Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Osijek Zagreb

zagreb_hrvatska_3Putovanje na relaciji Osijek – Zagreb, osobnim automobilom, u prosijeku traje 3 sata što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Udaljenost između ova dva grada iznosi 281 km. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom iz Osijeka za Zagreb: Na relaciji Osijek – Zagreb svakodnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tako da se slobodno može kazati kako su ova dva grada relativno dobro povezana. Vožnja autobusom na relaciji Osijek – Zagreb traje otprilike 5 sati što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Vozni red i cijene autobusnih karata možete pronaći niže u članku. Ako planirate povratno putovanje iz Zagreba za Osijek – vozni red i prodaju karata možete pronaći → ovdje. Vozni red i cijene autobusnih karata za autobus Osijek – Zagreb:
Trenutno 5 osoba pretražuje kako doći od Osijek (HR) do Zagreb (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
Panturist Osijek
3359
Stanica Dolazak Polazak
Osijek (HR) 21:00
Đakovo (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod (HR) 22:25 22:30
Zagreb (HR) 01:00 01:15
Karlovac (HR) 02:10 02:10
Rijeka (HR) 03:45 04:00
Pazin (HR) 04:50 04:50
Poreč (HR) 05:20 05:20
Novigrad (HR) 05:35 05:35
Umag (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:00 01:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek (HR) 21:00
Đakovo (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod (HR) 22:25 22:30
Zagreb (HR) 01:00 01:15
Karlovac (HR) 02:10 02:10
Rijeka (HR) 03:45 04:00
Pazin (HR) 04:50 04:50
Poreč (HR) 05:20 05:20
Novigrad (HR) 05:35 05:35
Umag (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 188

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability