Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Osijek Zagreb

zagreb_hrvatska_3Putovanje na relaciji Osijek – Zagreb, osobnim automobilom, u prosijeku traje 3 sata što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Udaljenost između ova dva grada iznosi 281 km. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom iz Osijeka za Zagreb: Na relaciji Osijek – Zagreb svakodnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tako da se slobodno može kazati kako su ova dva grada relativno dobro povezana. Vožnja autobusom na relaciji Osijek – Zagreb traje otprilike 5 sati što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Vozni red i cijene autobusnih karata možete pronaći niže u članku. Ako planirate povratno putovanje iz Zagreba za Osijek – vozni red i prodaju karata možete pronaći → ovdje. Vozni red i cijene autobusnih karata za autobus Osijek – Zagreb:
Trenutno 3 osoba pretražuje kako doći od Osijek (HR) do Zagreb (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Čazmatrans Promet d.o.o.
385
Stanica Dolazak Polazak
Vukovar (HR) 17:00
Osijek (HR) 17:30 17:30
Đakovo (HR) 18:10 18:10
Slavonski Brod (HR) 19:30 19:30
Kutina (HR) 21:00 21:00
Zagreb (HR) 22:15 23:00
Vodice (HR) 03:15 03:15
Šibenik (HR) 03:30 03:30
Split (HR) 04:30 04:30
Ploče (HR) 06:45 06:45
Metković (HR) 07:15 07:15
Dubrovnik (HR) 09:00
Period u kojem prometuje
18.06. - 02.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:30 22:15
Stanica Dolazak Polazak
Vukovar (HR) 17:00
Osijek (HR) 17:30 17:30
Đakovo (HR) 18:10 18:10
Slavonski Brod (HR) 19:30 19:30
Kutina (HR) 21:00 21:00
Zagreb (HR) 22:15 23:00
Vodice (HR) 03:15 03:15
Šibenik (HR) 03:30 03:30
Split (HR) 04:30 04:30
Ploče (HR) 06:45 06:45
Metković (HR) 07:15 07:15
Dubrovnik (HR) 09:00
Period u kojem prometuje
18.06. - 02.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability