Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Makarska Zagreb

ZagrebUdaljenost od Makarske do Zagreba iznosi otprilike 442 km državnom cestom D1 i E71, za što je potrebno oko 5 sati i 30 minuta putovanja automobilom. Naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama s obzirom na to kako je u sezoni promet povećan što dodatno produljuje vrijeme putovanja. Alternativna i vremenski puno brža ruta za putovanje iz Makarske prema Zagrebu je autocestom što iznosi 457 km odnosno vremenski otprilike 4 sata i 30 minuta. Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina Putovanje autobusom od Makarske do Zagreba: Iz Makarske ima više autobusnih linija koje svakodnevno prometuju prema Zagrebu, dok su u ljetnoj sezoni su pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje od 7 - 10 sati, ovisno o prijevozniku, prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Makarska – Zagreb možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zagreba za Makarsku možete pogledati ovdje Autobus Makarska – Zagreb – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
26 Lip. | 07:25 Makarska (HR) , Kolodvor
06h 20m Direct
13:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
30 EUR
07:25 Makarska (HR) , Kolodvor
13:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
30 EUR
06h 20m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiHighway
26 Lip. | 12:00 Makarska (HR) , Kolodvor
06h 15m Direct
18:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
32 EUR
12:00 Makarska (HR) , Kolodvor
18:15 Zagreb (HR) , Kolodvor
32 EUR
06h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiHighway
26 Lip. | 13:30 Makarska (HR) , Kolodvor
06h 15m Direct
19:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
32 EUR
13:30 Makarska (HR) , Kolodvor
19:45 Zagreb (HR) , Kolodvor
32 EUR
06h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiHighway
26 Lip. | 16:30 Makarska (HR) , Kolodvor
06h 30m Direct
23:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
32 EUR
16:30 Makarska (HR) , Kolodvor
23:00 Zagreb (HR) , Kolodvor
32 EUR
06h 30m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
Air-conWifiHighway
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Makarska (HR) - Zagreb (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti