Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Novigrad

Kako_stici_do_NovigradaUdaljenost od Rovinja do Novigrada iznosi 59,6 km za što je potrebno otprilike 50 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer promet može biti nešto povećan, pogotovo u ljetnoj sezoni, što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Rovinja do Novigrada: Iz Rovinja ima više autobusnih linija koje svakodnevno prometuju prema Novigradu, dok su u ljetnoj sezoni su pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike sat vremena, naravno što uvelike ovisi o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rovinj – Novigrad možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Novigrada za Rovinj možete pogledati ovdje Autobus Rovinj – Novigrad – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
19 Ruj. | 05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
01h 05m Direct
06:55 Novigrad (HR) , Kolodvor
40 HRK
05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
06:55 Novigrad (HR) , Kolodvor
40 HRK
01h 05m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 05:15
Rovinj, Bus terminal 05:50 05:50
Porec, Bus terminal 06:30 06:30
Novigrad, Bus terminal 06:55 06:55
Umag, Bus terminal 07:15 07:15
Plovanija, Border 07:35 07:35
Secovlje, Secovlje Border 07:40 07:40
Koper, Bus terminal 07:56 07:56
Fernetici, Border 08:34 08:34
Trieste, Bus terminal 08:45
route map
Klima je obično dostupna na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Air-con
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su dostupni za većinu polazaka
Seat belt
Autobus većim dijelom na ovoj linij vozi autocestom
Highway
Online prodaja karata za ovaj polazak nije više moguća
19 Ruj. | 14:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
01h 05m Direct
15:55 Novigrad (HR) , Kolodvor
40 HRK
14:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
15:55 Novigrad (HR) , Kolodvor
40 HRK
01h 05m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.01
4339 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka, Bus terminal 12:20
Pula, Bus terminal 14:00 14:15
Rovinj, Bus terminal 14:50 14:50
Porec, Bus terminal 15:30 15:30
Novigrad, Bus terminal 15:55 15:55
Umag, Bus terminal 16:15 16:15
Plovanija, Border 16:31 16:31
Secovlje, Secovlje Border 16:32 16:32
Koper, Bus terminal 16:56 16:56
Skofije, Skofije Border 17:07 17:07
Rabuiese, Border 17:08 17:08
Trieste, Bus terminal 17:45
route map
19 Ruj. | 15:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
01h 23m Direct
16:23 Novigrad (HR) , Kolodvor
62 HRK
15:00 Rovinj (HR) , Kolodvor
16:23 Novigrad (HR) , Kolodvor
62 HRK
01h 23m Direct

Arriva - Autotrans
Arriva - Autotrans
Company rating
7.72
5033 recenzije
Period u kojem prometuje
15.05. - 15.06.
01.09. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 14:10
Galizana, ---> Vodnjan 14:15 14:20
Vodnjan 14:25 14:25
Cestarska Kuca 14:32 14:32
Bale 14:37 14:37
Rovinj, Bus terminal 14:56 15:00
Rovinjsko selo 15:07 15:07
Sosici, Sošići intersection 15:12 15:12
Sveti Lovrec, Sveti Lovreč 15:23 15:23
Zbandaj, Zbandaj > Porec 15:34 15:34
Porec, Bus terminal 15:43 16:00
Spadici 16:03 16:03
Novigrad, Bus terminal 16:23 16:25
Karigador 16:33 16:33
Lovrecica 16:37 16:38
Krizine 16:42 16:42
Umag, Bus terminal 16:47
route map
WIFI je uglavnom dostupan na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Wifi
Pojasevi za vezanje su uglavnom dostupni kod autobusnog prijevoznika na ovoj liniji *Usluga nije zagarantirana
Seat belt
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Novigrad (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti