Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Poreč

porec-13Udaljenost od Rovinja do Poreča iznosi 42,6 km za što je potrebno otprilike 45 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer promet može biti nešto povećan, pogotovo u ljetnoj sezoni, što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Rovinja do Poreča: Između Rovinja i Poreča svakodnevno prometuje prometuju prema Poreču, dok su u ljetnoj sezoni su pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 45 minuta, naravno što uvelike ovisi o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rovinj – Poreč možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Poreča za Rovinj možete pogledati ovdje Autobus Rovinj – Poreč – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
28 Sij. | 05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
06:30 Poreč (HR) , Kolodvor
32 HRK
05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
06:30 Poreč (HR) , Kolodvor
32 HRK
00h 40m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.05
4567 recenzije
Period u kojem prometuje
14.08. - 31.12.
01.01. - 12.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 05:15
Rovinj, Bus terminal 05:50 05:50
Porec, Bus terminal 06:30 06:30
Novigrad, Bus terminal 06:55 06:55
Umag, Bus terminal 07:15 07:15
Plovanija, Border 07:39 07:39
Secovlje, Secovlje Border 07:40 07:40
Koper, Bus terminal 07:56 07:56
Skofije, Skofije Border 08:14 08:14
Rabuiese, Border 08:15 08:15
Trieste, Bus terminal 08:45
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
28 Sij. | 12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
13:00 Poreč (HR) , Kolodvor
40 HRK
12:10 Rovinj (HR) , Kolodvor
13:00 Poreč (HR) , Kolodvor
40 HRK
00h 50m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
346 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 11:30
Rovinj, Bus terminal 12:10 12:10
Porec, Bus terminal 13:00 13:00
Rijeka, Bus terminal 14:20 14:30
Zagreb, Bus terminal 16:45 17:00
Novska, Bus terminal 18:25 18:25
Nova Gradiska, Bus terminal 19:05 19:10
Pozega, Bus terminal 19:45
route map
28 Sij. | 13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
14:00 Poreč (HR) , Kolodvor
40 HRK
13:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
14:00 Poreč (HR) , Kolodvor
40 HRK
00h 45m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
346 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 12:30
Rovinj, Bus terminal 13:15 13:15
Porec, Bus terminal 14:00 14:00
Rijeka, Bus terminal 15:15 15:30
Karlovac, Bus terminal 17:00 17:00
Zagreb, Bus terminal 17:55 18:15
Nova Gradiska, Bus terminal 19:55 20:00
Slavonski Brod, Bus terminal 20:45 20:45
Dakovo, Bus terminal 21:30 21:35
Osijek, Bus terminal 22:15
route map
28 Sij. | 14:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 40m Direct
15:30 Poreč (HR) , Kolodvor
35 HRK
14:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:30 Poreč (HR) , Kolodvor
35 HRK
00h 40m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.05
4567 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka, Bus terminal 12:20
Pula, Bus terminal 14:00 14:15
Rovinj, Bus terminal 14:50 14:50
Porec, Bus terminal 15:30 15:30
Novigrad, Bus terminal 15:55 15:55
Umag, Bus terminal 16:15 16:15
Plovanija, Border 16:31 16:31
Secovlje, Secovlje Border 16:32 16:32
Koper, Bus terminal 16:56 16:56
Skofije, Skofije Border 17:07 17:07
Rabuiese, Border 17:08 17:08
Trieste, Bus terminal 17:45
route map
28 Sij. | 16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
16:50 Poreč (HR) , Kolodvor
45 HRK
16:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:50 Poreč (HR) , Kolodvor
45 HRK
00h 50m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.76
5329 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 15.06.
03.09. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 15:10
Vodnjan 15:22 15:22
Bale 15:32 15:32
Rovinj, Bus terminal 15:50 16:00
Rovinjsko selo 16:10 16:10
Sosici, Sošići intersection 16:15 16:15
Vrsar, Bus terminal 16:31 16:31
Porec, Bus terminal 16:50
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
28 Sij. | 18:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 45m Direct
18:45 Poreč (HR) , Kolodvor
45 HRK
18:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
18:45 Poreč (HR) , Kolodvor
45 HRK
00h 45m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.76
5329 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 17:20
Galizana, ---> Vodnjan 17:25 17:25
Vodnjan 17:30 17:30
Cestarska Kuca 17:37 17:37
Bale 17:42 17:42
Rovinj, Bus terminal 18:00 18:00
Rovinjsko selo 18:07 18:07
Sosici, Sošići intersection 18:14 18:14
Sveti Lovrec, Sveti Lovreč 18:23 18:23
Zbandaj, Zbandaj > Porec 18:34 18:34
Porec, Bus terminal 18:45
route map
28 Sij. | 20:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 55m Direct
21:10 Poreč (HR) , Kolodvor
45 HRK
20:15 Rovinj (HR) , Kolodvor
21:10 Poreč (HR) , Kolodvor
45 HRK
00h 55m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.76
5329 recenzije
Period u kojem prometuje
03.09. - 31.12.
01.01. - 15.06.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 19:30
Vodnjan 19:40 19:40
Bale 19:50 19:50
Rovinj, Bus terminal 20:10 20:15
Rovinjsko selo 20:22 20:25
Sosici, Sošići intersection 20:30 20:30
Baderna, Plinara ATR 20:50 20:53
Zbandaj, Zbandaj > Porec 20:59 21:00
Porec, Bus terminal 21:10
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
28 Sij. | 06:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
07:35 Poreč (HR) , Kolodvor
29 HRK
06:45 Rovinj (HR) , Kolodvor
07:35 Poreč (HR) , Kolodvor
29 HRK
00h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.52
1238 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 22:45
Novi Marof, Bus terminal 23:05 23:05
Breznicki Hum 23:20 23:20
Breznica 23:25 23:25
St. Ivan Zelina 23:45 23:45
Zagreb, Bus terminal 00:15 00:30
Karlovac, Bus terminal 01:20 01:20
Rijeka, Bus terminal 03:15 03:30
Opatija, Bus terminal 03:50 03:50
Labin, Bus terminal 05:00 05:00
Pula, Bus terminal 05:45 06:00
Rovinj, Bus terminal 06:45 06:45
Vrsar, Bus terminal 07:15 07:15
Porec, Bus terminal 07:35
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
28 Sij. | 12:10 Rovinj (HR) ,
00h 50m Direct
13:00 Poreč (HR) ,
HRK
12:10 Rovinj (HR) ,
13:00 Poreč (HR) ,
HRK
00h 50m Direct

Arriva - App Požega
Arriva - App Požega
Company rating
8.02
346 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj 12:10
Porec 13:00 13:00
Rijeka 14:30 14:30
Dakovo 20:40 20:40
Osijek 21:20
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
28 Sij. | 20:20 Rovinj (HR) , Kolodvor
00h 50m Direct
21:10 Poreč (HR) , Kolodvor
29 HRK
20:20 Rovinj (HR) , Kolodvor
21:10 Poreč (HR) , Kolodvor
29 HRK
00h 50m Direct

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
Company rating
7.52
1238 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Varazdin, Bus terminal 13:30
Novi Marof, Bus terminal 13:55 13:55
Zagreb, Bus terminal 14:55 15:30
Karlovac, Bus terminal 16:20 16:20
Pazin, Bus terminal 18:45 18:45
Pula, Bus terminal 19:35 19:40
Rovinj, Bus terminal 20:20 20:20
Vrsar, Bus terminal 20:50 20:50
Porec, Bus terminal 21:10
route map
Karte za ovaj polazak ne mogu se kupiti na našoj stranici
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Poreč (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti