marine, Rogoznice i Primoštena. Putovanje autobusom od Trogira do Šibenika: Iz Trogira ima više autobusnih linija koje svakodnevno prometuju prema Šibeniku, dok su u ljetnoj sezoni su pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike sat vremena, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Trogir – Šibenik možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Šibenika za Trogir možete pogledati ovdje Autobus Trogir – Šibenik – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
26 Lip. | 08:30 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 10m Direct
09:40 Šibenik (HR) , Kolodvor
6 EUR
08:30 Trogir (HR) , Kolodvor
09:40 Šibenik (HR) , Kolodvor
6 EUR
01h 10m Direct

Samoborček EU grupa (SMB)
8.4
2567 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 09:30 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 03m Direct
10:33 Šibenik (HR) , Kolodvor
8 EUR
09:30 Trogir (HR) , Kolodvor
10:33 Šibenik (HR) , Kolodvor
8 EUR
01h 03m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
26 Lip. | 11:05 Trogir (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
12:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
11:05 Trogir (HR) , Kolodvor
12:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
00h 55m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1732 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 12:01 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 04m Direct
13:05 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
12:01 Trogir (HR) , Kolodvor
13:05 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
01h 04m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 12:35 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 05m Direct
13:40 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
12:35 Trogir (HR) , Kolodvor
13:40 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
01h 05m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1732 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 13:45 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 25m Direct
15:10 Šibenik (HR) , Kolodvor
6 EUR
13:45 Trogir (HR) , Kolodvor
15:10 Šibenik (HR) , Kolodvor
6 EUR
01h 25m Direct

Samoborček EU grupa (SMB)
8.4
2567 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 17:00 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 00m Direct
18:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
6 EUR
17:00 Trogir (HR) , Kolodvor
18:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
6 EUR
01h 00m Direct

Samoborček EU grupa (SMB)
8.4
2567 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 19:30 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 06m Direct
20:36 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
19:30 Trogir (HR) , Kolodvor
20:36 Šibenik (HR) , Kolodvor
7 EUR
01h 06m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 07:32 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 03m Direct
08:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
07:32 Trogir (HR) , Kolodvor
08:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 03m Direct

Čazmatrans Promet d.o.o. (CZP)
7.8
2363 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 11:00 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
12:15 Šibenik (HR) , Kolodvor
11:00 Trogir (HR) , Kolodvor
12:15 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct

Autotransport d.d Šibenik (ATS)
7.4
1028 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 11:30 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 05m Direct
12:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
11:30 Trogir (HR) , Kolodvor
12:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 05m Direct

Autotransport d.d Šibenik (ATS)
7.4
1028 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 13:29 Trogir (HR) , Kolodvor
01h 01m Direct
14:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
13:29 Trogir (HR) , Kolodvor
14:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 01m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Trogir (HR) - Šibenik (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti