Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Split Budimpešta

Udaljenost od Splita do Budimpešte u Mađarskoj iznosi otprilike 750 km za što je potrebno otprilike 7 sati vožnje automobilom, ovisno o stanju na cestama - treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom od Splita do Budimpešte: Na relaciji Split – Budimpešta postoji nekoliko direktnih autobusnih linija. Druge vrsta transporta: Automobilom: putovanje od Splita do Budimpešte možda je najkomotnije automobilom s obzirom na kilometražu, a možete unajmiti i rent a car. Vlakom: putovanje vlakom za Budimpeštu je moguće iz Zagreba Autobus Split – Budimpešta – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 2 osoba pretražuje kako doći od Split (HR) do Budimpešta (HU)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
ČRNJA TOURS d.o.o.
3135
Stanica Dolazak Polazak
Split (HR) 09:00
Šibenik (HR) 10:30 10:30
Vodice (HR) 10:51 11:00
Zadar (HR) 11:59 12:30
Zagreb (HR) 16:10 17:00
Siofok (HU) 20:05 20:05
Stolni Biograd (HU) 20:45 20:45
Budimpešta (HU) 21:45
Period u kojem prometuje
05.08. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 21:45
Stanica Dolazak Polazak
Split (HR) 09:00
Šibenik (HR) 10:30 10:30
Vodice (HR) 10:51 11:00
Zadar (HR) 11:59 12:30
Zagreb (HR) 16:10 17:00
Siofok (HU) 20:05 20:05
Stolni Biograd (HU) 20:45 20:45
Budimpešta (HU) 21:45
Period u kojem prometuje
05.08. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
390 585

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability