Preuzmi besplatnu aplikaciju!
Search background image

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Makarska Brela

Brela_croatia_2Udaljenost od Makarske do Brela iznosi 15 km za što je potrebno otprilike 20 minuta vožnje automobilom – naravno potrebno je uzeti u obzir stanje na cestama s obzirom na to kako je u ljetnoj sezoni promet povećan što može dodatno produljiti vrijeme putovanja. Putovanje autobusom od Makarske do Brela: Na relaciji Makarska – Brela dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 20 minuta, ovisno o prometu i stanju na cestama. Autobus Makarska – Brela – vozni red i prodaja autobusnih karti:
__DATE__ | __DEPARTURE__TIME__ __DEP__STATION__ , __DEP__STOP__
__TRAVEL__TIME __BUS__CHANGES__
__ARRIVAL__TIME__ __ARR__STATION__ , __ARR__STOP__
__PRICE__DISCOUNT__ __TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__BUY__BUTTON__
__M__DEPARTURE__TIME__ __M__DEP__STATION__ , __M__DEP__STOP__
__M__ARRIVAL__TIME__ __M__ARR__STATION__ , __M__ARR__STOP__
__M__PRICE__DISCOUNT__ __M__TICKET__PRICE__ __TICKET__CURRENCY__
__M__TRAVEL__TIME __M__BUS__CHANGES__
__BUY__BUTTON__

__COMPANY__NAME__
__COMPANY__RATING__
__REVIEWS__CNT__ recenzije
__OP__INTERVALS__
__OP__INTERVALS__ICON
__ROUTE__STATIONS__ICON__
__AMENITIES__ICNS__
__ROUTE__LABELS__
26 Lip. | 06:00 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 14m Direct
06:14 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
06:00 Makarska (HR) , Kolodvor
06:14 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 14m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 06:50 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 11m Direct
07:01 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
06:50 Makarska (HR) , Kolodvor
07:01 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 11m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 07:25 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 15m Direct
07:40 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
07:25 Makarska (HR) , Kolodvor
07:40 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 15m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 09:00 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 14m Direct
09:14 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
09:00 Makarska (HR) , Kolodvor
09:14 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 14m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 09:30 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 18m Direct
09:48 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
09:30 Makarska (HR) , Kolodvor
09:48 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 18m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 11:00 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 14m Direct
11:14 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
11:00 Makarska (HR) , Kolodvor
11:14 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 14m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 12:00 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 17m Direct
12:17 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
12:00 Makarska (HR) , Kolodvor
12:17 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 17m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 13:30 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 17m Direct
13:47 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
13:30 Makarska (HR) , Kolodvor
13:47 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 17m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 14:00 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 14m Direct
14:14 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
14:00 Makarska (HR) , Kolodvor
14:14 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 14m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 16:30 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 18m Direct
16:48 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
16:30 Makarska (HR) , Kolodvor
16:48 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 18m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 17:00 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 14m Direct
17:14 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
17:00 Makarska (HR) , Kolodvor
17:14 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 14m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 20:00 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 14m Direct
20:14 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
5 EUR
20:00 Makarska (HR) , Kolodvor
20:14 Brela Magistrala (HR) , Soline > Split
5 EUR
00h 14m Direct

Promet Makarska d.o.o. (PMM)
7.2
5432 recenzije
route operational intervals
route map
26 Lip. | 11:10 Makarska (HR) , Kolodvor
00h 17m Direct
11:27 Brela Magistrala (HR) , Kolodvor
11:10 Makarska (HR) , Kolodvor
11:27 Brela Magistrala (HR) , Donja Brela
00h 17m Direct

Arriva - Autotrans (ATR)
7.8
9167 recenzije
route operational intervals
route map
Nažalost, nismo pronašli nijednu autobusnu rutu koja odgovara Vašim kriterijima.
Molimo kliknite ovdje kako biste uklonili filtere i vidjeli sve rezultate

Karta rute Makarska (HR) - Brela Magistrala (HR)

Ovi podaci su dostavljeni bez odgovornosti