Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Maribor

Udaljenost od Zagreba do Maribora u Sloveniji iznosi otprilike 116 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 30 minuta vožnje automobilom. Naravno, ovisno o stanju na cestama, treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (vinjeta). Putovanje autobusom od Zagreba do Maribora: Na relaciji Zagreb – Maribor dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Maribor možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Maribor – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 5 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Maribor (SI)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Panturist Osijek
3250
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 09:00
Maribor (SI) 10:53 10:53
Graz (AT) 12:05 12:05
Beč (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 10:53
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 09:00
Maribor (SI) 10:53 10:53
Graz (AT) 12:05 12:05
Beč (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 139
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2644
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) 12:30
Metković (HR) 14:10 14:10
Ploče (HR) 14:40 14:40
Vrgorac (HR) 14:45 15:15
Split (HR) 16:35 16:55
Zagreb (HR) 22:15 23:00
Varaždin (HR) 00:10 00:15
Dubrava Križovljanska (HR) 00:45 00:45
Zavrć (SI) 00:46 00:46
Maribor (SI) 01:32 01:32
Šentilj BP. (SI) 01:54 01:54
Spielfield (AT) 01:55 01:55
Graz (AT) 02:37 02:37
Beč (AT) 05:07
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
23:00 01:32
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) 12:30
Metković (HR) 14:10 14:10
Ploče (HR) 14:40 14:40
Vrgorac (HR) 14:45 15:15
Split (HR) 16:35 16:55
Zagreb (HR) 22:15 23:00
Varaždin (HR) 00:10 00:15
Dubrava Križovljanska (HR) 00:45 00:45
Zavrć (SI) 00:46 00:46
Maribor (SI) 01:32 01:32
Šentilj BP. (SI) 01:54 01:54
Spielfield (AT) 01:55 01:55
Graz (AT) 02:37 02:37
Beč (AT) 05:07
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability