Autobus Zagreb Maribor

by

Udaljenost od Zagreba do Maribora u Sloveniji iznosi otprilike 116 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 30 minuta vožnje automobilom. Naravno, ovisno o stanju na cestama, treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (vinjeta).

Putovanje autobusom od Zagreba do Maribora:

Na relaciji Zagreb – Maribor dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Maribor možete pogledati niže u članku.

Autobus Zagreb – Maribor – vozni red i prodaja autobusnih karti:

There are 5 people currently looking how to get from Zagreb (HR) Kolodvor to Maribor (SI) Kolodvor!
  Polazak - Dolazak Info Prijevoznik Cijena (Jedan smjer / Povratno)  
ID-688  06:30 - 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 06:30
Podsused (HR) 06:50 06:50
Lepajci (HR) 07:20 07:20
Krapina (HR) Kolodvor 07:30 07:30
#NAME? (HR) Granica 07:50 08:15
Maribor (SI) Kolodvor 08:25 08:25
Šentilj (SI) Granica 08:47 08:47
Spielfield (AT) Granica 08:48 08:48
Graz (AT) Kolodvor 09:25
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Croatia bus-Globtour-Panoramabus-Jadran ekspres
CRB
113 HRK / 168 HRK
 Kupi
This information is supplied without liability

Comments are closed.