Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Osijek

osijek_hrvatska_2Udaljenost od Zagreba do Osijeka iznosi otprilike 281 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Putovanje autobusom od Zagreba do Osijeka: Na relaciji Zagreb – Osijek svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 - 5 sati, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Osijek možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Osijek – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 2 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Osijek (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
Panturist Osijek
3362
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
01:15 05:15
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 200
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5380
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 05:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:00 08:00
Bukovlje (HR) 08:08 08:08
Vranovci (HR) 08:10 08:10
Trnjani (HR) 08:15 08:15
Garčin (HR) 08:18 08:18
Staro Topolje (HR) 08:24 08:24
Andrijevci (HR) 08:28 08:28
Čajkovci (HR) 08:33 08:33
Vrpolje (HR) 08:38 08:38
Piškorevci (HR) 08:42 08:42
Đakovo, Kolodvor (HR) 08:50 08:50
Kuševac (HR) 08:55 08:55
Tomašanci, Raskrižje (HR) 08:59 08:59
Široko Polje (HR) 09:03 09:03
Vuka (HR) 09:08 09:08
Beketinci, Raskrižje (HR) 09:11 09:11
Čepin (HR) 09:20 09:20
Osijek, Kolodvor (HR) 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
05:30 09:30
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 05:30
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 08:00 08:00
Bukovlje (HR) 08:08 08:08
Vranovci (HR) 08:10 08:10
Trnjani (HR) 08:15 08:15
Garčin (HR) 08:18 08:18
Staro Topolje (HR) 08:24 08:24
Andrijevci (HR) 08:28 08:28
Čajkovci (HR) 08:33 08:33
Vrpolje (HR) 08:38 08:38
Piškorevci (HR) 08:42 08:42
Đakovo, Kolodvor (HR) 08:50 08:50
Kuševac (HR) 08:55 08:55
Tomašanci, Raskrižje (HR) 08:59 08:59
Široko Polje (HR) 09:03 09:03
Vuka (HR) 09:08 09:08
Beketinci, Raskrižje (HR) 09:11 09:11
Čepin (HR) 09:20 09:20
Osijek, Kolodvor (HR) 09:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5384
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Bukovlje (HR) 12:38 12:38
Vranovci (HR) 12:40 12:40
Trnjani (HR) 12:45 12:45
Garčin (HR) 12:48 12:48
Staro Topolje (HR) 12:54 12:54
Andrijevci (HR) 12:58 12:58
Čajkovci (HR) 13:03 13:03
Vrpolje (HR) 13:08 13:08
Piškorevci (HR) 13:12 13:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 13:20 13:20
Kuševac (HR) 13:25 13:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 13:29 13:29
Široko Polje (HR) 13:33 13:33
Vuka (HR) 13:38 13:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 13:41 13:41
Čepin (HR) 13:50 13:50
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:00 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 10:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 12:30 12:30
Bukovlje (HR) 12:38 12:38
Vranovci (HR) 12:40 12:40
Trnjani (HR) 12:45 12:45
Garčin (HR) 12:48 12:48
Staro Topolje (HR) 12:54 12:54
Andrijevci (HR) 12:58 12:58
Čajkovci (HR) 13:03 13:03
Vrpolje (HR) 13:08 13:08
Piškorevci (HR) 13:12 13:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 13:20 13:20
Kuševac (HR) 13:25 13:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 13:29 13:29
Široko Polje (HR) 13:33 13:33
Vuka (HR) 13:38 13:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 13:41 13:41
Čepin (HR) 13:50 13:50
Osijek, Kolodvor (HR) 14:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5385
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:15 15:15
Bukovlje (HR) 15:23 15:23
Vranovci (HR) 15:25 15:25
Trnjani (HR) 15:30 15:30
Garčin (HR) 15:33 15:33
Staro Topolje (HR) 15:39 15:39
Andrijevci (HR) 15:43 15:43
Čajkovci (HR) 15:48 15:48
Vrpolje (HR) 15:53 15:53
Piškorevci (HR) 15:57 15:57
Đakovo, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Kuševac (HR) 16:15 16:15
Tomašanci, Raskrižje (HR) 16:19 16:19
Široko Polje (HR) 16:23 16:23
Vuka (HR) 16:28 16:28
Beketinci, Raskrižje (HR) 16:31 16:31
Čepin (HR) 16:40 16:40
Osijek, Kolodvor (HR) 16:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
12:40 16:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:15 15:15
Bukovlje (HR) 15:23 15:23
Vranovci (HR) 15:25 15:25
Trnjani (HR) 15:30 15:30
Garčin (HR) 15:33 15:33
Staro Topolje (HR) 15:39 15:39
Andrijevci (HR) 15:43 15:43
Čajkovci (HR) 15:48 15:48
Vrpolje (HR) 15:53 15:53
Piškorevci (HR) 15:57 15:57
Đakovo, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Kuševac (HR) 16:15 16:15
Tomašanci, Raskrižje (HR) 16:19 16:19
Široko Polje (HR) 16:23 16:23
Vuka (HR) 16:28 16:28
Beketinci, Raskrižje (HR) 16:31 16:31
Čepin (HR) 16:40 16:40
Osijek, Kolodvor (HR) 16:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5386
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 19:30 19:30
Bukovlje (HR) 19:38 19:38
Vranovci (HR) 19:40 19:40
Trnjani (HR) 19:45 19:45
Garčin (HR) 19:48 19:48
Staro Topolje (HR) 19:54 19:54
Andrijevci (HR) 19:58 19:58
Čajkovci (HR) 20:03 20:03
Vrpolje (HR) 20:08 20:08
Piškorevci (HR) 20:12 20:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 20:20 20:20
Kuševac (HR) 20:25 20:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 20:29 20:29
Široko Polje (HR) 20:33 20:33
Vuka (HR) 20:38 20:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 20:41 20:41
Čepin (HR) 20:50 20:50
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:00
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 19:30 19:30
Bukovlje (HR) 19:38 19:38
Vranovci (HR) 19:40 19:40
Trnjani (HR) 19:45 19:45
Garčin (HR) 19:48 19:48
Staro Topolje (HR) 19:54 19:54
Andrijevci (HR) 19:58 19:58
Čajkovci (HR) 20:03 20:03
Vrpolje (HR) 20:08 20:08
Piškorevci (HR) 20:12 20:12
Đakovo, Kolodvor (HR) 20:20 20:20
Kuševac (HR) 20:25 20:25
Tomašanci, Raskrižje (HR) 20:29 20:29
Široko Polje (HR) 20:33 20:33
Vuka (HR) 20:38 20:38
Beketinci, Raskrižje (HR) 20:41 20:41
Čepin (HR) 20:50 20:50
Osijek, Kolodvor (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
ArrivaExpress
5377
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 19:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:00 22:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 22:40 22:40
Osijek, Kolodvor (HR) 23:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:40 23:20
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 19:40
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 22:00 22:00
Đakovo, Kolodvor (HR) 22:40 22:40
Osijek, Kolodvor (HR) 23:20
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
124 198
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Panturist Osijek
5404
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
01:15 05:15
Stanica Dolazak Polazak
Umag, Kolodvor (HR) 20:00
Novigrad, Kolodvor (HR) 20:25 20:25
Poreč, Kolodvor (HR) 20:40 20:50
Pazin, Kolodvor (HR) 21:20 21:20
Rijeka, Kolodvor (HR) 22:25 22:30
Karlovac, Kolodvor (HR) 00:05 00:10
Zagreb, Kolodvor (HR) 01:05 01:15
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 03:45 03:50
Đakovo, Kolodvor (HR) 04:35 04:35
Osijek, Kolodvor (HR) 05:15
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5541
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Kolodvor (HR) 22:15
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:10 02:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 04:20 04:20
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 06:10 06:10
Osijek, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
02:30 06:30
Stanica Dolazak Polazak
Zadar, Kolodvor (HR) 22:15
Zagreb, Kolodvor (HR) 02:10 02:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 04:20 04:20
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 05:05 05:05
Đakovo, Kolodvor (HR) 06:10 06:10
Osijek, Kolodvor (HR) 06:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5530
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 14:25 14:25
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:10 15:10
Osijek, Kolodvor (HR) 16:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 16:40
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 12:30
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 14:25 14:25
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 15:10 15:10
Osijek, Kolodvor (HR) 16:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
App Požega
5527
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:15
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:55 16:55
Osijek, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
14:15 18:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 14:15
Nova Gradiška, Kolodvor (HR) 16:10 16:10
Slavonski Brod, Kolodvor (HR) 16:55 16:55
Osijek, Kolodvor (HR) 18:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability