Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rijeka Zadar

Katedrala ZadarUdaljenost između Rijeke i Zadra iznosi oko 290 km; ako se odlučite ići autocestom što je nešto duže po kilometraži, ali puno komotnije, brže i sigurnije, a za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (u koliko se odlučite ići autocestom). Putovanje autobusom od Rijeke do Zadra: Na relaciji Rijeka – Zadar dnevno prometuje veći broj autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 3 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Zadar - Rijeka možete pogledati niže u članku. Autobus Rijeka – Zadar – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 4 osoba pretražuje kako doći od Rijeka (HR) do Zadar (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
573
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 06:00
Bakar Mag. (HR) 06:15 06:15
Bakarac (HR) 06:21 06:21
Kraljevica (HR) 06:25 06:25
Šmrika (HR) 06:29 06:29
Jadranovo Mag. (HR) 06:33 06:33
Dramalj (HR) 06:39 06:39
Crikvenica (HR) 06:44 06:45
Selce Mag. (HR) 06:50 06:50
Novi Vinodolski (HR) 06:55 06:55
Klenovica Mag. (HR) 07:03 07:03
Senj (HR) 07:20 07:25
Zadar (HR) 10:50 11:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 11:27 11:27
Biograd na Moru (HR) 11:33 11:33
Pakostane Mag. (HR) 11:40 11:40
Drage (HR) 11:44 11:44
Pirovac (HR) 11:57 11:57
Tisno Mag. (HR) 12:01 12:01
Vodice (HR) 12:10 12:10
Šibenik (HR) 12:26 12:30
Brodarica (HR) 12:39 12:39
Grebaštica (HR) 12:48 12:48
Primošten (HR) 13:00 13:00
Rogoznica Mag. (HR) 13:08 13:08
Marina (HR) 13:19 13:19
Trogir (HR) 13:33 13:33
Split (HR) 14:03
Period u kojem prometuje
15.06. - 14.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:00 10:50
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 06:00
Bakar Mag. (HR) 06:15 06:15
Bakarac (HR) 06:21 06:21
Kraljevica (HR) 06:25 06:25
Šmrika (HR) 06:29 06:29
Jadranovo Mag. (HR) 06:33 06:33
Dramalj (HR) 06:39 06:39
Crikvenica (HR) 06:44 06:45
Selce Mag. (HR) 06:50 06:50
Novi Vinodolski (HR) 06:55 06:55
Klenovica Mag. (HR) 07:03 07:03
Senj (HR) 07:20 07:25
Zadar (HR) 10:50 11:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 11:27 11:27
Biograd na Moru (HR) 11:33 11:33
Pakostane Mag. (HR) 11:40 11:40
Drage (HR) 11:44 11:44
Pirovac (HR) 11:57 11:57
Tisno Mag. (HR) 12:01 12:01
Vodice (HR) 12:10 12:10
Šibenik (HR) 12:26 12:30
Brodarica (HR) 12:39 12:39
Grebaštica (HR) 12:48 12:48
Primošten (HR) 13:00 13:00
Rogoznica Mag. (HR) 13:08 13:08
Marina (HR) 13:19 13:19
Trogir (HR) 13:33 13:33
Split (HR) 14:03
Period u kojem prometuje
15.06. - 14.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
130 196
Autotransport d.d Šibenik
142
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 07:00
Crikvenica (HR) 07:45 07:45
Novi Vinodolski (HR) 07:58 07:58
Senj (HR) 08:22 08:25
Jablanac Mag. (HR) 09:05 09:05
Karlobag (HR) 09:35 09:35
Starigrad Paklenica (HR) 10:38 10:38
Posedarje (HR) 11:00 11:00
Zadar (HR) 11:30 11:35
Biograd na Moru (HR) 12:08 12:08
Pirovac (HR) 12:30 12:30
Vodice (HR) 12:43 12:43
Šibenik (HR) 13:00 13:00
Primošten (HR) 13:47 13:47
Rogoznica Mag. (HR) 13:54 13:54
Trogir (HR) 14:18 14:18
Split (HR) 14:50 15:00
Baška Voda (HR) 16:02 16:02
Makarska (HR) 16:11 16:15
Gradac (HR) 17:01 17:01
Ploče (HR) 17:25 18:00
Opuzen Mag. (HR) 18:15 18:15
Neum (BA) 18:35 18:35
Ston Mag. (HR) 18:55 18:55
Slano (HR) 19:05 19:05
Trsteno (HR) 19:20 19:20
Dubrovnik (HR) 19:50
Period u kojem prometuje
02.06. - 09.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:00 11:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 07:00
Crikvenica (HR) 07:45 07:45
Novi Vinodolski (HR) 07:58 07:58
Senj (HR) 08:22 08:25
Jablanac Mag. (HR) 09:05 09:05
Karlobag (HR) 09:35 09:35
Starigrad Paklenica (HR) 10:38 10:38
Posedarje (HR) 11:00 11:00
Zadar (HR) 11:30 11:35
Biograd na Moru (HR) 12:08 12:08
Pirovac (HR) 12:30 12:30
Vodice (HR) 12:43 12:43
Šibenik (HR) 13:00 13:00
Primošten (HR) 13:47 13:47
Rogoznica Mag. (HR) 13:54 13:54
Trogir (HR) 14:18 14:18
Split (HR) 14:50 15:00
Baška Voda (HR) 16:02 16:02
Makarska (HR) 16:11 16:15
Gradac (HR) 17:01 17:01
Ploče (HR) 17:25 18:00
Opuzen Mag. (HR) 18:15 18:15
Neum (BA) 18:35 18:35
Ston Mag. (HR) 18:55 18:55
Slano (HR) 19:05 19:05
Trsteno (HR) 19:20 19:20
Dubrovnik (HR) 19:50
Period u kojem prometuje
02.06. - 09.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
125 175
Autotrans d.o.o
170
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 09:00
Kraljevica (HR) 09:24 09:24
Crikvenica (HR) 09:41 09:45
Novi Vinodolski (HR) 09:54 09:55
Senj (HR) 10:18 10:30
Karlobag (HR) 11:36 11:40
Starigrad Paklenica (HR) 12:31 12:31
Maslenica (HR) 12:48 13:05
Posedarje (HR) 13:10 13:10
Zadar (HR) 13:38 13:45
Biograd mag. (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:38 14:38
Vodice (HR) 14:50 14:50
Šibenik (HR) 15:06 15:10
Primošten (HR) 15:39 15:39
Rogoznica Mag. (HR) 15:47 15:47
Trogir (HR) 16:11 16:11
Split (HR) 16:40 17:15
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) 18:28 18:40
Tučepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 19:02 19:02
Živogošće (HR) 19:06 19:06
Drvenik (HR) 19:16 19:16
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploče (HR) 19:47 19:50
Opuzen Mag. (HR) 20:04 20:04
Ston Mag. (HR) 20:42 20:42
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton Veliki (HR) 21:17 21:17
Mokošica (HR) 21:28 21:28
Dubrovnik (HR) 21:43
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 13:38
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 09:00
Kraljevica (HR) 09:24 09:24
Crikvenica (HR) 09:41 09:45
Novi Vinodolski (HR) 09:54 09:55
Senj (HR) 10:18 10:30
Karlobag (HR) 11:36 11:40
Starigrad Paklenica (HR) 12:31 12:31
Maslenica (HR) 12:48 13:05
Posedarje (HR) 13:10 13:10
Zadar (HR) 13:38 13:45
Biograd mag. (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:38 14:38
Vodice (HR) 14:50 14:50
Šibenik (HR) 15:06 15:10
Primošten (HR) 15:39 15:39
Rogoznica Mag. (HR) 15:47 15:47
Trogir (HR) 16:11 16:11
Split (HR) 16:40 17:15
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) 18:28 18:40
Tučepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 19:02 19:02
Živogošće (HR) 19:06 19:06
Drvenik (HR) 19:16 19:16
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploče (HR) 19:47 19:50
Opuzen Mag. (HR) 20:04 20:04
Ston Mag. (HR) 20:42 20:42
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton Veliki (HR) 21:17 21:17
Mokošica (HR) 21:28 21:28
Dubrovnik (HR) 21:43
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
130 196
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
225
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 06:45
Labin (HR) 07:45 07:55
Mošćenička Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) 09:00 09:00
Rijeka (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) 10:28 10:28
Senj (HR) 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) 14:15 14:30
Biograd na Moru (HR) 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) 15:40 15:40
Šibenik (HR) 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica Mag. (HR) 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) 17:03 17:03
Split (HR) 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:30 14:15
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 06:45
Labin (HR) 07:45 07:55
Mošćenička Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) 09:00 09:00
Rijeka (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) 10:28 10:28
Senj (HR) 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) 14:15 14:30
Biograd na Moru (HR) 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) 15:40 15:40
Šibenik (HR) 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica Mag. (HR) 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) 17:03 17:03
Split (HR) 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
120 180
Autotrans d.o.o
575
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 10:30
Crikvenica (HR) 11:14 11:15
Selce Mag. (HR) 11:20 11:20
Novi Vinodolski (HR) 11:25 11:25
Senj (HR) 11:50 12:00
Sv. Juraj (HR) 12:11 12:11
Jablanac Mag. (HR) 12:42 12:42
Prizna (HR) 12:55 13:00
Novalja (HR) 13:35 13:35
Pag (Grad) (HR) 14:05 14:05
Zadar (HR) 14:52 15:30
Sukošan (HR) 15:44 15:44
Sv. Petar na moru (HR) 15:51 15:51
Turanj (HR) 15:56 15:56
Sv. Filip i Jakov (HR) 15:57 15:57
Biograd na Moru (HR) 16:03 16:03
Pakostane Mag. (HR) 16:10 16:10
Drage (HR) 16:14 16:14
Pirovac (HR) 16:27 16:27
Tisno Mag. (HR) 16:31 16:31
Vodice (HR) 16:40 16:40
Šibenik (HR) 16:56 17:00
Brodarica (HR) 17:09 17:09
Grebaštica (HR) 17:18 17:18
Primošten (HR) 17:30 17:30
Rogoznica Mag. (HR) 17:38 17:38
Marina (HR) 17:49 17:49
Trogir (HR) 18:03 18:06
Solin (HR) 18:26 18:26
Split (HR) 18:36
Period u kojem prometuje
01.07. - 25.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 14:52
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 10:30
Crikvenica (HR) 11:14 11:15
Selce Mag. (HR) 11:20 11:20
Novi Vinodolski (HR) 11:25 11:25
Senj (HR) 11:50 12:00
Sv. Juraj (HR) 12:11 12:11
Jablanac Mag. (HR) 12:42 12:42
Prizna (HR) 12:55 13:00
Novalja (HR) 13:35 13:35
Pag (Grad) (HR) 14:05 14:05
Zadar (HR) 14:52 15:30
Sukošan (HR) 15:44 15:44
Sv. Petar na moru (HR) 15:51 15:51
Turanj (HR) 15:56 15:56
Sv. Filip i Jakov (HR) 15:57 15:57
Biograd na Moru (HR) 16:03 16:03
Pakostane Mag. (HR) 16:10 16:10
Drage (HR) 16:14 16:14
Pirovac (HR) 16:27 16:27
Tisno Mag. (HR) 16:31 16:31
Vodice (HR) 16:40 16:40
Šibenik (HR) 16:56 17:00
Brodarica (HR) 17:09 17:09
Grebaštica (HR) 17:18 17:18
Primošten (HR) 17:30 17:30
Rogoznica Mag. (HR) 17:38 17:38
Marina (HR) 17:49 17:49
Trogir (HR) 18:03 18:06
Solin (HR) 18:26 18:26
Split (HR) 18:36
Period u kojem prometuje
01.07. - 25.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
130 196
Autotrans d.o.o
174
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 12:30
Bakar Mag. (HR) 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo Mag. (HR) 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) 13:14 13:15
Selce Mag. (HR) 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) 13:25 13:25
Klenovica Mag. (HR) 13:33 13:33
Senj (HR) 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na Moru (HR) 18:03 18:03
Pakostane Mag. (HR) 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) 18:31 18:31
Vodice (HR) 18:40 18:40
Šibenik (HR) 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica Mag. (HR) 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) 20:03 20:06
Split (HR) 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 17:20
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 12:30
Bakar Mag. (HR) 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo Mag. (HR) 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) 13:14 13:15
Selce Mag. (HR) 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) 13:25 13:25
Klenovica Mag. (HR) 13:33 13:33
Senj (HR) 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na Moru (HR) 18:03 18:03
Pakostane Mag. (HR) 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) 18:31 18:31
Vodice (HR) 18:40 18:40
Šibenik (HR) 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica Mag. (HR) 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) 20:03 20:06
Split (HR) 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
130 196
BRIONI - Pula
151
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) 11:55 11:55
Opatija (HR) 12:55 12:55
Rijeka (HR) 13:15 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) 14:25 14:25
Senj (HR) 14:50 14:50
Starigrad (Kvarner) (HR) 15:20 15:20
Karlobag (HR) 16:05 16:15
Posedarje (HR) 17:20 17:20
Zadar (HR) 17:50 18:00
Biograd na Moru (HR) 18:35 18:35
Šibenik (HR) 19:25 19:30
Trogir (HR) 20:30 20:30
Split (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 17:50
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) 11:55 11:55
Opatija (HR) 12:55 12:55
Rijeka (HR) 13:15 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) 14:25 14:25
Senj (HR) 14:50 14:50
Starigrad (Kvarner) (HR) 15:20 15:20
Karlobag (HR) 16:05 16:15
Posedarje (HR) 17:20 17:20
Zadar (HR) 17:50 18:00
Biograd na Moru (HR) 18:35 18:35
Šibenik (HR) 19:25 19:30
Trogir (HR) 20:30 20:30
Split (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
135 189
Autotrans d.o.o
3766
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 13:40
Delnice (HR) 14:20 14:20
Zadar (HR) 17:25
Period u kojem prometuje
30.06. - 14.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:40 17:25
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 13:40
Delnice (HR) 14:20 14:20
Zadar (HR) 17:25
Period u kojem prometuje
30.06. - 14.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Velebit tours
3012
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 14:30
Gospić (HR) 16:50 16:50
Zadar (HR) 18:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:30 18:05
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 14:30
Gospić (HR) 16:50 16:50
Zadar (HR) 18:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 173
Autotrans d.o.o
175
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 16:15
Zadar (HR) 20:13 20:30
Split (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:15 20:13
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 16:15
Zadar (HR) 20:13 20:30
Split (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
130 196
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
2351
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 17:00
Crikvenica (HR) 17:45 17:45
Novi Vinodolski (HR) 17:57 17:57
Senj (HR) 18:25 18:25
Karlobag (HR) 19:25 19:40
Starigrad Paklenica (HR) 20:37 20:37
Maslenica (HR) 20:53 20:53
Posedarje (HR) 21:00 21:00
Zadar (HR) 21:30 22:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 22:28 22:28
Biograd na Moru (HR) 22:35 22:35
Pirovac (HR) 22:56 22:56
Vodice (HR) 23:10 23:10
Šibenik (HR) 23:26 23:30
Primošten (HR) 00:02 00:02
Rogoznica Mag. (HR) 00:09 00:09
Marina (HR) 00:20 00:20
Trogir (HR) 00:33 00:33
Split (HR) 01:05
Period u kojem prometuje
17.06. - 13.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 21:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 17:00
Crikvenica (HR) 17:45 17:45
Novi Vinodolski (HR) 17:57 17:57
Senj (HR) 18:25 18:25
Karlobag (HR) 19:25 19:40
Starigrad Paklenica (HR) 20:37 20:37
Maslenica (HR) 20:53 20:53
Posedarje (HR) 21:00 21:00
Zadar (HR) 21:30 22:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 22:28 22:28
Biograd na Moru (HR) 22:35 22:35
Pirovac (HR) 22:56 22:56
Vodice (HR) 23:10 23:10
Šibenik (HR) 23:26 23:30
Primošten (HR) 00:02 00:02
Rogoznica Mag. (HR) 00:09 00:09
Marina (HR) 00:20 00:20
Trogir (HR) 00:33 00:33
Split (HR) 01:05
Period u kojem prometuje
17.06. - 13.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
145 218
Autotrans d.o.o
3780
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 18:45
Delnice (HR) 19:25 19:25
Zadar (HR) 22:30
Period u kojem prometuje
30.06. - 14.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
18:45 22:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 18:45
Delnice (HR) 19:25 19:25
Zadar (HR) 22:30
Period u kojem prometuje
30.06. - 14.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
109 164
Autotrans d.o.o
2003
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) 19:00
Bale (HR) 19:18 19:18
Vodnjan (HR) 19:30 19:30
Pula (HR) 19:45 20:00
Raša (HR) 20:44 20:44
Labin (HR) 20:52 20:52
Plomin (HR) 21:06 21:15
Opatija (HR) 21:57 22:00
Rijeka (HR) 22:20 22:30
Kraljevica (HR) 22:54 22:54
Crikvenica (HR) 23:11 23:15
Novi Vinodolski (HR) 23:24 23:25
Senj (HR) 23:48 00:00
Karlobag (HR) 01:06 01:15
Starigrad Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:27 02:27
Zadar (HR) 02:55 03:10
Biograd mag. (HR) 03:41 03:41
Pirovac (HR) 04:03 04:03
Vodice (HR) 04:15 04:15
Šibenik (HR) 04:31 04:35
Primošten (HR) 05:04 05:04
Rogoznica Mag. (HR) 05:12 05:12
Trogir (HR) 05:36 05:36
Split (HR) 06:05 06:15
Brela Magistrala (HR) 07:11 07:11
Baška Voda (HR) 07:16 07:16
Makarska (HR) 07:28 07:45
Tučepi (HR) 07:53 07:53
Podgora (HR) 07:58 07:58
Igrane (HR) 08:07 08:07
Živogošće (HR) 08:11 08:11
Drvenik (HR) 08:21 08:21
Zaostrog (HR) 08:26 08:26
Gradac (HR) 08:34 08:34
Ploče (HR) 08:52 08:55
Opuzen Mag. (HR) 09:09 09:09
Ston Mag. (HR) 09:47 09:47
Slano (HR) 10:00 10:00
Trsteno (HR) 10:16 10:16
Zaton Veliki (HR) 10:22 10:22
Mokošica (HR) 10:33 10:33
Dubrovnik (HR) 10:48
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:30 02:55
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) 19:00
Bale (HR) 19:18 19:18
Vodnjan (HR) 19:30 19:30
Pula (HR) 19:45 20:00
Raša (HR) 20:44 20:44
Labin (HR) 20:52 20:52
Plomin (HR) 21:06 21:15
Opatija (HR) 21:57 22:00
Rijeka (HR) 22:20 22:30
Kraljevica (HR) 22:54 22:54
Crikvenica (HR) 23:11 23:15
Novi Vinodolski (HR) 23:24 23:25
Senj (HR) 23:48 00:00
Karlobag (HR) 01:06 01:15
Starigrad Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:27 02:27
Zadar (HR) 02:55 03:10
Biograd mag. (HR) 03:41 03:41
Pirovac (HR) 04:03 04:03
Vodice (HR) 04:15 04:15
Šibenik (HR) 04:31 04:35
Primošten (HR) 05:04 05:04
Rogoznica Mag. (HR) 05:12 05:12
Trogir (HR) 05:36 05:36
Split (HR) 06:05 06:15
Brela Magistrala (HR) 07:11 07:11
Baška Voda (HR) 07:16 07:16
Makarska (HR) 07:28 07:45
Tučepi (HR) 07:53 07:53
Podgora (HR) 07:58 07:58
Igrane (HR) 08:07 08:07
Živogošće (HR) 08:11 08:11
Drvenik (HR) 08:21 08:21
Zaostrog (HR) 08:26 08:26
Gradac (HR) 08:34 08:34
Ploče (HR) 08:52 08:55
Opuzen Mag. (HR) 09:09 09:09
Ston Mag. (HR) 09:47 09:47
Slano (HR) 10:00 10:00
Trsteno (HR) 10:16 10:16
Zaton Veliki (HR) 10:22 10:22
Mokošica (HR) 10:33 10:33
Dubrovnik (HR) 10:48
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
130 196

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability
Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zadra za Rijeku možete pogledati ovdje. Druge vrsta transporta: Automobilom: putovanje od Rijeke do Zadra, kao što smo prethodno spomenuli, traje oko 3 sata, a cestarina na ovoj ruti iznosi 125,00 HRK za osobne automobile. Za put od Rijeke do Zadra možete unajmiti i rent-a-car.