Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Osijek Zagreb

zagreb_hrvatska_3Putovanje na relaciji Osijek – Zagreb, osobnim automobilom, u prosijeku traje 3 sata što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Udaljenost između ova dva grada iznosi 281 km. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom iz Osijeka za Zagreb: Na relaciji Osijek – Zagreb svakodnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tako da se slobodno može kazati kako su ova dva grada relativno dobro povezana. Vožnja autobusom na relaciji Osijek – Zagreb traje otprilike 5 sati što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Vozni red i cijene autobusnih karata možete pronaći niže u članku. Ako planirate povratno putovanje iz Zagreba za Osijek – vozni red i prodaju karata možete pronaći → ovdje. Vozni red i cijene autobusnih karata za autobus Osijek – Zagreb:
Trenutno 1 osoba pretražuje kako doći od Osijek (HR) do Zagreb (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5379
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 04:30
Čepin (HR) 04:40 04:40
Beketinci, Raskrižje (HR) 04:49 04:49
Vuka (HR) 04:52 04:52
Široko Polje (HR) 04:57 04:57
Tomašanci, Raskrižje (HR) 05:01 05:01
Kuševac (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 05:10 05:10
Piškorevci (HR) 05:18 05:18
Vrpolje (HR) 05:22 05:22
Čajkovci (HR) 05:27 05:27
Andrijevci (HR) 05:32 05:32
Staro Topolje (HR) 05:36 05:36
Garčin (HR) 05:42 05:42
Trnjani (HR) 05:45 05:45
Vranovci (HR) 05:50 05:50
Bukovlje (HR) 05:52 05:52
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 06:00 06:00
Zagreb, Kolodvor (HR) 08:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
04:30 08:30
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 04:30
Čepin (HR) 04:40 04:40
Beketinci, Raskrižje (HR) 04:49 04:49
Vuka (HR) 04:52 04:52
Široko Polje (HR) 04:57 04:57
Tomašanci, Raskrižje (HR) 05:01 05:01
Kuševac (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 05:10 05:10
Piškorevci (HR) 05:18 05:18
Vrpolje (HR) 05:22 05:22
Čajkovci (HR) 05:27 05:27
Andrijevci (HR) 05:32 05:32
Staro Topolje (HR) 05:36 05:36
Garčin (HR) 05:42 05:42
Trnjani (HR) 05:45 05:45
Vranovci (HR) 05:50 05:50
Bukovlje (HR) 05:52 05:52
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 06:00 06:00
Zagreb, Kolodvor (HR) 08:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5381
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 06:15
Čepin (HR) 06:25 06:25
Beketinci, Raskrižje (HR) 06:34 06:34
Vuka (HR) 06:37 06:37
Široko Polje (HR) 06:42 06:42
Tomašanci, Raskrižje (HR) 06:46 06:46
Kuševac (HR) 06:50 06:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 07:00 07:00
Piškorevci (HR) 07:08 07:08
Vrpolje (HR) 07:12 07:12
Čajkovci (HR) 07:17 07:17
Andrijevci (HR) 07:22 07:22
Staro Topolje (HR) 07:26 07:26
Garčin (HR) 07:32 07:32
Trnjani (HR) 07:35 07:35
Vranovci (HR) 07:40 07:40
Bukovlje (HR) 07:42 07:42
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:10 08:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
06:15 10:30
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 06:15
Čepin (HR) 06:25 06:25
Beketinci, Raskrižje (HR) 06:34 06:34
Vuka (HR) 06:37 06:37
Široko Polje (HR) 06:42 06:42
Tomašanci, Raskrižje (HR) 06:46 06:46
Kuševac (HR) 06:50 06:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 07:00 07:00
Piškorevci (HR) 07:08 07:08
Vrpolje (HR) 07:12 07:12
Čajkovci (HR) 07:17 07:17
Andrijevci (HR) 07:22 07:22
Staro Topolje (HR) 07:26 07:26
Garčin (HR) 07:32 07:32
Trnjani (HR) 07:35 07:35
Vranovci (HR) 07:40 07:40
Bukovlje (HR) 07:42 07:42
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:10 08:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5382
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 10:00
Čepin (HR) 10:10 10:10
Beketinci, Raskrižje (HR) 10:19 10:19
Vuka (HR) 10:22 10:22
Široko Polje (HR) 10:27 10:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 10:31 10:31
Kuševac (HR) 10:35 10:35
Đakovo, Kolodvor (HR) 10:40 10:40
Piškorevci (HR) 10:48 10:48
Vrpolje (HR) 10:52 10:52
Čajkovci (HR) 10:57 10:57
Andrijevci (HR) 11:02 11:02
Staro Topolje (HR) 11:06 11:06
Garčin (HR) 11:12 11:12
Trnjani (HR) 11:15 11:15
Vranovci (HR) 11:20 11:20
Bukovlje (HR) 11:22 11:22
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 11:30 11:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:00 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 10:00
Čepin (HR) 10:10 10:10
Beketinci, Raskrižje (HR) 10:19 10:19
Vuka (HR) 10:22 10:22
Široko Polje (HR) 10:27 10:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 10:31 10:31
Kuševac (HR) 10:35 10:35
Đakovo, Kolodvor (HR) 10:40 10:40
Piškorevci (HR) 10:48 10:48
Vrpolje (HR) 10:52 10:52
Čajkovci (HR) 10:57 10:57
Andrijevci (HR) 11:02 11:02
Staro Topolje (HR) 11:06 11:06
Garčin (HR) 11:12 11:12
Trnjani (HR) 11:15 11:15
Vranovci (HR) 11:20 11:20
Bukovlje (HR) 11:22 11:22
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 11:30 11:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5383
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Čepin (HR) 14:10 14:10
Beketinci, Raskrižje (HR) 14:19 14:19
Vuka (HR) 14:22 14:22
Široko Polje (HR) 14:27 14:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 14:31 14:31
Kuševac (HR) 14:35 14:35
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:40 14:40
Piškorevci (HR) 14:48 14:48
Vrpolje (HR) 14:52 14:52
Čajkovci (HR) 14:57 14:57
Andrijevci (HR) 15:02 15:02
Staro Topolje (HR) 15:06 15:06
Garčin (HR) 15:12 15:12
Trnjani (HR) 15:15 15:15
Vranovci (HR) 15:20 15:20
Bukovlje (HR) 15:22 15:22
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:00 18:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Čepin (HR) 14:10 14:10
Beketinci, Raskrižje (HR) 14:19 14:19
Vuka (HR) 14:22 14:22
Široko Polje (HR) 14:27 14:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 14:31 14:31
Kuševac (HR) 14:35 14:35
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:40 14:40
Piškorevci (HR) 14:48 14:48
Vrpolje (HR) 14:52 14:52
Čajkovci (HR) 14:57 14:57
Andrijevci (HR) 15:02 15:02
Staro Topolje (HR) 15:06 15:06
Garčin (HR) 15:12 15:12
Trnjani (HR) 15:15 15:15
Vranovci (HR) 15:20 15:20
Bukovlje (HR) 15:22 15:22
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5378
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:25 16:25
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:45 18:50
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:25 16:25
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Autotrans d.o.o
Panturist Osijek
3360
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:00 01:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 200
Autotrans d.o.o
App Požega
5540
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 07:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 09:05 09:10
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 09:55 09:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 11:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:30 11:50
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 07:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 09:05 09:10
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 09:55 09:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 11:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5553
Stanica Dolazak Polazak
Harkany (HU) 11:30
Dravaszabolcs (HU) 11:41 11:41
Donji Miholjac BP. (HR) 11:51 11:51
Donji Miholjac, Kolodvor (HR) 11:56 12:00
Sveti Đurađ (HR) 12:09 12:09
Posavski Podgajci (HR) 12:11 12:11
Črnkovci (HR) 12:15 12:15
Belišće (HR) 12:25 12:25
Valpovo, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Osijek, Kolodvor (HR) 13:05 13:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:10 14:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 14:50 14:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:15 17:30
Rijeka (HR) 19:45 19:50
Poreč, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rovinj, Kolodvor (HR) 21:55 21:55
Pula, Kolodvor (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 17:15
Stanica Dolazak Polazak
Harkany (HU) 11:30
Dravaszabolcs (HU) 11:41 11:41
Donji Miholjac BP. (HR) 11:51 11:51
Donji Miholjac, Kolodvor (HR) 11:56 12:00
Sveti Đurađ (HR) 12:09 12:09
Posavski Podgajci (HR) 12:11 12:11
Črnkovci (HR) 12:15 12:15
Belišće (HR) 12:25 12:25
Valpovo, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Osijek, Kolodvor (HR) 13:05 13:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 14:10 14:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 14:50 14:55
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:15 17:30
Rijeka (HR) 19:45 19:50
Poreč, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rovinj, Kolodvor (HR) 21:55 21:55
Pula, Kolodvor (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5539
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 16:45
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 18:35 18:35
Zagreb, Kolodvor (HR) 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:45 20:30
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 16:45
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 18:35 18:35
Zagreb, Kolodvor (HR) 20:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Panturist Osijek
5403
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:00 01:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5538
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 22:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 23:10 23:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 00:05 00:05
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 00:50 00:50
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:40 03:00
Zadar, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:30 02:40
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 22:30
Đakovo, Kolodvor (HR) 23:10 23:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 00:05 00:05
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 00:50 00:50
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:40 03:00
Zadar, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability