Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Osijek

osijek_hrvatska_2Udaljenost od Zagreba do Osijeka iznosi otprilike 281 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Putovanje autobusom od Zagreba do Osijeka: Na relaciji Zagreb – Osijek svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 - 5 sati, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Osijek možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Osijek – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 7 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) Kolodvor do Osijek (HR) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
App Požega
571
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 04:00
Nova Gradiška (HR) Kolodvor 05:45 05:45
Ðakovo (HR) Kolodvor 07:45 07:45
Osijek (HR) Kolodvor 08:25
Period u kojem prometuje
02.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
04:00 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 04:00
Nova Gradiška (HR) Kolodvor 05:45 05:45
Ðakovo (HR) Kolodvor 07:45 07:45
Osijek (HR) Kolodvor 08:25
Period u kojem prometuje
02.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Čazmatrans Promet d.o.o.
2410
Stanica Dolazak Polazak
Šibenik (HR) Kolodvor 15:45
Vodice (HR) Kolodvor 16:00 16:00
Pirovac (HR) 16:15 16:15
Biograd na moru (HR) Kolodvor 16:45 16:45
Zadar (HR) Kolodvor 17:30 17:45
Velika Gorica (HR) 21:18 21:18
Zagreb (HR) Kolodvor 21:35 21:35
Kutina (HR) Kolodvor 00:15 00:15
Slavonski Brod (HR) Kolodvor 01:45 01:45
Ðakovo (HR) Kolodvor 02:30 02:30
Osijek (HR) Kolodvor 03:15 03:15
Vukovar (HR) Kolodvor 04:15
Period u kojem prometuje
27.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
21:35 03:15
Stanica Dolazak Polazak
Šibenik (HR) Kolodvor 15:45
Vodice (HR) Kolodvor 16:00 16:00
Pirovac (HR) 16:15 16:15
Biograd na moru (HR) Kolodvor 16:45 16:45
Zadar (HR) Kolodvor 17:30 17:45
Velika Gorica (HR) 21:18 21:18
Zagreb (HR) Kolodvor 21:35 21:35
Kutina (HR) Kolodvor 00:15 00:15
Slavonski Brod (HR) Kolodvor 01:45 01:45
Ðakovo (HR) Kolodvor 02:30 02:30
Osijek (HR) Kolodvor 03:15 03:15
Vukovar (HR) Kolodvor 04:15
Period u kojem prometuje
27.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability