Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Split Beograd

BeogradNajkraća ruta puta između Splita i Beograda iznosi 600 kilometara, ali ona je preporučljiva samo onima koji vole avanturizam. Preporučujemo rutu koja ide autocestom i ona iznosi oko 800 kilometara i bez obzira što je duža, vremenski manje vremena treba za stići na odredište (pogledaj obje rute na karti u nastavku). Putovanje autobusom iz Splita prema Beogradu Postoji nekoliko izravnih autobusnih linija između Splita i Beograda, a vrijeme putovanja je oko 12 sati.  Kao alternativa izravnim autobusnim linijama je putovanje preko Bosne ili Zagreba. Zagreb je jako dobro autobusnim linijama povezan sa Beogradom, tako da vrijeme putovanja preko Zagreba je otprilike jednako kao i putovanje direktnim autobusima.
Trenutno 5 osoba pretražuje kako doći od Split (HR) Kolodvor do Beograd (RS) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres
2726
Stanica Dolazak Polazak
Split (HR) Kolodvor 15:10
Ploce (HR) Kolodvor 17:20 17:20
Opuzen (HR) 17:35 17:35
Metkovic (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Capljina (BA) 18:15 18:15
Mostar (istok) (BA) Kolodvor 19:00 19:30
Nevesinje (BA) 21:00 21:00
Gacko (BA) 22:00 22:00
Foca (BA) 23:30 23:30
Goražde (BA) 00:40 00:40
Višegrad (BA) 01:10 01:10
Užice (RS) 03:30 03:30
Požega (RS) 04:00 04:00
Cacak (RS) 04:30 04:30
Gornji Milanovac (RS) 05:00 05:00
Ljig (RS) 05:15 05:15
Lazarevac (RS) 05:45 05:45
Beograd (RS) Kolodvor 07:00 07:00
Novi Sad (RS) Kolodvor 08:10 08:10
Subotica (RS) 10:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
15:10 07:00
Stanica Dolazak Polazak
Split (HR) Kolodvor 15:10
Ploce (HR) Kolodvor 17:20 17:20
Opuzen (HR) 17:35 17:35
Metkovic (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Capljina (BA) 18:15 18:15
Mostar (istok) (BA) Kolodvor 19:00 19:30
Nevesinje (BA) 21:00 21:00
Gacko (BA) 22:00 22:00
Foca (BA) 23:30 23:30
Goražde (BA) 00:40 00:40
Višegrad (BA) 01:10 01:10
Užice (RS) 03:30 03:30
Požega (RS) 04:00 04:00
Cacak (RS) 04:30 04:30
Gornji Milanovac (RS) 05:00 05:00
Ljig (RS) 05:15 05:15
Lazarevac (RS) 05:45 05:45
Beograd (RS) Kolodvor 07:00 07:00
Novi Sad (RS) Kolodvor 08:10 08:10
Subotica (RS) 10:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability
Dolazak u Beograd: Glavni autobusni kolodvor u Beogradu (BAS) se nalazi pored glavne željezničke stanice, što je udaljeno oko 1 km od centra grada. Šetnja prema centru grada traje oko 15 minuta, ali također je opcija gradski autobus ili taksi prijevoz. Provjerite da li vaš autobus dolazi na glavni autobusni kolodvor ili na neku drugu stanicu (Lasta). Adresa glavnog autobusnog kolodvora Beograd: Železnička 4, Tel 264-4455, faks 2659-480. Veliki izbor smještaja se može naći u središtu grada, te imate mogućnost birati između privatnih apartmana, hotela, hostela i stanova - veliki izbor smještajnih kapaciteta u Beogradu možete pronaći klikom na ikone ovdje:

Beograd

Beograd

Beograd

Druge vrste transporta: Automobilom, kao što smo već spomenuli najbrži put iz Splita za Beograd je autocestom. Za prijeći ovu 800 km dugu relaciju trebati će vam oko 8-9 sati ukoliko nema većih gužva na graničnom prijelazu. Alternativni putovi idu kroz BiH, ali vremensko trajanje putovanja je otprilike jednako. Vlakom, ako gledamo sa strane vremenskog trajanja putovanja, vlak je znatno sporiji od putovanja autobusom ili automobilom. Ipak postoji veza, i to na način da se vlakom ide od Splita do Zagreba, te onda prema Beogradu. Raspored za vlak možete pronaći ovdje. Druga mogućnost putovanja vlakom je Ploče-Sarajevo, a zatim Sarajevo - Beograd. Avionom, poslijednjih godina u sezoni srpski avio prijevoznik JAT je uveo direktan let za Split.