Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Osijek Zagreb

zagreb_hrvatska_3Putovanje na relaciji Osijek – Zagreb, osobnim automobilom, u prosijeku traje 3 sata što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Udaljenost između ova dva grada iznosi 281 km. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom iz Osijeka za Zagreb: Na relaciji Osijek – Zagreb svakodnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tako da se slobodno može kazati kako su ova dva grada relativno dobro povezana. Vožnja autobusom na relaciji Osijek – Zagreb traje otprilike 5 sati što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Vozni red i cijene autobusnih karata možete pronaći niže u članku. Ako planirate povratno putovanje iz Zagreba za Osijek – vozni red i prodaju karata možete pronaći → ovdje. Vozni red i cijene autobusnih karata za autobus Osijek – Zagreb:
Trenutno 3 osoba pretražuje kako doći od Osijek (HR) Kolodvor do Zagreb (HR) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Čazmatrans Promet d.o.o.
385
Stanica Dolazak Polazak
Vukovar (HR) Kolodvor 17:00
Osijek (HR) Kolodvor 17:30 17:30
Ðakovo (HR) Kolodvor 18:10 18:10
Slavonski Brod (HR) Kolodvor 19:30 19:30
Kutina (HR) Kolodvor 21:00 21:00
Zagreb (HR) Kolodvor 22:15 23:00
Vodice (HR) Kolodvor 03:15 03:15
Šibenik (HR) Kolodvor 03:30 03:30
Split (HR) Kolodvor 04:30 04:30
Ploce (HR) Kolodvor 06:45 06:45
Metkovic (HR) Kolodvor 07:15 07:15
Dubrovnik (HR) Kolodvor 09:00
Period u kojem prometuje
18.06. - 02.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:30 22:15
Stanica Dolazak Polazak
Vukovar (HR) Kolodvor 17:00
Osijek (HR) Kolodvor 17:30 17:30
Ðakovo (HR) Kolodvor 18:10 18:10
Slavonski Brod (HR) Kolodvor 19:30 19:30
Kutina (HR) Kolodvor 21:00 21:00
Zagreb (HR) Kolodvor 22:15 23:00
Vodice (HR) Kolodvor 03:15 03:15
Šibenik (HR) Kolodvor 03:30 03:30
Split (HR) Kolodvor 04:30 04:30
Ploce (HR) Kolodvor 06:45 06:45
Metkovic (HR) Kolodvor 07:15 07:15
Dubrovnik (HR) Kolodvor 09:00
Period u kojem prometuje
18.06. - 02.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
121 182
Autotrans d.o.o
549
Stanica Dolazak Polazak
Osijek (HR) Kolodvor 20:00
Ðakovo (HR) Kolodvor 20:40 20:40
Slavonski Brod (HR) Kolodvor 21:30 21:30
Nova Gradiška (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Zagreb (HR) Kolodvor 00:40 00:45
Vir (HR) Kolodvor 05:25
Period u kojem prometuje
01.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
20:00 00:40
Stanica Dolazak Polazak
Osijek (HR) Kolodvor 20:00
Ðakovo (HR) Kolodvor 20:40 20:40
Slavonski Brod (HR) Kolodvor 21:30 21:30
Nova Gradiška (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Zagreb (HR) Kolodvor 00:40 00:45
Vir (HR) Kolodvor 05:25
Period u kojem prometuje
01.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability