Autobus Zagreb – Banja Luka

by
Između Zagreb (HR) Bus terminal i Banja Luka (BA) pronašli smo 9 autobusa, najkraće vrijeme putovanja iznosi 2 sata i 40 minuta. Možete koristiti obrazac u nastavku kako bi ste pronašli autobus iz Zagreb (HR) Bus terminal za Banja Luka (BA) za određeni datum putovanja
There are 7 people currently looking how to get from Zagreb (HR) Bus terminal to Banja Luka (BA)!
  Polazak - Dolazak Info Prijevoznik Cijena (Jedan smjer / Povratno)  
ID-700  06:30 - 09:55
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 06:30
Stara Gradiska (HR) Border 08:30 08:30
Gradiska (BA) Border 08:50 08:50
Bosanska Gradiska (BA) 08:52 08:52
Nova Topola (BA) 09:05 09:05
Laktasi (BA) 09:30 09:30
Banja Luka (BA) 09:55 09:55
Rekavica (BA) 10:17 10:17
Krupa na Vrbasu (BA) 10:26 10:26
Bocac Most (BA) 10:37 10:37
Crna Reka (BA) 10:53 10:53
Barevo (BA) 11:05 11:05
Podmilacje (BA) 11:15 11:15
Jajce (BA) 11:30 11:30
Vinac (BA) 11:47 11:47
Torlakovac (BA) 11:55 11:55
Babino Selo (BA) 12:05 12:05
Donji Vakuf (BA) 12:15 12:15
Turbe (BA) 12:50 12:50
Travnik (BA) 13:05 13:05
Vitez (BA) 13:20 13:20
Busovaca (BA) 13:35 13:35
Brestovsko (BA) 13:53 13:53
Kiseljak (BA) 14:10 14:10
Han Ploca (BA) 14:20 14:20
Ilidza (BA) 14:38 14:38
Sarajevo (BA) Bus terminal 14:50
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Croatia bus-Globtour-Panoramabus-Jadran ekspres
CRB
98 HRK / 156 HRK
 Kupi
ID-701  12:30 - 15:50
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 12:30
Stara Gradiska (HR) Border 14:30 14:30
Gradiska (BA) Border 14:50 14:50
Bosanska Gradiska (BA) 14:52 14:52
Nova Topola (BA) 15:05 15:05
Laktasi (BA) 15:25 15:25
Banja Luka (BA) 15:50 15:55
Jajce (BA) 17:25 17:30
Vinac (BA) 17:47 17:47
Torlakovac (BA) 17:55 17:55
Babino Selo (BA) 18:03 18:03
Donji Vakuf (BA) 18:15 18:20
Turbe (BA) 18:55 18:55
Travnik (BA) 19:05 19:10
Vitez (BA) 19:25 19:25
Busovaca (BA) 19:40 19:40
Brestovsko (BA) 19:58 19:58
Kiseljak (BA) 20:10 20:15
Han Ploca (BA) 20:25 20:25
Ilidza (BA) 20:43 20:43
Sarajevo (BA) Bus terminal 20:55
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Croatia bus-Globtour-Panoramabus-Jadran ekspres
CRB
98 HRK / 156 HRK
 Kupi
ID-702  22:00 - 00:45
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 22:00
Stara Gradiska (HR) Border 23:30 23:30
Gradiska (BA) Border 23:55 23:55
Bosanska Gradiska (BA) 00:00 00:00
Nova Topola (BA) 00:15 00:15
Laktasi (BA) 00:30 00:30
Banja Luka (BA) 00:45 00:45
Krupa na Vrbasu (BA) 01:30 01:30
Jajce (BA) 02:25 02:30
Donji Vakuf (BA) 03:15 03:15
Travnik (BA) 04:00 04:00
Vitez (BA) 04:15 04:15
Busovaca (BA) 04:30 04:30
Kiseljak (BA) 05:00 05:00
Visoko (BA) 05:15 05:15
Sarajevo (BA) Bus terminal 06:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Croatia bus-Globtour-Panoramabus-Jadran ekspres
CRB
98 HRK / 156 HRK
 Kupi
ID-2475  22:30 - 01:15
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 22:30
Bosanska Gradiska (BA) 00:30 00:30
Banja Luka (BA) 01:15 01:15
Jajce (BA) 02:30 02:30
Donji Vakuf (BA) 02:50 02:50
Bugojno (BA) 03:05 03:05
Kupres (BA) 03:35 03:35
Suica (BA) 04:00 04:00
Tomislavgrad (BA) 04:30 04:45
Posusje (BA) 05:10 05:10
Livno (BA) Bus terminal 05:15 05:15
Grude (BA) 05:25 05:25
Vitina (BA) 05:35 05:35
Ljubuski (BA) 05:45 05:45
Medjugorje (BA) Bus terminal 06:10 06:10
Citluk (BA) 06:15 06:15
Mostar, Cathedral (BA) 06:40 06:40
Mostar, (West) (BA) Bus terminal 06:50 06:50
Mostar (east) (BA) Bus terminal 07:00 07:00
Capljina (BA) 07:30 07:30
Metkovic (HR) Bus terminal 08:00 08:00
Opuzen (HR) 08:15 08:15
Neum (BA) 09:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Croatia bus-Globtour-Panoramabus-Jadran ekspres
CRB
100 HRK / 160 HRK
 Kupi
ID-912  02:20 - 05:25
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 22:30
Delnice (HR) Bus terminal 23:20 23:20
Severin na Kupi (HR) 00:10 00:20
Karlovac (HR) Bus terminal 01:00 01:00
Zagreb (HR) Bus terminal 01:50 02:20
Okucani (HR) Intersection 03:55 03:55
Stara Gradiska (HR) Border 04:10 04:10
Bosanska Gradiska (BA) 04:25 04:25
Nova Topola (BA) 04:40 04:40
Laktasi (BA) 05:00 05:00
Banja Luka (BA) 05:25
Period u kojem prometuje
01.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
A.D. Autoprevoz Banja Luka
PRIJEVOZNICI
/
ID-918  10:30 - 14:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Bus terminal 05:30
Labin (HR) Bus terminal 06:10 06:10
Rijeka (HR) Bus terminal 07:00 07:00
Delnice (HR) Bus terminal 08:15 08:15
Karlovac (HR) Bus terminal 09:55 09:55
Zagreb (HR) Bus terminal 10:25 10:30
Novska (HR) Bus terminal 11:30 11:30
Stara Gradiska (HR) Border 12:20 12:20
Bosanska Gradiska (BA) 13:00 13:05
Nova Topola (BA) 13:20 13:20
Laktasi (BA) 13:45 13:45
Banja Luka (BA) 14:00 14:00
Prijedor (BA) 15:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

PEPEKS - Zagreb
Various operators
PRIJEVOZNICI
/
ID-789  15:00 - 19:10
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 15:00
Velika Gorica (HR) 15:20 15:20
Sisak (HR) Bus terminal 16:05 16:05
Petrinja (HR) Bus terminal 16:20 16:20
Hrvatska Kostajnica (HR) 17:10 17:10
Dvor (HR) 17:30 17:30
Novi Grad (BA) 17:35 17:50
Bosanski Petrovac (BA) 17:55 17:55
Prijedor (BA) 18:25 18:25
Omarska (BA) 18:45 18:45
Banja Luka (BA) 19:10
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

PEPEKS - Zagreb
A. D. Toping Trade
PRIJEVOZNICI
/
ID-773  16:30 - 19:40
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 16:30
Okucani (HR) Intersection 18:10 18:10
Nova Varos (HR) 18:15 18:15
Stara Gradiska (HR) Border 18:25 18:25
Bosanska Gradiska (BA) 18:40 18:40
Banja Luka (BA) 19:40 19:40
Prijedor (BA) 20:25 20:25
Novi Grad (BA) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

PEPEKS - Zagreb
A. D. Toping Trade
PRIJEVOZNICI
/
ID-771  20:00 - 22:40
Stanica Dolazak Polazak
Zagreb (HR) Bus terminal 20:00
Novska (HR) Bus terminal 21:00 21:00
Stara Gradiska (HR) Border 21:50 21:50
Bosanska Gradiska (BA) 21:55 22:00
Nova Topola (BA) 22:15 22:15
Laktasi (BA) 22:35 22:35
Banja Luka (BA) 22:40 22:40
Prijedor (BA) 23:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

PEPEKS - Zagreb
Labudtrans d.o.o
PRIJEVOZNICI
/
This information is supplied without liability

Comments are closed.

Autobus Zagreb Banja Luka

by

Udaljenost od Zagreba do Banja Luke u BiH iznosi otprilike 187 km za što je potrebno otprilike 2 sata i 15 minuta vožnje automobilom. Naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina.

Putovanje autobusom od Zagreba do Banja Luke:

Na relaciji Zagreb – Banja Luka dnevno prometuje nekoliko autobusa tijekom cijele godine. Putovanje autobusom traje otprilike 3 – 3:30 sata, ovisno o prijevozniku, prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Zagreb – Banja Luka možete pogledati niže u članku.

Autobus Zagreb – Banja Luka – vozni red i prodaja autobusnih karti:

Comments are closed.