Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Osijek

osijek_hrvatska_2Udaljenost od Zagreba do Osijeka iznosi otprilike 281 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Putovanje autobusom od Zagreba do Osijeka: Na relaciji Zagreb – Osijek svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 - 5 sati, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Osijek možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Osijek – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 3 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Osijek (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
Panturist Osijek
3361
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
01:15 05:15
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 200
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5380
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 05:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:00 08:00
Bukovlje (HR) 08:08 08:08
Vranovci (HR) 08:10 08:10
Trnjani (HR) 08:15 08:15
Garčin (HR) 08:18 08:18
Staro Topolje (HR) 08:24 08:24
Andrijevci (HR) 08:28 08:28
Čajkovci (HR) 08:33 08:33
Vrpolje (HR) 08:38 08:38
Piškorevci (HR) 08:42 08:42
Đakovo, Kolodvor (HR) 08:50 08:50
Kuševac (HR) 08:55 08:55
Tomašanci, Raskrižje (HR) 08:59 08:59
Široko Polje (HR) 09:03 09:03
Vuka (HR) 09:08 09:08
Beketinci, Raskrižje (HR) 09:11 09:11
Čepin (HR) 09:20 09:20
Osijek, Kolodvor (HR) 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
05:30 09:30
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 05:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:00 08:00
Bukovlje (HR) 08:08 08:08
Vranovci (HR) 08:10 08:10
Trnjani (HR) 08:15 08:15
Garčin (HR) 08:18 08:18
Staro Topolje (HR) 08:24 08:24
Andrijevci (HR) 08:28 08:28
Čajkovci (HR) 08:33 08:33
Vrpolje (HR) 08:38 08:38
Piškorevci (HR) 08:42 08:42
Đakovo, Kolodvor (HR) 08:50 08:50
Kuševac (HR) 08:55 08:55
Tomašanci, Raskrižje (HR) 08:59 08:59
Široko Polje (HR) 09:03 09:03
Vuka (HR) 09:08 09:08
Beketinci, Raskrižje (HR) 09:11 09:11
Čepin (HR) 09:20 09:20
Osijek, Kolodvor (HR) 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5384
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Bukovlje (HR) 12:38 12:38
Vranovci (HR) 12:40 12:40
Trnjani (HR) 12:45 12:45
Garčin (HR) 12:48 12:48
Staro Topolje (HR) 12:54 12:54
Andrijevci (HR) 12:58 12:58
Čajkovci (HR) 13:03 13:03
Vrpolje (HR) 13:08 13:08
Piškorevci (HR) 13:12 13:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 13:20 13:20
Kuševac (HR) 13:25 13:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 13:29 13:29
Široko Polje (HR) 13:33 13:33
Vuka (HR) 13:38 13:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 13:41 13:41
Čepin (HR) 13:50 13:50
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:00 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Bukovlje (HR) 12:38 12:38
Vranovci (HR) 12:40 12:40
Trnjani (HR) 12:45 12:45
Garčin (HR) 12:48 12:48
Staro Topolje (HR) 12:54 12:54
Andrijevci (HR) 12:58 12:58
Čajkovci (HR) 13:03 13:03
Vrpolje (HR) 13:08 13:08
Piškorevci (HR) 13:12 13:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 13:20 13:20
Kuševac (HR) 13:25 13:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 13:29 13:29
Široko Polje (HR) 13:33 13:33
Vuka (HR) 13:38 13:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 13:41 13:41
Čepin (HR) 13:50 13:50
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5385
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:15 15:15
Bukovlje (HR) 15:23 15:23
Vranovci (HR) 15:25 15:25
Trnjani (HR) 15:30 15:30
Garčin (HR) 15:33 15:33
Staro Topolje (HR) 15:39 15:39
Andrijevci (HR) 15:43 15:43
Čajkovci (HR) 15:48 15:48
Vrpolje (HR) 15:53 15:53
Piškorevci (HR) 15:57 15:57
Đakovo, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Kuševac (HR) 16:15 16:15
Tomašanci, Raskrižje (HR) 16:19 16:19
Široko Polje (HR) 16:23 16:23
Vuka (HR) 16:28 16:28
Beketinci, Raskrižje (HR) 16:31 16:31
Čepin (HR) 16:40 16:40
Osijek, Kolodvor (HR) 16:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
12:40 16:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:15 15:15
Bukovlje (HR) 15:23 15:23
Vranovci (HR) 15:25 15:25
Trnjani (HR) 15:30 15:30
Garčin (HR) 15:33 15:33
Staro Topolje (HR) 15:39 15:39
Andrijevci (HR) 15:43 15:43
Čajkovci (HR) 15:48 15:48
Vrpolje (HR) 15:53 15:53
Piškorevci (HR) 15:57 15:57
Đakovo, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Kuševac (HR) 16:15 16:15
Tomašanci, Raskrižje (HR) 16:19 16:19
Široko Polje (HR) 16:23 16:23
Vuka (HR) 16:28 16:28
Beketinci, Raskrižje (HR) 16:31 16:31
Čepin (HR) 16:40 16:40
Osijek, Kolodvor (HR) 16:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5386
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 19:30 19:30
Bukovlje (HR) 19:38 19:38
Vranovci (HR) 19:40 19:40
Trnjani (HR) 19:45 19:45
Garčin (HR) 19:48 19:48
Staro Topolje (HR) 19:54 19:54
Andrijevci (HR) 19:58 19:58
Čajkovci (HR) 20:03 20:03
Vrpolje (HR) 20:08 20:08
Piškorevci (HR) 20:12 20:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 20:20 20:20
Kuševac (HR) 20:25 20:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 20:29 20:29
Široko Polje (HR) 20:33 20:33
Vuka (HR) 20:38 20:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 20:41 20:41
Čepin (HR) 20:50 20:50
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 19:30 19:30
Bukovlje (HR) 19:38 19:38
Vranovci (HR) 19:40 19:40
Trnjani (HR) 19:45 19:45
Garčin (HR) 19:48 19:48
Staro Topolje (HR) 19:54 19:54
Andrijevci (HR) 19:58 19:58
Čajkovci (HR) 20:03 20:03
Vrpolje (HR) 20:08 20:08
Piškorevci (HR) 20:12 20:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 20:20 20:20
Kuševac (HR) 20:25 20:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 20:29 20:29
Široko Polje (HR) 20:33 20:33
Vuka (HR) 20:38 20:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 20:41 20:41
Čepin (HR) 20:50 20:50
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5377
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 19:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:00 22:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 22:40 22:40
Osijek, Kolodvor (HR) 23:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:40 23:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 19:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:00 22:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 22:40 22:40
Osijek, Kolodvor (HR) 23:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Panturist Osijek
5404
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
01:15 05:15
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability