Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Pula

PulaUdaljenost od Rovinja do Pule iznosi 35,9 km za što je potrebno otprilike 45 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer promet može biti nešto povećan, pogotovo u ljetnoj sezoni, što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Rovinja do Pule: Iz Rovinja ima više autobusnih linija koje svakodnevno prometuju prema Puli, dok su u ljetnoj sezoni su pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 45 minuta, naravno što uvelike ovisi o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rovinj – Pula možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Pule za Rovinj možete pogledati ovdje Autobus Rovinj – Pula – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
19 Ruj. | 04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 35m Direct
05:15 Pula (HR) , Kolodvor
44 HRK
04:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
05:15 Pula (HR) , Kolodvor
44 HRK
00h 35m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 04:40
Pula, Bus terminal 05:15 05:15
Loborika, Loborika 05:25 05:25
Marcana 05:29 05:29
Prodol 05:37 05:37
Hreljici, Hreljici Intersection Intersection 05:38 05:38
Barban 05:47 05:47
Most Rasa, Most Rasa 05:54 05:54
Rasa, Bus terminal 05:59 05:59
Labin, Bus terminal 06:06 06:10
Vozilici, Vozilici 06:19 06:19
Plomin, Plomin 06:24 06:24
Zagorje (Plomin) 06:33 06:33
Brsec 06:40 06:40
Moscenicka Draga 06:50 06:50
Medveja 06:56 06:56
Lovran 07:00 07:00
Opatija, Bus terminal 07:10 07:15
Rijeka, Bus terminal 07:29 07:45
Karlovac, Bus terminal 09:20 09:20
Zagreb, Bus terminal 10:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
06:10 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
06:10 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
00h 40m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 13.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 05:30
Pula, Bus terminal 06:10 06:10
Pazin, Bus terminal 06:55 06:55
Rijeka, Bus terminal 07:50 07:50
Zagreb, Bus terminal 09:55
route map
19 Ruj. | 06:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
07:25 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
06:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
07:25 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 40m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 06:45
Bale 07:03 07:03
Cestarska Kuca 07:08 07:08
Vodnjan 07:15 07:15
Galizana, ---> Pula 07:20 07:20
Pula, Bus terminal 07:25
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
09:30 Pula (HR) , Kolodvor
32 HRK
08:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
09:30 Pula (HR) , Kolodvor
32 HRK
00h 45m Direct

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
Company rating
6.49
11799 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 08:45
Bale 09:05 09:05
Vodnjan 09:25 09:25
Pula, Bus terminal 09:30 09:30
Loborika, Loborika 09:40 09:40
Marcana 09:45 09:45
Prodol 09:50 09:50
Hreljin 09:55 09:55
Barban 10:00 10:00
Most Rasa, Most Rasa 10:10 10:10
Rasa, Bus terminal 10:15 10:15
Labin, Bus terminal 10:20 10:20
Strmac, Strmac 10:25 10:25
Vozilici, Vozilici 10:30 10:30
Plomin, Plomin 10:35 10:35
Zagorje (Plomin) 10:45 10:45
Brsec 11:09 11:09
Moscenicka Draga 11:11 11:11
Medveja 11:15 11:15
Lovran 11:19 11:19
Ika, Stop towards -> Rijeka 11:23 11:23
Icici 11:25 11:25
Opatija, Bus terminal 11:30 11:30
Rijeka, Bus terminal 11:45 12:00
Delnice, Bus terminal 12:45 12:45
Karlovac, Bus terminal 14:05 14:05
Zagreb, Bus terminal 15:00
route map
19 Ruj. | 09:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
09:55 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
09:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
09:55 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 40m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 09:15
Pula, Bus terminal 09:55 10:00
Vodnjan 10:10 10:10
Pazin, Bus terminal 10:50 10:50
Karlovac, Bus terminal 13:05 13:05
Zagreb, Bus terminal 14:00
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 10:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
10:40 Pula (HR) , Kolodvor
35 HRK
10:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
10:40 Pula (HR) , Kolodvor
35 HRK
00h 40m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 15.06.
03.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Bus terminal 08:00
Krizine 08:06 08:06
Lovrecica 08:11 08:11
Karigador 08:15 08:15
Novigrad, Bus terminal 08:23 08:25
Spadici 08:45 08:45
Porec, Bus terminal 08:49 09:00
Zbandaj, Zbandaj > Pazin 09:11 09:11
Sveti Lovrec, Sveti Lovreč 09:22 09:22
Sosici, Sošići intersection 09:31 09:31
Rovinjsko selo 09:36 09:36
Rovinj, Bus terminal 09:41 10:00
Bale 10:18 10:18
Cestarska Kuca 10:23 10:23
Vodnjan 10:30 10:30
Galizana, ---> Pula 10:35 10:35
Pula, Bus terminal 10:40
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 11:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
11:45 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
11:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
11:45 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 45m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
8.01
630 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 11:00
Bale 11:19 11:19
Vodnjan 11:32 11:32
Pula, Bus terminal 11:45
route map
19 Ruj. | 12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 39m Direct
12:39 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
12:39 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 39m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 10.06.
05.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 11:15
Zbandaj, Zbandaj > Pazin 11:23 11:23
Baderna, Plinara ATR 11:29 11:30
Sosici, Sošići intersection 11:43 11:43
Rovinjsko selo 11:50 11:51
Rovinj, Bus terminal 11:57 12:00
Bale 12:14 12:19
Vodnjan 12:30 12:30
Pula, Bus terminal 12:39
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
12:50 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
12:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
12:50 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
00h 50m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 08:45
Rabuiese, Border 09:00 09:00
Skofije, Skofije Border 09:01 09:01
Koper, Bus terminal 09:34 09:34
Secovlje, Secovlje Border 09:57 09:57
Plovanija, Border 09:58 09:58
Umag, Bus terminal 10:15 10:15
Novigrad, Bus terminal 10:35 10:35
Porec, Bus terminal 11:10 11:10
Rovinj, Bus terminal 12:00 12:00
Pula, Bus terminal 12:50 12:50
Rijeka, Bus terminal 14:20
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 13:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
13:45 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
13:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
13:45 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 45m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
8.01
630 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Bus terminal 09:45
Rovinj, Bus terminal 12:45 13:00
Vodnjan 13:32 13:32
Pula, Bus terminal 13:45
route map
19 Ruj. | 14:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
14:45 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
14:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
14:45 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 45m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
8.01
630 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 14:00
Bale 14:19 14:19
Vodnjan 14:32 14:32
Pula, Bus terminal 14:45
route map
19 Ruj. | 14:20 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 43m Direct
15:03 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
14:20 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:03 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 43m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 15.06.
03.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 14:20
Bale 14:39 14:40
Cestarska Kuca 14:45 14:45
Vodnjan 14:52 14:53
Galizana, ---> Pula 14:58 14:58
Pula, Bus terminal 15:03
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 15:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
15:40 Pula (HR) , Kolodvor
44 HRK
15:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:40 Pula (HR) , Kolodvor
44 HRK
00h 40m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 15:00
Pula, Bus terminal 15:40 15:45
Pazin, Bus terminal 16:35 16:35
Cerovlje 16:45 16:45
Zagreb, Bus terminal 19:35
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 15:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
16:10 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
15:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:10 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 40m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 15:30
Bale 15:48 15:48
Cestarska Kuca 15:53 15:53
Vodnjan 16:00 16:00
Galizana, ---> Pula 16:05 16:05
Pula, Bus terminal 16:10
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 15:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
16:25 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
15:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:25 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 40m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 15:00
Zbandaj, Zbandaj > Pazin 15:10 15:10
Baderna, Plinara ATR 15:16 15:16
Sosici, Sošići intersection 15:30 15:30
Rovinjsko selo 15:37 15:37
Rovinj, Bus terminal 15:42 15:45
Bale 16:02 16:03
Vodnjan 16:15 16:15
Galizana, ---> Pula 16:20 16:20
Pula, Bus terminal 16:25
route map
19 Ruj. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
16:45 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:45 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
00h 45m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.5
1178 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 15:10
Vrsar, Bus terminal 15:30 15:30
Rovinj, Bus terminal 16:00 16:00
Pula, Bus terminal 16:45 16:50
Labin, Bus terminal 17:45 17:45
Opatija, Bus terminal 18:50 18:50
Rijeka, Bus terminal 19:10 19:30
Karlovac, Bus terminal 21:10 21:10
Zagreb, Bus terminal 22:00 22:10
St. Ivan Zelina 22:45 22:45
Breznica 23:00 23:00
Breznicki Hum 23:10 23:10
Novi Marof, Bus terminal 23:30 23:30
Varazdin, Bus terminal 23:40
route map
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 16:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
17:15 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
16:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
17:15 Pula (HR) , Kolodvor
36 HRK
00h 45m Direct

BRIONI - Pula
BRIONI - Pula
Company rating
8.01
630 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 16:30
Bale 16:49 16:49
Vodnjan 17:02 17:02
Pula, Bus terminal 17:15
route map
19 Ruj. | 17:35 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
18:20 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
17:35 Rovinj (HR) , Kolodvor
18:20 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 45m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 17:35
Bale 18:00 18:00
Cestarska Kuca 18:03 18:03
Vodnjan 18:10 18:10
Galizana, ---> Pula 18:15 18:15
Pula, Bus terminal 18:20
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
19 Ruj. | 20:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 35m Direct
21:15 Pula (HR) , Kolodvor
32 HRK
20:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
21:15 Pula (HR) , Kolodvor
32 HRK
00h 35m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 17:45
Skofije, Skofije Border 18:15 18:15
Koper, Bus terminal 18:34 18:34
Kastel, Kastel Border 18:52 18:52
Plovanija, Border 18:55 18:55
Umag, Bus terminal 19:15 19:15
Novigrad, Bus terminal 19:35 19:35
Porec, Bus terminal 20:00 20:00
Rovinj, Bus terminal 20:40 20:40
Pula, Bus terminal 21:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 20:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 35m Direct
21:15 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
20:40 Rovinj (HR) , Kolodvor
21:15 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
00h 35m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Trieste, Bus terminal 17:45
Rabuiese, Border 17:55 17:55
Skofije, Skofije Border 17:56 17:56
Koper, Bus terminal 18:34 18:34
Plovanija, Border 18:50 18:50
Umag, Bus terminal 19:15 19:15
Novigrad, Bus terminal 19:35 19:35
Porec, Bus terminal 20:00 20:00
Rovinj, Bus terminal 20:40 20:40
Pula, Bus terminal 21:15
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
19 Ruj. | 21:55 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
22:35 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
21:55 Rovinj (HR) , Kolodvor
22:35 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 40m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pozega, Bus terminal 14:15
Nova Gradiska, Bus terminal 15:05 15:05
Novska 15:45 15:45
Zagreb, Bus terminal 17:15 17:30
Rijeka, Bus terminal 19:45 19:50
Porec, Bus terminal 21:20 21:20
Rovinj, Bus terminal 21:55 21:55
Pula, Bus terminal 22:35
route map
19 Ruj. | 22:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
23:30 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
22:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
23:30 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 45m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Bus terminal 13:30
Dakovo, Bus terminal 14:10 14:15
Slavonski Brod, Bus terminal 15:00 15:10
Nova Gradiska, Bus terminal 16:00 16:00
Zagreb, Bus terminal 17:45 18:00
Karlovac, Bus terminal 18:55 18:55
Delnice, Bus terminal 19:55 19:55
Rijeka, Bus terminal 20:40 20:45
Porec, Bus terminal 22:00 22:00
Rovinj, Bus terminal 22:45 22:45
Pula, Bus terminal 23:30
route map
19 Ruj. | 10:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
10:50 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
10:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
10:50 Pula (HR) , Kolodvor
29 HRK
00h 40m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.5
1178 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Porec, Bus terminal 09:15
Vrsar, Bus terminal 09:35 09:35
Rovinj, Bus terminal 10:10 10:10
Pula, Bus terminal 10:50 11:00
Pazin, Bus terminal 11:45 11:45
Karlovac, Bus terminal 14:05 14:05
Zagreb, Bus terminal 15:00 15:15
Novi Marof, Bus terminal 16:10 16:10
Varazdin, Bus terminal 16:35
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
19 Ruj. | 19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
19:45 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
19:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
19:45 Pula (HR) , Kolodvor
37 HRK
00h 45m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 19:00
Bale 19:18 19:18
Vodnjan 19:30 19:30
Pula, Bus terminal 19:45 20:00
Rasa, Bus terminal 20:44 20:44
Labin, Bus terminal 20:52 20:52
Plomin, Plomin 21:06 21:15
Opatija, Bus terminal 21:57 22:00
Rijeka, Bus terminal 22:20 22:30
Kraljevica 22:54 22:54
Crikvenica, Bus terminal 23:11 23:15
Novi Vinodolski, Bus terminal 23:24 23:25
Senj, Bus terminal 23:48 00:00
Karlobag 01:06 01:15
Starigrad Paklenica, ATR > Zadar 02:06 02:06
Posedarje 02:27 02:27
Zadar, Bus terminal 02:55 03:10
Biograd na Moru D8 state road 03:41 03:41
Pirovac 04:03 04:03
Vodice, Bus terminal 04:15 04:15
Sibenik, Bus terminal 04:31 04:35
Primosten Intersection 05:04 05:04
Rogoznica Mag. 05:12 05:12
Trogir, Bus terminal 05:36 05:36
Split, Bus terminal 06:05 06:15
Brela Magistrala 07:11 07:11
Baska Voda 07:16 07:16
Makarska, Bus terminal 07:28 07:45
Tucepi 07:53 07:53
Podgora, 2M > Dubrovnik 07:58 07:58
Igrane 08:07 08:07
Zivogosce 08:11 08:11
Drvenik 08:21 08:21
Zaostrog 08:26 08:26
Gradac 08:34 08:34
Ploce, Bus terminal 08:52 08:55
Opuzen Mag., 1 > Dubrovnik 09:09 09:09
Zaton Doli (Ston), Intersection > Dubrovnik 09:47 09:47
Slano, 1 (M) > Dubrovnik 10:00 10:00
Trsteno 10:16 10:16
Zaton Veliki, 1 (M) > Dubrovnik 10:22 10:22
Mokosica 10:33 10:33
Dubrovnik, Bus terminal 10:48
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
19 Ruj. | 20:10 Rovinj (HR) ,
00h 45m Direct
20:55 Pula (HR) ,
HRK
20:10 Rovinj (HR) ,
20:55 Pula (HR) ,
HRK
00h 45m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
314 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Četvrtak
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Slavonski Brod 13:50
Nova Gradiska 14:30 14:30
Rijeka 18:10 18:10
Porec 19:30 19:30
Rovinj 20:10 20:10
Pula 20:55
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Pula (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti