Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Šibenik Zadar

zadar centarUdaljenost od Šibenika do Zadra, Jadranskom magistralom, iznosi 76 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 20 minuta vožnje automobilom – naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama s obzirom na to kako je u sezoni promet povećan što dodatno produljuje vrijeme putovanja, pogotovo ako idete ovom, obalnom rutom. Alternativna i vremenski puno brža ruta za putovanje iz Šibenika prema Zadru je ruta autocestom što iznosi 88 km odnosno vremenski otprilike sat vremena. Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina Putovanje autobusom od Šibenika do Zadra: Na relaciji Šibenik – Zadar dnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Šibenik – Zadar možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zadra za Šibenik možete pogledati ovdje Autobus Šibenik – Zadar – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
05 List. | 06:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
08:00 Zadar (HR) , Kolodvor
49 HRK
06:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
08:00 Zadar (HR) , Kolodvor
49 HRK
01h 30m Direct

Samoborček EU grupa (SMB)
8.3
1179 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 06:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 25m Direct
07:55 Zadar (HR) , Kolodvor
56 HRK
06:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
07:55 Zadar (HR) , Kolodvor
56 HRK
01h 25m Direct

BRIONI - Pula (BRI)
8.3
1178 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
05 List. | 07:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 40m Direct
08:40 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
07:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
08:40 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
01h 40m Direct

Autotransport d.d Šibenik (ATS)
7.3
835 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 08:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 40m Direct
09:40 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
08:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
09:40 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
01h 40m Direct

Čazmatrans Promet d.o.o. (CZP)
7.9
1678 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 11:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 26m Direct
12:26 Zadar (HR) , Kolodvor
66 HRK
11:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
12:26 Zadar (HR) , Kolodvor
66 HRK
01h 26m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
6743 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
05 List. | 11:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 35m Direct
13:20 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
11:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
13:20 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
01h 35m Direct

Čazmatrans Promet d.o.o. (CZP)
7.9
1678 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 12:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 40m Direct
13:40 Zadar (HR) , Kolodvor
46 HRK
12:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
13:40 Zadar (HR) , Kolodvor
46 HRK
01h 40m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1480 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 13:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 20m Direct
15:05 Zadar (HR) , Kolodvor
46 HRK
13:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
15:05 Zadar (HR) , Kolodvor
46 HRK
01h 20m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o. (APV)
7.6
1480 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 14:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 21m Direct
15:56 Zadar (HR) , Kolodvor
66 HRK
14:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
15:56 Zadar (HR) , Kolodvor
66 HRK
01h 21m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
6743 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
05 List. | 14:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 21m Direct
15:56 Zadar (HR) , Kolodvor
53 HRK
14:35 Šibenik (HR) , Kolodvor
15:56 Zadar (HR) , Kolodvor
53 HRK
01h 21m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
6743 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 17:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
19:00 Zadar (HR) , Kolodvor
43 HRK
17:30 Šibenik (HR) , Kolodvor
19:00 Zadar (HR) , Kolodvor
43 HRK
01h 30m Direct

Samoborček EU grupa (SMB)
8.3
1179 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 17:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
19:15 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
17:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
19:15 Zadar (HR) , Kolodvor
64 HRK
01h 30m Direct

Čazmatrans Promet d.o.o. (CZP)
7.9
1678 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 20:40 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 35m Direct
22:15 Zadar (HR) , Kolodvor
60 HRK
20:40 Šibenik (HR) , Kolodvor
22:15 Zadar (HR) , Kolodvor
60 HRK
01h 35m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
6743 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 22:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 21m Direct
23:21 Zadar (HR) , Kolodvor
66 HRK
22:00 Šibenik (HR) , Kolodvor
23:21 Zadar (HR) , Kolodvor
66 HRK
01h 21m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
6743 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiSeat belt
05 List. | 09:15 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 26m Direct
10:41 Zadar (HR) , Kolodvor
09:15 Šibenik (HR) , Kolodvor
10:41 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 26m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
6743 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 09:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct
11:15 Zadar (HR) , Kolodvor
09:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
11:15 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 30m Direct

Čazmatrans Promet d.o.o. (CZP)
7.9
1678 recenzije
route operational intervals
route map
05 List. | 21:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct
23:00 Zadar (HR) , Kolodvor
21:45 Šibenik (HR) , Kolodvor
23:00 Zadar (HR) , Kolodvor
01h 15m Direct

Arriva - Panturist (PTO)
8.3
1291 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Šibenik (HR) - Zadar (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti