Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rijeka Zadar

Katedrala ZadarUdaljenost između Rijeke i Zadra iznosi oko 290 km; ako se odlučite ići autocestom što je nešto duže po kilometraži, ali puno komotnije, brže i sigurnije, a za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (u koliko se odlučite ići autocestom). Putovanje autobusom od Rijeke do Zadra: Na relaciji Rijeka – Zadar dnevno prometuje veći broj autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 3 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Zadar - Rijeka možete pogledati niže u članku. Autobus Rijeka – Zadar – vozni red i prodaja autobusnih karti:
There are 2 people currently looking how to get from Rijeka (HR) Kolodvor to Zadar (HR) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Tickets
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
225
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 06:45
Labin (HR) Kolodvor 07:45 07:55
Mošcenicka Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Kolodvor 09:00 09:00
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:28 10:28
Senj (HR) Kolodvor 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Kolodvor 14:15 14:30
Biograd na moru (HR) Kolodvor 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Kolodvor 15:40 15:40
Šibenik (HR) Kolodvor 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica (HR) Raskrižje 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Kolodvor 17:03 17:03
Split (HR) Kolodvor 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:30 14:15
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 06:45
Labin (HR) Kolodvor 07:45 07:55
Mošcenicka Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Kolodvor 09:00 09:00
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:28 10:28
Senj (HR) Kolodvor 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Kolodvor 14:15 14:30
Biograd na moru (HR) Kolodvor 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Kolodvor 15:40 15:40
Šibenik (HR) Kolodvor 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica (HR) Raskrižje 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Kolodvor 17:03 17:03
Split (HR) Kolodvor 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
145 218
Autotrans d.o.o
App Požega
174
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 12:30
Bakar (HR) Raskrižje 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Raskrižje 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Kolodvor 13:14 13:15
Selce (HR) Raskrižje 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 13:25 13:25
Klenovica (HR) Raskrižje 13:33 13:33
Senj (HR) Kolodvor 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Kolodvor 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:03 18:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno (HR) Raskrižje 18:31 18:31
Vodice (HR) Kolodvor 18:40 18:40
Šibenik (HR) Kolodvor 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Kolodvor 20:03 20:06
Split (HR) Kolodvor 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 17:20
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 12:30
Bakar (HR) Raskrižje 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Raskrižje 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Kolodvor 13:14 13:15
Selce (HR) Raskrižje 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 13:25 13:25
Klenovica (HR) Raskrižje 13:33 13:33
Senj (HR) Kolodvor 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Kolodvor 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:03 18:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno (HR) Raskrižje 18:31 18:31
Vodice (HR) Kolodvor 18:40 18:40
Šibenik (HR) Kolodvor 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Kolodvor 20:03 20:06
Split (HR) Kolodvor 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
153 214
Autotrans d.o.o
App Požega
175
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 16:15
Zadar (HR) Kolodvor 20:13 20:30
Split (HR) Kolodvor 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:15 20:13
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 16:15
Zadar (HR) Kolodvor 20:13 20:30
Split (HR) Kolodvor 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
153 214
Autotrans d.o.o
170
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:00
Bakar (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 09:54 09:54
Selce (HR) 10:00 10:00
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:06 10:06
Senj (HR) Kolodvor 10:26 10:26
Sv. Juraj (HR) 10:37 10:37
Jablanac (HR) 11:08 11:08
Karlobag (HR) 11:39 11:39
Paklenica (HR) 12:23 12:23
Maslenica (HR) 12:53 12:53
Posedarje (HR) 12:58 12:58
Zadar (HR) Kolodvor 13:45 13:45
Sukošan (HR) 13:50 13:50
Turanj (HR) 13:59 13:59
Biograd na moru (HR) Kolodvor 14:09 14:09
Pakoštane (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:34 14:34
Tisno (HR) Raskrižje 14:38 14:38
Vodice (HR) Kolodvor 14:48 14:48
Šibenik (HR) Kolodvor 15:08 15:08
Brodarica (HR) 15:20 15:20
Grebaštica (HR) 15:29 15:29
Primošten (HR) 15:41 15:41
Rogoznica (HR) 15:49 15:49
Marina (HR) 16:01 16:01
Trogir (HR) Kolodvor 16:16 16:16
Solin (HR) 16:38 16:38
Split (HR) Kolodvor 16:45 17:15
Omiš (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Ruskamen (HR) 17:54 17:54
Mimice (HR) 17:59 17:59
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Kolodvor 18:28 18:28
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 18:58 18:58
Živogošce (HR) 19:02 19:02
Drvenik (HR) 19:07 19:07
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Brist (HR) 19:24 19:24
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploce (HR) Kolodvor 19:47 19:47
Opuzen (HR) 20:04 20:04
Klek (HR) 20:20 20:20
Ston (HR) 20:40 20:40
Doli (HR) 20:45 20:45
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton (Dubrovnik) (HR) 21:20 21:20
Mokošica (HR) 21:30 21:30
Dubrovnik (HR) Kolodvor 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 13:45
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:00
Bakar (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 09:54 09:54
Selce (HR) 10:00 10:00
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:06 10:06
Senj (HR) Kolodvor 10:26 10:26
Sv. Juraj (HR) 10:37 10:37
Jablanac (HR) 11:08 11:08
Karlobag (HR) 11:39 11:39
Paklenica (HR) 12:23 12:23
Maslenica (HR) 12:53 12:53
Posedarje (HR) 12:58 12:58
Zadar (HR) Kolodvor 13:45 13:45
Sukošan (HR) 13:50 13:50
Turanj (HR) 13:59 13:59
Biograd na moru (HR) Kolodvor 14:09 14:09
Pakoštane (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:34 14:34
Tisno (HR) Raskrižje 14:38 14:38
Vodice (HR) Kolodvor 14:48 14:48
Šibenik (HR) Kolodvor 15:08 15:08
Brodarica (HR) 15:20 15:20
Grebaštica (HR) 15:29 15:29
Primošten (HR) 15:41 15:41
Rogoznica (HR) 15:49 15:49
Marina (HR) 16:01 16:01
Trogir (HR) Kolodvor 16:16 16:16
Solin (HR) 16:38 16:38
Split (HR) Kolodvor 16:45 17:15
Omiš (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Ruskamen (HR) 17:54 17:54
Mimice (HR) 17:59 17:59
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Kolodvor 18:28 18:28
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 18:58 18:58
Živogošce (HR) 19:02 19:02
Drvenik (HR) 19:07 19:07
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Brist (HR) 19:24 19:24
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploce (HR) Kolodvor 19:47 19:47
Opuzen (HR) 20:04 20:04
Klek (HR) 20:20 20:20
Ston (HR) 20:40 20:40
Doli (HR) 20:45 20:45
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton (Dubrovnik) (HR) 21:20 21:20
Mokošica (HR) 21:30 21:30
Dubrovnik (HR) Kolodvor 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
BRIONI - Pula
151
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Kolodvor 11:55 11:55
Mošcenicka Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Kolodvor 12:55 12:55
Rijeka (HR) Kolodvor 13:30 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Kolodvor 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 14:25 14:25
Senj (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Karlobag (HR) 16:15 16:15
Maslenica (HR) 17:36 17:36
Posedarje (HR) 17:41 17:41
Zadar (HR) Kolodvor 18:00 18:00
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:35 18:35
Pirovac (HR) 19:03 19:03
Vodice (HR) Kolodvor 19:18 19:18
Šibenik (HR) Kolodvor 19:38 19:38
Primošten (HR) 20:13 20:13
Rogoznica (HR) 20:21 20:21
Marina (HR) 20:26 20:26
Trogir (HR) Kolodvor 20:30 20:30
Split (HR) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 18:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Kolodvor 11:55 11:55
Mošcenicka Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Kolodvor 12:55 12:55
Rijeka (HR) Kolodvor 13:30 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Kolodvor 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 14:25 14:25
Senj (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Karlobag (HR) 16:15 16:15
Maslenica (HR) 17:36 17:36
Posedarje (HR) 17:41 17:41
Zadar (HR) Kolodvor 18:00 18:00
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:35 18:35
Pirovac (HR) 19:03 19:03
Vodice (HR) Kolodvor 19:18 19:18
Šibenik (HR) Kolodvor 19:38 19:38
Primošten (HR) 20:13 20:13
Rogoznica (HR) 20:21 20:21
Marina (HR) 20:26 20:26
Trogir (HR) Kolodvor 20:30 20:30
Split (HR) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
Autotransport d.d Šibenik
807
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 17:30
Rijeka (HR) Kolodvor 19:35 19:35
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Šibenik (HR) Kolodvor 02:28 02:28
Split (HR) Kolodvor 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:35 00:50
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 17:30
Rijeka (HR) Kolodvor 19:35 19:35
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Šibenik (HR) Kolodvor 02:28 02:28
Split (HR) Kolodvor 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability
Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zadra za Rijeku možete pogledati ovdje. Druge vrsta transporta: Automobilom: putovanje od Rijeke do Zadra, kao što smo prethodno spomenuli, traje oko 3 sata, a cestarina na ovoj ruti iznosi 125,00 HRK za osobne automobile. Za put od Rijeke do Zadra možete unajmiti i rent-a-car.