Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Maribor

Udaljenost od Zagreba do Maribora u Sloveniji iznosi otprilike 116 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 30 minuta vožnje automobilom. Naravno, ovisno o stanju na cestama, treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (vinjeta). Putovanje autobusom od Zagreba do Maribora: Na relaciji Zagreb – Maribor dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Maribor možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Maribor – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 5 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Maribor (SI)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
5331
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) 21:30
Metković (HR) 23:00 23:00
Ploče (HR) 23:30 23:30
Vrgorac (HR) 00:00 00:00
Makarska (HR) 00:05 00:05
Split (HR) 01:20 01:20
Zagreb (HR) 06:30 06:30
Macelj (HR) 07:32 07:32
Gruškovlje (SI) 07:36 07:36
Maribor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP. (SI) 08:47 08:47
Spielfield (AT) 08:48 08:48
Graz (AT) 09:25 09:25
Beč (AT) 11:45 11:45
Gijeca (AT) 12:35 12:35
Jarovce (SK) 12:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) 21:30
Metković (HR) 23:00 23:00
Ploče (HR) 23:30 23:30
Vrgorac (HR) 00:00 00:00
Makarska (HR) 00:05 00:05
Split (HR) 01:20 01:20
Zagreb (HR) 06:30 06:30
Macelj (HR) 07:32 07:32
Gruškovlje (SI) 07:36 07:36
Maribor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP. (SI) 08:47 08:47
Spielfield (AT) 08:48 08:48
Graz (AT) 09:25 09:25
Beč (AT) 11:45 11:45
Gijeca (AT) 12:35 12:35
Jarovce (SK) 12:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144
Panturist Osijek
3250
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 09:00
Maribor (SI) 10:53 10:53
Graz (AT) 12:05 12:05
Beč (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 10:53
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 09:00
Maribor (SI) 10:53 10:53
Graz (AT) 12:05 12:05
Beč (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 139
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
5330
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) 08:00
Metković (HR) 09:20 09:20
Opuzen (HR) 09:25 09:25
Ploče (HR) 09:40 09:40
Vrgorac (HR) 10:15 10:15
Imotski (HR) 11:00 11:00
Split (HR) 12:15 12:30
Skradin (Krka NP) (HR) 14:00 14:00
Zagreb (HR) 17:30 18:00
Macelj (HR) 19:05 19:05
Gruškovlje (SI) 19:09 19:09
Maribor (SI) 19:58 20:00
Šentilj BP. (SI) 20:22 20:22
Spielfield (AT) 20:23 20:23
Graz (AT) 21:10 21:10
Beč (AT) 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
18:00 19:58
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) 08:00
Metković (HR) 09:20 09:20
Opuzen (HR) 09:25 09:25
Ploče (HR) 09:40 09:40
Vrgorac (HR) 10:15 10:15
Imotski (HR) 11:00 11:00
Split (HR) 12:15 12:30
Skradin (Krka NP) (HR) 14:00 14:00
Zagreb (HR) 17:30 18:00
Macelj (HR) 19:05 19:05
Gruškovlje (SI) 19:09 19:09
Maribor (SI) 19:58 20:00
Šentilj BP. (SI) 20:22 20:22
Spielfield (AT) 20:23 20:23
Graz (AT) 21:10 21:10
Beč (AT) 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability