Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rijeka Zadar

Katedrala ZadarUdaljenost između Rijeke i Zadra iznosi oko 290 km; ako se odlučite ići autocestom što je nešto duže po kilometraži, ali puno komotnije, brže i sigurnije, a za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Napomena: na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (u koliko se odlučite ići autocestom). Putovanje autobusom od Rijeke do Zadra: Na relaciji Rijeka – Zadar dnevno prometuje veći broj autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 3 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Zadar - Rijeka možete pogledati niže u članku. Autobus Rijeka – Zadar – vozni red i prodaja autobusnih karti:
Trenutno 7 osoba pretražuje kako doći od Rijeka (HR) do Zadar (HR)!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
170
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 09:00
Kraljevica (HR) 09:24 09:24
Crikvenica (HR) 09:41 09:45
Novi Vinodolski (HR) 09:54 09:55
Senj (HR) 10:18 10:30
Karlobag (HR) 11:36 11:40
Starigrad Paklenica (HR) 12:31 12:31
Maslenica (HR) 12:48 13:05
Posedarje (HR) 13:10 13:10
Zadar (HR) 13:38 13:45
Biograd na Moru (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:38 14:38
Vodice (HR) 14:50 14:50
Šibenik (HR) 15:06 15:10
Primošten (HR) 15:39 15:39
Rogoznica Mag. (HR) 15:47 15:47
Trogir (HR) 16:11 16:11
Split (HR) 16:40 17:15
Dugi Rat (HR) 17:39 17:39
Omiš (HR) 17:46 17:46
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) 18:28 18:40
Tučepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 19:02 19:02
Živogošće (HR) 19:06 19:06
Drvenik (HR) 19:16 19:16
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploče (HR) 19:47 19:50
Opuzen Mag. (HR) 20:04 20:04
Ston Mag. (HR) 20:42 20:42
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton Veliki (HR) 21:17 21:17
Mokošica (HR) 21:28 21:28
Dubrovnik (HR) 21:43
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 13:38
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 09:00
Kraljevica (HR) 09:24 09:24
Crikvenica (HR) 09:41 09:45
Novi Vinodolski (HR) 09:54 09:55
Senj (HR) 10:18 10:30
Karlobag (HR) 11:36 11:40
Starigrad Paklenica (HR) 12:31 12:31
Maslenica (HR) 12:48 13:05
Posedarje (HR) 13:10 13:10
Zadar (HR) 13:38 13:45
Biograd na Moru (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:38 14:38
Vodice (HR) 14:50 14:50
Šibenik (HR) 15:06 15:10
Primošten (HR) 15:39 15:39
Rogoznica Mag. (HR) 15:47 15:47
Trogir (HR) 16:11 16:11
Split (HR) 16:40 17:15
Dugi Rat (HR) 17:39 17:39
Omiš (HR) 17:46 17:46
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) 18:28 18:40
Tučepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 19:02 19:02
Živogošće (HR) 19:06 19:06
Drvenik (HR) 19:16 19:16
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploče (HR) 19:47 19:50
Opuzen Mag. (HR) 20:04 20:04
Ston Mag. (HR) 20:42 20:42
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton Veliki (HR) 21:17 21:17
Mokošica (HR) 21:28 21:28
Dubrovnik (HR) 21:43
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
153 230
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
225
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 06:45
Labin (HR) 07:45 07:55
Mošćenička Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) 09:00 09:00
Rijeka (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) 10:28 10:28
Senj (HR) 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) 14:15 14:30
Biograd na Moru (HR) 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) 15:40 15:40
Šibenik (HR) 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica Mag. (HR) 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) 17:03 17:03
Split (HR) 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:30 14:15
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 06:45
Labin (HR) 07:45 07:55
Mošćenička Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) 09:00 09:00
Rijeka (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) 10:28 10:28
Senj (HR) 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) 14:15 14:30
Biograd na Moru (HR) 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) 15:40 15:40
Šibenik (HR) 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica Mag. (HR) 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) 17:03 17:03
Split (HR) 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
145 218
Autotrans d.o.o
174
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 12:30
Bakar Mag. (HR) 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo Mag. (HR) 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) 13:14 13:15
Selce Mag. (HR) 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) 13:25 13:25
Klenovica Mag. (HR) 13:33 13:33
Senj (HR) 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na Moru (HR) 18:03 18:03
Pakostane Mag. (HR) 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) 18:31 18:31
Vodice (HR) 18:40 18:40
Šibenik (HR) 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica Mag. (HR) 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) 20:03 20:06
Split (HR) 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 17:20
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 12:30
Bakar Mag. (HR) 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo Mag. (HR) 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) 13:14 13:15
Selce Mag. (HR) 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) 13:25 13:25
Klenovica Mag. (HR) 13:33 13:33
Senj (HR) 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na Moru (HR) 18:03 18:03
Pakostane Mag. (HR) 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) 18:31 18:31
Vodice (HR) 18:40 18:40
Šibenik (HR) 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica Mag. (HR) 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) 20:03 20:06
Split (HR) 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
153 230
BRIONI - Pula
151
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) 11:55 11:55
Opatija (HR) 12:55 12:55
Rijeka (HR) 13:15 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) 14:25 14:25
Senj (HR) 14:50 14:50
Starigrad (Kvarner) (HR) 15:20 15:20
Karlobag (HR) 16:05 16:15
Posedarje (HR) 17:20 17:20
Zadar (HR) 17:50 18:00
Biograd na Moru (HR) 18:35 18:35
Šibenik (HR) 19:25 19:30
Trogir (HR) 20:30 20:30
Split (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 17:50
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) 11:55 11:55
Opatija (HR) 12:55 12:55
Rijeka (HR) 13:15 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) 14:25 14:25
Senj (HR) 14:50 14:50
Starigrad (Kvarner) (HR) 15:20 15:20
Karlobag (HR) 16:05 16:15
Posedarje (HR) 17:20 17:20
Zadar (HR) 17:50 18:00
Biograd na Moru (HR) 18:35 18:35
Šibenik (HR) 19:25 19:30
Trogir (HR) 20:30 20:30
Split (HR) 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
152 213
Črnja tours - Puntamika
3046
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 08:45
Kopar (SI) 09:34 09:34
Umag (HR) 10:15 10:15
Novigrad (HR) 10:35 10:35
Poreč (HR) 11:00 11:10
Rovinj (HR) 11:50 12:00
Pula (HR) 12:35 12:50
Rijeka (HR) 14:20 14:20
Zagreb (HR) 16:15 18:00
Zadar (HR) 21:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:20 21:30
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 08:45
Kopar (SI) 09:34 09:34
Umag (HR) 10:15 10:15
Novigrad (HR) 10:35 10:35
Poreč (HR) 11:00 11:10
Rovinj (HR) 11:50 12:00
Pula (HR) 12:35 12:50
Rijeka (HR) 14:20 14:20
Zagreb (HR) 16:15 18:00
Zadar (HR) 21:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
170 255
Velebit tours
3012
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 14:30
Gospić (HR) 16:50 16:50
Zadar (HR) 18:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:30 18:05
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 14:30
Gospić (HR) 16:50 16:50
Zadar (HR) 18:05
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
155 233
Autotrans d.o.o
175
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 16:15
Zadar (HR) 20:13 20:30
Split (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:15 20:13
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) 16:15
Zadar (HR) 20:13 20:30
Split (HR) 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
153 230
Autotrans d.o.o
2003
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) 19:00
Bale (HR) 19:18 19:18
Vodnjan (HR) 19:30 19:30
Pula (HR) 19:45 20:00
Raša (HR) 20:44 20:44
Labin (HR) 20:52 20:52
Plomin (HR) 21:06 21:15
Opatija (HR) 21:57 22:00
Rijeka (HR) 22:20 22:30
Kraljevica (HR) 22:54 22:54
Crikvenica (HR) 23:11 23:15
Novi Vinodolski (HR) 23:24 23:25
Senj (HR) 23:48 00:00
Karlobag (HR) 01:06 01:15
Starigrad Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:27 02:27
Zadar (HR) 02:55 03:10
Biograd mag. (HR) 03:41 03:41
Pirovac (HR) 04:03 04:03
Vodice (HR) 04:15 04:15
Šibenik (HR) 04:31 04:35
Primošten (HR) 05:04 05:04
Rogoznica Mag. (HR) 05:12 05:12
Trogir (HR) 05:36 05:36
Split (HR) 06:05 06:15
Dugi Rat (HR) 06:39 06:39
Omiš (HR) 06:46 06:46
Brela Magistrala (HR) 07:11 07:11
Baška Voda (HR) 07:16 07:16
Makarska (HR) 07:28 07:45
Tučepi (HR) 07:53 07:53
Podgora (HR) 07:58 07:58
Igrane (HR) 08:07 08:07
Živogošće (HR) 08:11 08:11
Drvenik (HR) 08:21 08:21
Zaostrog (HR) 08:26 08:26
Gradac (HR) 08:34 08:34
Ploče (HR) 08:52 08:55
Opuzen Mag. (HR) 09:09 09:09
Ston Mag. (HR) 09:47 09:47
Slano (HR) 10:00 10:00
Trsteno (HR) 10:16 10:16
Zaton Veliki (HR) 10:22 10:22
Mokošica (HR) 10:33 10:33
Dubrovnik (HR) 10:48
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
22:30 02:55
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) 19:00
Bale (HR) 19:18 19:18
Vodnjan (HR) 19:30 19:30
Pula (HR) 19:45 20:00
Raša (HR) 20:44 20:44
Labin (HR) 20:52 20:52
Plomin (HR) 21:06 21:15
Opatija (HR) 21:57 22:00
Rijeka (HR) 22:20 22:30
Kraljevica (HR) 22:54 22:54
Crikvenica (HR) 23:11 23:15
Novi Vinodolski (HR) 23:24 23:25
Senj (HR) 23:48 00:00
Karlobag (HR) 01:06 01:15
Starigrad Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:27 02:27
Zadar (HR) 02:55 03:10
Biograd mag. (HR) 03:41 03:41
Pirovac (HR) 04:03 04:03
Vodice (HR) 04:15 04:15
Šibenik (HR) 04:31 04:35
Primošten (HR) 05:04 05:04
Rogoznica Mag. (HR) 05:12 05:12
Trogir (HR) 05:36 05:36
Split (HR) 06:05 06:15
Dugi Rat (HR) 06:39 06:39
Omiš (HR) 06:46 06:46
Brela Magistrala (HR) 07:11 07:11
Baška Voda (HR) 07:16 07:16
Makarska (HR) 07:28 07:45
Tučepi (HR) 07:53 07:53
Podgora (HR) 07:58 07:58
Igrane (HR) 08:07 08:07
Živogošće (HR) 08:11 08:11
Drvenik (HR) 08:21 08:21
Zaostrog (HR) 08:26 08:26
Gradac (HR) 08:34 08:34
Ploče (HR) 08:52 08:55
Opuzen Mag. (HR) 09:09 09:09
Ston Mag. (HR) 09:47 09:47
Slano (HR) 10:00 10:00
Trsteno (HR) 10:16 10:16
Zaton Veliki (HR) 10:22 10:22
Mokošica (HR) 10:33 10:33
Dubrovnik (HR) 10:48
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Nedjelja

Pogledaj kartu.
153 230

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability
Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zadra za Rijeku možete pogledati ovdje. Druge vrsta transporta: Automobilom: putovanje od Rijeke do Zadra, kao što smo prethodno spomenuli, traje oko 3 sata, a cestarina na ovoj ruti iznosi 125,00 HRK za osobne automobile. Za put od Rijeke do Zadra možete unajmiti i rent-a-car.