Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Maribor

Udaljenost od Zagreba do Maribora u Sloveniji iznosi otprilike 116 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 30 minuta vožnje automobilom. Naravno, ovisno o stanju na cestama, treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (vinjeta). Putovanje autobusom od Zagreba do Maribora: Na relaciji Zagreb – Maribor dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Maribor možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Maribor – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 3 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Maribor (SI)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
688
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 06:30
Podsused (HR) 06:50 06:50
Lepajci (HR) 07:20 07:20
Krapina (HR) 07:30 07:30
Macelj (HR) 07:50 08:15
Maribor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP. (SI) 08:47 08:47
Spielfield (AT) 08:48 08:48
Graz (AT) 09:25
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
06:30 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 06:30
Podsused (HR) 06:50 06:50
Lepajci (HR) 07:20 07:20
Krapina (HR) 07:30 07:30
Macelj (HR) 07:50 08:15
Maribor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP. (SI) 08:47 08:47
Spielfield (AT) 08:48 08:48
Graz (AT) 09:25
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
113 181
Panturist Osijek
3250
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 09:00
Maribor (SI) 10:53 10:53
Graz (AT) 12:05 12:05
Beč (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 10:53
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) 09:00
Maribor (SI) 10:53 10:53
Graz (AT) 12:05 12:05
Beč (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 139

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability