Get the free app here!

Get the free app!

Pronađite domaće i međunarodne autobusne linije

Autobus Rijeka Split

split_croatia_8Putovanje automobilom: Cestovna udaljenost od Rijeke do Splita iznosi 414 kilometara, a predviđeno vremensko trajanje putovanja je 3 sata i 50 minuta. Preporučena ruta ide autocestom (A1 i A6), a cestarina na ovoj relaciji iznosi 159 kuna. Također postoji mogućnost putovanja obalnom magistralom, ali u tada putovanje traje znatno dulje, posebno u sezoni kada su velike gužve na ovoj relaciji. Putovanje autobusom od Rijeke do Splita Između Rijeke i Splita svakodnevno prometuje više autobusnih linija tijekom cijele godine, dok su u ljetnoj sezoni pojačane autobusne linije između ova dva grada. Putovanje autobusom traje otprilike 8 sati, ovisno o prometu i stanju na cestama. Raspored autobusnih linija na relaciji Rijeka – Split možete pogledati niže u članku. Ako planirate povratno putovanje, vozni red i prodaju autobusnih karata iz Splita za Rijeku možete pogledati ovdje
Trenutno 5 osoba pretražuje kako doći od Rijeka (HR) Kolodvor do Split (HR) Kolodvor!
ID Polazak/Dolazak Info Cijena Karte
Autotrans d.o.o
573
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 06:00
Bakar (HR) Raskrižje 06:15 06:15
Bakarac (HR) 06:21 06:21
Kraljevica (HR) 06:25 06:25
Šmrika (HR) 06:29 06:29
Jadranovo (HR) Raskrižje 06:33 06:33
Dramalj (HR) 06:39 06:39
Crikvenica (HR) Kolodvor 06:44 06:45
Selce (HR) Raskrižje 06:50 06:50
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 06:55 06:55
Klenovica (HR) Raskrižje 07:03 07:03
Senj (HR) Kolodvor 07:20 07:25
Zadar (HR) Kolodvor 10:50 11:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 11:27 11:27
Biograd na moru (HR) Kolodvor 11:33 11:33
Pakoštane (HR) Raskrižje 11:40 11:40
Drage (HR) 11:44 11:44
Pirovac (HR) 11:57 11:57
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 12:01 12:01
Vodice (HR) Kolodvor 12:10 12:10
Šibenik (HR) Kolodvor 12:26 12:30
Brodarica (HR) 12:39 12:39
Grebaštica (HR) 12:48 12:48
Primošten (HR) 13:00 13:00
Rogoznica (HR) Raskrižje 13:08 13:08
Marina (HR) 13:19 13:19
Trogir (HR) Kolodvor 13:33 13:33
Split (HR) Kolodvor 14:03
Period u kojem prometuje
15.06. - 14.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
06:00 14:03
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 06:00
Bakar (HR) Raskrižje 06:15 06:15
Bakarac (HR) 06:21 06:21
Kraljevica (HR) 06:25 06:25
Šmrika (HR) 06:29 06:29
Jadranovo (HR) Raskrižje 06:33 06:33
Dramalj (HR) 06:39 06:39
Crikvenica (HR) Kolodvor 06:44 06:45
Selce (HR) Raskrižje 06:50 06:50
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 06:55 06:55
Klenovica (HR) Raskrižje 07:03 07:03
Senj (HR) Kolodvor 07:20 07:25
Zadar (HR) Kolodvor 10:50 11:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 11:27 11:27
Biograd na moru (HR) Kolodvor 11:33 11:33
Pakoštane (HR) Raskrižje 11:40 11:40
Drage (HR) 11:44 11:44
Pirovac (HR) 11:57 11:57
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 12:01 12:01
Vodice (HR) Kolodvor 12:10 12:10
Šibenik (HR) Kolodvor 12:26 12:30
Brodarica (HR) 12:39 12:39
Grebaštica (HR) 12:48 12:48
Primošten (HR) 13:00 13:00
Rogoznica (HR) Raskrižje 13:08 13:08
Marina (HR) 13:19 13:19
Trogir (HR) Kolodvor 13:33 13:33
Split (HR) Kolodvor 14:03
Period u kojem prometuje
15.06. - 14.10.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
246 370
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Autotransport d.d Šibenik
142
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 07:00
Crikvenica (HR) Kolodvor 07:45 07:45
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 07:58 07:58
Senj (HR) Kolodvor 08:22 08:25
Jablanac (HR) Raskrižje 09:05 09:05
Karlobag (HR) 09:35 09:45
Starigrad Paklenica (HR) 10:38 10:38
Posedarje (HR) 11:00 11:00
Zadar (HR) Kolodvor 11:30 11:35
Biograd na moru (HR) Kolodvor 12:08 12:08
Pirovac (HR) 12:30 12:30
Vodice (HR) Kolodvor 12:43 12:43
Šibenik (HR) Kolodvor 13:00 13:15
Primošten (HR) 13:47 13:47
Rogoznica (HR) Raskrižje 13:54 13:54
Trogir (HR) Kolodvor 14:18 14:18
Split (HR) Kolodvor 14:50 15:00
Baška Voda (HR) 16:02 16:02
Makarska (HR) Kolodvor 16:11 16:15
Gradac (HR) 17:01 17:01
Ploce (HR) Kolodvor 17:25 18:00
Opuzen (HR) Raskrižje 18:15 18:15
Neum (BA) 18:35 18:35
Ston (HR) Raskrižje 18:55 18:55
Slano (HR) 19:05 19:05
Trsteno (HR) 19:20 19:20
Dubrovnik (HR) Kolodvor 19:50
Period u kojem prometuje
02.06. - 09.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
07:00 14:50
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 07:00
Crikvenica (HR) Kolodvor 07:45 07:45
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 07:58 07:58
Senj (HR) Kolodvor 08:22 08:25
Jablanac (HR) Raskrižje 09:05 09:05
Karlobag (HR) 09:35 09:45
Starigrad Paklenica (HR) 10:38 10:38
Posedarje (HR) 11:00 11:00
Zadar (HR) Kolodvor 11:30 11:35
Biograd na moru (HR) Kolodvor 12:08 12:08
Pirovac (HR) 12:30 12:30
Vodice (HR) Kolodvor 12:43 12:43
Šibenik (HR) Kolodvor 13:00 13:15
Primošten (HR) 13:47 13:47
Rogoznica (HR) Raskrižje 13:54 13:54
Trogir (HR) Kolodvor 14:18 14:18
Split (HR) Kolodvor 14:50 15:00
Baška Voda (HR) 16:02 16:02
Makarska (HR) Kolodvor 16:11 16:15
Gradac (HR) 17:01 17:01
Ploce (HR) Kolodvor 17:25 18:00
Opuzen (HR) Raskrižje 18:15 18:15
Neum (BA) 18:35 18:35
Ston (HR) Raskrižje 18:55 18:55
Slano (HR) 19:05 19:05
Trsteno (HR) 19:20 19:20
Dubrovnik (HR) Kolodvor 19:50
Period u kojem prometuje
02.06. - 09.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
286 400
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
225
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 06:45
Labin (HR) Kolodvor 07:45 07:55
Mošcenicka Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Kolodvor 09:00 09:00
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:28 10:28
Senj (HR) Kolodvor 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Kolodvor 14:15 14:30
Biograd na moru (HR) Kolodvor 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Kolodvor 15:40 15:40
Šibenik (HR) Kolodvor 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica (HR) Raskrižje 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Kolodvor 17:03 17:03
Split (HR) Kolodvor 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:30 17:35
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 06:45
Labin (HR) Kolodvor 07:45 07:55
Mošcenicka Draga (HR) 08:40 08:40
Lovran (HR) 08:50 08:50
Opatija (HR) Kolodvor 09:00 09:00
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 10:17 10:17
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:28 10:28
Senj (HR) Kolodvor 10:54 10:54
Karlobag (HR) 12:03 12:25
Starigrad Paklenica (HR) 13:25 13:25
Zadar (HR) Kolodvor 14:15 14:30
Biograd na moru (HR) Kolodvor 15:05 15:05
Pirovac (HR) 15:28 15:28
Vodice (HR) Kolodvor 15:40 15:40
Šibenik (HR) Kolodvor 15:56 16:00
Primošten (HR) 16:32 16:32
Rogoznica (HR) Raskrižje 16:39 16:39
Marina (HR) 16:50 16:50
Trogir (HR) Kolodvor 17:03 17:03
Split (HR) Kolodvor 17:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
230 345
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Autotrans d.o.o
575
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 10:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 11:14 11:15
Selce (HR) Raskrižje 11:20 11:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 11:25 11:25
Senj (HR) Kolodvor 11:50 12:00
Sv. Juraj (HR) 12:11 12:11
Jablanac (HR) Raskrižje 12:42 12:42
Prizna (HR) 12:55 13:00
Novalja (HR) Kolodvor 13:35 13:35
Pag (Grad) (HR) 14:05 14:05
Zadar (HR) Kolodvor 14:52 15:30
Sukošan (HR) 15:44 15:44
Sv. Petar na moru (HR) 15:51 15:51
Turanj (HR) 15:56 15:56
Sv. Filip i Jakov (HR) 15:57 15:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 16:03 16:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 16:10 16:10
Drage (HR) 16:14 16:14
Pirovac (HR) 16:27 16:27
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 16:31 16:31
Vodice (HR) Kolodvor 16:40 16:40
Šibenik (HR) Kolodvor 16:56 17:00
Brodarica (HR) 17:09 17:09
Grebaštica (HR) 17:18 17:18
Primošten (HR) 17:30 17:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 17:38 17:38
Marina (HR) 17:49 17:49
Trogir (HR) Kolodvor 18:03 18:06
Solin (HR) 18:26 18:26
Split (HR) Kolodvor 18:36
Period u kojem prometuje
01.07. - 29.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
10:30 18:36
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 10:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 11:14 11:15
Selce (HR) Raskrižje 11:20 11:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 11:25 11:25
Senj (HR) Kolodvor 11:50 12:00
Sv. Juraj (HR) 12:11 12:11
Jablanac (HR) Raskrižje 12:42 12:42
Prizna (HR) 12:55 13:00
Novalja (HR) Kolodvor 13:35 13:35
Pag (Grad) (HR) 14:05 14:05
Zadar (HR) Kolodvor 14:52 15:30
Sukošan (HR) 15:44 15:44
Sv. Petar na moru (HR) 15:51 15:51
Turanj (HR) 15:56 15:56
Sv. Filip i Jakov (HR) 15:57 15:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 16:03 16:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 16:10 16:10
Drage (HR) 16:14 16:14
Pirovac (HR) 16:27 16:27
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 16:31 16:31
Vodice (HR) Kolodvor 16:40 16:40
Šibenik (HR) Kolodvor 16:56 17:00
Brodarica (HR) 17:09 17:09
Grebaštica (HR) 17:18 17:18
Primošten (HR) 17:30 17:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 17:38 17:38
Marina (HR) 17:49 17:49
Trogir (HR) Kolodvor 18:03 18:06
Solin (HR) 18:26 18:26
Split (HR) Kolodvor 18:36
Period u kojem prometuje
01.07. - 29.09.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
246 370
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Autotrans d.o.o
174
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 12:30
Bakar (HR) Raskrižje 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Raskrižje 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Kolodvor 13:14 13:15
Selce (HR) Raskrižje 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 13:25 13:25
Klenovica (HR) Raskrižje 13:33 13:33
Senj (HR) Kolodvor 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Kolodvor 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:03 18:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 18:31 18:31
Vodice (HR) Kolodvor 18:40 18:40
Šibenik (HR) Kolodvor 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Kolodvor 20:03 20:06
Split (HR) Kolodvor 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
12:30 20:36
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 12:30
Bakar (HR) Raskrižje 12:45 12:45
Bakarac (HR) 12:51 12:51
Kraljevica (HR) 12:55 12:55
Jadranovo (HR) Raskrižje 13:03 13:03
Dramalj (HR) 13:09 13:09
Crikvenica (HR) Kolodvor 13:14 13:15
Selce (HR) Raskrižje 13:20 13:20
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 13:25 13:25
Klenovica (HR) Raskrižje 13:33 13:33
Senj (HR) Kolodvor 13:50 14:00
Karlobag (HR) 15:15 15:15
Starigrad Paklenica (HR) 16:09 16:09
Zadar (HR) Kolodvor 17:20 17:30
Sv. Filip i Jakov (HR) 17:57 17:57
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:03 18:03
Pakoštane (HR) Raskrižje 18:10 18:10
Drage (HR) 18:14 18:14
Pirovac (HR) 18:27 18:27
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 18:31 18:31
Vodice (HR) Kolodvor 18:40 18:40
Šibenik (HR) Kolodvor 18:56 19:00
Brodarica (HR) 19:09 19:09
Grebaštica (HR) 19:18 19:18
Primošten (HR) 19:30 19:30
Rogoznica (HR) Raskrižje 19:38 19:38
Marina (HR) 19:49 19:49
Trogir (HR) Kolodvor 20:03 20:06
Split (HR) Kolodvor 20:36
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
246 370
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
CLISSA - CRNJA TOURS
2641
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 08:45
Rabuiese (IT) Granica 09:22 09:22
Škofije (SI) Granica 09:23 09:23
Kopar (SI) Kolodvor 09:34 09:34
Dragonja (HR) Granica 09:50 09:50
Kastel (SI) Granica 09:51 09:51
Umag (HR) Kolodvor 10:15 10:15
Novigrad (HR) Kolodvor 10:35 10:35
Porec (HR) Kolodvor 11:00 11:00
Rovinj (HR) Kolodvor 11:40 11:40
Pula (HR) Kolodvor 12:15 12:15
Rijeka (HR) Kolodvor 14:20 14:20
Zagreb (HR) Kolodvor 16:15 18:00
Trogir (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Split (HR) Kolodvor 23:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
14:20 23:00
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 08:45
Rabuiese (IT) Granica 09:22 09:22
Škofije (SI) Granica 09:23 09:23
Kopar (SI) Kolodvor 09:34 09:34
Dragonja (HR) Granica 09:50 09:50
Kastel (SI) Granica 09:51 09:51
Umag (HR) Kolodvor 10:15 10:15
Novigrad (HR) Kolodvor 10:35 10:35
Porec (HR) Kolodvor 11:00 11:00
Rovinj (HR) Kolodvor 11:40 11:40
Pula (HR) Kolodvor 12:15 12:15
Rijeka (HR) Kolodvor 14:20 14:20
Zagreb (HR) Kolodvor 16:15 18:00
Trogir (HR) Kolodvor 22:30 22:30
Split (HR) Kolodvor 23:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
223 343
Autotrans d.o.o
175
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 16:15
Zadar (HR) Kolodvor 20:13 20:30
Split (HR) Kolodvor 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
16:15 22:35
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 16:15
Zadar (HR) Kolodvor 20:13 20:30
Split (HR) Kolodvor 22:35
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
246 370
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
2351
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 17:00
Crikvenica (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 17:57 17:57
Senj (HR) Kolodvor 18:25 18:25
Karlobag (HR) 19:25 19:40
Starigrad Paklenica (HR) 20:37 20:37
Maslenica (HR) 20:53 20:53
Posedarje (HR) 21:00 21:00
Zadar (HR) Kolodvor 21:30 22:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 22:28 22:28
Biograd na moru (HR) Kolodvor 22:35 22:35
Pirovac (HR) 22:56 22:56
Vodice (HR) Kolodvor 23:10 23:10
Šibenik (HR) Kolodvor 23:26 23:30
Primošten (HR) 00:02 00:02
Rogoznica (HR) Raskrižje 00:09 00:09
Marina (HR) 00:20 00:20
Trogir (HR) Kolodvor 00:33 00:33
Split (HR) Kolodvor 01:05
Period u kojem prometuje
15.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
17:00 01:05
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 17:00
Crikvenica (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 17:57 17:57
Senj (HR) Kolodvor 18:25 18:25
Karlobag (HR) 19:25 19:40
Starigrad Paklenica (HR) 20:37 20:37
Maslenica (HR) 20:53 20:53
Posedarje (HR) 21:00 21:00
Zadar (HR) Kolodvor 21:30 22:00
Sv. Filip i Jakov (HR) 22:28 22:28
Biograd na moru (HR) Kolodvor 22:35 22:35
Pirovac (HR) 22:56 22:56
Vodice (HR) Kolodvor 23:10 23:10
Šibenik (HR) Kolodvor 23:26 23:30
Primošten (HR) 00:02 00:02
Rogoznica (HR) Raskrižje 00:09 00:09
Marina (HR) 00:20 00:20
Trogir (HR) Kolodvor 00:33 00:33
Split (HR) Kolodvor 01:05
Period u kojem prometuje
15.06. - 31.08.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
230 345
Autotrans d.o.o
2003
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) Kolodvor 19:00
Bale (HR) 19:18 19:18
Vodnjan (HR) 19:30 19:30
Pula (HR) Kolodvor 19:45 20:00
Raša (HR) 20:44 20:44
Labin (HR) Kolodvor 20:52 20:52
Plomin (HR) 21:06 21:15
Opatija (HR) Kolodvor 21:57 22:00
Rijeka (HR) Kolodvor 22:20 22:30
Kraljevica (HR) 22:54 22:54
Crikvenica (HR) Kolodvor 23:11 23:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 23:24 23:25
Senj (HR) Kolodvor 23:48 00:00
Karlobag (HR) 01:06 01:15
Starigrad Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:27 02:27
Zadar (HR) Kolodvor 02:55 03:10
Biograd mag. (HR) 03:41 03:41
Pirovac (HR) 04:03 04:03
Vodice (HR) Kolodvor 04:15 04:15
Šibenik (HR) Kolodvor 04:31 04:35
Primošten (HR) 05:04 05:04
Rogoznica (HR) Raskrižje 05:12 05:12
Trogir (HR) Kolodvor 05:36 05:36
Split (HR) Kolodvor 06:05 06:15
Dugi Rat (HR) 06:39 06:39
Omiš (HR) Kolodvor 06:46 06:46
Brela Magistrala (HR) 07:11 07:11
Baška Voda (HR) 07:16 07:16
Makarska (HR) Kolodvor 07:28 07:45
Tucepi (HR) 07:53 07:53
Podgora (HR) 07:58 07:58
Igrane (HR) 08:07 08:07
Živogošce (HR) 08:11 08:11
Drvenik (HR) 08:21 08:21
Zaostrog (HR) 08:26 08:26
Gradac (HR) 08:34 08:34
Ploce (HR) Kolodvor 08:52 08:55
Opuzen (HR) Raskrižje 09:09 09:09
Ston (HR) Raskrižje 09:47 09:47
Slano (HR) 10:00 10:00
Trsteno (HR) 10:16 10:16
Zaton Veliki (HR) 10:22 10:22
Mokošica (HR) 10:33 10:33
Dubrovnik (HR) Kolodvor 10:48
Period u kojem prometuje
16.05. - 31.12.
01.01. - 14.01.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
22:30 06:05
Stanica Dolazak Polazak
Rovinj (HR) Kolodvor 19:00
Bale (HR) 19:18 19:18
Vodnjan (HR) 19:30 19:30
Pula (HR) Kolodvor 19:45 20:00
Raša (HR) 20:44 20:44
Labin (HR) Kolodvor 20:52 20:52
Plomin (HR) 21:06 21:15
Opatija (HR) Kolodvor 21:57 22:00
Rijeka (HR) Kolodvor 22:20 22:30
Kraljevica (HR) 22:54 22:54
Crikvenica (HR) Kolodvor 23:11 23:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 23:24 23:25
Senj (HR) Kolodvor 23:48 00:00
Karlobag (HR) 01:06 01:15
Starigrad Paklenica (HR) 02:06 02:06
Posedarje (HR) 02:27 02:27
Zadar (HR) Kolodvor 02:55 03:10
Biograd mag. (HR) 03:41 03:41
Pirovac (HR) 04:03 04:03
Vodice (HR) Kolodvor 04:15 04:15
Šibenik (HR) Kolodvor 04:31 04:35
Primošten (HR) 05:04 05:04
Rogoznica (HR) Raskrižje 05:12 05:12
Trogir (HR) Kolodvor 05:36 05:36
Split (HR) Kolodvor 06:05 06:15
Dugi Rat (HR) 06:39 06:39
Omiš (HR) Kolodvor 06:46 06:46
Brela Magistrala (HR) 07:11 07:11
Baška Voda (HR) 07:16 07:16
Makarska (HR) Kolodvor 07:28 07:45
Tucepi (HR) 07:53 07:53
Podgora (HR) 07:58 07:58
Igrane (HR) 08:07 08:07
Živogošce (HR) 08:11 08:11
Drvenik (HR) 08:21 08:21
Zaostrog (HR) 08:26 08:26
Gradac (HR) 08:34 08:34
Ploce (HR) Kolodvor 08:52 08:55
Opuzen (HR) Raskrižje 09:09 09:09
Ston (HR) Raskrižje 09:47 09:47
Slano (HR) 10:00 10:00
Trsteno (HR) 10:16 10:16
Zaton Veliki (HR) 10:22 10:22
Mokošica (HR) 10:33 10:33
Dubrovnik (HR) Kolodvor 10:48
Period u kojem prometuje
16.05. - 31.12.
01.01. - 14.01.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota

Pogledaj kartu.
246 370
Za ovaj polazak smo prodali karte dostupne na GetByBus.com stranici.
Autotrans d.o.o
170
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:00
Bakar (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 09:54 09:54
Selce (HR) 10:00 10:00
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:06 10:06
Senj (HR) Kolodvor 10:26 10:26
Sv. Juraj (HR) 10:37 10:37
Jablanac (HR) Raskrižje 11:08 11:08
Karlobag (HR) 11:39 11:39
Paklenica (HR) 12:23 12:23
Maslenica (HR) 12:53 12:53
Posedarje (HR) 12:58 12:58
Zadar (HR) Kolodvor 13:45 13:45
Sukošan (HR) 13:50 13:50
Turanj (HR) 13:59 13:59
Biograd na moru (HR) Kolodvor 14:09 14:09
Pakoštane (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:34 14:34
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 14:38 14:38
Vodice (HR) Kolodvor 14:48 14:48
Šibenik (HR) Kolodvor 15:08 15:08
Brodarica (HR) 15:20 15:20
Grebaštica (HR) 15:29 15:29
Primošten (HR) 15:41 15:41
Rogoznica (HR) 15:49 15:49
Marina (HR) 16:01 16:01
Trogir (HR) Kolodvor 16:16 16:16
Solin (HR) 16:38 16:38
Split (HR) Kolodvor 16:45 17:15
Omiš (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Ruskamen (HR) 17:54 17:54
Mimice (HR) 17:59 17:59
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Kolodvor 18:28 18:28
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 18:58 18:58
Živogošce (HR) 19:02 19:02
Drvenik (HR) 19:07 19:07
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Brist (HR) 19:24 19:24
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploce (HR) Kolodvor 19:47 19:47
Opuzen (HR) 20:04 20:04
Klek (HR) 20:20 20:20
Ston (HR) 20:40 20:40
Doli (HR) 20:45 20:45
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton (Dubrovnik) (HR) 21:20 21:20
Mokošica (HR) 21:30 21:30
Dubrovnik (HR) Kolodvor 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:00 16:45
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:00
Bakar (HR) 09:30 09:30
Crikvenica (HR) Kolodvor 09:54 09:54
Selce (HR) 10:00 10:00
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 10:06 10:06
Senj (HR) Kolodvor 10:26 10:26
Sv. Juraj (HR) 10:37 10:37
Jablanac (HR) Raskrižje 11:08 11:08
Karlobag (HR) 11:39 11:39
Paklenica (HR) 12:23 12:23
Maslenica (HR) 12:53 12:53
Posedarje (HR) 12:58 12:58
Zadar (HR) Kolodvor 13:45 13:45
Sukošan (HR) 13:50 13:50
Turanj (HR) 13:59 13:59
Biograd na moru (HR) Kolodvor 14:09 14:09
Pakoštane (HR) 14:16 14:16
Pirovac (HR) 14:34 14:34
Tisno Mag. (HR) Raskrižje 14:38 14:38
Vodice (HR) Kolodvor 14:48 14:48
Šibenik (HR) Kolodvor 15:08 15:08
Brodarica (HR) 15:20 15:20
Grebaštica (HR) 15:29 15:29
Primošten (HR) 15:41 15:41
Rogoznica (HR) 15:49 15:49
Marina (HR) 16:01 16:01
Trogir (HR) Kolodvor 16:16 16:16
Solin (HR) 16:38 16:38
Split (HR) Kolodvor 16:45 17:15
Omiš (HR) Kolodvor 17:45 17:45
Ruskamen (HR) 17:54 17:54
Mimice (HR) 17:59 17:59
Brela Magistrala (HR) 18:12 18:12
Baška Voda (HR) 18:16 18:16
Makarska (HR) Kolodvor 18:28 18:28
Tucepi (HR) 18:48 18:48
Podgora (HR) 18:53 18:53
Igrane (HR) 18:58 18:58
Živogošce (HR) 19:02 19:02
Drvenik (HR) 19:07 19:07
Zaostrog (HR) 19:21 19:21
Brist (HR) 19:24 19:24
Gradac (HR) 19:29 19:29
Ploce (HR) Kolodvor 19:47 19:47
Opuzen (HR) 20:04 20:04
Klek (HR) 20:20 20:20
Ston (HR) 20:40 20:40
Doli (HR) 20:45 20:45
Slano (HR) 20:55 20:55
Trsteno (HR) 21:10 21:10
Zaton (Dubrovnik) (HR) 21:20 21:20
Mokošica (HR) 21:30 21:30
Dubrovnik (HR) Kolodvor 21:45
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
LAURUS PROMET - Zadar
173
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30
Split (HR) Kolodvor 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
09:30 17:30
Stanica Dolazak Polazak
Rijeka (HR) Kolodvor 09:30
Split (HR) Kolodvor 17:30
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
BRIONI - Pula
151
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Kolodvor 11:55 11:55
Mošcenicka Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Kolodvor 12:55 12:55
Rijeka (HR) Kolodvor 13:30 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Kolodvor 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 14:25 14:25
Senj (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Karlobag (HR) 16:15 16:15
Maslenica (HR) 17:36 17:36
Posedarje (HR) 17:41 17:41
Zadar (HR) Kolodvor 18:00 18:00
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:35 18:35
Pirovac (HR) 19:03 19:03
Vodice (HR) Kolodvor 19:18 19:18
Šibenik (HR) Kolodvor 19:38 19:38
Primošten (HR) 20:13 20:13
Rogoznica (HR) 20:21 20:21
Marina (HR) 20:26 20:26
Trogir (HR) Kolodvor 20:30 20:30
Split (HR) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
13:30 21:00
Stanica Dolazak Polazak
Pula (HR) Kolodvor 11:00
Raša (HR) 11:45 11:45
Labin (HR) Kolodvor 11:55 11:55
Mošcenicka Draga (HR) 12:38 12:38
Lovran (HR) 12:48 12:48
Opatija (HR) Kolodvor 12:55 12:55
Rijeka (HR) Kolodvor 13:30 13:30
Kraljevica (HR) 13:55 13:55
Crikvenica (HR) Kolodvor 14:15 14:15
Novi Vinodolski (HR) Kolodvor 14:25 14:25
Senj (HR) Kolodvor 14:50 14:50
Karlobag (HR) 16:15 16:15
Maslenica (HR) 17:36 17:36
Posedarje (HR) 17:41 17:41
Zadar (HR) Kolodvor 18:00 18:00
Biograd na moru (HR) Kolodvor 18:35 18:35
Pirovac (HR) 19:03 19:03
Vodice (HR) Kolodvor 19:18 19:18
Šibenik (HR) Kolodvor 19:38 19:38
Primošten (HR) 20:13 20:13
Rogoznica (HR) 20:21 20:21
Marina (HR) 20:26 20:26
Trogir (HR) Kolodvor 20:30 20:30
Split (HR) Kolodvor 21:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online
Autotrans d.o.o
Autotransport d.d Šibenik
807
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 17:30
Rijeka (HR) Kolodvor 19:35 19:35
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Šibenik (HR) Kolodvor 02:28 02:28
Split (HR) Kolodvor 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
19:35 04:00
Stanica Dolazak Polazak
Trst (IT) 17:30
Rijeka (HR) Kolodvor 19:35 19:35
Zadar (HR) Kolodvor 00:50 00:50
Šibenik (HR) Kolodvor 02:28 02:28
Split (HR) Kolodvor 04:00
Period u kojem prometuje
01.01. - 31.12.

Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja

Pogledaj kartu.
Nije dostupno online

Karta - Najkraća ruta

This information is supplied without liability
Druge vrste transporta na relaciji Rijeka - Split: Putovanje vlakom: Na ovoj ruti je moguće putovati vlakom, ali uz presjedanje u Karlovcu. Vozni red i više informacija o putovanju vlakom u Hrvatskoj možete provjeriti ovdje. Putovanje avionom: Na ovoj relaciji nije moguće putovati avionom.