Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rovinj Ljubljana

ljubljana_slovenia_2Udaljenost od Rovinja do Ljubljane u Sloveniji iznosi 187 km za što je potrebno otprilike 2 sata i 10 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer promet može biti nešto povećan, pogotovo u ljetnoj sezoni, što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Rovinja do Ljubljane: Iz Rovinja nema baš puno autobusnih linija koje prometuju prema Ljubljani, dok su u ljetnoj sezoni nešto pojačane linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 3 sata, naravno što ovisi o prometu i stanju na cestama. Autobus Rovinj – Ljubljana – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ HRK
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ HRK
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__IMAGE__
Company rating
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
28 Sij. | 05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
07h 00m 1presjedanje
12:30 Ljubljana (SI) , Kolodvor
100 HRK
05:30 Rovinj (HR) , Kolodvor
12:30 Ljubljana (SI) , Kolodvor
100 HRK
07h 00m 1 presjedanje

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.05
4567 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
15.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj, Bus terminal 05:30
Pula, Bus terminal 06:10 06:10
Pazin, Bus terminal 06:55 06:55
Rijeka, Bus terminal 07:50 07:50
Zagreb, Bus terminal 09:55 10:15
Bregana, Border 10:45 10:45
Obrezje, Border 10:50 10:50
Ljubljana, Bus terminal 12:30 12:30
Jelsane, Border 12:58 12:58
Bad Reichenhall BP., Border 16:27 16:27
Munich, ZOB Bus terminal 18:00 18:00
Ulm, Eberhard-Finckh-Straße / Böfinger Steige 19:25 19:25
Stuttgart (Airport/Fair), SAB Bus terminal 20:45 20:45
Karlsruhe, Bus terminal 21:45 21:45
Mannheim, ZOB Bus terminal 22:45 22:45
Frankfurt, Pforzheimer Straße, Section E 23:55
route map
28 Sij. | 05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 40m Direct
10:30 Ljubljana (SI) , Kolodvor
119 HRK
05:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
10:30 Ljubljana (SI) , Kolodvor
119 HRK
04h 40m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.05
4567 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Pula, Bus terminal 05:15
Rovinj, Bus terminal 05:50 05:50
Porec, Bus terminal 06:30 06:30
Novigrad, Bus terminal 06:55 06:55
Umag, Bus terminal 07:15 07:15
Plovanija, Border 07:39 07:39
Secovlje, Secovlje Border 07:40 07:40
Koper, Bus terminal 07:56 07:56
Skofije, Skofije Border 08:14 08:14
Rabuiese, Border 08:15 08:15
Trieste, Bus terminal 08:45 08:45
Fernetici, Border 09:15 09:15
Fernetici, Fernetici Border 09:16 09:16
Ljubljana, Bus terminal 10:30 10:30
Obrezje, Border 11:40 11:40
Bregana, Border 11:50 11:50
Zagreb, Bus terminal 12:45
route map
28 Sij. | 14:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
04h 30m Direct
19:20 Ljubljana (SI) , Kolodvor
119 HRK
14:50 Rovinj (HR) , Kolodvor
19:20 Ljubljana (SI) , Kolodvor
119 HRK
04h 30m Direct

ČRNJA TOURS d.o.o.
ČRNJA TOURS d.o.o.
Company rating
7.05
4567 recenzije
Period u kojem prometuje
01.01. - 12.08.
14.08. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
route operational intervals
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka, Bus terminal 12:20
Pula, Bus terminal 14:00 14:15
Rovinj, Bus terminal 14:50 14:50
Porec, Bus terminal 15:30 15:30
Novigrad, Bus terminal 15:55 15:55
Umag, Bus terminal 16:15 16:15
Plovanija, Border 16:31 16:31
Secovlje, Secovlje Border 16:32 16:32
Koper, Bus terminal 16:56 16:56
Skofije, Skofije Border 17:07 17:07
Rabuiese, Border 17:08 17:08
Trieste, Bus terminal 17:45 17:45
Fernetici, Border 18:00 18:00
Fernetici, Fernetici Border 18:01 18:01
Ljubljana, Bus terminal 19:20 19:50
Jelsane, Border 20:13 20:13
Salzburg, P+R Süd - Alpenstraße 23:15 23:15
Bad Reichenhall BP., Border 23:42 23:42
Munich, ZOB Bus terminal 01:30 01:30
Ulm, Eberhard-Finckh-Straße / Böfinger Steige 03:20 03:20
Stuttgart (Airport/Fair), SAB Bus terminal 04:30 04:30
Pforzheim, Bus terminal 05:10 05:10
Karlsruhe, Bus terminal 05:40 05:40
Mannheim, ZOB Bus terminal 06:40 06:40
Frankfurt, Pforzheimer Straße, Section E 07:55
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Rovinj (HR) - Ljubljana (SI)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti