Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Osijek Zagreb

zagreb_hrvatska_3Putovanje na relaciji Osijek – Zagreb, osobnim automobilom, u prosijeku traje 3 sata što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Udaljenost između ova dva grada iznosi 281 km. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom iz Osijeka za Zagreb: Na relaciji Osijek – Zagreb svakodnevno prometuje nekoliko autobusnih linija tako da se slobodno može kazati kako su ova dva grada relativno dobro povezana. Vožnja autobusom na relaciji Osijek – Zagreb traje otprilike 5 sati što naravno ovisi o prometu i stanju na cestama. Vozni red i cijene autobusnih karata možete pronaći niže u članku. Ako planirate povratno putovanje iz Zagreba za Osijek – vozni red i prodaju karata možete pronaći → ovdje. Vozni red i cijene autobusnih karata za autobus Osijek – Zagreb:
Trenutno 3 osoba pretražuje kako doći od Osijek (HR) do Zagreb (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5379
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 04:30
Čepin (HR) 04:40 04:40
Beketinci, Raskrižje (HR) 04:49 04:49
Vuka (HR) 04:52 04:52
Široko Polje (HR) 04:57 04:57
Tomašanci, Raskrižje (HR) 05:01 05:01
Kuševac (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 05:10 05:10
Piškorevci (HR) 05:18 05:18
Vrpolje (HR) 05:22 05:22
Čajkovci (HR) 05:27 05:27
Andrijevci (HR) 05:32 05:32
Staro Topolje (HR) 05:36 05:36
Garčin (HR) 05:42 05:42
Trnjani (HR) 05:45 05:45
Vranovci (HR) 05:50 05:50
Bukovlje (HR) 05:52 05:52
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 06:00 06:00
Zagreb, Kolodvor (HR) 08:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
04:30 08:30
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 04:30
Čepin (HR) 04:40 04:40
Beketinci, Raskrižje (HR) 04:49 04:49
Vuka (HR) 04:52 04:52
Široko Polje (HR) 04:57 04:57
Tomašanci, Raskrižje (HR) 05:01 05:01
Kuševac (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 05:10 05:10
Piškorevci (HR) 05:18 05:18
Vrpolje (HR) 05:22 05:22
Čajkovci (HR) 05:27 05:27
Andrijevci (HR) 05:32 05:32
Staro Topolje (HR) 05:36 05:36
Garčin (HR) 05:42 05:42
Trnjani (HR) 05:45 05:45
Vranovci (HR) 05:50 05:50
Bukovlje (HR) 05:52 05:52
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 06:00 06:00
Zagreb, Kolodvor (HR) 08:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
119 190
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5381
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 06:15
Čepin (HR) 06:25 06:25
Beketinci, Raskrižje (HR) 06:34 06:34
Vuka (HR) 06:37 06:37
Široko Polje (HR) 06:42 06:42
Tomašanci, Raskrižje (HR) 06:46 06:46
Kuševac (HR) 06:50 06:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 07:00 07:00
Piškorevci (HR) 07:08 07:08
Vrpolje (HR) 07:12 07:12
Čajkovci (HR) 07:17 07:17
Andrijevci (HR) 07:22 07:22
Staro Topolje (HR) 07:26 07:26
Garčin (HR) 07:32 07:32
Trnjani (HR) 07:35 07:35
Vranovci (HR) 07:40 07:40
Bukovlje (HR) 07:42 07:42
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:10 08:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
06:15 10:30
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 06:15
Čepin (HR) 06:25 06:25
Beketinci, Raskrižje (HR) 06:34 06:34
Vuka (HR) 06:37 06:37
Široko Polje (HR) 06:42 06:42
Tomašanci, Raskrižje (HR) 06:46 06:46
Kuševac (HR) 06:50 06:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 07:00 07:00
Piškorevci (HR) 07:08 07:08
Vrpolje (HR) 07:12 07:12
Čajkovci (HR) 07:17 07:17
Andrijevci (HR) 07:22 07:22
Staro Topolje (HR) 07:26 07:26
Garčin (HR) 07:32 07:32
Trnjani (HR) 07:35 07:35
Vranovci (HR) 07:40 07:40
Bukovlje (HR) 07:42 07:42
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:10 08:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
119 190
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5382
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 10:00
Čepin (HR) 10:10 10:10
Beketinci, Raskrižje (HR) 10:19 10:19
Vuka (HR) 10:22 10:22
Široko Polje (HR) 10:27 10:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 10:31 10:31
Kuševac (HR) 10:35 10:35
Đakovo, Kolodvor (HR) 10:40 10:40
Piškorevci (HR) 10:48 10:48
Vrpolje (HR) 10:52 10:52
Čajkovci (HR) 10:57 10:57
Andrijevci (HR) 11:02 11:02
Staro Topolje (HR) 11:06 11:06
Garčin (HR) 11:12 11:12
Trnjani (HR) 11:15 11:15
Vranovci (HR) 11:20 11:20
Bukovlje (HR) 11:22 11:22
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 11:30 11:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:00 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 10:00
Čepin (HR) 10:10 10:10
Beketinci, Raskrižje (HR) 10:19 10:19
Vuka (HR) 10:22 10:22
Široko Polje (HR) 10:27 10:27
Tomašanci, Raskrižje (HR) 10:31 10:31
Kuševac (HR) 10:35 10:35
Đakovo, Kolodvor (HR) 10:40 10:40
Piškorevci (HR) 10:48 10:48
Vrpolje (HR) 10:52 10:52
Čajkovci (HR) 10:57 10:57
Andrijevci (HR) 11:02 11:02
Staro Topolje (HR) 11:06 11:06
Garčin (HR) 11:12 11:12
Trnjani (HR) 11:15 11:15
Vranovci (HR) 11:20 11:20
Bukovlje (HR) 11:22 11:22
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 11:30 11:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
119 190
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5378
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:25 16:25
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:45 18:50
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 14:45
Đakovo, Kolodvor (HR) 15:30 15:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:25 16:25
Zagreb, Kolodvor (HR) 18:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
119 191
Autotrans d.o.o
Panturist Osijek
3359
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:00 01:00
Stanica Dolazak Polazak
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 21:40 21:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:00 01:15
Karlovac, Kolodvor (HR) 02:10 02:10
Rijeka, Kolodvor (HR) 03:45 04:00
Pazin, Kolodvor (HR) 04:50 04:50
Poreč, Kolodvor (HR) 05:20 05:20
Novigrad, Kolodvor (HR) 05:35 05:35
Umag, Kolodvor (HR) 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 200

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability