Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb - Rab

Između Zagreba i Raba prometuju 4 autobusne linije, ali isključivo u ljetnom periodu. Najkraće vrijeme putovanja od Zagreba do Raba iznosi 4 sata, ali može potrajati i duže ovisno o stanju u prometu; u ljetnim mjesecima vrlo su česte gužve na prometnicama koje vode prema turističkim destinacijama Hrvatske. U tabelarnom prikazu u nastavku teksta možete vidjeti više detalja o ovim linijama kao što su točno vrijeme polaska s kolodvora u Zagrebu, predviđeno vrijeme dolaska u Rab, ruta kojom prometuje pojedina linija i koji prijevoznik prometuje linijom. Dostupne su i cijene karata za pojedine linije; za ove linije možete online kupiti autobusne karte. Za povratno putovanje od Raba do Zagreba, ovdje provjerite vozni red autobusa.
Trenutno 5 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Rab (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.
348
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 08:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 09:20 09:20
Meja (HR) 10:25 10:25
Hreljin (HR) 10:28 10:28
Križišće (HR) 10:35 10:35
Jadranovo Mag. (HR) 10:45 10:45
Dramalj (HR) 10:50 10:50
Crikvenica, Kolodvor (HR) 11:00 11:00
Selce Mag. (HR) 11:05 11:05
Novi Vinodolski, Kolodvor (HR) 11:15 11:15
Povile, Stop > Zadar (HR) 11:25 11:25
Klenovica Mag. (HR) 11:29 11:29
Sv. Ilija (HR) 11:37 11:37
Senj, Kolodvor (HR) 11:50 11:50
Jurjevo (HR) 12:04 12:04
Starigrad (Kvarner) (HR) 12:15 12:15
Stinica (HR) 12:25 12:25
Mišnjak (HR) 13:00 13:00
Barbat (Rab), --> Rab (HR) 13:07 13:07
Rab, Kolodvor (HR) 13:15
Period u kojem prometuje
01.05. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:30 13:15
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 08:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 09:20 09:20
Meja (HR) 10:25 10:25
Hreljin (HR) 10:28 10:28
Križišće (HR) 10:35 10:35
Jadranovo Mag. (HR) 10:45 10:45
Dramalj (HR) 10:50 10:50
Crikvenica, Kolodvor (HR) 11:00 11:00
Selce Mag. (HR) 11:05 11:05
Novi Vinodolski, Kolodvor (HR) 11:15 11:15
Povile, Stop > Zadar (HR) 11:25 11:25
Klenovica Mag. (HR) 11:29 11:29
Sv. Ilija (HR) 11:37 11:37
Senj, Kolodvor (HR) 11:50 11:50
Jurjevo (HR) 12:04 12:04
Starigrad (Kvarner) (HR) 12:15 12:15
Stinica (HR) 12:25 12:25
Mišnjak (HR) 13:00 13:00
Barbat (Rab), --> Rab (HR) 13:07 13:07
Rab, Kolodvor (HR) 13:15
Period u kojem prometuje
01.05. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
201 302

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability