Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Zagreb

ZagrebUdaljenost od Rovinja do Zagreba iznosi otprilike 251 km za što je potrebno otprilike 3 sata i 15 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer promet može biti nešto povećan, pogotovo u ljetnoj sezoni, što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Rovinja do Zagreba: Iz Rovinja ima više autobusnih linija koje svakodnevno prometuju prema Zagrebu, dok su u ljetnoj sezoni su pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje od 5 - 7 sati, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rovinj – Zagreb možete pogledati niže u članku. Autobus Rovinj – Zagreb – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
19 Ruj. | 04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
05h 35m Direct
10:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
160 HRK
04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
10:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
160 HRK
05h 35m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 04:40
Pula, Bus terminal 05:15 05:15
Loborika, Loborika 05:25 05:25
Marcana 05:29 05:29
Prodol 05:37 05:37
Hreljici, Hreljici Intersection Intersection 05:38 05:38
Barban 05:47 05:47
Most Rasa, Most Rasa 05:54 05:54
Rasa, Bus terminal 05:59 05:59
Labin, Bus terminal 06:06 06:10
Vozilici, Vozilici 06:19 06:19
Plomin, Plomin 06:24 06:24
Zagorje (Plomin) 06:33 06:33
Brsec 06:40 06:40
Moscenicka Draga 06:50 06:50
Medveja 06:56 06:56
Lovran 07:00 07:00
Opatija, Bus terminal 07:10 07:15
Rijeka, Bus terminal 07:29 07:45
Karlovac, Bus terminal 09:20 09:20
Zagreb, Bus terminal 10:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 25m Direct
09:55 Zagreb (HR) , Kolodvor
125 HRK
05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
09:55 Zagreb (HR) , Kolodvor
125 HRK
04h 25m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 05:30
Pula, Bus terminal 06:10 06:10
Pazin, Bus terminal 06:55 06:55
Rijeka, Bus terminal 07:50 07:50
Zagreb, Bus terminal 09:55
route map
19 Ruj. | 05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
06h 55m Direct
12:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
125 HRK
05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
12:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
125 HRK
06h 55m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 05:15
Rovinj, Bus terminal 05:50 05:50
Porec, Bus terminal 06:30 06:30
Novigrad, Bus terminal 06:55 06:55
Umag, Bus terminal 07:15 07:15
Plovanija, Border 07:39 07:39
Secovlje, Secovlje Border 07:40 07:40
Koper, Bus terminal 07:56 07:56
Skofije, Skofije Border 08:14 08:14
Rabuiese, Border 08:15 08:15
Trieste, Bus terminal 08:45 08:45
Fernetici, Border 09:15 09:15
Fernetici, Fernetici Border 09:16 09:16
Ljubljana, Bus terminal 10:30 10:30
Obrezje, Border 11:40 11:40
Bregana, Border 11:50 11:50
Zagreb, Bus terminal 12:45
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
06h 15m Direct
15:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
122 HRK
08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
122 HRK
06h 15m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.49
11799 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 08:45
Bale 09:05 09:05
Vodnjan 09:25 09:25
Pula, Bus terminal 09:30 09:30
Loborika, Loborika 09:40 09:40
Marcana 09:45 09:45
Prodol 09:50 09:50
Hreljin 09:55 09:55
Barban 10:00 10:00
Most Rasa, Most Rasa 10:10 10:10
Rasa, Bus terminal 10:15 10:15
Labin, Bus terminal 10:20 10:20
Strmac, Strmac 10:25 10:25
Vozilici, Vozilici 10:30 10:30
Plomin, Plomin 10:35 10:35
Zagorje (Plomin) 10:45 10:45
Brsec 11:09 11:09
Moscenicka Draga 11:11 11:11
Medveja 11:15 11:15
Lovran 11:19 11:19
Ika, Stop towards -> Rijeka 11:23 11:23
Icici 11:25 11:25
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Delnice, Bus terminal 12:45 12:45
Karlovac, Bus terminal 14:05 14:05
Zagreb, Bus terminal 15:00
route map
19 Ruj. | 09:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 45m Direct
14:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
136 HRK
09:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
14:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
136 HRK
04h 45m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 09:15
Pula, Bus terminal 09:55 10:00
Vodnjan 10:10 10:10
Pazin, Bus terminal 10:50 10:50
Karlovac, Bus terminal 13:05 13:05
Zagreb, Bus terminal 14:00
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 10:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 50m Direct
15:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
132 HRK
10:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
132 HRK
04h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.5
1178 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 09:15
Vrsar, Bus terminal 09:35 09:35
Rovinj, Bus terminal 10:10 10:10
Pula, Bus terminal 10:50 11:00
Pazin, Bus terminal 11:45 11:45
Karlovac, Bus terminal 14:05 14:05
Zagreb, Bus terminal 15:00 15:15
Novi Marof, Bus terminal 16:10 16:10
Varazdin, Bus terminal 16:35
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 15m Direct
16:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
125 HRK
12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
125 HRK
04h 15m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 08:45
Rabuiese, Border 09:22 09:22
Skofije, Skofije Border 09:23 09:23
Koper, Bus terminal 09:34 09:34
Kastel, Kastel Border 09:51 09:51
Plovanija, Border 09:52 09:52
Umag, Bus terminal 10:15 10:15
Novigrad, Bus terminal 10:35 10:35
Porec, Bus terminal 11:10 11:10
Rovinj, Bus terminal 12:00 12:00
Pula, Bus terminal 12:50 12:50
Rijeka, Bus terminal 14:20 14:20
Zagreb, Bus terminal 16:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 35m Direct
16:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
148 HRK
12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
148 HRK
04h 35m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 11:30
Rovinj, Bus terminal 12:10 12:10
Porec, Bus terminal 13:00 13:00
Rijeka, Bus terminal 14:20 14:30
Zagreb, Bus terminal 16:45 17:00
Novska, Bus terminal 18:25 18:25
Nova Gradiska, Bus terminal 19:05 19:10
Pozega, Bus terminal 19:45
route map
19 Ruj. | 13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 40m Direct
17:55 Zagreb (HR) , Kolodvor
148 HRK
13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
17:55 Zagreb (HR) , Kolodvor
148 HRK
04h 40m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 12:30
Rovinj, Bus terminal 13:15 13:15
Porec, Bus terminal 14:00 14:00
Rijeka, Bus terminal 15:15 15:30
Karlovac, Bus terminal 17:00 17:00
Zagreb, Bus terminal 17:55 18:15
Nova Gradiska, Bus terminal 19:55 20:00
Slavonski Brod, Bus terminal 20:45 20:45
Dakovo, Bus terminal 21:30 21:35
Osijek, Bus terminal 22:15
route map
19 Ruj. | 13:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 15m Direct
17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
13:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
17:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
03h 15m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 13:45
Pazin, Bus terminal 14:15 14:15
Zagreb, Bus terminal 17:00
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
19 Ruj. | 14:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
03h 15m Direct
17:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
146 HRK
14:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
17:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
146 HRK
03h 15m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
8.01
630 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 13:00
Vodnjan 13:13 13:13
Rovinj, Bus terminal 13:45 14:00
Zagreb, Bus terminal 17:15
route map
19 Ruj. | 15:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 35m Direct
19:35 Zagreb (HR) , Kolodvor
143 HRK
15:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
19:35 Zagreb (HR) , Kolodvor
143 HRK
04h 35m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 15:00
Pula, Bus terminal 15:40 15:45
Pazin, Bus terminal 16:35 16:35
Cerovlje 16:45 16:45
Zagreb, Bus terminal 19:35
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
06h 00m Direct
22:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
22:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
06h 00m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.5
1178 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 15:10
Vrsar, Bus terminal 15:30 15:30
Rovinj, Bus terminal 16:00 16:00
Pula, Bus terminal 16:45 16:50
Labin, Bus terminal 17:45 17:45
Opatija, Bus terminal 18:50 18:50
Rijeka, Bus terminal 19:10 19:30
Karlovac, Bus terminal 21:10 21:10
Zagreb, Bus terminal 22:00 22:10
St. Ivan Zelina 22:45 22:45
Breznica 23:00 23:00
Breznicki Hum 23:10 23:10
Novi Marof, Bus terminal 23:30 23:30
Varazdin, Bus terminal 23:40
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
05h 30m 1presjedanje
21:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
21:30 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
05h 30m 1 presjedanje

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 15.06.
03.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 15:10
Vodnjan 15:22 15:22
Bale 15:32 15:32
Rovinj, Bus terminal 15:50 16:00
Rovinjsko selo 16:10 16:10
Sosici, Sošići intersection 16:15 16:15
Vrsar, Bus terminal 16:31 16:31
Porec, Bus terminal 16:50 17:15
Pazin, Bus terminal 17:48 17:50
Rijeka, Bus terminal 18:50 19:00
Karlovac, Bus terminal 20:35 20:35
Zagreb, Bus terminal 21:30
route map
19 Ruj. | 19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
06h 05m 1presjedanje
01:05 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
01:05 Zagreb (HR) , Kolodvor
150 HRK
06h 05m 1 presjedanje

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 19:00
Bale 19:18 19:18
Vodnjan 19:30 19:30
Pula, Bus terminal 19:45 20:00
Rasa, Bus terminal 20:44 20:44
Labin, Bus terminal 20:52 20:52
Plomin, Plomin 21:06 21:15
Opatija, Bus terminal 21:57 22:00
Rijeka, Bus terminal 22:20 22:30
Karlovac, Bus terminal 00:05 00:10
Zagreb, Bus terminal 01:05 01:15
Slavonski Brod, Bus terminal 03:45 03:50
Dakovo, Bus terminal 04:35 04:35
Osijek, Bus terminal 05:15
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Zagreb (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti