Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rijeka Split

split_croatia_8Putovanje automobilom: Cestovna udaljenost od Rijeke do Splita iznosi 414 kilometara, a predviđeno vremensko trajanje putovanja je 3 sata i 50 minuta. Preporučena ruta ide autocestom (A1 i A6), a cestarina na ovoj relaciji iznosi 159 kuna. Također postoji mogućnost putovanja obalnom magistralom, ali u tada putovanje traje znatno dulje, posebno u sezoni kada su velike gužve na ovoj relaciji. Putovanje autobusom od Rijeke do Splita Između Rijeke i Splita svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 8 sati, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Split možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Splita za Rijeku možete pogledati ovdje
Trenutno 6 osoba pretražuje kako doći od Rijeka (HR) Kolodvor do Split (HR) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
170
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:00
Kraljevica (HR) 09:24 09:24
Crikvenica (HR) Kolodvor 09:41 09:45
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 09:54 09:55
Senj (HR) Kolodvor 10:18 10:30
Karlobag (HR) 11:36 11:40
Starigrad Paklenica (HR) 12:31 12:31
Maslenica (HR) 12:48 13:05
Posedarje (HR) 13:10 13:10
Zadar (HR) Kolodvor 13:38 13:45
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:38 14:38
Vodice (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Šibenik (HR) Kolodvor 15:06 15:10
Primošten (HR) 15:39 15:39
Rogoznica Mag. (HR) Raskrižje 15:47 15:47
Trogir (HR) Kolodvor 16:11 16:11
Split (HR) Kolodvor 16:40 17:15
Dugi Rat (HR) 17:39 17:39
Omiš (HR) Kolodvor 17:46 17:46
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Kolodvor 18:28 18:40
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 19:02 19:02
Živogošce (HR) 19:06 19:06
Drvenik (HR) 19:16 19:16
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploče (HR) Kolodvor 19:47 19:50
Opuzen (HR) Raskrižje 20:04 20:04
Ston Mag. (HR) Raskrižje 20:42 20:42
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton Veliki (HR) 21:17 21:17
Mokošica (HR) 21:28 21:28
Dubrovnik (HR) Kolodvor 21:43
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 16:40
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:00
Kraljevica (HR) 09:24 09:24
Crikvenica (HR) Kolodvor 09:41 09:45
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 09:54 09:55
Senj (HR) Kolodvor 10:18 10:30
Karlobag (HR) 11:36 11:40
Starigrad Paklenica (HR) 12:31 12:31
Maslenica (HR) 12:48 13:05
Posedarje (HR) 13:10 13:10
Zadar (HR) Kolodvor 13:38 13:45
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:38 14:38
Vodice (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Šibenik (HR) Kolodvor 15:06 15:10
Primošten (HR) 15:39 15:39
Rogoznica Mag. (HR) Raskrižje 15:47 15:47
Trogir (HR) Kolodvor 16:11 16:11
Split (HR) Kolodvor 16:40 17:15
Dugi Rat (HR) 17:39 17:39
Omiš (HR) Kolodvor 17:46 17:46
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Kolodvor 18:28 18:40
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 19:02 19:02
Živogošce (HR) 19:06 19:06
Drvenik (HR) 19:16 19:16
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploče (HR) Kolodvor 19:47 19:50
Opuzen (HR) Raskrižje 20:04 20:04
Ston Mag. (HR) Raskrižje 20:42 20:42
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton Veliki (HR) 21:17 21:17
Mokošica (HR) 21:28 21:28
Dubrovnik (HR) Kolodvor 21:43
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
246 370
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
225
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 06:45
Labin (HR) Kolodvor 07:45 07:55
Mošćenička Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Kolodvor 09:00 09:00
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:28 10:28
Senj (HR) Kolodvor 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Kolodvor 14:15 14:30
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Kolodvor 15:40 15:40
Šibenik (HR) Kolodvor 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica Mag. (HR) Raskrižje 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Kolodvor 17:03 17:03
Split (HR) Kolodvor 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:30 17:35
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 06:45
Labin (HR) Kolodvor 07:45 07:55
Mošćenička Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Kolodvor 09:00 09:00
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:28 10:28
Senj (HR) Kolodvor 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Kolodvor 14:15 14:30
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Kolodvor 15:40 15:40
Šibenik (HR) Kolodvor 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica Mag. (HR) Raskrižje 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Kolodvor 17:03 17:03
Split (HR) Kolodvor 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
230 345
Autotrans d.o.o
174
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 12:30
Bakar (HR) Raskrižje 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Raskrižje 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Kolodvor 13:14 13:15
Selce (HR) Raskrižje 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 13:25 13:25
Klenovica (HR) Raskrižje 13:33 13:33
Senj (HR) Kolodvor 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Kolodvor 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 18:03 18:03
Pakostane Mag. (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 18:31 18:31
Vodice (HR) Kolodvor 18:40 18:40
Šibenik (HR) Kolodvor 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica Mag. (HR) Raskrižje 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Kolodvor 20:03 20:06
Split (HR) Kolodvor 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 20:36
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 12:30
Bakar (HR) Raskrižje 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Raskrižje 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Kolodvor 13:14 13:15
Selce (HR) Raskrižje 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 13:25 13:25
Klenovica (HR) Raskrižje 13:33 13:33
Senj (HR) Kolodvor 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Kolodvor 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 18:03 18:03
Pakostane Mag. (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 18:31 18:31
Vodice (HR) Kolodvor 18:40 18:40
Šibenik (HR) Kolodvor 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica Mag. (HR) Raskrižje 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Kolodvor 20:03 20:06
Split (HR) Kolodvor 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
246 370
CLISSA - CRNJA TOURS
2641
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 08:45
Rabuiese (IT) Granica 09:22 09:22
Škofije (SI) Granica 09:23 09:23
Kopar (SI) Kolodvor 09:34 09:34
Dragonja (HR) Granica 09:50 09:50
Kastel (SI) Granica 09:51 09:51
Umag (HR) Kolodvor 10:15 10:15
Novigrad (HR) Kolodvor 10:35 10:35
Poreč (HR) Kolodvor 11:00 11:00
Rovinj (HR) Kolodvor 11:40 11:40
Pula (HR) Kolodvor 12:15 12:15
Rijeka (HR) Kolodvor 14:20 14:20
Zagreb (HR) Kolodvor 16:15 18:00
Trogir (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Split (HR) Kolodvor 23:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:20 23:00
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 08:45
Rabuiese (IT) Granica 09:22 09:22
Škofije (SI) Granica 09:23 09:23
Kopar (SI) Kolodvor 09:34 09:34
Dragonja (HR) Granica 09:50 09:50
Kastel (SI) Granica 09:51 09:51
Umag (HR) Kolodvor 10:15 10:15
Novigrad (HR) Kolodvor 10:35 10:35
Poreč (HR) Kolodvor 11:00 11:00
Rovinj (HR) Kolodvor 11:40 11:40
Pula (HR) Kolodvor 12:15 12:15
Rijeka (HR) Kolodvor 14:20 14:20
Zagreb (HR) Kolodvor 16:15 18:00
Trogir (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Split (HR) Kolodvor 23:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
223 343
Autotrans d.o.o
175
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 16:15
Zadar (HR) Kolodvor 20:13 20:30
Split (HR) Kolodvor 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:15 22:35
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 16:15
Zadar (HR) Kolodvor 20:13 20:30
Split (HR) Kolodvor 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
246 370
LAURUS PROMET - Zadar
173
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30
Split (HR) Kolodvor 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:30 17:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30
Split (HR) Kolodvor 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
BRIONI - Pula
151
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Kolodvor 11:55 11:55
Mošćenička Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Kolodvor 12:55 12:55
Rijeka (HR) Kolodvor 13:15 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Kolodvor 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 14:25 14:25
Senj (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Starigrad (Kvarner) (HR) 15:20 15:20
Karlobag (HR) 16:05 16:15
Posedarje (HR) 17:20 17:20
Zadar (HR) Kolodvor 17:50 18:00
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 18:35 18:35
Šibenik (HR) Kolodvor 19:25 19:30
Trogir (HR) Kolodvor 20:30 20:30
Split (HR) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Kolodvor 11:55 11:55
Mošćenička Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Kolodvor 12:55 12:55
Rijeka (HR) Kolodvor 13:15 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Kolodvor 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 14:25 14:25
Senj (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Starigrad (Kvarner) (HR) 15:20 15:20
Karlobag (HR) 16:05 16:15
Posedarje (HR) 17:20 17:20
Zadar (HR) Kolodvor 17:50 18:00
Biograd na Moru (HR) Kolodvor 18:35 18:35
Šibenik (HR) Kolodvor 19:25 19:30
Trogir (HR) Kolodvor 20:30 20:30
Split (HR) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
Autotransport d.d Šibenik
807
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 17:30
Rijeka (HR) Kolodvor 19:35 19:35
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Šibenik (HR) Kolodvor 02:28 02:28
Split (HR) Kolodvor 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:35 04:00
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 17:30
Rijeka (HR) Kolodvor 19:35 19:35
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Šibenik (HR) Kolodvor 02:28 02:28
Split (HR) Kolodvor 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability
Druge vrste transporta na relaciji Rijeka - Split: Putovanje vlakom: Na ovoj ruti je moguće putovati vlakom, ali uz presjedanje u Karlovcu. Vozni red i više informacija o putovanju vlakom u Hrvatskoj možete provjeriti ovdje. Putovanje avionom: Na ovoj relaciji nije moguće putovati avionom.