Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Maribor

Udaljenost od Zagreba do Maribora u Sloveniji iznosi otprilike 116 km za što je potrebno otprilike 1 sat i 30 minuta vožnje automobilom. Naravno, ovisno o stanju na cestama, treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (vinjeta). Putovanje autobusom od Zagreba do Maribora: Na relaciji Zagreb – Maribor dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 2 sata, ovisno o prijevozniku te o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Maribor možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Maribor – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 6 osoba pretražuje kako doći od Zagreb (HR) do Maribor (SI)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
688
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 06:30
Podsused (HR) 06:50 06:50
Krapina, Kolodvor (HR) 07:30 07:30
Macelj, Granica (HR) 07:50 08:15
Maribor, Kolodvor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP., Granica (SI) 08:47 08:47
Spielfield, Granica (AT) 08:48 08:48
Graz, Europaplatz 4 Kolodvor (AT) 09:25
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
06:30 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 06:30
Podsused (HR) 06:50 06:50
Krapina, Kolodvor (HR) 07:30 07:30
Macelj, Granica (HR) 07:50 08:15
Maribor, Kolodvor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP., Granica (SI) 08:47 08:47
Spielfield, Granica (AT) 08:48 08:48
Graz, Europaplatz 4 Kolodvor (AT) 09:25
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
113 181
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
5331
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Kolodvor (HR) 21:30
Metković, Kolodvor (HR) 23:00 23:00
Ploče, Kolodvor (HR) 23:30 23:30
Vrgorac, Kolodvor (HR) 00:00 00:00
Makarska, Kolodvor (HR) 00:05 00:05
Split, Kolodvor (HR) 01:20 01:20
Zagreb, Kolodvor (HR) 06:30 06:30
Macelj, Granica (HR) 07:32 07:32
Gruškovlje, Granica (SI) 07:36 07:36
Maribor, Kolodvor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP., Granica (SI) 08:47 08:47
Spielfield, Granica (AT) 08:48 08:48
Graz, Europaplatz 4 Kolodvor (AT) 09:25 09:25
Beč, VIB Terminal Kolodvor (AT) 11:45 11:45
Gijeca, Granica (AT) 12:35 12:35
Jarovce, Granica (SK) 12:45 12:45
Bratislava, Mlynské Nivy Kolodvor (SK) 13:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 08:25
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Kolodvor (HR) 21:30
Metković, Kolodvor (HR) 23:00 23:00
Ploče, Kolodvor (HR) 23:30 23:30
Vrgorac, Kolodvor (HR) 00:00 00:00
Makarska, Kolodvor (HR) 00:05 00:05
Split, Kolodvor (HR) 01:20 01:20
Zagreb, Kolodvor (HR) 06:30 06:30
Macelj, Granica (HR) 07:32 07:32
Gruškovlje, Granica (SI) 07:36 07:36
Maribor, Kolodvor (SI) 08:25 08:25
Šentilj BP., Granica (SI) 08:47 08:47
Spielfield, Granica (AT) 08:48 08:48
Graz, Europaplatz 4 Kolodvor (AT) 09:25 09:25
Beč, VIB Terminal Kolodvor (AT) 11:45 11:45
Gijeca, Granica (AT) 12:35 12:35
Jarovce, Granica (SK) 12:45 12:45
Bratislava, Mlynské Nivy Kolodvor (SK) 13:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144
Panturist Osijek
3250
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 09:00
Macelj, Granica (HR) 09:40 09:40
Gruškovlje, Granica (SI) 09:45 09:45
Maribor, Kolodvor (SI) 10:53 10:53
Graz, Europaplatz 10 Kolodvor (AT) 12:05 12:05
Beč, Stadion center Kolodvor (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 10:53
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb, Kolodvor (HR) 09:00
Macelj, Granica (HR) 09:40 09:40
Gruškovlje, Granica (SI) 09:45 09:45
Maribor, Kolodvor (SI) 10:53 10:53
Graz, Europaplatz 10 Kolodvor (AT) 12:05 12:05
Beč, Stadion center Kolodvor (AT) 14:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
85 139
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
5330
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Kolodvor (HR) 08:00
Metković, Kolodvor (HR) 09:20 09:20
Opuzen (HR) 09:25 09:25
Ploče, Kolodvor (HR) 09:40 09:40
Vrgorac, Kolodvor (HR) 10:15 10:15
Imotski, Kolodvor (HR) 11:00 11:00
Split, Kolodvor (HR) 12:15 12:30
Skradin (Krka NP) (HR) 14:00 14:00
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:30 18:00
Macelj, Granica (HR) 19:05 19:05
Gruškovlje, Granica (SI) 19:09 19:09
Maribor, Kolodvor (SI) 19:58 20:00
Šentilj BP., Granica (SI) 20:22 20:22
Spielfield, Granica (AT) 20:23 20:23
Graz, Europaplatz 4 Kolodvor (AT) 21:10 21:10
Beč, VIB Terminal Kolodvor (AT) 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
18:00 19:58
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik, Kolodvor (HR) 08:00
Metković, Kolodvor (HR) 09:20 09:20
Opuzen (HR) 09:25 09:25
Ploče, Kolodvor (HR) 09:40 09:40
Vrgorac, Kolodvor (HR) 10:15 10:15
Imotski, Kolodvor (HR) 11:00 11:00
Split, Kolodvor (HR) 12:15 12:30
Skradin (Krka NP) (HR) 14:00 14:00
Zagreb, Kolodvor (HR) 17:30 18:00
Macelj, Granica (HR) 19:05 19:05
Gruškovlje, Granica (SI) 19:09 19:09
Maribor, Kolodvor (SI) 19:58 20:00
Šentilj BP., Granica (SI) 20:22 20:22
Spielfield, Granica (AT) 20:23 20:23
Graz, Europaplatz 4 Kolodvor (AT) 21:10 21:10
Beč, VIB Terminal Kolodvor (AT) 23:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
90 144

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability