Autobus Rijeka Split

Putovanje automobilom: Cestovna udaljenost od Rijeke do Splita iznosi 414 kilometara, a predviđeno vremensko trajanje putovanja je 3 sata i 50 minuta. Preporučena ruta ide autocestom (A1 i A6), a cestarina na ovoj relaciji iznosi 159 kuna. Također postoji mogućnost putovanja obalnom magistralom, ali u tada putovanje traje znatno dulje, posebno u sezoni kada su velike gužve na ovoj relaciji.

Putovanje autobusom: Iz Rijeke prema Splitu prometuje direktni autobus za koje voznbi red možete provjeriti u nastavku.

There are 9 people currently looking how to get from Rijeka (HR) Terminal to Split (HR) Terminal!
  Polazak - Dolazak Info Prijevoznik Cijena (Jedan smjer / Povratno)  
ID-225  09:30 - 17:35
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Terminal 06:45
Labin (HR) Terminal 07:45 07:55
Moscenicka Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Terminal 09:00 09:15
Rijeka (HR) Terminal 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Terminal 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Terminal 10:28 10:28
Senj (HR) Terminal 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Terminal 14:15 14:30
Biograd na moru (HR) Terminal 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Terminal 15:40 15:40
Sibenik (HR) Terminal 15:56 16:00
Primosten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica (HR) Intersection 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Terminal 17:03 17:03
Split (HR) Terminal 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
CTD
230 HRK / 345 HRK
 Kupi
ID-2351  17:00 - 01:05
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 17:00
Crikvenica (HR) Terminal 17:45 17:45
Novi Vinodolski (HR) Terminal 17:57 17:57
Senj (HR) Terminal 18:25 18:25
Karlobag (HR) 19:25 19:40
Starigrad Paklenica (HR) 20:37 20:37
Maslenica (HR) 20:53 20:53
Posedarje (HR) 21:00 21:00
Zadar (HR) Terminal 21:30 22:00
St. Filip i Jakov (HR) 22:28 22:28
Biograd na moru (HR) Terminal 22:35 22:35
Pirovac (HR) Intersection 22:56 22:56
Vodice (HR) Terminal 23:10 23:10
Sibenik (HR) Terminal 23:26 23:30
Primosten (HR) 00:02 00:02
Rogoznica (HR) Intersection 00:09 00:09
Marina (HR) 00:20 00:20
Trogir (HR) Terminal 00:33 00:33
Split (HR) Terminal 01:05
Period u kojem prometuje
15.06. - 15.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
CTD
230 HRK / 345 HRK
 Kupi
ID-573  06:00 - 14:03
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 06:00
Zadar (HR) Terminal 11:00 11:00
Sibenik (HR) Terminal 12:30 12:30
Split (HR) Terminal 14:03
Period u kojem prometuje
18.06. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-142  07:00 - 14:45
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 07:00
Zadar (HR) Terminal 11:30 11:35
Sibenik (HR) Terminal 12:50 13:00
Split (HR) Terminal 14:45 15:00
Dubrovnik (HR) Terminal 19:50
Period u kojem prometuje
01.06. - 30.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotransport d.d Šibenik
AUS
/
ID-170  09:00 - 16:45
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 09:00
Bakar (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Terminal 09:54 09:54
Selce (HR) 10:00 10:00
Novi Vinodolski (HR) Terminal 10:06 10:06
Senj (HR) Terminal 10:26 10:26
St. Juraj (HR) 10:37 10:37
Jablanac (HR) 11:08 11:08
Karlobag (HR) 11:39 11:39
Paklenica (HR) 12:23 12:23
Maslenica (HR) 12:53 12:53
Posedarje (HR) 12:58 12:58
Zadar (HR) Terminal 13:45 13:45
Sukosan (HR) 13:50 13:50
Turanj (HR) 13:59 13:59
Biograd na moru (HR) Terminal 14:09 14:09
Pakostane (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:34 14:34
Tisno (HR) Intersection 14:38 14:38
Vodice (HR) Terminal 14:48 14:48
Sibenik (HR) Terminal 15:08 15:08
Brodarica (HR) 15:20 15:20
Grebastica (HR) 15:29 15:29
Primosten (HR) 15:41 15:41
Rogoznica (HR) 15:49 15:49
Marina (HR) 16:01 16:01
Trogir (HR) Terminal 16:16 16:16
Solin (HR) 16:38 16:38
Split (HR) Terminal 16:45 17:15
Omis (HR) Terminal 17:45 17:45
Ruskamen (HR) 17:54 17:54
Mimice (HR) 17:59 17:59
Brela (HR) Intersection 18:12 18:12
Baska Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Terminal 18:28 18:28
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 18:58 18:58
Zivogosce (HR) 19:02 19:02
Drvenik (HR) 19:07 19:07
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Brist (HR) 19:24 19:24
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploce (HR) Terminal 19:47 19:47
Opuzen (HR) 20:04 20:04
Klek (HR) 20:20 20:20
Ston (HR) 20:40 20:40
Doli (HR) 20:45 20:45
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton (HR) 21:20 21:20
Mokosica (HR) 21:30 21:30
Dubrovnik (HR) Terminal 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-173  09:30 - 17:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 09:30
Split (HR) Terminal 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

LAURUS PROMET - Zadar
LPZ
/
ID-575  10:30 - 18:36
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 10:30
Zadar (HR) Terminal 15:30 15:30
Sibenik (HR) Terminal 17:00 17:00
Split (HR) Terminal 18:36
Period u kojem prometuje
30.06. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-174  12:30 - 20:40
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 12:30
Crikvenica (HR) Terminal 13:14 13:14
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Zadar (HR) Terminal 17:20 17:20
Biograd na moru (HR) Terminal 18:03 18:03
Tisno (HR) Intersection 18:31 18:31
Primosten (HR) 19:30 19:30
Trogir (HR) Terminal 20:03 20:03
Split (HR) Terminal 20:40
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-151  13:30 - 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Terminal 11:00
Rasa (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Terminal 11:55 11:55
Moscenicka Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Terminal 12:55 12:55
Rijeka (HR) Terminal 13:30 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Terminal 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Terminal 14:25 14:25
Senj (HR) Terminal 14:50 14:50
Karlobag (HR) 16:15 16:15
Maslenica (HR) 17:36 17:36
Posedarje (HR) 17:41 17:41
Zadar (HR) Terminal 18:00 18:00
Biograd na moru (HR) Terminal 18:35 18:35
Pirovac (HR) 19:03 19:03
Vodice (HR) Terminal 19:18 19:18
Sibenik (HR) Terminal 19:38 19:38
Primosten (HR) 20:13 20:13
Rogoznica (HR) 20:21 20:21
Marina (HR) 20:26 20:26
Trogir (HR) Terminal 20:30 20:30
Split (HR) Terminal 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

BRIONI - Pula
BRI
/
ID-175  16:15 - 22:35
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 16:15
Crikvenica (HR) Terminal 16:56 16:56
Karlobag (HR) 18:33 18:33
Zadar (HR) Terminal 20:13 20:30
Split (HR) Terminal 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-807  19:35 - 04:00
Stanica Dolazak Polazak
Trieste (IT) 17:30
Rijeka (HR) Terminal 19:35 19:35
Zadar (HR) Terminal 00:50 00:50
Sibenik (HR) Terminal 02:28 02:28
Split (HR) Terminal 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
Autotransport d.d Šibenik
PRIJEVOZNICI
/
ID-916  20:20 - 03:55
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 20:20
Zadar (HR) Terminal 00:40 00:45
Sibenik (HR) Terminal 02:05 02:10
Split (HR) Terminal 03:55 04:00
Kamensko (HR) Border 05:25 05:25
Kamensko (BA) 05:35 05:35
Tomislavgrad (BA) 06:05 06:10
Posusje (BA) 06:50 06:50
Siroki Brijeg (BA) 07:20 07:20
Mostar (east) (BA) Terminal 07:50
Period u kojem prometuje
01.06. - 01.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autoherc d.o.o
Various operators
PRIJEVOZNICI
/
ID-164  20:30 - 04:02
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Terminal 20:30
Crikvenica (HR) Terminal 21:20 21:20
Karlobag (HR) 23:00 23:00
Zadar (HR) Terminal 00:50 00:50
Biograd na moru (HR) Terminal 01:35 01:35
Vodice (HR) Terminal 02:10 02:10
Sibenik (HR) Terminal 02:26 02:26
Primosten (HR) 03:05 03:05
Rogoznica (HR) 03:12 03:12
Trogir (HR) Terminal 03:37 03:37
Split (HR) Terminal 04:02 04:07
Omis (HR) Terminal 04:50 04:50
Makarska (HR) Terminal 05:31 05:31
Ploce (HR) Terminal 06:38 06:38
Dubrovnik (HR) Terminal 08:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Četvrtak
Subota

Autotrans d.o.o
ATR
/
ID-218  22:31 - 06:00
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) Terminal 19:00
Pula (HR) Terminal 20:00 20:00
Rasa (HR) 21:03 21:03
Labin (HR) Terminal 21:11 21:11
Plomin (HR) 21:26 21:26
Opatija (HR) Terminal 22:11 22:11
Rijeka (HR) Terminal 22:31 22:31
Kraljevica (HR) 23:01 23:01
Crikvenica (HR) Terminal 23:21 23:21
Novi Vinodolski (HR) Terminal 23:31 23:31
Senj (HR) Terminal 23:51 23:51
Karlobag (HR) 01:06 01:06
Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:31 02:31
Zadar (HR) Terminal 03:05 03:11
Biograd na moru (HR) Terminal 03:26 03:26
Pirovac (HR) 03:51 03:51
Vodice (HR) Terminal 04:06 04:06
Sibenik (HR) Terminal 04:26 04:26
Primosten (HR) 05:01 05:01
Rogoznica (HR) 05:09 05:09
Trogir (HR) Terminal 05:29 05:29
Split (HR) Terminal 06:00 06:15
Omis (HR) Terminal 06:35 06:35
Brela (HR) Intersection 07:11 07:11
Baska Voda (HR) 07:15 07:15
Makarska (HR) Terminal 07:45 07:45
Tucepi (HR) 07:52 07:52
Podgora (HR) 07:55 07:55
Igrane (HR) 08:00 08:00
Zivogosce (HR) 08:05 08:05
Drvenik (HR) 08:15 08:15
Zaostrog (HR) 08:29 08:29
Brist (HR) 08:34 08:34
Gradac (HR) 08:39 08:39
Ploce (HR) Terminal 08:59 08:59
Rogotin (HR) 09:07 09:07
Opuzen (HR) 09:14 09:14
Klek (HR) 09:24 09:24
Ston (HR) 09:54 09:54
Doli (HR) 10:00 10:00
Slano (HR) 10:09 10:09
Trsteno (HR) 10:27 10:27
Zaton (HR) 10:28 10:28
Mokosica (HR) 10:38 10:38
Dubrovnik (HR) Terminal 10:48
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Autotrans d.o.o
ATR
/
This information is supplied without liability


Druge vrste transporta na relaciji Rijeka – Split:

Putovanje vlakom: Na ovoj ruti je moguće putovati vlakom, ali uz presjedanje u Karlovcu. Vozni red i više informacija o putovanju vlakom u Hrvatskoj možete provjeriti ovdje.

Putovanje avionom: Na ovoj relaciji nije moguće putovati avionom.