Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Split Budimpešta

Udaljenost od Splita do Budimpešte u Mađarskoj iznosi otprilike 750 km za što je potrebno otprilike 7 sati vožnje automobilom, ovisno o stanju na cestama - treba uzeti u obzir kako u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja. Napomena: Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina. Putovanje autobusom od Splita do Budimpešte: Na relaciji Split – Budimpešta za sada ne postoji direktna autobusna linija. Druge vrsta transporta: Automobilom: putovanje od Splita do Budimpešte možda je najkomotnije automobilom s obzirom na kilometražu, a možete unajmiti i rent a car. Vlakom: putovanje vlakom za Budimpeštu je moguće iz Zagreba Autobus Split – Budimpešta – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 4 osoba pretražuje kako doći od Split (HR) Kolodvor do Budimpešta (HU) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
ČRNJA TOURS d.o.o.
3135
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) Kolodvor 06:00
Metković (HR) Kolodvor 07:40 07:40
Ploče (HR) Kolodvor 08:05 08:05
Makarska (HR) Kolodvor 09:05 09:05
Split (HR) Kolodvor 10:05 10:05
Šibenik (HR) Kolodvor 11:35 11:35
Vodice (HR) Kolodvor 12:05 12:05
Zadar (HR) Kolodvor 13:20 13:20
Zagreb (HR) Kolodvor 16:50 17:00
Siofok (HU) Kolodvor 19:20 19:20
Stolni Biograd (HU) Kolodvor 20:00 20:00
Budimpešta (HU) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.04. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:05 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Dubrovnik (HR) Kolodvor 06:00
Metković (HR) Kolodvor 07:40 07:40
Ploče (HR) Kolodvor 08:05 08:05
Makarska (HR) Kolodvor 09:05 09:05
Split (HR) Kolodvor 10:05 10:05
Šibenik (HR) Kolodvor 11:35 11:35
Vodice (HR) Kolodvor 12:05 12:05
Zadar (HR) Kolodvor 13:20 13:20
Zagreb (HR) Kolodvor 16:50 17:00
Siofok (HU) Kolodvor 19:20 19:20
Stolni Biograd (HU) Kolodvor 20:00 20:00
Budimpešta (HU) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.04. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability