Autobus Zagreb Osijek

osijek_hrvatska_2Udaljenost od Zagreba do Osijeka iznosi otprilike 281 km za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja).

Putovanje autobusom od Zagreba do Osijeka:

Na relaciji Zagreb – Osijek svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 4 – 5 sati, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Osijek možete pogledati niže u članku.

Autobus Zagreb – Osijek – vozni red i prodaja autobusnih karti:

There are 5 people currently looking how to get from Zagreb (HR) Bus terminal to Osijek (HR) Bus terminal!
  Polazak - Dolazak Info Prijevoznik Cijena (Jedan smjer / Povratno)  
ID-571  04:00 - 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 04:00
Nova Gradiska (HR) Bus terminal 05:45 05:45
Dakovo (HR) Bus terminal 07:45 07:45
Osijek (HR) Bus terminal 08:25
Period u kojem prometuje
02.07. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

App Požega
APP
/
ID-2410  21:35 - 03:15
Stanica Dolazak Polazak
Sibenik (HR) Bus terminal 15:45
Vodice (HR) Bus terminal 16:00 16:00
Pirovac (HR) 16:15 16:15
Biograd na moru (HR) Bus terminal 16:45 16:45
Zadar (HR) Bus terminal 17:30 17:45
Velika Gorica (HR) 21:18 21:18
Zagreb (HR) Bus terminal 21:35 21:35
Kutina (HR) Bus terminal 00:15 00:15
Slavonski Brod (HR) Bus terminal 01:45 01:45
Dakovo (HR) Bus terminal 02:30 02:30
Osijek (HR) Bus terminal 03:15 03:15
Vukovar (HR) Bus terminal 04:15
Period u kojem prometuje
27.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Čazmatrans Promet d.o.o.
CZP
/
This information is supplied without liability