Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rijeka Split

split_croatia_8Putovanje automobilom: Cestovna udaljenost od Rijeke do Splita iznosi 414 kilometara, a predviđeno vremensko trajanje putovanja je 3 sata i 50 minuta. Preporučena ruta ide autocestom (A1 i A6), a cestarina na ovoj relaciji iznosi 159 kuna. Također postoji mogućnost putovanja obalnom magistralom, ali u tada putovanje traje znatno dulje, posebno u sezoni kada su velike gužve na ovoj relaciji.

Putovanje autobusom od Rijeke do Splita

Između Rijeke i Splita svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 8 sati, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Split možete pogledati niže u članku.

Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Splita za Rijeku možete pogledati ovdje

There are 2 people currently looking how to get from Rijeka (HR) Kolodvor to Split (HR) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena (Jedan smjer/Povratno) Tickets
573  06:00 14:03
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 06:00
Bakar (HR) Raskrižje 06:15 06:15
Bakarac (HR) 06:21 06:21
Kraljevica (HR) 06:25 06:25
Šmrika (HR) 06:29 06:29
Jadranovo (HR) Raskrižje 06:33 06:33
Dramalj (HR) 06:39 06:39
Crikvenica (HR) Kolodvor 06:44 06:45
Selce (HR) Raskrižje 06:50 06:50
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 06:55 06:55
Klenovica (HR) Raskrižje 07:03 07:03
Senj (HR) Kolodvor 07:20 07:25
Zadar (HR) Kolodvor 10:50 11:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 11:27 11:27
Biograd na moru (HR) Kolodvor 11:33 11:33
Pakoštane (HR) Raskrižje 11:40 11:40
Drage (HR) 11:44 11:44
Pirovac (HR) 11:57 11:57
Tisno (HR) Raskrižje 12:01 12:01
Vodice (HR) Kolodvor 12:10 12:10
Šibenik (HR) Kolodvor 12:26 12:30
Brodarica (HR) 12:39 12:39
Grebaštica (HR) 12:48 12:48
Primošten (HR) 13:00 13:00
Rogoznica (HR) Raskrižje 13:08 13:08
Marina (HR) 13:19 13:19
Trogir (HR) Kolodvor 13:33 13:33
Split (HR) Kolodvor 14:03
Period u kojem prometuje
15.06. - 14.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

328 459
225  09:30 17:35
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 06:45
Labin (HR) Kolodvor 07:45 07:55
Mošcenicka Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Kolodvor 09:00 09:00
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:28 10:28
Senj (HR) Kolodvor 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Kolodvor 14:15 14:30
Biograd na moru (HR) Kolodvor 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Kolodvor 15:40 15:40
Šibenik (HR) Kolodvor 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica (HR) Raskrižje 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Kolodvor 17:03 17:03
Split (HR) Kolodvor 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

230 345
575  10:30 18:36
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 10:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 11:14 11:15
Selce (HR) Raskrižje 11:20 11:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 11:25 11:25
Senj (HR) Kolodvor 11:50 12:00
Sv. Juraj (HR) 12:11 12:11
Jablanac (HR) Raskrižje 12:42 12:42
Prizna (HR) 12:55 13:00
Novalja (HR) Kolodvor 13:35 13:35
Pag (HR) 14:05 14:05
Zadar (HR) Kolodvor 14:52 15:30
Sukošan (HR) 15:44 15:44
Sv. Petar na moru (HR) 15:51 15:51
Turanj (HR) 15:56 15:56
Sv. Filip i Jakov (HR) 15:57 15:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 16:03 16:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 16:10 16:10
Drage (HR) 16:14 16:14
Pirovac (HR) 16:27 16:27
Tisno (HR) Raskrižje 16:31 16:31
Vodice (HR) Kolodvor 16:40 16:40
Šibenik (HR) Kolodvor 16:56 17:00
Brodarica (HR) 17:09 17:09
Grebaštica (HR) 17:18 17:18
Primošten (HR) 17:30 17:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 17:38 17:38
Marina (HR) 17:49 17:49
Trogir (HR) Kolodvor 18:03 18:06
Solin (HR) 18:26 18:26
Split (HR) Kolodvor 18:36
Period u kojem prometuje
01.07. - 29.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

352 493
174  12:30 20:36
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 12:30
Bakar (HR) Raskrižje 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Raskrižje 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Kolodvor 13:14 13:15
Selce (HR) Raskrižje 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 13:25 13:25
Klenovica (HR) Raskrižje 13:33 13:33
Senj (HR) Kolodvor 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Kolodvor 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:03 18:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno (HR) Raskrižje 18:31 18:31
Vodice (HR) Kolodvor 18:40 18:40
Šibenik (HR) Kolodvor 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Kolodvor 20:03 20:06
Split (HR) Kolodvor 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

246 344
2641  14:20 23:00
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 08:45
Rabuiese (IT) Granica 09:22 09:22
Škofije (SI) Granica 09:23 09:23
Kopar (SI) Kolodvor 09:34 09:34
Dragonja (HR) Granica 09:50 09:50
Kastel (SI) Granica 09:51 09:51
Umag (HR) Kolodvor 10:15 10:15
Novigrad (HR) Kolodvor 10:35 10:35
Porec (HR) Kolodvor 11:00 11:00
Rovinj (HR) Kolodvor 11:40 11:40
Pula (HR) Kolodvor 12:15 12:15
Rijeka (HR) Kolodvor 14:20 14:20
Zagreb (HR) Kolodvor 16:15 18:00
Trogir (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Split (HR) Kolodvor 23:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

223 343
175  16:15 22:35
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 16:15
Zadar (HR) Kolodvor 20:13 20:30
Split (HR) Kolodvor 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

246 344
2351  17:00 01:05
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 17:00
Crikvenica (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 17:57 17:57
Senj (HR) Kolodvor 18:25 18:25
Karlobag (HR) 19:25 19:40
Starigrad Paklenica (HR) 20:37 20:37
Maslenica (HR) 20:53 20:53
Posedarje (HR) 21:00 21:00
Zadar (HR) Kolodvor 21:30 22:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 22:28 22:28
Biograd na moru (HR) Kolodvor 22:35 22:35
Pirovac (HR) Raskrižje 22:56 22:56
Vodice (HR) Kolodvor 23:10 23:10
Šibenik (HR) Kolodvor 23:26 23:30
Primošten (HR) 00:02 00:02
Rogoznica (HR) Raskrižje 00:09 00:09
Marina (HR) 00:20 00:20
Trogir (HR) Kolodvor 00:33 00:33
Split (HR) Kolodvor 01:05
Period u kojem prometuje
15.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

230 345
2003  22:30 06:05
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) Kolodvor 19:00
Bale (HR) 19:18 19:18
Vodnjan (HR) 19:30 19:30
Pula (HR) Kolodvor 19:45 20:00
Raša (HR) 20:44 20:44
Labin (HR) Kolodvor 20:52 20:52
Plomin (HR) 21:06 21:15
Opatija (HR) Kolodvor 21:57 22:00
Rijeka (HR) Kolodvor 22:20 22:30
Kraljevica (HR) 22:54 22:54
Crikvenica (HR) Kolodvor 23:11 23:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 23:24 23:25
Senj (HR) Kolodvor 23:48 00:00
Karlobag (HR) 01:06 01:15
Starigrad Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:27 02:27
Zadar (HR) Kolodvor 02:55 03:10
Biograd mag. (HR) 03:41 03:41
Pirovac (HR) Raskrižje 04:03 04:03
Vodice (HR) Kolodvor 04:15 04:15
Šibenik (HR) Kolodvor 04:31 04:35
Primošten (HR) 05:04 05:04
Rogoznica (HR) Raskrižje 05:12 05:12
Trogir (HR) Kolodvor 05:36 05:36
Split (HR) Kolodvor 06:05 06:15
Dugi Rat (HR) 06:39 06:39
Omiš (HR) Kolodvor 06:46 06:46
Brela Magistrala (HR) 07:11 07:11
Baška Voda (HR) 07:16 07:16
Makarska (HR) Kolodvor 07:28 07:45
Tucepi (HR) 07:53 07:53
Podgora (HR) 07:58 07:58
Igrane (HR) 08:07 08:07
Živogošce (HR) 08:11 08:11
Drvenik (HR) 08:21 08:21
Zaostrog (HR) 08:26 08:26
Gradac (HR) 08:34 08:34
Ploce (HR) Kolodvor 08:52 08:55
Opuzen (HR) Raskrižje 09:09 09:09
Ston (HR) Raskrižje 09:47 09:47
Slano (HR) 10:00 10:00
Trsteno (HR) 10:16 10:16
Zaton Veliki (HR) 10:22 10:22
Mokošica (HR) 10:33 10:33
Dubrovnik (HR) Kolodvor 10:48
Period u kojem prometuje
16.05. - 31.12.
01.01. - 14.01.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

246 492
142  07:00 14:45
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 07:00
Zadar (HR) Kolodvor 11:30 11:35
Šibenik (HR) Kolodvor 12:50 13:00
Split (HR) Kolodvor 14:45 15:00
Dubrovnik (HR) Kolodvor 19:50
Period u kojem prometuje
01.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

170  09:00 16:45
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:00
Bakar (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 09:54 09:54
Selce (HR) 10:00 10:00
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:06 10:06
Senj (HR) Kolodvor 10:26 10:26
Sv. Juraj (HR) 10:37 10:37
Jablanac (HR) 11:08 11:08
Karlobag (HR) 11:39 11:39
Paklenica (HR) 12:23 12:23
Maslenica (HR) 12:53 12:53
Posedarje (HR) 12:58 12:58
Zadar (HR) Kolodvor 13:45 13:45
Sukošan (HR) 13:50 13:50
Turanj (HR) 13:59 13:59
Biograd na moru (HR) Kolodvor 14:09 14:09
Pakoštane (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:34 14:34
Tisno (HR) Raskrižje 14:38 14:38
Vodice (HR) Kolodvor 14:48 14:48
Šibenik (HR) Kolodvor 15:08 15:08
Brodarica (HR) 15:20 15:20
Grebaštica (HR) 15:29 15:29
Primošten (HR) 15:41 15:41
Rogoznica (HR) 15:49 15:49
Marina (HR) 16:01 16:01
Trogir (HR) Kolodvor 16:16 16:16
Solin (HR) 16:38 16:38
Split (HR) Kolodvor 16:45 17:15
Omiš (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Ruskamen (HR) 17:54 17:54
Mimice (HR) 17:59 17:59
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Kolodvor 18:28 18:28
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 18:58 18:58
Živogošce (HR) 19:02 19:02
Drvenik (HR) 19:07 19:07
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Brist (HR) 19:24 19:24
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploce (HR) Kolodvor 19:47 19:47
Opuzen (HR) 20:04 20:04
Klek (HR) 20:20 20:20
Ston (HR) 20:40 20:40
Doli (HR) 20:45 20:45
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton (Dubrovnik) (HR) 21:20 21:20
Mokošica (HR) 21:30 21:30
Dubrovnik (HR) Kolodvor 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

173  09:30 17:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30
Split (HR) Kolodvor 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

151  13:30 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Kolodvor 11:55 11:55
Mošcenicka Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Kolodvor 12:55 12:55
Rijeka (HR) Kolodvor 13:30 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Kolodvor 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 14:25 14:25
Senj (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Karlobag (HR) 16:15 16:15
Maslenica (HR) 17:36 17:36
Posedarje (HR) 17:41 17:41
Zadar (HR) Kolodvor 18:00 18:00
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:35 18:35
Pirovac (HR) 19:03 19:03
Vodice (HR) Kolodvor 19:18 19:18
Šibenik (HR) Kolodvor 19:38 19:38
Primošten (HR) 20:13 20:13
Rogoznica (HR) 20:21 20:21
Marina (HR) 20:26 20:26
Trogir (HR) Kolodvor 20:30 20:30
Split (HR) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

2646  13:54 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 13:54
Zagreb (HR) Kolodvor 15:55 16:00
Split (HR) Kolodvor 21:00 21:00
Vrgorac (HR) Kolodvor 22:00 22:00
Imotski (HR) Kolodvor 22:00 22:00
Makarska (HR) Kolodvor 22:00 22:00
Ploce (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Opuzen (HR) 22:50 22:50
Metkovic (HR) Kolodvor 23:00 23:00
Dubrovnik (HR) Kolodvor 00:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

807  19:35 04:00
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 17:30
Rijeka (HR) Kolodvor 19:35 19:35
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Šibenik (HR) Kolodvor 02:28 02:28
Split (HR) Kolodvor 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

164  20:30 04:02
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 20:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 21:20 21:20
Karlobag (HR) 23:00 23:00
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Biograd na moru (HR) Kolodvor 01:35 01:35
Vodice (HR) Kolodvor 02:10 02:10
Šibenik (HR) Kolodvor 02:26 02:26
Primošten (HR) 03:05 03:05
Rogoznica (HR) 03:12 03:12
Trogir (HR) Kolodvor 03:37 03:37
Split (HR) Kolodvor 04:02 04:07
Omiš (HR) Kolodvor 04:50 04:50
Makarska (HR) Kolodvor 05:31 05:31
Ploce (HR) Kolodvor 06:38 06:38
Dubrovnik (HR) Kolodvor 08:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Četvrtak
Subota

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability


Druge vrste transporta na relaciji Rijeka – Split:

Putovanje vlakom: Na ovoj ruti je moguće putovati vlakom, ali uz presjedanje u Karlovcu. Vozni red i više informacija o putovanju vlakom u Hrvatskoj možete provjeriti ovdje.

Putovanje avionom: Na ovoj relaciji nije moguće putovati avionom.