Autobus Osijek – Zagreb

by
Između Osijek (HR) Bus terminal i Zagreb (HR) Bus terminal pronašli smo 2 autobusa, najkraće vrijeme putovanja iznosi 4 sata i 40 minuta. Možete koristiti obrazac u nastavku kako bi ste pronašli autobus iz Osijek (HR) Bus terminal za Zagreb (HR) Bus terminal za određeni datum putovanja
There are 4 people currently looking how to get from Osijek (HR) Bus terminal to Zagreb (HR) Bus terminal!
  Polazak - Dolazak Info Prijevoznik Cijena (Jedan smjer / Povratno)  
ID-2409  20:00 - 00:30
Stanica Dolazak Polazak
Vukovar (HR) Bus terminal 19:00
Osijek (HR) Bus terminal 20:00 20:00
Dakovo (HR) Bus terminal 20:45 20:45
Slavonski Brod (HR) Bus terminal 21:30 21:30
Kutina (HR) Bus terminal 23:00 23:00
Zagreb (HR) Bus terminal 00:30 00:30
Velika Gorica (HR) 01:00 01:00
Zadar (HR) Bus terminal 05:15 05:15
Biograd na moru (HR) Bus terminal 06:00 06:00
Vodice (HR) Bus terminal 06:30 06:30
Sibenik (HR) Bus terminal 07:00
Period u kojem prometuje
27.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Čazmatrans Promet d.o.o.
CZP
/
ID-549  20:00 - 00:40
Stanica Dolazak Polazak
Osijek (HR) Bus terminal 20:00
Dakovo (HR) Bus terminal 20:40 20:40
Slavonski Brod (HR) Bus terminal 21:30 21:30
Nova Gradiska (HR) Bus terminal 22:30 22:30
Zagreb (HR) Bus terminal 00:40 00:45
Vir (HR) Bus terminal 05:25
Period u kojem prometuje
01.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
This information is supplied without liability

Comments are closed.

Autobus Osijek Zagreb

by

zagreb_hrvatska_3Putovanje na relaciji Osijek – Zagreb, osobnim automobilom, u prosijeku traje 3 sata što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Udaljenost između ova dva grada iznosi 281 km. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina.

Putovanje autobusom iz Osijeka za Zagreb:

Na relaciji Osijek – Zagreb svakodnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tako da se slobodno može kazati kako su ova dva grada relativno dobro povezana. Vožnja autobusom na relaciji Osijek – Zagreb traje otprilike 5 sati što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Vozni red i cijene autobusnih karata možete pronaći niže u članku.

Ako planirate povratno putovanje iz Zagreba za Osijek – vozni red i prodaju karata možete pronaći → ovdje.

Vozni red i cijene autobusnih karata za autobus Osijek – Zagreb:

Comments are closed.