Autobus Rijeka Zadar

Udaljenost između Rijeke i Zadra iznosi oko 290 km; ako se odlučite ići autocestom što je nešto duže po kilometraži, ali puno komotnije, brže i sigurnije, a za što je potrebno otprilike 3 sata vožnje automobilom (naravno treba uzeti u obzir stanje na cestama jer u sezoni promet može biti povećan što produljuje vrijeme putovanja). Na ovoj se ruti naplaćuje cestarina (u koliko se odlučite ići autocestom) koja, za I. kategoriju vozila iznosi 125,00 HRK.

Putovanje autobusom od Rijeke do Zadra:

Na relaciji Rijeka – Zadar dnevno prometuje veći broj autobusa tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 3 sata, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Zadar – Rijeka možete pogledati niže u članku.

Autobus Rijeka – Zadar – vozni red i prodaja autobusnih karti:

There are 5 people currently looking how to get from Rijeka (HR) Bus terminal to Zadar (HR) Bus terminal!
  Polazak - Dolazak Info Prijevoznik Cijena (Jedan smjer / Povratno)  
ID-573  06:00 - 10:50
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 06:00
Bakar (HR) Intersection 06:15 06:15
Bakarac (HR) 06:21 06:21
Kraljevica (HR) 06:25 06:25
Smrika (HR) 06:29 06:29
Jadranovo (HR) Intersection 06:33 06:33
Dramalj (HR) 06:39 06:39
Crikvenica (HR) Bus terminal 06:44 06:45
Selce (HR) Intersection 06:50 06:50
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 06:55 06:55
Klenovica (HR) Intersection 07:03 07:03
Senj (HR) Bus terminal 07:20 07:25
Zadar (HR) Bus terminal 10:50 11:00
St. Filip i Jakov (HR) 11:27 11:27
Biograd na moru (HR) Bus terminal 11:33 11:33
Pakostane (HR) Intersection 11:40 11:40
Drage (HR) 11:44 11:44
Pirovac (HR) 11:57 11:57
Tisno (HR) Intersection 12:01 12:01
Vodice (HR) Bus terminal 12:10 12:10
Sibenik (HR) Bus terminal 12:26 12:30
Brodarica (HR) 12:39 12:39
Grebastica (HR) 12:48 12:48
Primosten (HR) 13:00 13:00
Rogoznica (HR) Intersection 13:08 13:08
Marina (HR) 13:19 13:19
Trogir (HR) Bus terminal 13:33 13:33
Split (HR) Bus terminal 14:03
Period u kojem prometuje
15.06. - 14.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
App Požega
Autotransport d.d Šibenik
PRIJEVOZNICI
204 HRK / 286 HRK
 Kupi
ID-225  09:30 - 14:15
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Bus terminal 06:45
Labin (HR) Bus terminal 07:45 07:55
Moscenicka Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Bus terminal 09:00 09:00
Rijeka (HR) Bus terminal 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Bus terminal 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 10:28 10:28
Senj (HR) Bus terminal 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Bus terminal 14:15 14:30
Biograd na moru (HR) Bus terminal 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Bus terminal 15:40 15:40
Sibenik (HR) Bus terminal 15:56 16:00
Primosten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica (HR) Intersection 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Bus terminal 17:03 17:03
Split (HR) Bus terminal 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
CTD
145 HRK / 218 HRK
 Kupi
ID-575  10:30 - 14:52
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 10:30
Crikvenica (HR) Bus terminal 11:14 11:15
Selce (HR) Intersection 11:20 11:20
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 11:25 11:25
Senj (HR) Bus terminal 11:50 12:00
St. Juraj (HR) 12:11 12:11
Jablanac (HR) Intersection 12:42 12:42
Prizna (HR) 12:55 13:00
Novalja (HR) Bus terminal 13:35 13:35
Pag (HR) 14:05 14:05
Zadar (HR) Bus terminal 14:52 15:30
Sukosan (HR) 15:44 15:44
St. Petar na moru (HR) 15:51 15:51
Turanj (HR) 15:56 15:56
St. Filip i Jakov (HR) 15:57 15:57
Biograd na moru (HR) Bus terminal 16:03 16:03
Pakostane (HR) Intersection 16:10 16:10
Drage (HR) 16:14 16:14
Pirovac (HR) 16:27 16:27
Tisno (HR) Intersection 16:31 16:31
Vodice (HR) Bus terminal 16:40 16:40
Sibenik (HR) Bus terminal 16:56 17:00
Brodarica (HR) 17:09 17:09
Grebastica (HR) 17:18 17:18
Primosten (HR) 17:30 17:30
Rogoznica (HR) Intersection 17:38 17:38
Marina (HR) 17:49 17:49
Trogir (HR) Bus terminal 18:03 18:06
Solin (HR) 18:26 18:26
Split (HR) Bus terminal 18:36
Period u kojem prometuje
01.07. - 29.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
Antonio tours Pag
App Požega
PRIJEVOZNICI
222 HRK / 311 HRK
 Kupi
ID-174  12:30 - 17:20
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 12:30
Bakar (HR) Intersection 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Intersection 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Bus terminal 13:14 13:15
Selce (HR) Intersection 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 13:25 13:25
Klenovica (HR) Intersection 13:33 13:33
Senj (HR) Bus terminal 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Bus terminal 17:20 17:30
St. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na moru (HR) Bus terminal 18:03 18:03
Pakostane (HR) Intersection 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno (HR) Intersection 18:31 18:31
Vodice (HR) Bus terminal 18:40 18:40
Sibenik (HR) Bus terminal 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebastica (HR) 19:18 19:18
Primosten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica (HR) Intersection 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Bus terminal 20:03 20:06
Split (HR) Bus terminal 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
App Požega
PRIJEVOZNICI
204 HRK / 286 HRK
 Kupi
ID-175  16:15 - 20:13
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 16:15
Zadar (HR) Bus terminal 20:13 20:30
Split (HR) Bus terminal 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
App Požega
PRIJEVOZNICI
204 HRK / 286 HRK
 Kupi
ID-2351  17:00 - 21:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 17:00
Crikvenica (HR) Bus terminal 17:45 17:45
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 17:57 17:57
Senj (HR) Bus terminal 18:25 18:25
Karlobag (HR) 19:25 19:40
Starigrad Paklenica (HR) 20:37 20:37
Maslenica (HR) 20:53 20:53
Posedarje (HR) 21:00 21:00
Zadar (HR) Bus terminal 21:30 22:00
St. Filip i Jakov (HR) 22:28 22:28
Biograd na moru (HR) Bus terminal 22:35 22:35
Pirovac (HR) Intersection 22:56 22:56
Vodice (HR) Bus terminal 23:10 23:10
Sibenik (HR) Bus terminal 23:26 23:30
Primosten (HR) 00:02 00:02
Rogoznica (HR) Intersection 00:09 00:09
Marina (HR) 00:20 00:20
Trogir (HR) Bus terminal 00:33 00:33
Split (HR) Bus terminal 01:05
Period u kojem prometuje
15.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
CTD
145 HRK / 218 HRK
 Kupi
ID-142  07:00 - 11:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 07:00
Zadar (HR) Bus terminal 11:30 11:35
Sibenik (HR) Bus terminal 12:50 13:00
Split (HR) Bus terminal 14:45 15:00
Dubrovnik (HR) Bus terminal 19:50
Period u kojem prometuje
01.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotransport d.d Šibenik
AUS
/
ID-921  09:05 - 12:35
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Bus terminal 07:00
Rovinj (HR) Bus terminal 07:45 07:55
Rijeka (HR) Bus terminal 08:55 09:05
Zadar (HR) Bus terminal 12:35 12:45
Sibenik (HR) Bus terminal 13:45 13:55
Vinjani (HR) 16:05 16:05
Gorica (BA) 16:20 16:20
Grude (BA) 16:35 16:35
Ljubuski (BA) 17:10 17:10
Medjugorje (BA) Bus terminal 17:22 17:22
Citluk (BA) 17:30 17:30
Mostar (east) (BA) Bus terminal 17:55
Period u kojem prometuje
01.06. - 01.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autoherc d.o.o
Various operators
PRIJEVOZNICI
/
ID-170  09:00 - 13:45
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 09:00
Bakar (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Bus terminal 09:54 09:54
Selce (HR) 10:00 10:00
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 10:06 10:06
Senj (HR) Bus terminal 10:26 10:26
St. Juraj (HR) 10:37 10:37
Jablanac (HR) 11:08 11:08
Karlobag (HR) 11:39 11:39
Paklenica (HR) 12:23 12:23
Maslenica (HR) 12:53 12:53
Posedarje (HR) 12:58 12:58
Zadar (HR) Bus terminal 13:45 13:45
Sukosan (HR) 13:50 13:50
Turanj (HR) 13:59 13:59
Biograd na moru (HR) Bus terminal 14:09 14:09
Pakostane (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:34 14:34
Tisno (HR) Intersection 14:38 14:38
Vodice (HR) Bus terminal 14:48 14:48
Sibenik (HR) Bus terminal 15:08 15:08
Brodarica (HR) 15:20 15:20
Grebastica (HR) 15:29 15:29
Primosten (HR) 15:41 15:41
Rogoznica (HR) 15:49 15:49
Marina (HR) 16:01 16:01
Trogir (HR) Bus terminal 16:16 16:16
Solin (HR) 16:38 16:38
Split (HR) Bus terminal 16:45 17:15
Omis (HR) Bus terminal 17:45 17:45
Ruskamen (HR) 17:54 17:54
Mimice (HR) 17:59 17:59
Brela (HR) Intersection 18:12 18:12
Baska Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Bus terminal 18:28 18:28
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 18:58 18:58
Zivogosce (HR) 19:02 19:02
Drvenik (HR) 19:07 19:07
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Brist (HR) 19:24 19:24
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploce (HR) Bus terminal 19:47 19:47
Opuzen (HR) 20:04 20:04
Klek (HR) 20:20 20:20
Ston (HR) 20:40 20:40
Doli (HR) 20:45 20:45
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton (HR) 21:20 21:20
Mokosica (HR) 21:30 21:30
Dubrovnik (HR) Bus terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-151  13:30 - 18:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Bus terminal 11:00
Rasa (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Bus terminal 11:55 11:55
Moscenicka Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Bus terminal 12:55 12:55
Rijeka (HR) Bus terminal 13:30 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Bus terminal 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 14:25 14:25
Senj (HR) Bus terminal 14:50 14:50
Karlobag (HR) 16:15 16:15
Maslenica (HR) 17:36 17:36
Posedarje (HR) 17:41 17:41
Zadar (HR) Bus terminal 18:00 18:00
Biograd na moru (HR) Bus terminal 18:35 18:35
Pirovac (HR) 19:03 19:03
Vodice (HR) Bus terminal 19:18 19:18
Sibenik (HR) Bus terminal 19:38 19:38
Primosten (HR) 20:13 20:13
Rogoznica (HR) 20:21 20:21
Marina (HR) 20:26 20:26
Trogir (HR) Bus terminal 20:30 20:30
Split (HR) Bus terminal 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

BRIONI - Pula
BRI
/
ID-807  19:35 - 00:50
Stanica Dolazak Polazak
Trieste (IT) 17:30
Rijeka (HR) Bus terminal 19:35 19:35
Zadar (HR) Bus terminal 00:50 00:50
Sibenik (HR) Bus terminal 02:28 02:28
Split (HR) Bus terminal 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
Autotransport d.d Šibenik
PRIJEVOZNICI
/
ID-916  20:20 - 00:40
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 20:20
Zadar (HR) Bus terminal 00:40 00:45
Sibenik (HR) Bus terminal 02:05 02:10
Split (HR) Bus terminal 03:55 04:00
Kamensko (HR) Border 05:25 05:25
Kamensko (BA) 05:35 05:35
Tomislavgrad (BA) 06:05 06:10
Posusje (BA) 06:50 06:50
Siroki Brijeg (BA) 07:20 07:20
Mostar (east) (BA) Bus terminal 07:50
Period u kojem prometuje
01.06. - 01.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autoherc d.o.o
Various operators
PRIJEVOZNICI
/
ID-164  20:30 - 00:50
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Bus terminal 20:30
Crikvenica (HR) Bus terminal 21:20 21:20
Karlobag (HR) 23:00 23:00
Zadar (HR) Bus terminal 00:50 00:50
Biograd na moru (HR) Bus terminal 01:35 01:35
Vodice (HR) Bus terminal 02:10 02:10
Sibenik (HR) Bus terminal 02:26 02:26
Primosten (HR) 03:05 03:05
Rogoznica (HR) 03:12 03:12
Trogir (HR) Bus terminal 03:37 03:37
Split (HR) Bus terminal 04:02 04:07
Omis (HR) Bus terminal 04:50 04:50
Makarska (HR) Bus terminal 05:31 05:31
Ploce (HR) Bus terminal 06:38 06:38
Dubrovnik (HR) Bus terminal 08:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Četvrtak
Subota

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-218  22:31 - 03:05
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) Bus terminal 19:00
Pula (HR) Bus terminal 20:00 20:00
Rasa (HR) 21:03 21:03
Labin (HR) Bus terminal 21:11 21:11
Plomin (HR) 21:26 21:26
Opatija (HR) Bus terminal 22:11 22:11
Rijeka (HR) Bus terminal 22:31 22:31
Kraljevica (HR) 23:01 23:01
Crikvenica (HR) Bus terminal 23:21 23:21
Novi Vinodolski (HR) Bus terminal 23:31 23:31
Senj (HR) Bus terminal 23:51 23:51
Karlobag (HR) 01:06 01:06
Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:31 02:31
Zadar (HR) Bus terminal 03:05 03:11
Biograd na moru (HR) Bus terminal 03:26 03:26
Pirovac (HR) 03:51 03:51
Vodice (HR) Bus terminal 04:06 04:06
Sibenik (HR) Bus terminal 04:26 04:26
Primosten (HR) 05:01 05:01
Rogoznica (HR) 05:09 05:09
Trogir (HR) Bus terminal 05:29 05:29
Split (HR) Bus terminal 06:00 06:15
Omis (HR) Bus terminal 06:35 06:35
Brela (HR) Intersection 07:11 07:11
Baska Voda (HR) 07:15 07:15
Makarska (HR) Bus terminal 07:45 07:45
Tucepi (HR) 07:52 07:52
Podgora (HR) 07:55 07:55
Igrane (HR) 08:00 08:00
Zivogosce (HR) 08:05 08:05
Drvenik (HR) 08:15 08:15
Zaostrog (HR) 08:29 08:29
Brist (HR) 08:34 08:34
Gradac (HR) 08:39 08:39
Ploce (HR) Bus terminal 08:59 08:59
Rogotin (HR) 09:07 09:07
Opuzen (HR) 09:14 09:14
Klek (HR) 09:24 09:24
Ston (HR) 09:54 09:54
Doli (HR) 10:00 10:00
Slano (HR) 10:09 10:09
Trsteno (HR) 10:27 10:27
Zaton (HR) 10:28 10:28
Mokosica (HR) 10:38 10:38
Dubrovnik (HR) Bus terminal 10:48
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
This information is supplied without liability

Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Zadra za Rijeku možete pogledati ovdje.

Druge vrsta transporta:

Automobilom: putovanje od Rijeke do Zadra, kao što smo prethodno spomenuli, traje oko 3 sata, a cestarina na ovoj ruti iznosi 125,00 HRK za osobne automobile. Za put od Rijeke do Zadra možete unajmiti i rent-a-car.