Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Zagreb Banja Luka

Udaljenost od Zagreba do Banja Luke u BiH iznosi otprilike 187 km za što je potrebno otprilike 2 sata i 15 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom od Zagreba do Banja Luke: Na relaciji Zagreb – Banja Luka dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 3 – 3:30 sata, ovisno o prijevozniku, prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Banja Luka možete pogledati niže u članku. Autobus Zagreb – Banja Luka – vozni red i prodaja autobusnih karti:
There are 4 people currently looking how to get from Zagreb (HR) Kolodvor to Banja Luka (BA) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Tickets
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
700
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 06:30
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 08:30 08:30
Gradiška (BA) Granica 08:50 08:50
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 08:52 08:52
Nova Topola (BA) 09:05 09:05
Laktaši (BA) 09:30 09:30
Banja Luka (BA) Kolodvor 09:55 09:55
Rekavica (BA) 10:17 10:17
Krupa na Vrbasu (BA) 10:26 10:26
Bocac Most (BA) 10:37 10:37
Crna Reka (BA) 10:53 10:53
Barevo (BA) 11:05 11:05
Podmilacje (BA) 11:15 11:15
Jajce (BA) Kolodvor 11:30 11:30
Vinac (BA) 11:47 11:47
Torlakovac (BA) 11:55 11:55
Babino Selo (BA) 12:05 12:05
Donji Vakuf (BA) 12:15 12:15
Turbe (BA) 12:50 12:50
Travnik (BA) 13:05 13:05
Vitez (BA) 13:20 13:20
Busovaca (BA) 13:35 13:35
Brestovsko (BA) 13:53 13:53
Kiseljak (BA) 14:10 14:10
Han Ploca (BA) 14:20 14:20
Ilidža (BA) 14:38 14:38
Sarajevo (BA) Kolodvor 14:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:30 09:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 06:30
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 08:30 08:30
Gradiška (BA) Granica 08:50 08:50
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 08:52 08:52
Nova Topola (BA) 09:05 09:05
Laktaši (BA) 09:30 09:30
Banja Luka (BA) Kolodvor 09:55 09:55
Rekavica (BA) 10:17 10:17
Krupa na Vrbasu (BA) 10:26 10:26
Bocac Most (BA) 10:37 10:37
Crna Reka (BA) 10:53 10:53
Barevo (BA) 11:05 11:05
Podmilacje (BA) 11:15 11:15
Jajce (BA) Kolodvor 11:30 11:30
Vinac (BA) 11:47 11:47
Torlakovac (BA) 11:55 11:55
Babino Selo (BA) 12:05 12:05
Donji Vakuf (BA) 12:15 12:15
Turbe (BA) 12:50 12:50
Travnik (BA) 13:05 13:05
Vitez (BA) 13:20 13:20
Busovaca (BA) 13:35 13:35
Brestovsko (BA) 13:53 13:53
Kiseljak (BA) 14:10 14:10
Han Ploca (BA) 14:20 14:20
Ilidža (BA) 14:38 14:38
Sarajevo (BA) Kolodvor 14:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
98 156
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2900
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 08:00
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 11:00 11:00
Banja Luka (BA) Kolodvor 11:50 11:50
Jajce (BA) Kolodvor 13:00 13:00
Donji Vakuf (BA) 13:40 13:40
Bugojno (BA) 13:50 13:50
Kupres (BA) 14:20 14:20
Šuica (BA) 14:35 14:35
Livno (BA) Kolodvor 15:00 15:00
Tomislavgrad (BA) 15:50 15:50
Posušje (BA) 16:30 16:30
Široki Brijeg (BA) 17:00 17:00
Mostar, Katadrala (BA) 17:30 17:30
Mostar, (Zapad) (BA) Kolodvor 17:35 17:35
Mostar (istok) (BA) Kolodvor 17:40 17:40
Čitluk (BA) 18:10 18:10
Medugorje (BA) Kolodvor 18:15 18:15
Capljina (BA) 18:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
08:00 11:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 08:00
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 11:00 11:00
Banja Luka (BA) Kolodvor 11:50 11:50
Jajce (BA) Kolodvor 13:00 13:00
Donji Vakuf (BA) 13:40 13:40
Bugojno (BA) 13:50 13:50
Kupres (BA) 14:20 14:20
Šuica (BA) 14:35 14:35
Livno (BA) Kolodvor 15:00 15:00
Tomislavgrad (BA) 15:50 15:50
Posušje (BA) 16:30 16:30
Široki Brijeg (BA) 17:00 17:00
Mostar, Katadrala (BA) 17:30 17:30
Mostar, (Zapad) (BA) Kolodvor 17:35 17:35
Mostar (istok) (BA) Kolodvor 17:40 17:40
Čitluk (BA) 18:10 18:10
Medugorje (BA) Kolodvor 18:15 18:15
Capljina (BA) 18:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
100 160
Pepeks d.o.o
2739
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 09:00
Novska (HR) Kolodvor 10:00 10:00
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 11:00 11:00
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 11:05 11:10
Nova Topola (BA) 11:25 11:25
Laktaši (BA) 11:45 11:45
Banja Luka (BA) Kolodvor 12:00 12:00
Prijedor (BA) 13:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 12:00
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 09:00
Novska (HR) Kolodvor 10:00 10:00
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 11:00 11:00
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 11:05 11:10
Nova Topola (BA) 11:25 11:25
Laktaši (BA) 11:45 11:45
Banja Luka (BA) Kolodvor 12:00 12:00
Prijedor (BA) 13:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 192
Pepeks d.o.o
918
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 05:30
Labin (HR) Kolodvor 06:10 06:10
Rijeka (HR) Kolodvor 07:00 07:00
Delnice (HR) Kolodvor 08:15 08:15
Karlovac (HR) Kolodvor 09:55 09:55
Zagreb (HR) Kolodvor 10:25 10:30
Novska (HR) Kolodvor 11:30 11:30
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 12:20 12:20
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 13:00 13:05
Nova Topola (BA) 13:20 13:20
Laktaši (BA) 13:45 13:45
Banja Luka (BA) Kolodvor 14:00 14:00
Prijedor (BA) 15:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 05:30
Labin (HR) Kolodvor 06:10 06:10
Rijeka (HR) Kolodvor 07:00 07:00
Delnice (HR) Kolodvor 08:15 08:15
Karlovac (HR) Kolodvor 09:55 09:55
Zagreb (HR) Kolodvor 10:25 10:30
Novska (HR) Kolodvor 11:30 11:30
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 12:20 12:20
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 13:00 13:05
Nova Topola (BA) 13:20 13:20
Laktaši (BA) 13:45 13:45
Banja Luka (BA) Kolodvor 14:00 14:00
Prijedor (BA) 15:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 192
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
701
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 12:30
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 14:30 14:30
Gradiška (BA) Granica 14:50 14:50
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 14:52 14:52
Nova Topola (BA) 15:05 15:05
Laktaši (BA) 15:25 15:25
Banja Luka (BA) Kolodvor 15:50 15:55
Jajce (BA) Kolodvor 17:25 17:30
Vinac (BA) 17:47 17:47
Torlakovac (BA) 17:55 17:55
Babino Selo (BA) 18:03 18:03
Donji Vakuf (BA) 18:15 18:20
Turbe (BA) 18:55 18:55
Travnik (BA) 19:05 19:10
Vitez (BA) 19:25 19:25
Busovaca (BA) 19:40 19:40
Brestovsko (BA) 19:58 19:58
Kiseljak (BA) 20:10 20:15
Han Ploca (BA) 20:25 20:25
Ilidža (BA) 20:43 20:43
Sarajevo (BA) Kolodvor 20:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 15:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 12:30
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 14:30 14:30
Gradiška (BA) Granica 14:50 14:50
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 14:52 14:52
Nova Topola (BA) 15:05 15:05
Laktaši (BA) 15:25 15:25
Banja Luka (BA) Kolodvor 15:50 15:55
Jajce (BA) Kolodvor 17:25 17:30
Vinac (BA) 17:47 17:47
Torlakovac (BA) 17:55 17:55
Babino Selo (BA) 18:03 18:03
Donji Vakuf (BA) 18:15 18:20
Turbe (BA) 18:55 18:55
Travnik (BA) 19:05 19:10
Vitez (BA) 19:25 19:25
Busovaca (BA) 19:40 19:40
Brestovsko (BA) 19:58 19:58
Kiseljak (BA) 20:10 20:15
Han Ploca (BA) 20:25 20:25
Ilidža (BA) 20:43 20:43
Sarajevo (BA) Kolodvor 20:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
98 156
Pepeks d.o.o
A. D. Toping Trade
789
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 15:00
Velika Gorica (HR) 15:20 15:20
Sisak (HR) Kolodvor 16:05 16:05
Petrinja (HR) Kolodvor 16:20 16:20
Hrvatska Kostajnica (HR) 17:10 17:10
Dvor (HR) 17:30 17:30
Matijevići (BA) Granica 17:35 17:35
Novi Grad (HR) Granica 17:50 17:50
Novi Grad (BA) 17:55 17:55
Prijedor (BA) 18:25 18:25
Omarska (BA) 18:45 18:45
Banja Luka (BA) Kolodvor 19:10
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:00 19:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 15:00
Velika Gorica (HR) 15:20 15:20
Sisak (HR) Kolodvor 16:05 16:05
Petrinja (HR) Kolodvor 16:20 16:20
Hrvatska Kostajnica (HR) 17:10 17:10
Dvor (HR) 17:30 17:30
Matijevići (BA) Granica 17:35 17:35
Novi Grad (HR) Granica 17:50 17:50
Novi Grad (BA) 17:55 17:55
Prijedor (BA) 18:25 18:25
Omarska (BA) 18:45 18:45
Banja Luka (BA) Kolodvor 19:10
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
156 261
Pepeks d.o.o
A. D. Toping Trade
773
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 16:30
Okucani (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Nova Varoš (HR) 18:15 18:15
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 18:25 18:25
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 18:40 18:40
Banja Luka (BA) Kolodvor 19:40 19:40
Prijedor (BA) 20:25 20:25
Novi Grad (BA) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:30 19:40
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 16:30
Okucani (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Nova Varoš (HR) 18:15 18:15
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 18:25 18:25
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 18:40 18:40
Banja Luka (BA) Kolodvor 19:40 19:40
Prijedor (BA) 20:25 20:25
Novi Grad (BA) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 192
Pepeks d.o.o
771
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 20:00
Novska (HR) Kolodvor 21:00 21:00
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 21:50 21:50
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 21:55 22:00
Nova Topola (BA) 22:15 22:15
Laktaši (BA) 22:35 22:35
Banja Luka (BA) Kolodvor 22:40 22:40
Prijedor (BA) 23:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
20:00 22:40
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 20:00
Novska (HR) Kolodvor 21:00 21:00
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 21:50 21:50
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 21:55 22:00
Nova Topola (BA) 22:15 22:15
Laktaši (BA) 22:35 22:35
Banja Luka (BA) Kolodvor 22:40 22:40
Prijedor (BA) 23:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
113 192
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
702
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 22:00
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 23:30 23:30
Gradiška (BA) Granica 23:55 23:55
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 00:00 00:00
Nova Topola (BA) 00:15 00:15
Laktaši (BA) 00:30 00:30
Banja Luka (BA) Kolodvor 00:45 00:45
Krupa na Vrbasu (BA) 01:30 01:30
Jajce (BA) Kolodvor 02:25 02:30
Donji Vakuf (BA) 03:15 03:15
Travnik (BA) 04:00 04:00
Vitez (BA) 04:15 04:15
Busovaca (BA) 04:30 04:30
Kiseljak (BA) 05:00 05:00
Visoko (BA) 05:15 05:15
Sarajevo (BA) Kolodvor 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:00 00:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 22:00
G.P Stara Gradiška (HR) Granica 23:30 23:30
Gradiška (BA) Granica 23:55 23:55
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 00:00 00:00
Nova Topola (BA) 00:15 00:15
Laktaši (BA) 00:30 00:30
Banja Luka (BA) Kolodvor 00:45 00:45
Krupa na Vrbasu (BA) 01:30 01:30
Jajce (BA) Kolodvor 02:25 02:30
Donji Vakuf (BA) 03:15 03:15
Travnik (BA) 04:00 04:00
Vitez (BA) 04:15 04:15
Busovaca (BA) 04:30 04:30
Kiseljak (BA) 05:00 05:00
Visoko (BA) 05:15 05:15
Sarajevo (BA) Kolodvor 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
98 156
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2475
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 22:30
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 00:30 00:30
Banja Luka (BA) Kolodvor 01:15 01:15
Jajce (BA) Kolodvor 02:30 02:30
Donji Vakuf (BA) 02:50 02:50
Bugojno (BA) 03:05 03:05
Kupres (BA) 03:35 03:35
Šuica (BA) 04:00 04:00
Tomislavgrad (BA) 04:30 04:45
Posušje (BA) 05:10 05:10
Livno (BA) Kolodvor 05:15 05:15
Grude (BA) 05:25 05:25
Vitina (BA) 05:35 05:35
Ljubuški (BA) 05:45 05:45
Medugorje (BA) Kolodvor 06:10 06:10
Čitluk (BA) 06:15 06:15
Mostar, Katadrala (BA) 06:40 06:40
Mostar, (Zapad) (BA) Kolodvor 06:50 06:50
Mostar (istok) (BA) Kolodvor 07:00 07:00
Capljina (BA) 07:30 07:30
Metkovic (HR) Kolodvor 08:00 08:00
Opuzen (HR) 08:15 08:15
Neum (BA) 09:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:30 01:15
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Kolodvor 22:30
Bosanska Gradiška (BA) Kolodvor 00:30 00:30
Banja Luka (BA) Kolodvor 01:15 01:15
Jajce (BA) Kolodvor 02:30 02:30
Donji Vakuf (BA) 02:50 02:50
Bugojno (BA) 03:05 03:05
Kupres (BA) 03:35 03:35
Šuica (BA) 04:00 04:00
Tomislavgrad (BA) 04:30 04:45
Posušje (BA) 05:10 05:10
Livno (BA) Kolodvor 05:15 05:15
Grude (BA) 05:25 05:25
Vitina (BA) 05:35 05:35
Ljubuški (BA) 05:45 05:45
Medugorje (BA) Kolodvor 06:10 06:10
Čitluk (BA) 06:15 06:15
Mostar, Katadrala (BA) 06:40 06:40
Mostar, (Zapad) (BA) Kolodvor 06:50 06:50
Mostar (istok) (BA) Kolodvor 07:00 07:00
Capljina (BA) 07:30 07:30
Metkovic (HR) Kolodvor 08:00 08:00
Opuzen (HR) 08:15 08:15
Neum (BA) 09:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
100 160

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability